home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé De Kuip

Cor Kieboomplein 501, 3077 MK Rotterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 04-03-2015
09:50 SpongeBob: Spons Op Het Droge (NL)
10:00 Paddington (NL)
10:00 Big Hero 6 (NL)
10:05 Jack Bestelt Een Broertje
10:10 Kingsman: The Secret Service
11:00 The Theory of Everything
11:00 Focus
 
11:10 Michiel de Ruyter
11:20 Foxcatcher
11:30 Taken 3
11:50 Fifty Shades of Grey
11:50 Big Hero 6 3D
12:00 Good People
12:10 Homies
12:35 The Hobbit: The Battle Of The Five Armies 3D
13:00 Kingsman: The Secret Service
13:20 Paddington (NL)
13:30 Jack Bestelt Een Broertje
13:50 Jupiter Ascending 3D
14:00 Big Hero 6 3D (NL)
14:10 SpongeBob: Spons Op Het Droge (NL)
 
14:10 Focus
14:20 Seventh Son 3D
14:20 Frozen Sing-A-Long (NL)
14:45 Spongebob 3D: Spons op het droge (NL)
15:15 Paddington (NL)
15:25 Big Hero 6 3D (NL)
15:30 Gooische Vrouwen 2
15:50 Paddington
16:00 Into the Woods
16:20 Selma
16:20 Michiel de Ruyter
16:30 Mortdecai
16:35 Boy 7
16:50 Wild
16:50 Paddington (NL)
16:50 Night at the Museum: Secret of the Tomb
17:20 Fifty Shades of Grey
17:40 Seventh Son 3D
18:00 Homies
18:10 Kod Adi K.O.Z.
18:20 Kingsman: The Secret Service
18:45 Big Hero 6 3D
18:50 Boy 7
19:00 Focus
19:05 Mortdecai
19:10 The Imitation Game
19:20 The Theory of Everything
19:20 Seventh Son 3D
19:30 Fifty Shades of Grey
20:00 Michiel de Ruyter
20:20 Fifty Shades of Grey
20:30 Selma
20:50 Foxcatcher
21:00 Taken 3
21:10 Focus
21:20 Jupiter Ascending 3D
21:30 Kingsman: The Secret Service
21:35 Night at the Museum: Secret of the Tomb
21:40 Good People
21:50 Wild
22:10 Wild Card
22:15 Seventh Son 3D
top donderdag 05-03-2015
10:00 SpongeBob: Spons Op Het Droge (NL)
10:00 Paddington (NL)
10:00 Chappie
10:00 Big Hero 6 3D
10:05 Michiel de Ruyter
10:10 American Sniper
10:15 Mees Kees op de planken
10:30 Night at the Museum: Secret of the Tomb
10:35 Focus
11:00 Fifty Shades of Grey
11:20 Selma
11:25 Kingsman: The Secret Service
12:10 Seventh Son 3D
12:20 Wild
12:25 Into the Woods
12:30 Jupiter Ascending 3D
12:40 Chappie
12:50 Kingsman: The Secret Service
13:00 Mortdecai
13:00 Big Hero 6 3D
13:10 American Sniper
13:15 Michiel de Ruyter
13:40 Annie (NL)
14:10 Focus
14:20 Fifty Shades of Grey
14:50 Seventh Son 3D
15:05 Gooische Vrouwen 2
15:15 The Imitation Game
15:20 Chappie
15:30 Michiel de Ruyter 12+
15:35 Homies
15:40 Boy 7
15:45 Kingsman: The Secret Service
16:10 American Sniper
16:20 Michiel de Ruyter
16:25 Night at the Museum: Secret of the Tomb
16:40 Focus
17:10 Homies
17:20 Selma
17:30 Seventh Son 3D
17:55 Into the Woods
18:00 The Hobbit: The Battle Of The Five Armies 3D
18:05 Kingsman: The Secret Service
18:05 Boy 7
18:20 Night at the Museum: Secret of the Tomb
18:30 Chappie
18:40 Wild
18:55 American Sniper
19:05 Fifty Shades of Grey
19:15 Focus
19:30 Selma
19:40 Gooische Vrouwen 2
19:50 Fifty Shades of Grey
20:10 Night at the Museum: Secret of the Tomb
20:20 Sevimli Tehlikeli
20:40 Michiel de Ruyter
20:40 Kod Adi K.O.Z.
