home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé De Kuip

Cor Kieboomplein 501, 3077 MK Rotterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 27-02-2020
14:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:20 Sonic the Hedgehog
14:30 Spike en de Magische Steen (NL)
14:30 Suriname
14:50 Frozen 2 (NL)
15:00 Sonic (NL)
15:05 Like a Boss
 
15:20 Spionnengeheimen (NL)
15:30 Spike en de Magische Steen (NL)
15:40 Sonic (NL)
15:55 Sonic (NL)
16:10 De Grote Slijmfilm
16:15 Dolittle (NL)
16:20 Frozen 2 (NL)
16:30 Het Wilde Avontuur (NL)
16:30 Onze Jongens in Miami
16:40 Parasite
16:45 Sonic the Hedgehog
17:05 Jumanji: The Next Level
17:10 Bad Boys For Life
17:20 Like a Boss
 
17:25 The Call of the Wild
17:40 Suriname
18:00 Eltilerin Savasi
18:05 Sonic the Hedgehog
18:15 The Boy: Brahms' Curse
18:30 The Gentlemen
18:35 April, May en June
18:50 1917
19:00 The Courier
19:10 Sonic the Hedgehog
19:20 Like a Boss
19:30 Onze Jongens in Miami
19:40 Suriname
19:45 Blumhouse's Fantasy Island
19:50 Bad Boys For Life
20:00 The Boy: Brahms' Curse
20:20 The Courier
20:30 Bad Boys For Life
20:40 Parasite
21:00 The Gentlemen
21:10 Eltilerin Savasi
21:10 Like a Boss
21:20 The Boy: Brahms' Curse
21:30 Birds of Prey
21:40 Bad Boys For Life
21:50 Blumhouse's Fantasy Island
22:00 The Courier
22:05 Bayi Toplantisi
22:15 Blue Story
22:25 The Boy: Brahms' Curse
22:30 Suriname
top vrijdag 28-02-2020
09:30 De Grote Slijmfilm
09:30 Sonic (NL)
09:35 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
09:40 Kleuterbioscoop
09:40 Birds of Prey
09:45 Spionnengeheimen (NL)
09:50 The Courier
09:50 Spike en de Magische Steen (NL)
10:00 Weathering with You
10:05 Dolittle (NL)
10:10 Jumanji: The Next Level
10:10 Sonic (NL)
10:20 Like a Boss
10:40 Frozen 2 (NL)
11:15 The Boy: Brahms' Curse
11:20 Spike en de Magische Steen (NL)
11:40 Kleuterbioscoop
11:45 Sonic (NL)
11:50 De Grote Slijmfilm
11:55 Parasite
12:00 Spionnengeheimen (NL)
12:10 Sonic the Hedgehog
12:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:25 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
12:30 Het Wilde Avontuur (NL)
12:35 Sonic (NL)
12:50 Like a Boss
13:00 Frozen 2 (NL)
13:10 Spike en de Magische Steen (NL)
13:15 Sonic (NL)
13:20 The Gentlemen
13:45 De Grote Slijmfilm
14:00 Sonic (NL)
14:05 The Courier
14:10 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:15 Spionnengeheimen (NL)
14:30 Sonic the Hedgehog
14:45 Het Wilde Avontuur (NL)
14:45 Suriname
14:50 Like a Boss
15:00 Sonic (NL)
15:05 Spike en de Magische Steen (NL)
15:20 Frozen 2 (NL)
15:30 Jumanji: The Next Level
15:40 Sonic (NL)
15:50 The Gentlemen
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:15 De Grote Slijmfilm
16:20 Bad Boys For Life
16:30 Sonic (NL)
16:50 Dolittle (NL)
16:55 Sonic the Hedgehog
17:00 Onze Jongens in Miami
17:00 The Courier
17:05 The Boy: Brahms' Curse
17:25 Sonic the Hedgehog
17:40 The Call of the Wild
17:55 Eltilerin Savasi
18:00 Suriname
18:10 The Gentlemen
18:10 Like a Boss
18:20 April, May en June
