home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda UGC De Brouckère

Brouckèreplein 38, 1000 Brussel +32-900-10440 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden maandag↓ | dinsdag

top maandag 19-02-2018
13:00 Early Man
13:00 Maze Runner: The Death Cure
13:10 Home Again
13:25 Le retour du héros
13:45 12 Strong
13:45 Call Me by Your Name
13:45 Black Panther
 
13:50 The Shape of Water
14:00 Jumanji: Welcome to the Jungle
14:00 Fifty Shades Freed
15:00 Early Man
15:15 The Greatest Showman
15:30 Le retour du héros
16:00 Maze Runner: The Death Cure
16:30 Jumanji: Welcome to the Jungle
16:30 Fifty Shades Freed
16:30 The Shape of Water
16:30 12 Strong
16:30 Call Me by Your Name
16:30 Black Panther
17:00 The Post
 
17:30 The Disaster Artist
17:35 Home Again
17:35 Le retour du héros
19:15 The Shape of Water
19:15 Call Me by Your Name
19:15 Black Panther
19:20 12 Strong
19:30 The Post
19:30 Close Encounters of the Third Kind
19:30 Fifty Shades Freed
19:45 The Greatest Showman
19:45 Home Again
19:45 Le retour du héros
21:50 The Shape of Water
21:50 Maze Runner: The Death Cure
22:00 Jumanji: Welcome to the Jungle
22:00 Fifty Shades Freed
22:00 The Disaster Artist
22:00 Home Again
22:00 12 Strong
22:00 Call Me by Your Name
22:00 Le retour du héros
22:00 Black Panther
top dinsdag 20-02-2018
13:00 Early Man
13:00 Maze Runner: The Death Cure
13:10 Home Again
13:25 Le retour du héros
13:45 12 Strong
13:45 Call Me by Your Name
13:45 Black Panther
13:50 The Shape of Water
14:00 Jumanji: Welcome to the Jungle
14:00 Fifty Shades Freed
15:00 Early Man
15:15 The Greatest Showman
15:30 Le retour du héros
16:00 Maze Runner: The Death Cure
16:30 Jumanji: Welcome to the Jungle
16:30 Fifty Shades Freed
16:30 The Shape of Water
16:30 12 Strong
16:30 Call Me by Your Name
16:30 Black Panther
17:00 The Post
17:30 The Disaster Artist
17:35 Home Again
17:35 Le retour du héros
19:00 Maze Runner: The Death Cure
19:15 The Shape of Water
19:15 Call Me by Your Name
19:15 Black Panther
19:20 12 Strong
19:30 The Post
19:30 Jumanji: Welcome to the Jungle
19:30 Fifty Shades Freed
19:45 The Greatest Showman
19:45 Home Again
19:45 Le retour du héros
21:50 The Shape of Water
21:50 Maze Runner: The Death Cure
22:00 Jumanji: Welcome to the Jungle
22:00 Fifty Shades Freed
22:00 Patser
22:00 The Disaster Artist
22:00 Home Again
22:00 12 Strong
22:00 Call Me by Your Name
22:00 Le retour du héros
22:00 Black Panther
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Brussel