home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Den Helder

Cape Holland, Willemsoord 51, 1781 AS Den Helder +31-223-677899 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 21-10-2017
15:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:00 Dikkertje Dap
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Misfit
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
18:30 American Made
 
18:45 Bella Donna's
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Home Again
19:00 Geostorm 3D
19:15 Weg van Jou
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 It
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 American Assassin
21:45 Happy Death Day
21:45 Geostorm 3D
top zondag 22-10-2017
11:15 My Little Pony: De Film (NL)
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
 
11:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:00 Dikkertje Dap
13:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:45 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Dikkertje Dap
15:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:00 Dikkertje Dap
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Misfit
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
18:30 American Made
18:45 Bella Donna's
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Home Again
19:00 Geostorm 3D
19:15 Weg van Jou
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 It
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 American Assassin
21:45 Happy Death Day
21:45 Geostorm 3D
top maandag 23-10-2017
11:15 My Little Pony: De Film (NL)
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:00 Dikkertje Dap
13:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:45 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Dikkertje Dap
15:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:00 Dikkertje Dap
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Misfit
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
18:30 American Made
18:45 Bella Donna's
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Home Again
19:00 Geostorm 3D
19:15 Weg van Jou
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 It
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 American Assassin
21:45 Happy Death Day
21:45 Geostorm 3D
top dinsdag 24-10-2017
11:15 My Little Pony: De Film (NL)
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:00 Dikkertje Dap
13:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:45 My Little Pony: De Film (NL)
13:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Dikkertje Dap
15:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:00 Dikkertje Dap
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Misfit
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
18:30 American Made
18:45 Bella Donna's
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Home Again
19:00 Geostorm 3D
19:15 Weg van Jou
21:00 Blade Runner 2049 3D
21:15 It
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 American Assassin
21:45 Happy Death Day
21:45 Geostorm 3D
top woensdag 25-10-2017
11:15 My Little Pony: De Film (NL)
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:00 Dikkertje Dap
13:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:45 My Little Pony: De Film (NL)
13:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Dikkertje Dap
15:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:00 Dikkertje Dap
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Misfit
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
18:30 American Made
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Home Again
19:00 Geostorm 3D
19:15 Weg van Jou
20:00 Thor: Ragnarök 3D
21:15 Blade Runner 2049 3D
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 American Assassin
21:45 Happy Death Day
21:45 Geostorm 3D
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Den Helder