18:45 The Boy: Brahms' Curse
19:05 The Courier
19:05 De Beentjes van Sint Hildegard
19:10 1917
19:15 Birds of Prey
19:20 Sonic the Hedgehog
19:30 Onze Jongens in Miami
19:50 Bad Boys For Life
20:00 Bad Boys For Life
20:10 Like a Boss
20:20 The Boy: Brahms' Curse
20:30 The Gentlemen
20:40 Eltilerin Savasi
20:50 Suriname
21:00 Blumhouse's Fantasy Island
21:10 The Courier
21:30 Like a Boss
21:40 Blue Story
21:45 Guns Akimbo
21:45 The Invisible Man
22:00 Parasite
22:10 The Boy: Brahms' Curse
22:30 Suriname
22:40 The Gentlemen
22:45 Bad Boys For Life
23:00 Eltilerin Savasi
23:10 Bad Boys For Life
23:20 The Courier
23:20 Birds of Prey
23:30 Bayi Toplantisi
23:40 Blue Story
23:50 The Boy: Brahms' Curse
23:55 Guns Akimbo
top zaterdag 29-02-2020
09:30 De Grote Slijmfilm
09:30 Sonic (NL)
09:35 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
09:40 Kleuterbioscoop
09:40 Birds of Prey
09:45 Spionnengeheimen (NL)
09:50 The Courier
09:50 Spike en de Magische Steen (NL)
10:00 Weathering with You
10:05 Dolittle (NL)
10:10 Jumanji: The Next Level
10:10 Sonic (NL)
10:15 Frozen 2 (NL)
10:20 Like a Boss
11:15 The Boy: Brahms' Curse
11:20 Spike en de Magische Steen (NL)
11:40 Kleuterbioscoop
11:45 Sonic (NL)
11:50 De Grote Slijmfilm
11:55 Parasite
12:00 Spionnengeheimen (NL)
12:10 Sonic the Hedgehog
12:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:25 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
12:30 Het Wilde Avontuur (NL)
12:35 Sonic (NL)
12:40 Frozen 2 (NL)
12:50 Like a Boss
13:10 Spike en de Magische Steen (NL)
13:15 Sonic (NL)
13:20 The Gentlemen
13:40 De Grote Slijmfilm
14:00 Sonic (NL)
14:05 The Courier
14:10 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:15 Spionnengeheimen (NL)
14:30 Sonic the Hedgehog
14:40 Suriname
14:45 Het Wilde Avontuur (NL)
14:50 Like a Boss
15:00 Frozen 2 (NL)
15:00 Sonic (NL)
15:05 Spike en de Magische Steen (NL)
15:30 Jumanji: The Next Level
15:40 Sonic (NL)
15:50 The Gentlemen
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:15 De Grote Slijmfilm
16:20 Bad Boys For Life
16:30 Sonic (NL)
16:50 Dolittle (NL)
16:55 Sonic the Hedgehog
17:00 The Call of the Wild
17:00 Onze Jongens in Miami
17:00 The Courier
17:20 1917
17:25 Sonic the Hedgehog
17:50 Eltilerin Savasi
18:00 Suriname
18:10 The Gentlemen
18:10 Like a Boss
18:20 April, May en June
18:45 The Boy: Brahms' Curse
19:05 The Courier
19:05 De Beentjes van Sint Hildegard
19:15 Birds of Prey
19:15 1917
19:20 Sonic the Hedgehog
19:30 Onze Jongens in Miami
19:50 Bad Boys For Life
20:00 Bad Boys For Life
20:10 Like a Boss
20:20 The Boy: Brahms' Curse
20:30 The Gentlemen
20:40 Eltilerin Savasi
20:50 Suriname
21:00 Blumhouse's Fantasy Island
21:10 The Courier
21:30 Like a Boss
21:40 Blue Story
21:45 The Invisible Man
21:50 Guns Akimbo
22:00 Parasite
22:10 The Boy: Brahms' Curse
22:20 Suriname
22:40 The Gentlemen
22:45 Bad Boys For Life
23:00 Eltilerin Savasi
23:10 Bad Boys For Life
23:20 Bayi Toplantisi
23:20 The Courier
23:30 Birds of Prey
23:40 Blue Story
