home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Theater de Nieuwe Kolk

Weiersstraat 1, 9401 ET Assen +31-880-128560 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 21-10-2017
13:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:15 Dikkertje Dap
15:15 My Little Pony: De Film (NL)
15:30 Misfit
 
15:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
19:00 Weg van Jou
19:00 Home Again
19:00 Geostorm 3D
19:15 Alles voor elkaar
19:15 Bella Donna's
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:45 Happy Death Day
21:45 Geostorm 3D
21:45 It
top zondag 22-10-2017
10:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
 
10:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:45 Dikkertje Dap
10:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:15 Dikkertje Dap
15:15 My Little Pony: De Film (NL)
15:30 Misfit
15:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
19:00 Weg van Jou
19:00 Home Again
19:00 Geostorm 3D
19:15 Alles voor elkaar
19:15 Bella Donna's
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:45 Happy Death Day
21:45 Geostorm 3D
21:45 It
top maandag 23-10-2017
10:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:45 Dikkertje Dap
10:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:15 Dikkertje Dap
15:15 My Little Pony: De Film (NL)
15:30 Misfit
15:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
19:00 Weg van Jou
19:00 Home Again
19:00 Geostorm 3D
19:15 Alles voor elkaar
20:00 The Fury of a Patient Man
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:45 Happy Death Day
21:45 Geostorm 3D
top dinsdag 24-10-2017
10:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:45 Dikkertje Dap
10:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:15 Dikkertje Dap
15:15 My Little Pony: De Film (NL)
15:30 Misfit
15:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
19:00 Weg van Jou
19:00 Home Again
19:00 Geostorm 3D
19:15 Alles voor elkaar
20:00 The Fury of a Patient Man
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:45 Happy Death Day
21:45 Geostorm 3D
top woensdag 25-10-2017
10:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:45 Dikkertje Dap
10:45 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:15 Dikkertje Dap
15:15 My Little Pony: De Film (NL)
15:30 Misfit
15:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
19:00 Weg van Jou
19:00 Home Again
19:00 Geostorm 3D
19:15 Alles voor elkaar
19:15 Bella Donna's
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:45 Happy Death Day
21:45 Geostorm 3D
21:45 It
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Assen