home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé De Kuip

Cor Kieboomplein 501, 3077 MK Rotterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 08-02-2023
19:00 Magic Mike's Last Dance
19:10 Operation Fortune: Ruse de guerre
19:30 Magic Mike's Last Dance
19:45 Titanic 3D
19:50 Pathaan
20:00 Magic Mike's Last Dance
20:20 Avatar: The Way Of Water 3D
 
20:30 Magic Mike's Last Dance
20:40 Klem
20:50 Magic Mike's Last Dance
21:00 The Fabelmans
21:10 Pathaan
21:15 Magic Mike's Last Dance
21:30 Prestij Meselesi
21:45 Kutsal Damacana 4
22:00 Plane
top donderdag 09-02-2023
10:00 Plane
10:00 Het Feest van Tante Rita
10:10 Avatar: The Way Of Water 3D
10:20 Poker Face
10:30 Pathaan
 
10:40 Faithfully Yours
10:45 Knock at the Cabin
10:50 A Man Called Otto
10:55 Terrifier 2
11:00 Klem
11:10 The Fabelmans
11:20 Babylon
11:30 Avatar: The Way Of Water 3D
11:35 Magic Mike's Last Dance
12:00 Titanic 3D
12:20 Plane
12:30 Avatar: The Way of Water
12:50 Fijn weekend
13:00 Puss in Boots: The Last Wish
13:30 Wil de Krokodil
13:35 De Tatta's
13:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
13:50 A Man Called Otto
14:00 Magic Mike's Last Dance
14:10 Avatar: The Way Of Water 3D
14:20 Pathaan
14:40 Plane
15:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:10 Het Feest van Tante Rita
15:20 Wil de Krokodil
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D
15:40 Oeps! Kids overboord
16:00 Titanic 3D
16:00 Klem
16:10 Poker Face
16:20 Puss in Boots: The Last Wish
16:30 Magic Mike's Last Dance
16:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:00 Plane
17:10 The Fabelmans
17:25 Pathaan
17:30 De Tatta's
17:40 Fijn weekend
17:50 Prestij Meselesi
18:00 Plane
18:20 Terrifier 2
18:30 Klem
18:50 M3GAN
19:00 Magic Mike's Last Dance
19:10 A Man Called Otto
19:20 Plane
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:30 De Tatta's
19:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
20:00 Titanic 3D
20:10 Knock at the Cabin
20:20 Avatar: The Way Of Water 3D
20:30 Titanic 3D
20:40 Pathaan
21:00 Klem
21:10 A Man Called Otto
21:20 Terrifier 2
21:30 Magic Mike's Last Dance
21:40 Puss in Boots: The Last Wish
21:50 Plane
21:55 Operation Fortune: Ruse de guerre
22:10 Knock at the Cabin
22:20 Kutsal Damacana 4
top vrijdag 10-02-2023
10:00 Avatar: The Way Of Water 3D
10:00 De Tatta's
10:00 Pathaan
10:00 Het Feest van Tante Rita
10:10 Magic Mike's Last Dance
10:15 Klem
10:15 De Notenkraker en de Toverfluit (NL)
10:20 Babylon
10:35 Fijn weekend
10:40 Faithfully Yours
10:50 Plane
11:00 SuperHond & TurboKat (NL)
11:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:15 Black Panther: Wakanda Forever
12:00 Titanic 3D
12:10 Avatar: The Way of Water
12:15 Klem
12:40 Pathaan
12:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:45 Plane
12:50 Het Feest van Tante Rita
13:00 A Man Called Otto
13:10 Puss in Boots: The Last Wish
13:20 Avatar: The Way Of Water 3D
13:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:00 Avatar: The Way Of Water 3D
14:10 Poker Face
14:30 Hotel Sinestra
14:40 Magic Mike's Last Dance
14:50 De Tatta's
15:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
15:20 Klem
15:30 Puss in Boots: The Last Wish
15:40 Wil de Krokodil
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:55 Black Panther: Wakanda Forever