20:55 Fifty Shades of Grey
21:10 Jupiter Ascending 3D
21:20 Focus
21:30 Foxcatcher
21:40 American Sniper
21:50 Kingsman: The Secret Service
22:00 Chappie
22:10 Taken 3
22:20 Seventh Son 3D
22:30 Wild Card
22:40 Good People
top vrijdag 06-03-2015
10:00 Selma
10:00 Paddington (NL)
10:00 Good People
10:05 Night at the Museum: Secret of the Tomb
10:05 Kingsman: The Secret Service
10:05 Jack Bestelt Een Broertje
10:20 Wild
10:20 Michiel de Ruyter 12+
10:45 Focus
10:50 Jupiter Ascending 3D
11:00 Chappie
11:20 American Sniper
11:55 Big Hero 6 3D
12:10 Into the Woods
12:10 Foxcatcher
12:20 Kingsman: The Secret Service
12:30 Homies
12:45 Wild Card
12:50 Michiel de Ruyter
13:00 Seventh Son 3D
13:15 Focus
13:30 Michiel de Ruyter 12+
13:35 Chappie
13:40 Night at the Museum: Secret of the Tomb
14:15 The Imitation Game
14:20 American Sniper
14:50 Kingsman: The Secret Service
14:50 Gooische Vrouwen 2
14:55 SpongeBob: Spons Op Het Droge (NL)
15:05 Wild
15:10 Selma
15:20 Michiel de Ruyter
15:40 Paddington (NL)
15:55 Jack Bestelt Een Broertje
16:05 Taken 3
16:05 Spongebob 3D: Spons op het droge (NL)
16:10 Big Hero 6 3D (NL)
16:40 Seventh Son 3D
16:50 Big Hero 6 3D
17:00 Into the Woods
17:10 Chappie
17:20 American Sniper
17:40 Wild
17:40 Focus
17:45 Good People
17:50 Fifty Shades of Grey
18:00 Night at the Museum: Secret of the Tomb
18:15 Michiel de Ruyter 12+
18:30 Fifty Shades of Grey
18:30 Boy 7
18:40 Focus
19:00 Chappie
19:10 Homies
19:40 Gooische Vrouwen 2
19:45 Michiel de Ruyter
19:50 Selma
20:10 Night at the Museum: Secret of the Tomb
20:10 Fifty Shades of Grey
20:20 American Sniper
20:30 Good People
20:40 Kingsman: The Secret Service
20:50 Kod Adi K.O.Z.
