home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Vue Hoogezand

Gorecht Oost 70, 9603 AC Hoogezand ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:00 Dikkertje Dap
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:10 My Little Pony: De Film (NL)
11:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:30 De Kleine Vampier (NL)
13:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
 
13:00 Dikkertje Dap
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:40 My Little Pony: De Film (NL)
13:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:10 Dikkertje Dap
15:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:10 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:10 Geostorm 3D
16:10 Misfit
17:10 Home Again
18:20 Geostorm 3D
18:30 Weg van Jou
 
18:30 Bella Donna's
18:45 Stronger
18:50 Happy Death Day
19:30 Alles voor elkaar
20:50 Home Again
21:00 Blade Runner 2049
21:00 It
21:15 Geostorm 3D
21:30 Weg van Jou
21:45 American Assassin
top woensdag 25-10-2017
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:00 Dikkertje Dap
11:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:15 My Little Pony: De Film (NL)
11:20 De Kleine Vampier (NL)
11:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:10 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:40 Dikkertje Dap
13:45 My Little Pony: De Film (NL)
15:30 Dikkertje Dap
15:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:00 Home Again
16:10 Geostorm 3D
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
17:45 Misfit
18:20 Geostorm 3D
18:30 Weg van Jou
18:50 Happy Death Day
19:00 Home Again
19:10 Alles voor elkaar
20:00 Thor: Ragnarök 3D
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:00 Kingsman: The Golden Circle
21:15 American Assassin
21:20 Geostorm 3D
21:30 Weg van Jou
top donderdag 26-10-2017
10:45 Thor: Ragnarök
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:10 Misfit
11:20 Dikkertje Dap
11:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:10 Thor: Ragnarök 3D
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:45 De Emoji Film (NL)
15:45 Misfit
15:50 American Assassin
16:00 Thor: Ragnarök 3D
16:00 De Emoji Film (NL)
16:10 Home Again
16:10 The Mountain Between Us
18:50 Geostorm 3D
18:50 The Mountain Between Us
19:00 Weg van Jou
19:00 Home Again
19:00 Thor: Ragnarök 3D
19:15 Jigsaw
21:15 Alles voor elkaar
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Blade Runner 2049
21:30 Thor: Ragnarök 3D
21:40 Geostorm
22:00 Jigsaw
top vrijdag 27-10-2017
10:45 Thor: Ragnarök
10:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:10 Dikkertje Dap
11:10 Misfit
13:10 Thor: Ragnarök 3D
13:10 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:30 My Little Pony: De Film (NL)
13:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:50 Misfit
16:00 Geostorm
16:00 Thor: Ragnarök 3D
16:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:10 The Mountain Between Us
18:50 Happy Death Day
18:50 Geostorm 3D
19:00 Thor: Ragnarök
19:00 Bella Donna's
19:20 Home Again
19:20 Jigsaw
21:20 Kingsman: The Golden Circle
21:30 The Mountain Between Us
21:30 Thor: Ragnarök 3D
21:40 Geostorm
21:40 Weg van Jou
22:00 Jigsaw
top zaterdag 28-10-2017
10:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:50 Thor: Ragnarök 3D
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 Misfit
11:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:10 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:10 Thor: Ragnarök
13:20 My Little Pony: De Film (NL)
13:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:45 Dikkertje Dap
15:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:50 Misfit
16:00 Geostorm
16:00 Thor: Ragnarök 3D
16:15 De Emoji Film (NL)
18:10 Jigsaw
18:20 Blade Runner 2049
18:50 American Assassin
18:50 Geostorm
19:00 Thor: Ragnarök 3D
19:10 Weg van Jou
20:30 Happy Death Day
21:30 The Mountain Between Us
21:30 Thor: Ragnarök
21:40 Home Again
21:50 It
22:00 Geostorm 3D
top zondag 29-10-2017
10:50 De Kleine Vampier (NL)
10:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:00 Dikkertje Dap
11:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:00 Misfit
13:10 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:15 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Dikkertje Dap
15:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:20 Geostorm
15:30 Thor: Ragnarök
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:45 Misfit
17:30 Thor: Ragnarök
17:50 Happy Death Day
18:00 Alles voor elkaar
18:00 Geostorm 3D
18:15 Weg van Jou
19:50 Thor: Ragnarök 3D
20:10 The Mountain Between Us
20:15 Home Again
20:30 Jigsaw
20:30 Sneak Preview
20:45 Geostorm
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Hoogezand-sappemeer