16:00 Pathaan
16:00 Titanic 3D
16:15 Plane
16:30 Knock at the Cabin
17:00 De Tatta's
17:05 Magic Mike's Last Dance
17:10 Avatar: The Way Of Water 3D
17:25 A Man Called Otto
17:50 Klem
17:55 Operation Fortune: Ruse de guerre
18:00 Avatar: The Way Of Water 3D
18:05 Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa
18:10 Plane
18:35 M3GAN
18:45 The Banshees of Inisherin
19:10 De Tatta's
19:15 Babylon
19:20 Pathaan
19:40 A Man Called Otto
19:50 Magic Mike's Last Dance
20:00 Puss in Boots: The Last Wish
20:10 Klem
20:15 Knock at the Cabin
20:20 Operation Fortune: Ruse de guerre
20:40 Plane
20:50 Titanic 3D
21:00 Plane
21:10 Faithfully Yours
21:20 De Tatta's
22:00 Avatar: The Way Of Water 3D
22:15 Pathaan
22:20 Magic Mike's Last Dance
22:25 Operation Fortune: Ruse de guerre
22:30 Terrifier 2
22:40 Klem
22:45 Plane
22:50 Knock at the Cabin
23:00 House Party
23:10 M3GAN
23:20 Puss in Boots: The Last Wish
23:25 Kutsal Damacana 4
23:30 Plane
top zaterdag 11-02-2023
10:00 Avatar: The Way Of Water 3D
10:00 Pathaan
10:00 Titanic 3D
10:15 Klem
10:15 Het Feest van Tante Rita
10:15 De Notenkraker en de Toverfluit (NL)
10:30 Asterix & Obelix in het Middenrijk
10:35 Fijn weekend
10:40 Babylon
10:45 Oeps! Kids overboord
10:50 Plane
10:50 Fien & Teun gaan kamperen
11:00 SuperHond & TurboKat (NL)
11:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
12:10 Avatar: The Way of Water
12:15 Klem
12:35 Fien & Teun gaan kamperen
12:40 Pathaan
12:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:45 Plane
12:50 Het Feest van Tante Rita
13:00 A Man Called Otto
13:10 Puss in Boots: The Last Wish
13:20 Avatar: The Way Of Water 3D
13:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:50 Oeps! Kids overboord
14:00 Avatar: The Way Of Water 3D
14:20 SuperHond & TurboKat (NL)
14:30 Hotel Sinestra
14:40 Magic Mike's Last Dance
14:50 De Tatta's
15:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
15:20 Klem
15:30 Puss in Boots: The Last Wish
15:40 Wil de Krokodil
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:55 Black Panther: Wakanda Forever
16:00 Pathaan
16:00 Titanic 3D
16:15 Plane
16:30 Knock at the Cabin
17:00 De Tatta's
17:05 Magic Mike's Last Dance
17:10 Avatar: The Way Of Water 3D
17:25 A Man Called Otto
17:50 Klem
17:55 Operation Fortune: Ruse de guerre
18:00 Avatar: The Way Of Water 3D
18:05 Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa
18:10 Plane
18:35 M3GAN
18:45 The Banshees of Inisherin
19:10 De Tatta's
19:15 Babylon
19:20 Pathaan
19:40 A Man Called Otto
19:50 Magic Mike's Last Dance
20:00 Puss in Boots: The Last Wish
20:10 Klem
20:15 Knock at the Cabin
20:20 Operation Fortune: Ruse de guerre
20:40 Plane
20:50 Titanic 3D
21:00 Plane
21:10 Faithfully Yours
21:20 De Tatta's
22:00 Avatar: The Way Of Water 3D
22:15 Pathaan
22:20 Magic Mike's Last Dance
22:25 Operation Fortune: Ruse de guerre
22:30 Terrifier 2
22:40 Klem
22:45 Plane
22:50 Knock at the Cabin
23:00 House Party
23:10 M3GAN
23:20 Puss in Boots: The Last Wish
23:30 Plane
23:30 Kutsal Damacana 4
top zondag 12-02-2023
10:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
10:00 Het Feest van Tante Rita
10:00 Fien & Teun gaan kamperen
10:00 Oeps! Kids overboord
10:10 Poker Face
10:15 Knock at the Cabin
10:20 De Notenkraker en de Toverfluit (NL)
