home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Brussel

Eeuwfeestlaan 20, 1020 Brussel +31-2-4742603 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 22-02-2018
19:45 Call Me by Your Name
19:45 The 15:17 to Paris
19:45 The Shape of Water
19:45 Jumanji: Welcome to the Jungle
19:45 Fifty Shades Freed
19:45 Stronger
20:00 Home Again
 
20:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
20:00 Patser
20:00 I, Tonya
20:15 Black Panther
20:15 Winchester: The House That Ghosts Built
20:15 Den of Thieves
20:30 Maze Runner: The Death Cure
20:30 Black Panther
22:15 Den of Thieves
22:30 Hadi Be Oglum
22:30 The 15:17 to Paris
22:30 Patser
22:30 Fifty Shades Freed
22:30 Black Panther
 
22:30 Stronger
22:45 Fifty Shades Freed
22:45 Winchester: The House That Ghosts Built
22:45 I, Tonya
top vrijdag 23-02-2018
13:45 Black Panther
14:00 Coco (NL)
14:00 The Post
14:00 Maze Runner: The Death Cure
14:00 Stronger
14:00 Den of Thieves
14:15 Call Me by Your Name
14:15 F.C. De Kampioenen 3: Kampioenen Forever
14:15 The Shape of Water
14:15 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
14:15 Fifty Shades Freed
14:15 Winchester: The House That Ghosts Built
14:15 I, Tonya
14:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
14:30 Patser
14:45 The 15:17 to Paris
16:45 Star Wars: The Last Jedi
16:45 Call Me by Your Name
16:45 Maze Runner: The Death Cure
16:45 Black Panther
16:45 Stronger
16:45 Den of Thieves
17:00 The Shape of Water
17:00 Patser
17:00 Fifty Shades Freed
17:00 Winchester: The House That Ghosts Built
17:00 I, Tonya
17:15 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
17:15 The 15:17 to Paris
17:15 Jumanji: Welcome to the Jungle
17:15 Fifty Shades Freed
19:45 Call Me by Your Name
19:45 The 15:17 to Paris
19:45 The Shape of Water
19:45 Jumanji: Welcome to the Jungle
19:45 Fifty Shades Freed
19:45 Black Panther
19:45 Stronger
19:45 I, Tonya
20:00 Home Again
20:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
20:00 Patser
20:00 Women of Mafia
20:15 Women of Mafia
20:15 Winchester: The House That Ghosts Built
20:15 Den of Thieves
20:30 Maze Runner: The Death Cure
20:45 The Wedding Party 2: Destination Dubai
22:15 The 15:17 to Paris
22:15 Den of Thieves
22:30 Hadi Be Oglum
22:30 Fifty Shades Freed
22:30 Black Panther
22:45 Patser
22:45 Fifty Shades Freed
22:45 Black Panther
22:45 Stronger
22:45 Winchester: The House That Ghosts Built
22:45 I, Tonya
top zaterdag 24-02-2018
13:45 Black Panther
14:00 Coco (NL)
14:00 Den of Thieves
14:15 Ferdinand (NL)
14:15 F.C. De Kampioenen 3: Kampioenen Forever
14:15 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
14:15 Fifty Shades Freed
14:15 Winchester: The House That Ghosts Built
14:15 I, Tonya
14:30 K3 Love Cruise
14:30 Patser
14:30 Stronger
14:45 The 15:17 to Paris
16:45 Star Wars: The Last Jedi
16:45 Maze Runner: The Death Cure
16:45 Black Panther
16:45 Women of Mafia
16:45 Stronger
16:45 Den of Thieves
17:00 Patser
17:00 Jumanji: Welcome to the Jungle
17:00 Fifty Shades Freed
17:00 Winchester: The House That Ghosts Built
17:15 The 15:17 to Paris
17:15 Black Panther
17:15 The Wedding Party 2: Destination Dubai
17:15 I, Tonya
19:45 Call Me by Your Name
19:45 The 15:17 to Paris
19:45 The Shape of Water
19:45 Jumanji: Welcome to the Jungle
19:45 Fifty Shades Freed
19:45 Black Panther
19:45 Stronger
20:00 Home Again
20:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
20:00 Patser
20:00 Women of Mafia
20:00 I, Tonya
20:15 Black Panther
20:15 Winchester: The House That Ghosts Built
20:15 Den of Thieves
20:30 Maze Runner: The Death Cure
22:15 The 15:17 to Paris
22:15 Den of Thieves
22:30 Hadi Be Oglum
22:30 Fifty Shades Freed
22:30 Black Panther
22:30 Stronger
22:45 Patser
22:45 Fifty Shades Freed
22:45 Black Panther
22:45 Winchester: The House That Ghosts Built
22:45 I, Tonya
top zondag 25-02-2018
10:45 Ferdinand (NL)
10:45 F.C. De Kampioenen 3: Kampioenen Forever
10:45 Black Panther
11:45 K3 Love Cruise
11:45 Early Man (NL)
11:45 Paddington 2 (NL)
11:45 Coco (NL)
13:45 Black Panther
14:00 Coco (NL)
14:00 Den of Thieves
14:15 Ferdinand (NL)
14:15 F.C. De Kampioenen 3: Kampioenen Forever
14:15 Fifty Shades Freed
14:15 Winchester: The House That Ghosts Built
14:15 I, Tonya
14:30 K3 Love Cruise
