home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé De Kuip

Cor Kieboomplein 501, 3077 MK Rotterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 31-10-2014
09:45 The Equalizer
09:50 The Judge
10:00 Ouija
10:00 Gone Girl
10:10 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
10:10 Infiltrant
10:15 Dummie de Mummie
 
10:20 Fury
10:20 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
10:40 Happy New Year
10:50 The Maze Runner
10:50 The Drop
11:00 Dracula Untold
11:20 Annabelle
12:10 If I Stay
12:20 The Judge
12:25 The Equalizer
12:35 Wonderbroeders
12:40 Fury
12:45 Into the Storm
12:50 Gone Girl
 
13:10 Annabelle
13:20 Ouija
13:20 Dracula Untold
13:25 The Hundred-Foot Journey
13:30 Bloedlink
13:50 St. Vincent
14:30 Happy New Year
14:45 Wild Tales
15:10 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
15:20 The Maze Runner
15:30 Dracula Untold
15:35 Pijnstillers
15:35 If I Stay
15:40 Dummie de Mummie
15:50 Fury
16:03 Guardians of the Galaxy 3D
16:05 Gone Girl
16:10 Infiltrant
16:20 The Drop
17:00 Dansen op de vulkaan
17:10 Ouija
17:20 St. Vincent
17:30 The Maze Runner
17:40 Dracula Untold
17:50 Pijnstillers
18:00 A Walk Among the Tombstones
18:15 The Best of Me
18:20 Into the Storm
18:30 Happy New Year
18:40 Infiltrant
18:45 Annabelle
18:50 The Drop
19:00 The Maze Runner
19:15 Wild Tales
19:20 Wonderbroeders
19:45 Dansen op de vulkaan
19:50 The Equalizer
20:10 Fury
20:20 Incir Receli 2
20:30 St. Vincent
20:40 A Walk Among the Tombstones
20:50 The Best of Me
21:00 Stonehearst Asylum
21:10 The Maze Runner
21:20 The Drop
21:30 Ouija
21:40 Dracula Untold
21:50 Annabelle
22:00 Unutursam Fisilda
22:25 Happy New Year
22:50 The Equalizer
23:00 The Maze Runner
23:00 Gone Girl
23:10 Fury
23:20 A Walk Among the Tombstones
23:30 The Drop
23:35 November Man
23:40 Revenge of the Green Dragons
23:50 Annabelle
23:55 Ouija
top zaterdag 01-11-2014
09:35 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
09:45 The Equalizer
09:45 Fury
09:50 The Judge
09:55 Gone Girl
10:00 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
10:00 Ouija
10:05 Dracula Untold
10:10 Dummie de Mummie
10:15 Trippel Trappel Dierensinterklaas
10:30 Annabelle
10:40 Happy New Year
10:50 The Maze Runner
10:50 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
11:40 Planes 2: Redden & Blussen (NL)
11:50 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
12:00 Dummie de Mummie
12:10 If I Stay
12:20 The Judge
12:30 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
12:35 Wonderbroeders
12:40 Fury
12:50 Gone Girl
13:00 Trippel Trappel Dierensinterklaas
13:10 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
13:25 The Hundred-Foot Journey
13:30 Planes 2: Redden & Blussen (NL)
13:40 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
13:50 Dummie de Mummie
14:03 De Boxtrollen 3D (NL)
14:10 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
14:30 Happy New Year
14:40 Trippel Trappel Dierensinterklaas
14:45 The Best of Me
15:10 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
15:20 The Maze Runner
15:30 Dracula Untold
15:35 Pijnstillers
15:35 If I Stay
15:40 Dummie de Mummie
15:50 Fury
16:03 Guardians of the Galaxy 3D
16:10 Infiltrant
16:10 Gone Girl
16:20 The Drop
17:00 Dansen op de vulkaan
17:10 Ouija
17:20 St. Vincent
17:30 The Maze Runner
17:40 Dracula Untold
17:50 Pijnstillers
18:00 A Walk Among the Tombstones
18:15 The Best of Me
18:20 Into the Storm
18:30 Happy New Year
18:40 Infiltrant
18:45 Wild Tales
18:45 Annabelle
19:00 The Maze Runner
19:20 Wonderbroeders
19:20 Incir Receli 2
19:45 Dansen op de vulkaan
19:50 The Equalizer
20:10 Fury