21:10 Focus
21:20 Sevimli Tehlikeli
21:30 Seventh Son 3D
21:30 Into the Woods
21:50 Fifty Shades of Grey
22:10 Chappie
22:30 The Woman in Black 2: Angel of Death
22:40 Jupiter Ascending 3D
22:45 Mortdecai
22:55 Taken 3
22:55 Kingsman: The Secret Service
23:20 American Sniper
23:35 Ali Kundilli
23:45 Seventh Son 3D
23:45 Focus
23:50 Wild Card
top zaterdag 07-03-2015
00:00 The Boy Next Door
09:35 Spongebob 3D: Spons op het droge (NL)
09:45 Paddington (NL)
09:45 Jack Bestelt Een Broertje
09:50 Spongebob 3D: Spons op het droge (NL)
09:55 Night at the Museum: Secret of the Tomb
09:55 Mees Kees op de planken
09:55 Focus
09:55 Fifty Shades of Grey
10:10 Michiel de Ruyter 12+
10:20 Annie (NL)
10:30 Good People
10:50 Jupiter Ascending 3D
10:50 Chappie
11:00 Jack Bestelt Een Broertje
11:40 Big Hero 6 3D
11:40 American Sniper
11:45 Big Hero 6 3D (NL)
11:50 Jack Bestelt Een Broertje
12:00 Big Hero 6 3D (NL)
12:20 Kingsman: The Secret Service
12:25 Focus
12:40 Michiel de Ruyter
12:45 Frozen Sing-A-Long (NL)
12:55 De pinguins van Madagascar 3D (NL)
13:10 Paddington (NL)
13:30 Seventh Son 3D
13:30 Michiel de Ruyter 12+
13:40 Night at the Museum: Secret of the Tomb
13:55 The Imitation Game
14:00 Spongebob 3D: Spons op het droge (NL)
14:00 Big Hero 6 3D (NL)
14:20 Gooische Vrouwen 2
14:35 American Sniper
14:50 Kingsman: The Secret Service
15:00 Spongebob 3D: Spons op het droge (NL)
15:10 Wild
15:10 Selma
15:20 Focus
15:45 Jack Bestelt Een Broertje
15:50 Michiel de Ruyter
16:05 Taken 3
16:20 Big Hero 6 3D (NL)
16:25 Big Hero 6 3D
16:40 Seventh Son 3D
16:45 Chappie
17:00 Into the Woods
17:30 American Sniper
17:35 Wild
17:40 Focus
17:45 Good People
17:50 Fifty Shades of Grey
18:00 Night at the Museum: Secret of the Tomb
18:10 Michiel de Ruyter 12+
18:30 Boy 7
18:40 Focus
18:45 Homies
19:00 Chappie
19:05 Fifty Shades of Grey
19:30 Michiel de Ruyter
19:40 Gooische Vrouwen 2
19:50 Selma
20:05 Fifty Shades of Grey
20:10 Night at the Museum: Secret of the Tomb
20:25 American Sniper
20:30 Good People
20:40 Kingsman: The Secret Service
20:50 Foxcatcher
21:05 Into the Woods
21:10 Focus
21:30 Seventh Son 3D
21:50 Fifty Shades of Grey
21:55 Sevimli Tehlikeli
22:10 Chappie
22:30 The Woman in Black 2: Angel of Death
22:40 Jupiter Ascending 3D
22:45 Kod Adi K.O.Z.
22:50 Taken 3
22:55 Kingsman: The Secret Service
23:20 American Sniper
23:35 Ali Kundilli
23:40 Focus
23:45 Seventh Son 3D
23:50 Wild Card
23:50 The Boy Next Door
top zondag 08-03-2015
09:40 SpongeBob: Spons Op Het Droge (NL)
09:45 Spongebob 3D: Spons op het droge (NL)
09:45 Mees Kees op de planken
09:50 Jack Bestelt Een Broertje
09:55 American Sniper
10:00 Night at the Museum: Secret of the Tomb
10:00 Chappie
10:10 Frozen Sing-A-Long (NL)
10:20 Michiel de Ruyter 12+
10:30 Big Hero 6 (NL)
10:35 Focus
10:40 Michiel de Ruyter
10:50 Seventh Son 3D
11:10 Big Hero 6 3D
11:35 Paddington (NL)
11:40 Selma
11:50 Kingsman: The Secret Service
11:55 Big Hero 6 3D (NL)
12:20 Annie (NL)
12:35 De pinguins van Madagascar 3D (NL)
