home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Focus Filmtheater Arnhem

Audrey Hepburnplein 1, 6811 GW Arnhem +31-88-1900666 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 15-12-2018
13:00 Becoming Astrid
13:15 Julius in Winterland (NL)
13:30 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
14:00 The Children Act
14:30 The Wife
14:55 The Old Man and the Gun
15:00 Leaning Into the Wind: Andy Goldsworthy
 
15:30 Novecento
16:15 Cold War
16:35 Shoplifters
16:55 The Extraordinary Journey of the Fakir
17:00 Beautiful Boy
18:50 The Extraordinary Journey of the Fakir
19:00 The Wife
19:10 Shoplifters
19:30 Cold War
20:55 Beautiful Boy
21:05 Cold War
21:20 Burning
21:35 Gräns
top zondag 16-12-2018
10:45 Rita & Krokodil (NL)
 
10:50 Shoplifters
11:00 Minoes
11:10 The Extraordinary Journey of the Fakir
11:20 Heartbound: A Different Kind of Love Story
13:00 Ace in the Hole
13:10 Becoming Astrid
13:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:15 Monky (NL)
13:30 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
14:55 De chaque instant
15:20 Girl
15:30 Beautiful Boy
15:40 The Old Man and the Gun
16:10 Shoplifters
17:05 The Wife
17:30 The Extraordinary Journey of the Fakir
17:40 Cold War
18:00 Heartbound: A Different Kind of Love Story
18:35 Girl
19:10 Shoplifters
19:30 The Extraordinary Journey of the Fakir
19:35 Cold War
20:00 Liebe in den Gängen
20:45 A Star Is Born
21:25 Cold War
21:30 Beautiful Boy
21:35 The Sisters Brothers
top maandag 17-12-2018
16:15 The Extraordinary Journey of the Fakir
16:20 Shoplifters
16:30 Beautiful Boy
16:40 The Wife
17:30 Cold War
18:40 The Extraordinary Journey of the Fakir
18:50 Shoplifters
18:55 The Wife
19:00 Ace in the Hole
19:20 Cold War
20:45 Beautiful Boy
21:00 Liebe in den Gängen
21:10 Cold War
21:15 Todos lo saben
21:20 Gräns
top dinsdag 18-12-2018
10:50 Shoplifters
11:00 Heartbound: A Different Kind of Love Story
11:10 The Extraordinary Journey of the Fakir
11:30 Becoming Astrid
12:00 Beautiful Boy
13:00 The Disciples - een straatopera
13:10 Cold War
13:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
14:00 The Children Act
14:30 Girl
14:55 De chaque instant
15:00 Todos lo saben
15:15 The State Against Mandela and the Others
16:20 Shoplifters
16:40 The Extraordinary Journey of the Fakir
17:05 Beautiful Boy
17:25 Heartbound: A Different Kind of Love Story
17:40 Cold War
18:50 Shoplifters
19:20 The Wife
19:30 The Extraordinary Journey of the Fakir
19:35 Cold War
21:15 Girl
21:25 Gräns
21:25 Cold War
21:30 A Star Is Born
21:35 Beautiful Boy
top woensdag 19-12-2018
09:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
16:00 De Grinch 3D (NL)
16:10 Shoplifters
16:30 Beautiful Boy
16:40 The Extraordinary Journey of the Fakir
17:00 Cold War
18:30 Cold War
18:35 Shoplifters
18:50 The Wife
19:00 The Extraordinary Journey of the Fakir
19:15 The Poetess
20:20 Todos lo saben
20:55 Cold War
21:00 A Star Is Born
21:10 Girl
21:40 Beautiful Boy
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Arnhem