20:20 Unutursam Fisilda
20:30 St. Vincent
20:40 A Walk Among the Tombstones
20:50 The Best of Me
21:00 Stonehearst Asylum
21:10 The Maze Runner
21:20 The Drop
21:30 Ouija
21:40 Dracula Untold
21:50 Annabelle
22:00 Gone Girl
22:25 Happy New Year
22:40 The Equalizer
22:50 Wild Tales
23:00 The Maze Runner
23:10 Fury
23:20 A Walk Among the Tombstones
23:30 The Drop
23:35 November Man
23:40 Revenge of the Green Dragons
23:50 Annabelle
23:55 Ouija
top zondag 02-11-2014
09:30 A Walk Among the Tombstones
09:40 Dansen op de vulkaan
09:45 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
09:50 Wonderbroeders
10:03 Hoe tem je een draak 2 3D (NL)
10:10 Pijnstillers
10:10 Dummie de Mummie
10:15 The Maze Runner
10:20 Fury
10:25 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
10:35 Trippel Trappel Dierensinterklaas
10:40 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
11:00 The Drop
11:30 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
11:40 Happy New Year
11:55 The Judge
12:00 Ouija
12:00 Dummie de Mummie
12:10 Trippel Trappel Dierensinterklaas
12:20 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
12:30 Dansen op de vulkaan
12:35 Dracula Untold
12:40 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
13:00 Gone Girl
13:15 The Maze Runner
13:20 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
13:30 A Walk Among the Tombstones
13:50 Pak Van Mijn Hart
14:00 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
14:10 If I Stay
14:20 Dummie de Mummie
14:40 The Best of Me
14:50 Stonehearst Asylum
15:00 The Equalizer
15:10 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
15:20 Happy New Year
15:25 Trippel Trappel Dierensinterklaas
15:40 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
15:50 Incir Receli 2
16:00 A Walk Among the Tombstones
16:10 Wild Tales
16:20 Pijnstillers
16:20 Dummie de Mummie
16:40 Fury
16:50 Pak Van Mijn Hart
17:00 The Best of Me
17:10 Dansen op de vulkaan
17:20 Gone Girl
17:25 The Maze Runner
17:30 The Drop
17:50 St. Vincent
18:10 Ouija
18:20 Infiltrant
18:30 A Walk Among the Tombstones
18:40 Incir Receli 2
18:50 Annabelle
19:00 The Drop
19:10 Unutursam Fisilda
19:20 Fury
19:30 Dracula Untold
19:40 Dansen op de vulkaan
19:55 Infiltrant
20:00 The Maze Runner
20:10 Wonderbroeders
20:20 Happy New Year
20:30 The Best of Me
20:40 The Judge
21:00 Gone Girl
21:10 Ouija
21:20 Wild Tales
21:30 The Equalizer
21:40 Stonehearst Asylum
21:50 Fury
22:00 The Drop
22:05 A Walk Among the Tombstones
22:15 Ouija
22:20 Annabelle
22:35 Infiltrant
top maandag 03-11-2014
10:00 Dummie de Mummie
10:10 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
10:10 Bloedlink
10:15 The Maze Runner
10:35 Gone Girl
10:40 The Drop
10:50 Pride
10:50 Fury
10:55 Ouija
11:03 Guardians of the Galaxy 3D
11:10 Dracula Untold
11:20 Wonderbroeders
11:30 Happy New Year
11:50 The Equalizer
11:50 Infiltrant
12:20 If I Stay
12:50 The Maze Runner
13:00 Ouija
13:20 Gone Girl
13:20 Dracula Untold
13:30 Wild Tales
13:30 A Walk Among the Tombstones
13:40 The Best of Me
13:45 Dansen op de vulkaan
13:50 Pijnstillers
14:00 The Equalizer
14:45 If I Stay
14:50 The Judge
15:10 St. Vincent
15:20 Happy New Year
15:30 Stonehearst Asylum
15:30 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
16:00 Incir Receli 2
16:05 The Drop
16:10 Dummie de Mummie
16:15 The Best of Me
16:15 Pak Van Mijn Hart
16:40 Wild Tales
16:50 Dansen op de vulkaan
17:10 The Maze Runner
17:20 A Walk Among the Tombstones
17:30 Pak Van Mijn Hart
17:50 Pijnstillers
18:00 Ouija
18:10 Gone Girl
18:15 Fury
18:25 St. Vincent
18:30 Infiltrant
18:50 Dansen op de vulkaan
19:00 The Drop
19:10 Unutursam Fisilda
