home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Brussel

Eeuwfeestlaan 20, 1020 Brussel +31-2-4742603 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top zondag 26-01-2020
10:45 Star Wars: The Rise of Skywalker
10:45 Jumanji: The Next Level
10:45 Spionnengeheimen (NL)
10:45 Frozen 2 (NL)
10:45 Bad Boys For Life
10:45 1917
11:45 Trouble (NL)
 
11:45 Nachtwacht: Het Duistere Hart
11:45 The Addams Family (NL)
11:45 Frozen 2
11:45 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
13:45 Bad Boys For Life
14:00 Star Wars: The Rise of Skywalker
14:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
14:15 Le lion
14:15 Just Mercy
14:15 Jumanji: The Next Level
14:15 Frozen 2 (NL)
14:15 Bad Boys For Life
14:15 1917
14:30 Nachtwacht: Het Duistere Hart
 
14:30 Spionnengeheimen (NL)
14:45 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
14:45 Trouble (NL)
15:45 Ballet: Giselle
16:45 Corpus Christi
16:45 Street Dancer 3
16:45 Le lion
16:45 Just Mercy
16:45 Jumanji: The Next Level
16:45 Bad Boys For Life
17:00 Corpus Christi
17:00 Türkler Geliyor: Adaletin Kilici
17:00 Frozen 2
17:00 1917
17:15 The Grudge
17:15 Star Wars: The Rise of Skywalker
17:15 Frozen 2 (NL)
17:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
19:30 Bad Boys For Life
19:45 Corpus Christi
19:45 Panga
19:45 Türkler Geliyor: Adaletin Kilici
19:45 Just Mercy
19:45 Jumanji: The Next Level
19:45 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
19:45 Bad Boys For Life
19:45 Baba Parasi
19:45 All of Us
19:45 1917
20:00 Joker
20:00 Bad Boys For Life
20:00 1917
20:15 The Grudge
20:15 Star Wars: The Rise of Skywalker
20:15 21 Bridges
20:30 Street Dancer 3
20:30 Cep Herkülü: Naim Süleymanoglu
22:30 Star Wars: The Rise of Skywalker
22:30 Just Mercy
22:30 Cep Herkülü: Naim Süleymanoglu
22:30 Bad Boys For Life
22:30 Baba Parasi
22:30 21 Bridges
22:30 1917
22:45 Türkler Geliyor: Adaletin Kilici
22:45 The Grudge
22:45 Jumanji: The Next Level
22:45 Joker
22:45 Charlie's Angels
22:45 Bad Boys For Life
top maandag 27-01-2020
11:30 Just Mercy
11:30 Judy
11:30 21 Bridges
11:30 1917
11:45 Les Misérables
11:45 Bad Boys For Life
11:45 All of Us
13:45 Bad Boys For Life
14:00 Star Wars: The Rise of Skywalker
14:15 Just Mercy
14:15 Jumanji: The Next Level
14:15 Judy
14:15 Frozen 2 (NL)
14:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
14:15 Bad Boys For Life
14:15 1917
14:30 The Grudge
14:30 Spionnengeheimen (NL)
14:30 All of Us
14:45 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
16:45 Türkler Geliyor: Adaletin Kilici
16:45 Just Mercy
16:45 Jumanji: The Next Level
16:45 Bad Boys For Life
17:00 Frozen 2
17:00 All of Us
17:00 1917
17:15 Street Dancer 3
17:15 The Grudge
17:15 Star Wars: The Rise of Skywalker
17:15 Frozen 2 (NL)
17:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
19:30 Bad Boys For Life
19:45 Pavarotti
19:45 Türkler Geliyor: Adaletin Kilici
19:45 Just Mercy
19:45 Jumanji: The Next Level
19:45 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
19:45 Bad Boys For Life
19:45 Baba Parasi
19:45 All of Us
19:45 1917
20:00 Joker
20:00 Bad Boys For Life
20:00 1917
20:15 The Grudge
20:15 Star Wars: The Rise of Skywalker
20:15 21 Bridges
20:30 Street Dancer 3
20:30 Cep Herkülü: Naim Süleymanoglu
22:30 Star Wars: The Rise of Skywalker
22:30 Just Mercy
22:30 Cep Herkülü: Naim Süleymanoglu
22:30 Bad Boys For Life
22:30 Baba Parasi
22:30 21 Bridges
22:45 Türkler Geliyor: Adaletin Kilici
22:45 The Grudge
22:45 Jumanji: The Next Level
22:45 Joker
22:45 Charlie's Angels
22:45 Bad Boys For Life
22:45 1917
top dinsdag 28-01-2020
11:30 Just Mercy
11:30 Judy
11:30 21 Bridges
11:30 1917
11:45 Les Misérables
11:45 Bad Boys For Life
11:45 All of Us
13:45 Bad Boys For Life
14:00 Star Wars: The Rise of Skywalker
14:15 Just Mercy
14:15 Jumanji: The Next Level
14:15 Judy
14:15 Frozen 2 (NL)
14:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
14:15 Bad Boys For Life
14:15 1917
14:30 The Grudge
14:30 Spionnengeheimen (NL)
14:30 All of Us
14:45 Rafadan Tayfa Göbeklitepe
16:45 Türkler Geliyor: Adaletin Kilici
16:45 Just Mercy
16:45 Jumanji: The Next Level
16:45 Bad Boys For Life
17:00 Frozen 2
17:00 All of Us
17:00 1917
17:15 Street Dancer 3
17:15 The Grudge
17:15 Star Wars: The Rise of Skywalker
17:15 Frozen 2 (NL)
17:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
19:30 Bad Boys For Life
19:45 Pavarotti
19:45 Türkler Geliyor: Adaletin Kilici
19:45 Just Mercy
19:45 Jumanji: The Next Level
19:45 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
19:45 Bad Boys For Life
19:45 Baba Parasi
19:45 All of Us
19:45 1917
20:00 Joker
20:00 Bad Boys For Life
20:00 1917
20:15 The Grudge
20:15 Star Wars: The Rise of Skywalker
20:15 21 Bridges
20:30 Street Dancer 3
20:30 Cep Herkülü: Naim Süleymanoglu
22:30 Star Wars: The Rise of Skywalker
22:30 Just Mercy
22:30 Jumanji: The Next Level
22:30 Cep Herkülü: Naim Süleymanoglu
22:30 Bad Boys For Life
22:30 Baba Parasi
22:30 21 Bridges
22:45 Türkler Geliyor: Adaletin Kilici
22:45 The Grudge
22:45 Joker
22:45 Charlie's Angels
22:45 Bad Boys For Life
22:45 1917
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Brussel