12:50 Into the Woods
12:50 Big Hero 6 3D (NL)
13:00 American Sniper
13:10 Focus
13:20 Jack Bestelt Een Broertje
13:30 Spongebob 3D: Spons op het droge (NL)
13:40 Jupiter Ascending 3D
13:45 Spongebob 3D: Spons op het droge (NL)
14:00 Homies
14:10 Big Hero 6 3D (NL)
14:40 Seventh Son 3D
14:40 Paddington (NL)
14:40 Kingsman: The Secret Service
15:00 Gooische Vrouwen 2
15:15 Chappie
15:30 Michiel de Ruyter 12+
15:35 Paddington (NL)
15:40 Spongebob 3D: Spons op het droge (NL)
15:50 Fifty Shades of Grey
15:50 Big Hero 6 3D (NL)
16:00 American Sniper
16:20 Gooische Vrouwen 2
16:30 Big Hero 6 3D (NL)
16:40 Big Hero 6 3D
16:50 Focus
17:05 Homies
17:30 Sevimli Tehlikeli
17:30 Seventh Son 3D
17:40 The Hobbit: The Battle Of The Five Armies 3D
17:40 Night at the Museum: Secret of the Tomb
17:55 Kingsman: The Secret Service
18:05 Boy 7
18:30 Chappie
18:40 Wild
18:45 American Sniper
19:00 Michiel de Ruyter
19:00 Focus
19:20 Wild Card
19:20 Fifty Shades of Grey
19:30 Selma
19:50 Jupiter Ascending 3D
20:10 Night at the Museum: Secret of the Tomb
20:10 Fifty Shades of Grey
20:40 Kod Adi K.O.Z.
20:45 Kingsman: The Secret Service
20:50 Sevimli Tehlikeli
21:10 Focus
21:20 The Imitation Game
21:30 Jupiter Ascending 3D
21:35 American Sniper
22:00 Chappie
22:10 Mortdecai
22:15 Taken 3
22:20 Seventh Son 3D
22:30 The Woman in Black 2: Angel of Death
22:30 Good People
top maandag 09-03-2015
10:00 Mees Kees op de planken
10:00 Chappie
10:10 SpongeBob: Spons Op Het Droge (NL)
10:10 Paddington (NL)
10:10 American Sniper
10:25 Good People
10:30 Night at the Museum: Secret of the Tomb
10:35 Focus
10:45 Big Hero 6 3D
10:50 Homies
11:00 Michiel de Ruyter
11:00 Fifty Shades of Grey
11:20 Selma
11:40 Kingsman: The Secret Service
12:20 Wild
12:40 Wild Card
12:40 Seventh Son 3D
12:40 Chappie
12:50 Kingsman: The Secret Service
13:00 Mortdecai
13:10 American Sniper
13:15 Into the Woods
13:35 Homies
13:50 Annie (NL)
14:10 Michiel de Ruyter
14:10 Focus
14:25 Kingsman: The Secret Service
14:50 Seventh Son 3D
15:05 Gooische Vrouwen 2
15:20 The Hobbit: The Battle Of The Five Armies 3D
15:20 Chappie
15:30 Michiel de Ruyter 12+
15:40 Fifty Shades of Grey
16:00 The Imitation Game
16:00 Jupiter Ascending 3D
16:10 American Sniper
16:30 Night at the Museum: Secret of the Tomb
16:35 Focus
17:10 Homies
17:20 Selma
17:20 Boy 7
17:30 Seventh Son 3D
18:15 Kingsman: The Secret Service
18:20 Night at the Museum: Secret of the Tomb
18:20 Chappie
18:35 Wild
18:35 Boy 7
18:40 Homies
18:50 American Sniper
19:00 Fifty Shades of Grey
19:10 Focus
19:25 Selma
19:40 Gooische Vrouwen 2
19:50 Fifty Shades of Grey
20:10 Night at the Museum: Secret of the Tomb
20:40 Michiel de Ruyter
20:50 Sevimli Tehlikeli
20:55 Jupiter Ascending 3D
21:00 Focus
21:10 Kod Adi K.O.Z.
21:20 Foxcatcher
21:40 American Sniper
21:45 Chappie
21:50 Kingsman: The Secret Service
22:10 The Woman in Black 2: Angel of Death
22:10 Seventh Son 3D
22:30 Wild Card
22:35 Good People
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Rotterdam