23:50 Guns Akimbo
top zondag 01-03-2020
00:00 The Boy: Brahms' Curse
09:30 Kleuterbioscoop
09:30 De Grote Slijmfilm
09:30 Sonic the Hedgehog
09:40 Spionnengeheimen (NL)
09:50 Like a Boss
10:00 Frozen 2 (NL)
10:00 Spike en de Magische Steen (NL)
10:05 The Courier
10:15 Jumanji: The Next Level
10:20 Dolittle (NL)
10:20 Sonic (NL)
10:25 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:40 Parasite
10:45 Sonic (NL)
11:05 Jumanji: The Next Level
11:25 De Grote Slijmfilm
11:50 Guns Akimbo
11:50 Like a Boss
11:55 Sonic the Hedgehog
12:00 Spike en de Magische Steen (NL)
12:10 Het Wilde Avontuur (NL)
12:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:30 De Grote Slijmfilm
12:40 Sonic (NL)
12:45 The Courier
13:00 Spionnengeheimen (NL)
13:10 Sonic (NL)
13:15 Frozen 2 (NL)
13:30 Kleuterbioscoop
13:40 Bad Boys For Life
13:50 1917
14:00 Spike en de Magische Steen (NL)
14:05 The Boy: Brahms' Curse
14:10 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:20 Sonic the Hedgehog
14:30 De Grote Slijmfilm
14:30 Suriname
14:50 Frozen 2 (NL)
15:00 Sonic (NL)
15:05 Like a Boss
15:20 Spionnengeheimen (NL)
15:30 Spike en de Magische Steen (NL)
15:40 Sonic (NL)
15:55 Sonic (NL)
16:00 Zenek
16:05 De Grote Slijmfilm
16:20 Frozen 2 (NL)
16:20 Onze Jongens in Miami
16:30 Het Wilde Avontuur (NL)
16:40 Parasite
16:45 Sonic the Hedgehog
17:05 Jumanji: The Next Level
17:10 Bad Boys For Life
17:20 Like a Boss
17:25 The Gentlemen
17:40 Suriname
18:00 Birds of Prey
18:10 Sonic the Hedgehog
18:15 The Boy: Brahms' Curse
18:30 Eltilerin Savasi
18:40 April, May en June
18:50 The Courier
18:50 1917
19:10 Sonic the Hedgehog
19:20 Like a Boss
19:30 Onze Jongens in Miami
19:45 Blumhouse's Fantasy Island
19:50 The Boy: Brahms' Curse
19:50 Bad Boys For Life
20:00 Suriname
20:20 The Courier
20:30 Like a Boss
20:40 Bad Boys For Life
21:00 The Gentlemen
21:10 Eltilerin Savasi
21:15 Birds of Prey
21:20 The Boy: Brahms' Curse
21:30 Bayi Toplantisi
21:40 The Invisible Man
21:55 The Courier
22:00 Bad Boys For Life
22:10 The Gentlemen
22:15 Guns Akimbo
22:25 The Boy: Brahms' Curse
22:30 Blue Story
22:30 Suriname
top maandag 02-03-2020
00:00 The Boy: Brahms' Curse
10:00 Kleuterbioscoop
10:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:00 The Courier
10:05 Spionnengeheimen (NL)
10:20 1917
10:30 Like a Boss
10:40 Dolittle (NL)
10:50 The Boy: Brahms' Curse
10:50 Bad Boys For Life
11:00 The Gentlemen
11:10 Birds of Prey
11:20 De Grote Slijmfilm
11:20 Sonic (NL)
11:30 Het Wilde Avontuur (NL)
11:50 Suriname
12:10 The Courier
12:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:30 Spike en de Magische Steen (NL)
13:00 De Grote Slijmfilm
13:00 The Boy: Brahms' Curse
13:00 Like a Boss
13:10 Sonic (NL)
13:15 Frozen 2 (NL)
13:30 Kleuterbioscoop
13:30 The Gentlemen
13:40 Sonic (NL)
13:50 Jumanji: The Next Level
13:50 Bad Boys For Life
14:05 Suriname
14:10 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:20 The Courier
14:25 Spionnengeheimen (NL)
14:50 Frozen 2 (NL)
