home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Louis Hartlooper Complex

Tolsteegbrug 1, 3511 ZN Utrecht +31-30-2320450 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 16-08-2018
14:00 Ut°ya 22. juli
14:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami
14:15 The Man Who Killed Don Quixote
14:30 Den skyldige
14:45 Juliet, Naked
16:00 Call Me by Your Name
16:30 Whitney
 
16:45 Under the Silver Lake
17:00 The Bookshop
17:00 Tampopo
18:45 Don't Worry, He Won't Get Far on Foot
19:00 Den skyldige
19:15 Ut°ya 22. juli
19:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
19:30 Juliet, Naked
21:00 Whitney
21:15 Tampopo
21:15 Que Dios nos perdone
21:30 Den skyldige
21:45 Under the Silver Lake
top vrijdag 17-08-2018
11:45 Isle of Dogs
 
11:45 Coco (NL)
12:15 Beast
12:30 Den skyldige
14:00 Ut°ya 22. juli
14:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami
14:15 The Man Who Killed Don Quixote
14:30 Den skyldige
14:45 Juliet, Naked
16:00 Call Me by Your Name
16:15 Tampopo
16:30 Whitney
16:45 Under the Silver Lake
17:00 The Bookshop
18:45 The Man Who Killed Don Quixote
18:45 Don't Worry, He Won't Get Far on Foot
19:00 Den skyldige
19:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
19:30 Juliet, Naked
21:00 Whitney
21:15 Tampopo
21:15 Que Dios nos perdone
21:30 Den skyldige
21:45 Under the Silver Lake
top zaterdag 18-08-2018
10:45 Escher: Het Oneindige Zoeken
11:00 Van Mars en Venus
11:45 Isle of Dogs
11:45 Coco (NL)
12:00 The Mercy
12:15 Beast
12:30 Den skyldige
14:00 Ut°ya 22. juli
14:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami
14:15 The Man Who Killed Don Quixote
14:30 Den skyldige
14:45 Juliet, Naked
16:00 Call Me by Your Name
16:15 Tampopo
16:30 Whitney
16:45 Under the Silver Lake
17:00 The Bookshop
18:45 The Man Who Killed Don Quixote
18:45 Don't Worry, He Won't Get Far on Foot
19:00 Den skyldige
19:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
19:30 Juliet, Naked
21:00 Whitney
21:15 Tampopo
21:15 Que Dios nos perdone
21:30 Den skyldige
21:45 Under the Silver Lake
top zondag 19-08-2018
10:45 Escher: Het Oneindige Zoeken
11:00 Van Mars en Venus
11:45 Isle of Dogs
11:45 Coco (NL)
12:00 The Mercy
12:15 Beast
12:30 Den skyldige
14:00 Ut°ya 22. juli
14:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami
14:15 The Man Who Killed Don Quixote
14:30 Den skyldige
14:45 Juliet, Naked
16:00 Call Me by Your Name
16:15 Tampopo
16:30 Whitney
16:45 Under the Silver Lake
17:00 The Bookshop
18:45 The Man Who Killed Don Quixote
18:45 Don't Worry, He Won't Get Far on Foot
19:00 Den skyldige
19:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
19:30 Juliet, Naked
21:00 Whitney
21:15 Tampopo
21:15 Que Dios nos perdone
21:30 Den skyldige
21:45 Under the Silver Lake
top maandag 20-08-2018
14:00 Ut°ya 22. juli
14:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami
14:15 The Man Who Killed Don Quixote
14:30 Den skyldige
14:45 Juliet, Naked
16:00 Call Me by Your Name
16:15 Tampopo
16:30 Visages, villages
16:45 Under the Silver Lake
17:00 The Bookshop
18:45 The Man Who Killed Don Quixote
18:45 Don't Worry, He Won't Get Far on Foot
19:00 Whitney
19:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
19:30 Juliet, Naked
21:15 Que Dios nos perdone
21:15 Amongst Friends
21:30 The Shape of Water
21:30 Den skyldige
21:45 Under the Silver Lake
top dinsdag 21-08-2018
14:00 Ut°ya 22. juli
14:00 Grace Jones: Bloodlight and Bami
14:15 The Man Who Killed Don Quixote
14:30 Den skyldige
14:45 Juliet, Naked
16:00 Call Me by Your Name
16:15 Tampopo
16:30 The Shape of Water
16:45 Under the Silver Lake
17:00 The Bookshop
18:45 The Man Who Killed Don Quixote
18:45 Don't Worry, He Won't Get Far on Foot
19:00 Whitney
19:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
19:30 Juliet, Naked
21:15 Tampopo
21:15 Que Dios nos perdone
21:30 Visages, villages
21:30 Den skyldige
21:45 Under the Silver Lake
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Utrecht