home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Delft

Vesteplein 5, 2611 WG Delft 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd

Abigail poster, © 2024 Universal Pictures International top Abigail
do 18 apr11:00 · 16:30 · 21:30
vr 19 apr11:00 · 17:00 · 21:30
za 20 apr17:10 · 21:30
zo 21 apr11:00 · 17:05 · 21:00
ma 22 apr11:50 · 17:30 · 21:10
top Autumn and the Black Jaguar
wo 17 apr15:00
Back to Black poster, © 2024 Dutch FilmWorks top Back to Black
wo 17 apr20:00
do 18 apr11:50 · 15:00 · 17:45 · 20:30
vr 19 apr11:50 · 15:00 · 17:45 · 20:30
za 20 apr12:15 · 15:00 · 17:45 · 20:30
zo 21 apr12:15 · 15:00 · 17:45 · 20:30
ma 22 apr12:00 · 15:00 · 17:45 · 20:30
top Civil War
di 16 apr13:20 · 15:45 · 20:00
wo 17 apr11:45 · 16:30 · 19:40
do 18 apr14:40 · 16:50 · 19:45
vr 19 apr11:30 · 14:40 · 16:50 · 19:50 · 21:45
za 20 apr10:40 · 15:30 · 19:50
zo 21 apr10:10 · 16:40 · 19:45
ma 22 apr14:00 · 16:30 · 19:45
top De Legende van Familie Vos
wo 17 apr14:15
vr 19 apr13:10
za 20 apr12:00
zo 21 apr12:40
top De Terugreis
di 16 apr11:10 · 15:20 · 18:15
wo 17 apr11:00 · 18:20
do 18 apr14:30 · 19:10
vr 19 apr14:30 · 19:30
za 20 apr19:15
zo 21 apr18:45
ma 22 apr13:10 · 19:10
top Dune: Part Two
di 16 apr13:50 · 17:20 · 20:15
wo 17 apr20:15
do 18 apr11:30 · 15:50 · 20:00
vr 19 apr11:15 · 16:10 · 20:00
za 20 apr15:50 · 20:15
zo 21 apr14:45 · 20:00
ma 22 apr13:40 · 20:00
top Fien & Teun: Circus op de Boerderij
di 16 apr11:00
wo 17 apr11:10
do 18 apr11:00
vr 19 apr11:00
ma 22 apr13:20
top Gewoon Super!
za 20 apr10:00
zo 21 apr12:15
top Ghostbusters: Frozen Empire
di 16 apr11:15 · 15:00 · 20:30
wo 17 apr11:50 · 15:10 · 16:45 · 19:20
do 18 apr12:10 · 15:30 · 20:15
vr 19 apr12:40 · 15:30 · 19:40
za 20 apr10:20 · 12:40 · 15:20 · 19:40
zo 21 apr11:45 · 15:20 · 20:10
ma 22 apr11:00 · 15:30 · 20:15
top Godzilla x Kong: The New Empire
di 16 apr14:30 · 17:40 · 20:45
wo 17 apr11:20 · 14:00 · 17:50 · 20:40
do 18 apr14:50 · 17:10 · 21:20
vr 19 apr14:20 · 17:10 · 20:15
za 20 apr12:00 · 17:00 · 20:00
zo 21 apr14:30 · 17:25 · 20:20
ma 22 apr14:50 · 17:10 · 21:20
top Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop
za 20 apr10:20
zo 21 apr10:00
ma 22 apr11:20
top Imaginary
di 16 apr12:45
wo 17 apr22:00
top Immaculate
di 16 apr13:10 · 22:00
wo 17 apr22:10
do 18 apr13:25 · 22:15
vr 19 apr22:40
za 20 apr22:30
zo 21 apr22:15
ma 22 apr17:00 · 22:15
top Invasie
di 16 apr11:10 · 15:10 · 17:30 · 19:40
wo 17 apr14:20 · 20:30
do 18 apr11:10 · 19:20
vr 19 apr13:20 · 19:20
zo 21 apr18:10
ma 22 apr11:00 · 19:00
top Katak, de dappere beloega
di 16 apr11:00
wo 17 apr13:15
do 18 apr12:45
vr 19 apr11:10
za 20 apr13:50
zo 21 apr10:20
top Kung Fu Panda 4
di 16 apr11:00 · 12:50 · 18:45
wo 17 apr11:00 · 16:10 · 19:00
do 18 apr14:20 · 18:00
vr 19 apr15:10 · 18:00
za 20 apr14:40 · 18:00
zo 21 apr14:20 · 18:00
ma 22 apr14:40 · 18:00
top Kung Fu Panda 4 (NL)
wo 17 apr13:00 · 14:30
vr 19 apr14:00
za 20 apr10:30 · 13:10 · 15:00
zo 21 apr10:15 · 12:30 · 15:10
top Luca (NL)
za 20 apr14:50
zo 21 apr12:50
top Monkey Man
di 16 apr19:20
wo 17 apr17:30
do 18 apr17:20
vr 19 apr17:20 · 22:20
za 20 apr17:20 · 22:20
zo 21 apr16:10
ma 22 apr14:20 · 19:20
top No Way Up
di 16 apr21:50
Poster Puccini for Beginnes top Puccini for Beginners
za 20 apr19:00
Sleeping Dogs poster, © 2024 Independent Films top Sleeping Dogs
di 16 apr17:00
do 18 apr13:20
vr 19 apr11:50
zo 21 apr19:10
ma 22 apr16:50
top The First Omen
di 16 apr11:45 · 16:00 · 21:00
wo 17 apr11:40 · 16:40 · 21:15
do 18 apr11:45 · 21:35
vr 19 apr22:20
za 20 apr22:10
zo 21 apr21:40
ma 22 apr22:00
top The Great Escaper
di 16 apr13:30
do 18 apr19:00
top Verliefd op Bali
di 16 apr17:20
wo 17 apr17:15
top Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL)
za 20 apr10:00 · 12:50
zo 21 apr10:45 · 14:10
top Vogelvlucht (NL)
wo 17 apr15:15
za 20 apr10:40
zo 21 apr10:00
top Vos en Haas Redden het Bos
wo 17 apr13:15
za 20 apr13:00
zo 21 apr13:30
ma 22 apr13:00