15:00 Bad Boys For Life
15:10 De Grote Slijmfilm
15:10 The Boy: Brahms' Curse
15:30 Spike en de Magische Steen (NL)
15:40 Sonic the Hedgehog
16:00 Sonic (NL)
16:00 Like a Boss
16:05 Dolittle (NL)
16:20 Suriname
16:30 Het Wilde Avontuur (NL)
16:30 The Courier
16:40 Parasite
16:45 Sonic the Hedgehog
17:05 Jumanji: The Next Level
17:10 Bad Boys For Life
17:20 Like a Boss
17:30 The Boy: Brahms' Curse
17:40 Suriname
18:00 Eltilerin Savasi
18:05 Sonic the Hedgehog
18:15 The Boy: Brahms' Curse
18:30 The Gentlemen
18:35 April, May en June
18:40 The Courier
18:50 1917
19:10 Sonic the Hedgehog
19:20 Like a Boss
19:30 Onze Jongens in Miami
19:40 Suriname
19:45 Blumhouse's Fantasy Island
19:50 The Boy: Brahms' Curse
19:50 Bad Boys For Life
20:20 The Courier
20:30 Bad Boys For Life
20:40 Parasite
20:50 Like a Boss
21:00 The Gentlemen
21:10 Eltilerin Savasi
21:20 The Boy: Brahms' Curse
21:30 Birds of Prey
21:40 Bad Boys For Life
21:50 Blumhouse's Fantasy Island
21:55 The Courier
22:00 Bayi Toplantisi
22:15 Blue Story
22:25 The Boy: Brahms' Curse
22:30 Suriname
top dinsdag 03-03-2020
10:00 Kleuterbioscoop
10:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
10:10 The Courier
10:15 De Grote Slijmfilm
10:20 1917
10:30 Birds of Prey
10:30 The Boy: Brahms' Curse
10:30 Like a Boss
10:40 Dolittle (NL)
10:45 The Gentlemen
10:50 Bad Boys For Life
11:00 Guns Akimbo
11:10 Birds of Prey
11:20 Sonic (NL)
11:30 Het Wilde Avontuur (NL)
11:50 Suriname
12:10 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
12:15 The Courier
12:30 Spike en de Magische Steen (NL)
12:30 The Boy: Brahms' Curse
13:00 De Grote Slijmfilm
13:00 Like a Boss
13:10 Sonic (NL)
13:15 Sonic the Hedgehog
13:20 The Gentlemen
13:30 Kleuterbioscoop
13:40 Sonic (NL)
13:50 Jumanji: The Next Level
13:50 Bad Boys For Life
14:00 Blue Story
14:05 Suriname
14:20 The Courier
14:25 Spionnengeheimen (NL)
14:30 The Boy: Brahms' Curse
14:50 Frozen 2 (NL)
15:00 Bad Boys For Life
15:10 De Grote Slijmfilm
15:30 Spike en de Magische Steen (NL)
15:40 Sonic the Hedgehog
16:00 Guns Akimbo
16:00 Sonic (NL)
16:10 Dolittle (NL)
16:20 Suriname
16:30 Het Wilde Avontuur (NL)
16:30 The Courier
16:30 Like a Boss
16:40 Parasite
16:45 Sonic the Hedgehog
17:05 Jumanji: The Next Level
17:10 Bad Boys For Life
17:30 The Boy: Brahms' Curse
17:40 Suriname
18:05 Sonic the Hedgehog
18:15 The Boy: Brahms' Curse
18:20 The Call of the Wild
18:30 The Gentlemen
18:30 Like a Boss
18:35 April, May en June
18:40 The Courier
18:50 1917
19:10 Sonic the Hedgehog
19:30 Onze Jongens in Miami
19:40 Suriname
19:45 Blumhouse's Fantasy Island
19:50 The Boy: Brahms' Curse
19:50 Bad Boys For Life
20:15 The Courier
20:30 Sneak Preview
20:30 Bad Boys For Life
20:40 Parasite
20:50 Like a Boss
21:00 The Gentlemen
21:10 Eltilerin Savasi
21:30 Birds of Prey
21:40 Bad Boys For Life
21:50 Blumhouse's Fantasy Island
21:55 The Boy: Brahms' Curse
22:00 Bayi Toplantisi
22:15 Blue Story
22:25 The Courier
22:30 Suriname
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Rotterdam