home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Take Ten

Pastoor Spieringsstraat 10d, 5401 GT Uden +31-413-271616 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 28-09-2021
17:40 De Slag Om De Schelde
17:50 After We Fell
18:00 The Hitman's Wife's Bodyguard
18:30 Luizenmoeder - De Film
20:15 Dune
20:30 The Father
20:45 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D
 
21:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
top woensdag 29-09-2021
15:00 Ainbo: Heldin van de Amazone (NL)
15:15 Paw Patrol: De Film (NL)
15:30 Berend Botje
15:45 De Nog Grotere Slijmfilm
17:40 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D
17:50 Respect
18:00 The Father
18:10 The Ice Road
20:15 Dune
20:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
20:45 Luizenmoeder - De Film
21:00 After We Fell
top donderdag 30-09-2021
14:30 No Time to Die
 
15:40 Paw Patrol: De Film (NL)
15:50 De Nog Grotere Slijmfilm
16:15 No Time to Die 3D
18:00 No Time to Die
18:10 After We Fell
18:15 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
19:45 No Time to Die 3D
20:30 The Father
20:45 Dune
21:30 No Time to Die
top vrijdag 01-10-2021
00:07 No Time to Die
00:07 No Time to Die 3D
15:25 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
15:40 Berend Botje
15:50 Paw Patrol: De Film (NL)
19:00 After We Fell
19:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
21:30 Luizenmoeder - De Film
22:00 Dune
top zaterdag 02-10-2021
10:30 Berend Botje
11:00 Spirit Ongetemd (NL)
11:15 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
12:30 Paw Patrol: De Film (NL)
13:30 De Nog Grotere Slijmfilm
15:30 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
15:45 Luizenmoeder - De Film
19:00 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
21:30 After We Fell
22:00 Dune
top zondag 03-10-2021
10:15 Berend Botje
10:30 Paw Patrol: De Film (NL)
10:45 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
11:00 Space Jam A New Legacy (NL)
12:15 Paw Patrol: De Film (NL)
13:15 De Nog Grotere Slijmfilm
15:15 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D
16:00 The Father
18:15 Luizenmoeder - De Film
18:30 Mijn Beste Vriendin Anne Frank
20:45 After We Fell
21:00 Dune