home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Focus Filmtheater Arnhem

Audrey Hepburnplein 1, 6811 GW Arnhem +31-88-1900666 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag

top zondag 19-05-2024
20:45 Challengers
21:05 Club Zero
21:10 The Sweet East
21:10 Dream Scenario
21:15 Hypnosen
top maandag 20-05-2024
10:45 Vos en Haas Redden het Bos
11:30 Challengers
 
11:30 The Beast
11:45 The Mother of All Lies
11:45 The Sweet East
12:30 Drie Rovers en een leeuw
13:50 Boléro
14:00 Radical
14:15 Carmina Burana
14:15 Laatste Ronde
14:30 Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop
15:50 Back to Black
16:00 Spoorloos
16:15 De Terugreis
16:15 Wicked Little Letters
16:30 Patrick and the Whale
 
18:30 Lost in the Night
18:30 The Zone of Interest
18:40 Radical
18:40 Hypnosen
19:30 The Beast
20:45 Challengers
20:45 La Chimera
21:10 Charcoal
21:15 The Stones and Brian Jones
top dinsdag 21-05-2024
11:10 De Terugreis
11:15 The Beast
11:30 Poor Things
11:30 Back to Black
11:45 The Mother of All Lies
13:15 Green Border
14:00 The Peasants
14:00 The Sweet East
14:15 Wicked Little Letters
14:15 Patrick and the Whale
16:00 Boléro
16:10 Club Zero
16:10 Love Lies Bleeding
16:20 Charcoal
16:20 The Stones and Brian Jones
18:40 The Beast
18:40 La Chimera
18:45 Laatste Ronde
18:50 De Terugreis
19:00 Groenkijkers
20:45 Lost in the Night
20:55 Challengers
20:55 Radical
21:15 Back to Black
21:30 The Mother of All Lies
top woensdag 22-05-2024
10:50 The Sweet East
10:55 Hypnosen
11:00 Lost in the Night
11:00 Boléro
11:30 Green Border
13:00 Terrestrial Verses
13:00 De Terugreis
13:30 Challengers
13:45 Laatste Ronde
14:30 Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop
14:45 Vos en Haas Redden het Bos
15:00 Drie Rovers en een leeuw
15:45 The Beast
16:00 La Chimera
16:10 Radical
16:20 The Mother of All Lies
16:45 De Bewariërs
18:40 C'è ancora domani
19:00 Drawing a line
19:00 Spoorloos
19:00 Radical
19:30 Playtime
21:00 Back to Black
21:15 Challengers
21:15 Charcoal
21:30 The Sweet East
top donderdag 23-05-2024
19:00 Orlando