10:25 Avatar: The Way Of Water 3D
10:30 The Banshees of Inisherin
10:40 A Man Called Otto
11:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk
11:10 Wil de Krokodil
11:20 Magic Mike's Last Dance
11:30 Avatar: The Way Of Water 3D
11:40 Plane
11:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:00 Titanic 3D
12:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
12:15 Klem
12:20 Pathaan
12:30 De Tatta's
13:00 Fien & Teun gaan kamperen
13:10 Asterix & Obelix in het Middenrijk
13:20 A Man Called Otto
13:30 Wil de Krokodil
13:50 SuperHond & TurboKat (NL)
14:00 Plane
14:15 Avatar: The Way Of Water 3D
14:20 Het Feest van Tante Rita
14:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:40 Oeps! Kids overboord
14:45 Klem
14:50 Magic Mike's Last Dance
15:20 A Man Called Otto
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D
15:40 Pathaan
15:50 Wil de Krokodil
15:55 SuperHond & TurboKat (NL)
16:00 Titanic 3D
16:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:20 M3GAN
16:30 Avatar: The Way of Water
16:45 Puss in Boots: The Last Wish
16:50 Plane
17:10 Klem
17:20 Magic Mike's Last Dance
18:00 Pathaan
18:05 De Tatta's
18:10 Plane
18:20 Knock at the Cabin
18:30 The Banshees of Inisherin
18:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
19:00 A Man Called Otto
19:10 Puss in Boots: The Last Wish
19:20 Plane
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:40 Kutsal Damacana 4
19:50 Magic Mike's Last Dance
20:00 Titanic 3D
20:10 De Tatta's
20:20 Pathaan
20:30 Avatar: The Way of Water
20:40 Avatar: The Way Of Water 3D
21:00 Klem
21:10 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:20 Magic Mike's Last Dance
21:30 Terrifier 2
21:40 Knock at the Cabin
21:50 Plane
22:00 M3GAN
22:10 House Party
22:20 Kutsal Damacana 4
top maandag 13-02-2023
10:00 A Man Called Otto
10:00 Klem
10:00 Het Feest van Tante Rita
10:10 Magic Mike's Last Dance
10:10 Wil de Krokodil
10:15 Puss in Boots: The Last Wish
10:30 Pathaan
10:40 Faithfully Yours
11:10 The Fabelmans
11:20 Knock at the Cabin
11:30 Avatar: The Way Of Water 3D
11:40 Plane
11:50 Titanic 3D
12:30 Avatar: The Way of Water
12:40 Magic Mike's Last Dance
12:40 De Tatta's
12:50 Fijn weekend
13:30 Klem
13:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
13:50 Avatar: The Way Of Water 3D
14:00 Terrifier 2
14:10 Plane
14:20 Pathaan
14:50 A Man Called Otto
15:00 The Banshees of Inisherin
15:10 Casa Coco
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D
15:50 Titanic 3D
16:00 Magic Mike's Last Dance
16:10 Poker Face
16:20 Puss in Boots: The Last Wish
16:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:00 Plane
17:10 The Fabelmans
17:25 Pathaan
17:30 De Tatta's
17:40 Fijn weekend
17:50 Prestij Meselesi
18:00 Plane
18:20 Terrifier 2
18:30 Klem
18:50 M3GAN
19:00 Magic Mike's Last Dance
19:10 A Man Called Otto
19:20 Plane
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
19:30 De Tatta's
19:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
19:50 Titanic 3D
20:10 Knock at the Cabin
20:20 Avatar: The Way Of Water 3D
20:30 Titanic 3D
20:40 Pathaan
21:00 Klem
21:10 A Man Called Otto
21:20 Terrifier 2
21:30 Magic Mike's Last Dance
21:40 Puss in Boots: The Last Wish
21:50 Plane
21:55 Operation Fortune: Ruse de guerre
22:10 Knock at the Cabin
22:20 Kutsal Damacana 4