home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda UGC Toison d'Or

Guldenvliesgalerij 17, 1060 Brussel 0900 10 440 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 22-02-2018
21:30 The Post
21:30 Call Me by Your Name
21:35 Darkest Hour
21:45 Stronger
21:45 Le retour du héros
21:45 Jusqu'à la garde
21:45 I, Tonya
 
21:45 Fifty Shades Freed
21:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21:50 Phantom Thread
21:50 The Shape of Water
top vrijdag 23-02-2018
13:20 Le retour du héros
13:20 Jusqu'à la garde
13:30 Call Me by Your Name
13:40 Phantom Thread
13:40 Black Panther
13:45 Darkest Hour
14:00 Stronger
14:00 The Post
14:00 I, Tonya
14:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
 
15:20 Wonder Wheel
15:25 Early Man
16:15 Darkest Hour
16:15 Call Me by Your Name
16:20 Phantom Thread
16:20 The Shape of Water
16:20 Black Panther
16:30 Stronger
16:30 The Post
16:30 I, Tonya
16:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
17:25 Jusqu'à la garde
17:30 Le retour du héros
19:00 The Post
19:00 Darkest Hour
19:00 The Shape of Water
19:00 Call Me by Your Name
19:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
19:05 Phantom Thread
19:05 Black Panther
19:15 Stronger
19:15 I, Tonya
19:35 Le retour du héros
19:35 Jusqu'à la garde
21:30 The Post
21:30 Call Me by Your Name
21:35 Darkest Hour
21:45 Stronger
21:45 Le retour du héros
21:45 Jusqu'à la garde
21:45 I, Tonya
21:45 Fifty Shades Freed
21:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21:50 Phantom Thread
21:50 The Shape of Water
top zaterdag 24-02-2018
11:00 Phantom Thread
11:00 Early Man
11:00 Black Panther
11:05 Coco
11:10 Ferdinand
11:15 Paddington 2
11:15 Jusqu'à la garde
11:20 Le retour du héros
11:30 Stronger
11:30 The Post
11:30 I, Tonya
13:20 Le retour du héros
13:20 Jusqu'à la garde
13:30 Call Me by Your Name
13:40 Phantom Thread
13:40 Black Panther
13:45 Darkest Hour
14:00 Stronger
14:00 The Post
14:00 I, Tonya
14:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
15:20 Wonder Wheel
15:25 Early Man
16:15 Darkest Hour
16:15 Call Me by Your Name
16:20 Phantom Thread
16:20 The Shape of Water
16:20 Black Panther
16:30 Stronger
16:30 The Post
16:30 I, Tonya
16:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
17:25 Jusqu'à la garde
17:30 Le retour du héros
19:00 The Post
19:00 Darkest Hour
19:00 The Shape of Water
19:00 Call Me by Your Name
19:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
19:05 Phantom Thread
19:05 Black Panther
19:15 Stronger
19:15 I, Tonya
19:35 Le retour du héros
19:35 Jusqu'à la garde
21:30 The Post
21:30 Call Me by Your Name
21:35 Darkest Hour
21:45 Stronger
21:45 Le retour du héros
21:45 Jusqu'à la garde
21:45 I, Tonya
21:45 Fifty Shades Freed
21:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21:50 Phantom Thread
21:50 The Shape of Water
top zondag 25-02-2018
11:00 Phantom Thread
11:00 Early Man
11:00 Black Panther
11:05 Coco
11:10 Ferdinand
11:15 Paddington 2
11:15 Jusqu'à la garde
11:20 Le retour du héros
11:30 Stronger
11:30 The Post
11:30 I, Tonya
13:20 Le retour du héros
13:20 Jusqu'à la garde
13:30 Call Me by Your Name
13:40 Phantom Thread
13:40 Black Panther
13:45 Darkest Hour
14:00 Stronger
14:00 The Post
14:00 I, Tonya
14:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
15:20 Wonder Wheel
15:25 Early Man
16:15 Darkest Hour
16:15 Call Me by Your Name
16:20 Phantom Thread
16:20 The Shape of Water
16:20 Black Panther
16:30 Stronger
16:30 The Post
16:30 I, Tonya
16:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
17:25 Jusqu'à la garde
17:30 Le retour du héros
19:00 The Post
19:00 Darkest Hour
19:00 The Shape of Water
19:00 Call Me by Your Name
19:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
19:05 Phantom Thread
19:05 Black Panther
19:15 Stronger
19:15 I, Tonya
19:35 Le retour du héros
19:35 Jusqu'à la garde
21:30 The Post
21:30 Call Me by Your Name
21:35 Darkest Hour
21:45 Stronger
21:45 Le retour du héros
21:45 Jusqu'à la garde
21:45 I, Tonya
21:45 Fifty Shades Freed
21:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21:50 Phantom Thread
21:50 The Shape of Water
top maandag 26-02-2018
13:20 Le retour du héros
13:20 Jusqu'à la garde
13:30 Call Me by Your Name
13:40 Phantom Thread
13:40 Black Panther
13:45 Darkest Hour
14:00 Stronger
14:00 The Post
14:00 I, Tonya
14:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
15:20 Wonder Wheel
15:25 Early Man
16:15 Darkest Hour
16:15 Call Me by Your Name
16:20 Phantom Thread
16:20 The Shape of Water
16:20 Black Panther
16:30 Stronger
16:30 The Post
16:30 I, Tonya
16:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
17:25 Jusqu'à la garde
17:30 Le retour du héros
19:00 The Post
19:00 Darkest Hour
19:00 Call Me by Your Name
19:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
19:05 Phantom Thread
19:05 Black Panther
19:15 Stronger
19:15 I, Tonya
19:35 Le retour du héros
19:35 Jusqu'à la garde
21:30 The Post
21:30 Call Me by Your Name
21:35 Darkest Hour
21:45 Stronger
21:45 Le retour du héros
21:45 Jusqu'à la garde
21:45 I, Tonya
21:45 Fifty Shades Freed
21:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21:50 Phantom Thread
21:50 The Shape of Water
top dinsdag 27-02-2018
13:20 Le retour du héros
13:20 Jusqu'à la garde
13:30 Call Me by Your Name
13:40 Phantom Thread
13:40 Black Panther
13:45 Darkest Hour
14:00 Stronger
14:00 The Post
14:00 I, Tonya
14:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
15:20 Wonder Wheel
15:25 Early Man
16:15 Darkest Hour
16:15 Call Me by Your Name
16:20 Phantom Thread
16:20 The Shape of Water
16:20 Black Panther
16:30 Stronger
16:30 The Post
16:30 I, Tonya
16:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
17:25 Jusqu'à la garde
17:30 Le retour du héros
19:00 Close Encounters of the Third Kind
19:00 The Post
19:00 The Shape of Water
19:00 Call Me by Your Name
19:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
19:05 Phantom Thread
19:05 Black Panther
19:15 Stronger
19:15 I, Tonya
19:35 Le retour du héros
19:35 Jusqu'à la garde
21:30 The Post
21:30 Call Me by Your Name
21:45 Stronger
21:45 Le retour du héros
21:45 Jusqu'à la garde
21:45 I, Tonya
21:45 Fifty Shades Freed
21:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
21:50 Phantom Thread
21:50 Darkest Hour
21:50 The Shape of Water
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Brussel