14:30 The 15:17 to Paris
14:30 Patser
14:30 Stronger
16:45 Star Wars: The Last Jedi
16:45 Maze Runner: The Death Cure
16:45 Black Panther
16:45 Women of Mafia
16:45 Stronger
16:45 Den of Thieves
17:00 Paddington 2 (NL)
17:00 Patser
17:00 Fifty Shades Freed
17:00 Women of Mafia
17:00 Winchester: The House That Ghosts Built
17:15 The 15:17 to Paris
17:15 Jumanji: Welcome to the Jungle
17:15 Fifty Shades Freed
19:45 Call Me by Your Name
19:45 The 15:17 to Paris
19:45 The Shape of Water
19:45 Jumanji: Welcome to the Jungle
19:45 Fifty Shades Freed
19:45 Black Panther
19:45 Stronger
20:00 Home Again
20:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
20:00 Patser
20:00 Women of Mafia
20:00 I, Tonya
20:15 Black Panther
20:15 Women of Mafia
20:15 Winchester: The House That Ghosts Built
20:15 Den of Thieves
20:30 Maze Runner: The Death Cure
20:45 The Wedding Party 2: Destination Dubai
22:15 The 15:17 to Paris
22:30 Patser
22:30 Fifty Shades Freed
22:30 Black Panther
22:30 Stronger
22:30 Den of Thieves
22:45 Fifty Shades Freed
22:45 Black Panther
22:45 Winchester: The House That Ghosts Built
22:45 I, Tonya
top maandag 26-02-2018
14:00 Coco (NL)
14:00 The Post
14:00 Stronger
14:00 Den of Thieves
14:15 Call Me by Your Name
14:15 F.C. De Kampioenen 3: Kampioenen Forever
14:15 The Shape of Water
14:15 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
14:15 Fifty Shades Freed
14:15 Black Panther
14:15 Winchester: The House That Ghosts Built
14:15 I, Tonya
14:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
14:30 Patser
14:45 The 15:17 to Paris
16:45 Star Wars: The Last Jedi
16:45 Call Me by Your Name
16:45 Maze Runner: The Death Cure
16:45 Black Panther
16:45 Stronger
16:45 Den of Thieves
17:00 The Shape of Water
17:00 Patser
17:00 Fifty Shades Freed
17:00 Winchester: The House That Ghosts Built
17:15 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
17:15 The 15:17 to Paris
17:15 Jumanji: Welcome to the Jungle
17:15 Fifty Shades Freed
17:15 Black Panther
17:15 I, Tonya
19:45 The Greatest Showman
19:45 Call Me by Your Name
19:45 The Post
19:45 The 15:17 to Paris
19:45 The Shape of Water
19:45 Jumanji: Welcome to the Jungle
19:45 Fifty Shades Freed
19:45 Stronger
20:00 Home Again
20:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
20:00 Patser
20:00 I, Tonya
20:15 Black Panther
20:15 Winchester: The House That Ghosts Built
20:15 Den of Thieves
20:30 Maze Runner: The Death Cure
20:30 Black Panther
22:15 The 15:17 to Paris
22:15 Den of Thieves
22:30 Hadi Be Oglum
22:30 Patser
22:30 Fifty Shades Freed
22:30 Black Panther
22:30 Stronger
22:45 Fifty Shades Freed
22:45 Winchester: The House That Ghosts Built
22:45 I, Tonya
top dinsdag 27-02-2018
14:00 Coco (NL)
14:00 The Post
14:00 Stronger
14:00 Den of Thieves
14:15 Call Me by Your Name
14:15 F.C. De Kampioenen 3: Kampioenen Forever
14:15 The Shape of Water
14:15 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
14:15 Fifty Shades Freed
14:15 Black Panther
14:15 Winchester: The House That Ghosts Built
14:15 I, Tonya
14:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
14:30 The 15:17 to Paris
14:30 Patser
16:45 Star Wars: The Last Jedi
16:45 Call Me by Your Name
16:45 Maze Runner: The Death Cure
16:45 Black Panther
16:45 Stronger
16:45 Den of Thieves
17:00 The 15:17 to Paris
17:00 The Shape of Water
17:00 Patser
17:00 Fifty Shades Freed
17:00 Winchester: The House That Ghosts Built
17:15 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
17:15 Jumanji: Welcome to the Jungle
17:15 Fifty Shades Freed
17:15 Black Panther
17:15 I, Tonya
19:45 Call Me by Your Name
19:45 The Post
19:45 The Shape of Water
19:45 Jumanji: Welcome to the Jungle
19:45 Fifty Shades Freed
19:45 Stronger
20:00 Home Again
20:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
20:00 The 15:17 to Paris
20:00 Patser
20:00 I, Tonya
20:15 Black Panther
20:15 Winchester: The House That Ghosts Built
20:15 Den of Thieves
20:30 Maze Runner: The Death Cure
20:30 Black Panther
22:15 The 15:17 to Paris
22:15 Den of Thieves
22:30 Hadi Be Oglum
22:30 Patser
22:30 Fifty Shades Freed
22:30 Black Panther
22:45 Fifty Shades Freed
22:45 Stronger
22:45 Winchester: The House That Ghosts Built
22:45 I, Tonya
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Brussel