home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Rembrandt Theater

Velperplein 10, 6811 AG Arnhem 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 01-11-2014
10:30 Trippel Trappel Dierensinterklaas
10:30 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
10:45 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
11:15 The Drop
11:45 Dummie de Mummie
12:30 Trippel Trappel Dierensinterklaas
12:45 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
 
13:45 Pijnstillers
14:00 Dummie de Mummie
14:15 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
14:30 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
16:00 Dummie de Mummie
16:15 Gone Girl
16:30 Dansen op de vulkaan
16:45 The Drop
17:00 Wonderbroeders
18:00 The Judge
18:30 Annabelle
19:00 Dansen op de vulkaan
19:15 The Maze Runner
19:30 Pak Van Mijn Hart
 
20:45 The Best of Me
21:00 Fury
21:15 The Drop
21:30 A Walk Among the Tombstones
21:45 Dracula Untold
23:40 A Walk Among the Tombstones
23:50 Fury
top zondag 02-11-2014
10:30 Trippel Trappel Dierensinterklaas
10:30 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
10:45 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
11:00 The Drop
11:45 Dummie de Mummie
12:15 Trippel Trappel Dierensinterklaas
12:45 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
13:30 Pijnstillers
14:00 Dummie de Mummie
14:15 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
14:30 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
15:45 Gone Girl
16:00 Dummie de Mummie
16:30 Dansen op de vulkaan
16:45 The Drop
17:00 Wonderbroeders
18:00 The Judge
18:30 Annabelle
19:00 Dansen op de vulkaan
19:15 The Maze Runner
19:30 Pak Van Mijn Hart
20:45 The Best of Me
21:00 Fury
21:15 The Drop
21:30 A Walk Among the Tombstones
21:45 Dracula Untold
top maandag 03-11-2014
11:00 Fury
11:00 Dracula Untold
11:00 Dansen op de vulkaan
11:30 A Walk Among the Tombstones
11:45 The Judge
13:00 The Drop
13:15 The Best of Me
14:00 Dansen op de vulkaan
14:15 Pijnstillers
15:00 Fury
15:30 The Drop
16:00 Gone Girl
16:15 Pak Van Mijn Hart
16:30 Annabelle
18:00 The Judge
18:15 Wonderbroeders
18:30 Dansen op de vulkaan
18:45 The Maze Runner
19:15 Dracula Untold
20:15 Boyhood
20:45 The Best of Me
21:00 Fury
21:15 The Drop
21:30 A Walk Among the Tombstones
top dinsdag 04-11-2014
11:00 Fury
11:00 Dracula Untold
11:00 Dansen op de vulkaan
11:00 A Walk Among the Tombstones
11:45 The Judge
13:00 The Drop
13:15 The Best of Me
13:30 La grande bellezza
14:00 Pijnstillers
15:15 Fury
15:30 The Drop
16:00 Gone Girl
16:15 Annabelle
16:45 Dansen op de vulkaan
18:00 The Judge
18:15 Wonderbroeders
18:30 Dansen op de vulkaan
18:45 The Maze Runner
19:15 Dracula Untold
20:30 Fury
20:45 The Best of Me
21:00 Sneak Preview
21:15 The Drop
21:30 A Walk Among the Tombstones
top woensdag 05-11-2014
11:00 The Drop
11:15 Dansen op de vulkaan
11:15 A Walk Among the Tombstones
11:30 The Best of Me
11:45 Fury
13:15 Trippel Trappel Dierensinterklaas
14:00 Dummie de Mummie
14:15 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
15:00 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
15:45 Gone Girl
16:00 Dummie de Mummie
16:15 Pijnstillers
16:45 Wonderbroeders
17:00 The Drop
18:00 The Judge
18:30 Dansen op de vulkaan
18:45 The Maze Runner
19:30 Tony Cairoli the Movie
20:45 The Best of Me
21:00 Fury
21:15 The Drop
21:30 A Walk Among the Tombstones
21:45 Dracula Untold
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Arnhem