home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Focus Filmtheater Arnhem

Audrey Hepburnplein 1, 6811 GW Arnhem +31-88-1900666 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 19-04-2019
20:55 Leto
21:00 Le Grand Bain
21:05 Vox Lux
21:15 Green Book
21:15 The White Crow
top zaterdag 20-04-2019
10:30 Bon Dieu! 2
10:45 Sofia
 
10:45 Corgi (NL)
11:00 Grce Dieu
11:00 Circus Nol
12:35 Het Prt Gevoel - Het universum van Arvo Prt
12:35 A Private War
12:40 Missing Link (NL)
13:00 Klara en de gekke koeien (NL)
13:45 Cold Case Hammarskjld
14:15 The Aftermath
14:30 Wajib
14:40 God Only Knows
14:50 Gloria Bell
16:20 Green Book
16:25 Vice
 
16:30 Le Grand Bain
16:40 The White Crow
17:00 Sauvage
19:05 Yomeddine
19:05 Gloria Bell
19:10 They Shall Not Grow Old 3D
19:10 Buuel in the Labyrinth of the Turtles
19:15 God Only Knows
20:55 Leto
21:00 Le Grand Bain
21:05 Vox Lux
21:10 The White Crow
21:15 Green Book
top zondag 21-04-2019
10:45 Vox Lux
10:45 Circus Nol
11:00 God Only Knows
11:00 Le Grand Bain
11:15 Green Book
12:40 Missing Link (NL)
12:45 Corgi (NL)
13:15 Buuel in the Labyrinth of the Turtles
13:30 Howards End
14:00 They Shall Not Grow Old
14:40 Arctic
14:40 Yomeddine
15:00 Werk ohne Autor
16:10 The White Crow
16:20 Leto
16:45 The Aftermath
16:45 Gloria Bell
18:55 Buuel in the Labyrinth of the Turtles
19:05 Gloria Bell
19:10 They Shall Not Grow Old 3D
19:15 Sofia
19:15 God Only Knows
20:40 Miel-Emile
21:00 Le Grand Bain
21:05 Vox Lux
21:10 The White Crow
21:15 Green Book
top maandag 22-04-2019
10:55 Sofia
11:00 The Favourite
11:00 Klara en de gekke koeien (NL)
11:15 The White Crow
11:15 Leto
12:30 Circus Nol
12:45 Corgi (NL)
13:30 Buuel in the Labyrinth of the Turtles
13:50 The Aftermath
13:50 They Shall Not Grow Old 3D
14:25 Gloria Bell
14:50 God Only Knows
15:15 Werk ohne Autor
16:00 Green Book
16:15 Le Grand Bain
16:30 Ash Is Purest White
16:35 Vox Lux
18:45 A Private War
18:55 Gloria Bell
19:10 They Shall Not Grow Old
19:10 God Only Knows
19:15 Yomeddine
20:55 Leto
21:00 Grce Dieu
21:00 The White Crow
21:15 Lazzaro felice
21:15 Vox Lux
top dinsdag 23-04-2019
10:45 Missing Link (NL)
10:55 Buuel in the Labyrinth of the Turtles
11:00 Grce Dieu
11:00 Corgi (NL)
11:15 Lazzaro felice
12:40 Arctic
12:45 Circus Nol
12:50 Yomeddine
13:45 A Private War
13:55 The Aftermath
14:40 They Shall Not Grow Old 3D
14:55 Het Prt Gevoel - Het universum van Arvo Prt
14:55 Bon Dieu! 2
16:00 The White Crow
16:20 Leto
16:35 Le Grand Bain
16:45 Vox Lux
17:00 Wajib
19:00 Gloria Bell
19:00 Tintoretto. A Rebel in Venice
19:05 Yomeddine
19:15 God Only Knows
21:00 Green Book
21:00 Ash Is Purest White
21:05 Vox Lux
21:05 The White Crow
21:15 Sofia
top woensdag 24-04-2019
10:45 Circus Nol
11:00 Lazzaro felice
11:00 The Aftermath
11:00 Klara en de gekke koeien (NL)
11:15 Le Grand Bain
12:30 Buuel in the Labyrinth of the Turtles
12:40 Missing Link (NL)
13:30 Cold Case Hammarskjld
13:30 Miel-Emile
14:15 Sofia
14:20 Gloria Bell
14:55 God Only Knows
16:10 The White Crow
16:10 Leto
16:20 Green Book
16:30 Yomeddine
16:40 Vox Lux
18:45 Maurice
18:45 Le Grand Bain
18:55 They Shall Not Grow Old 3D
19:10 Buuel in the Labyrinth of the Turtles
19:15 Being Frank: The Chris Sievey Story
20:55 Leto
21:00 Grce Dieu
21:10 The White Crow
21:25 Arctic
21:30 Thunder Road
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Arnhem