19:30 Ouija
19:40 Dracula Untold
19:50 The Maze Runner
20:00 A Walk Among the Tombstones
20:10 Wonderbroeders
20:20 Happy New Year
20:40 The Best of Me
20:50 Incir Receli 2
21:00 Wild Tales
21:10 Gone Girl
21:20 The Judge
21:30 The Equalizer
21:40 Annabelle
21:50 Fury
22:00 Stonehearst Asylum
22:20 Infiltrant
22:30 Ouija
22:40 The Drop
top dinsdag 04-11-2014
10:00 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
10:05 Dummie de Mummie
10:10 Bloedlink
10:15 The Maze Runner
10:30 The Equalizer
10:35 Gone Girl
10:40 The Hundred-Foot Journey
10:40 The Drop
10:45 A Walk Among the Tombstones
10:50 Fury
10:55 Ouija
11:03 Guardians of the Galaxy 3D
11:10 Dracula Untold
11:30 Wonderbroeders
11:50 Infiltrant
12:30 Annabelle
12:50 The Maze Runner
13:00 Ouija
13:15 If I Stay
13:20 Gone Girl
13:20 Dracula Untold
13:30 Wild Tales
13:30 Philomena
13:30 A Walk Among the Tombstones
13:40 The Best of Me
13:45 The Drop
13:50 Pijnstillers
14:00 The Equalizer
15:00 Dansen op de vulkaan
15:10 St. Vincent
15:30 Stonehearst Asylum
15:30 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
16:00 The Judge
16:00 Incir Receli 2
16:05 The Drop
16:05 Fury
16:10 Dummie de Mummie
16:15 The Best of Me
16:25 Pak Van Mijn Hart
16:40 Wild Tales
16:50 Dansen op de vulkaan
17:15 The Maze Runner
17:20 Pijnstillers
17:30 Pak Van Mijn Hart
18:10 Gone Girl
18:15 Ouija
18:20 St. Vincent
18:30 Pride
18:40 Infiltrant
18:50 Dansen op de vulkaan
19:00 The Drop
19:10 A Walk Among the Tombstones
19:20 Ouija
19:30 Happy New Year
19:40 Dracula Untold
19:50 The Maze Runner
20:00 Wonderbroeders
20:40 Unutursam Fisilda
20:50 Incir Receli 2
21:00 Sneak Preview
21:10 Gone Girl
21:15 The Equalizer
21:20 The Judge
21:30 Fury
21:40 Wild Tales
21:50 The Drop
22:00 Stonehearst Asylum
22:20 Ouija
22:20 Infiltrant
top woensdag 05-11-2014
09:45 Incir Receli 2
09:45 If I Stay
10:00 Dummie de Mummie
10:05 Wonderbroeders
10:10 Pijnstillers
10:15 The Maze Runner
10:15 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
10:20 Trippel Trappel Dierensinterklaas
10:20 Fury
10:40 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
11:00 The Drop
11:40 Happy New Year
11:55 Into the Storm
12:00 Trippel Trappel Dierensinterklaas
12:05 The Judge
12:05 Stonehearst Asylum
12:05 Ouija
12:30 Dansen op de vulkaan
12:35 Dracula Untold
12:40 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
13:00 Gone Girl
13:15 The Maze Runner
13:25 A Walk Among the Tombstones
13:30 Sinterklaas & Diego: Het geheim van de ring
14:00 Dummie de Mummie
14:20 Dummie de Mummie
14:40 The Best of Me
14:40 Maya de Bij: Eerste vlucht (NL)
14:50 Stonehearst Asylum
14:50 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
15:00 The Equalizer
15:20 Happy New Year
15:25 Trippel Trappel Dierensinterklaas
16:00 Dummie de Mummie
16:00 Dansen op de vulkaan
16:10 Wild Tales
16:20 Pijnstillers
16:20 De Club van Sinterklaas & Het Pratende Paard
16:40 Fury
16:50 Pak Van Mijn Hart
17:00 The Best of Me
17:15 A Walk Among the Tombstones
17:20 Gone Girl
17:30 The Drop
17:50 St. Vincent
18:10 Ouija
18:20 The Maze Runner
18:30 Infiltrant
18:40 Incir Receli 2
18:50 Annabelle
19:00 The Drop
19:10 Unutursam Fisilda
19:30 Fury
19:40 Dansen op de vulkaan
20:00 David Bowie Is Happening Now
20:10 Wonderbroeders
20:20 Happy New Year
20:30 The Judge
20:40 The Best of Me
21:00 The Maze Runner
21:10 Pak Van Mijn Hart
21:20 Wild Tales
21:30 The Equalizer
21:40 Stonehearst Asylum
21:50 Fury
22:10 Infiltrant
22:20 Ouija
22:20 A Walk Among the Tombstones
22:30 The Drop
23:20 Nightcrawler
23:30 Horns
23:40 Annabelle
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Rotterdam