home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Antwerpen

Groenendaallaan 394, 2030 Antwerpen ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 08-07-2020
13:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
13:00 Sonic (NL)
13:15 Dolittle (NL)
13:15 The Hunt
13:30 Trouble (NL)
13:30 Big Trip (NL)
13:30 Harry Potter and the Chamber of Secrets
 
13:45 PAW Patrol: Mighty Pups (NL)
13:45 I Still Believe
14:00 Pinocchio (NL)
14:00 Onward (NL)
14:00 Huisdiergeheimen 2 (NL)
14:15 Pinocchio
14:15 The Outpost
14:30 Nachtwacht: Het Duistere Hart
14:30 Spike en de Magische Steen (NL)
14:45 Beauty and the Beast
14:45 De Grote Slijmfilm
15:00 My Spy
15:00 Bad Boys For Life
16:00 Onward (NL)
 
16:00 Sonic (NL)
16:15 Spike en de Magische Steen (NL)
16:15 The Hunt
16:30 Onward
16:30 Big Trip (NL)
16:45 A Star Is Born
16:45 The Invisible Man
17:00 Pinocchio (NL)
17:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
17:00 Birds of Prey
17:15 Pinocchio
17:15 The Outpost
17:30 The Gentlemen
17:30 I Still Believe
17:45 My Spy
17:45 Apollo 11
18:00 Bloodshot
18:00 Bad Boys For Life
19:00 Parasite
19:00 Bloodshot
19:15 Rocketman
19:15 The Gentlemen
19:30 Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
19:30 I See You
19:30 Bad Boys For Life
19:45 Escape from Pretoria
20:00 Pinocchio
20:00 My Spy
20:00 The Hunt
20:15 1917
20:15 The Outpost
20:30 Little Women
20:30 I Still Believe
20:45 Just Mercy
20:45 Interstellar
21:00 The Invisible Man
21:00 Birds of Prey
top donderdag 09-07-2020
13:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
13:00 Sonic (NL)
13:15 Dolittle (NL)
13:15 The Hunt
13:30 Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
13:30 The Invisible Man
13:30 Big Trip (NL)
13:45 PAW Patrol: Mighty Pups (NL)
13:45 I Still Believe
14:00 Pinocchio (NL)
14:00 Trouble (NL)
14:00 Onward (NL)
14:15 Pinocchio
14:15 The Outpost
14:30 Nachtwacht: Het Duistere Hart
14:30 Spike en de Magische Steen (NL)
14:45 Beauty and the Beast
14:45 De Grote Slijmfilm
15:00 My Spy
15:00 Bad Boys For Life
16:00 Onward (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:15 Spike en de Magische Steen (NL)
16:15 The Hunt
16:30 Onward
16:30 Big Trip (NL)
16:45 Rocketman
16:45 The Invisible Man
17:00 Pinocchio (NL)
17:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
17:00 Birds of Prey
17:15 Pinocchio
17:15 The Outpost
17:30 The Gentlemen
17:30 I Still Believe
17:45 My Spy
17:45 Apollo 11
18:00 Bloodshot
18:00 Bad Boys For Life
19:00 Parasite
19:00 Bloodshot
19:15 The Gentlemen
19:15 Jumanji: The Next Level
19:30 I See You
19:30 Bad Boys For Life
19:30 Harry Potter and the Chamber of Secrets
19:45 A Star Is Born
19:45 Escape from Pretoria
20:00 Pinocchio
20:00 My Spy
20:00 The Hunt
20:15 1917
20:15 The Outpost
20:30 Little Women
20:30 I Still Believe
20:45 Just Mercy
20:45 Interstellar
21:00 The Invisible Man
21:00 Birds of Prey
top vrijdag 10-07-2020
12:45 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
12:45 Sonic (NL)
13:00 Dolittle (NL)
13:00 The Hunt
13:15 The Invisible Man
13:15 Big Trip (NL)
13:15 Harry Potter and the Chamber of Secrets
13:30 PAW Patrol: Mighty Pups (NL)
13:30 I Still Believe
13:45 Pinocchio (NL)
13:45 Trouble (NL)
13:45 Onward (NL)
14:00 Pinocchio
14:00 The Outpost
14:15 Nachtwacht: Het Duistere Hart
14:15 Spike en de Magische Steen (NL)
14:30 De Grote Slijmfilm
14:45 My Spy
14:45 Bad Boys For Life
15:45 Onward (NL)
15:45 Sonic (NL)
16:00 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 The Hunt
16:15 Onward
16:15 Big Trip (NL)
16:30 The Invisible Man
16:30 I Still Believe
16:45 Pinocchio (NL)
16:45 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
16:45 Birds of Prey
17:00 Pinocchio
17:00 The Outpost
17:15 The Gentlemen
17:15 I See You
17:30 My Spy
17:30 Apollo 11
17:45 Bloodshot
17:45 Bad Boys For Life
18:45 Parasite
18:45 Bloodshot
19:00 The Gentlemen
19:00 The Outpost
19:15 Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
19:15 I See You
19:15 Bad Boys For Life
19:30 Escape from Pretoria
19:30 Jumanji: The Next Level
19:45 Pinocchio
19:45 My Spy
19:45 The Hunt
20:00 Onward
20:00 1917
20:15 Little Women
20:15 I Still Believe
20:30 Just Mercy
20:30 Interstellar
20:45 The Invisible Man
20:45 Birds of Prey
21:45 Bad Boys For Life
21:45 Star Wars: The Rise of Skywalker
22:00 I Still Believe
22:00 The Outpost
22:15 The Invisible Man
22:15 The Hunt
22:30 The Gentlemen
22:30 Line of Duty
22:45 Escape from Pretoria
22:45 I See You
22:45 Bloodshot
top zaterdag 11-07-2020
12:45 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
12:45 Sonic (NL)
13:00 Dolittle (NL)
13:00 The Hunt
13:15 Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
13:15 Trouble (NL)
13:15 Big Trip (NL)
13:30 PAW Patrol: Mighty Pups (NL)
13:30 I Still Believe
13:45 Pinocchio (NL)
13:45 Onward (NL)
13:45 Huisdiergeheimen 2 (NL)
14:00 Pinocchio
14:00 The Outpost
14:15 Nachtwacht: Het Duistere Hart
14:15 Spike en de Magische Steen (NL)
14:30 Beauty and the Beast
14:30 De Grote Slijmfilm
14:45 My Spy
14:45 Bad Boys For Life
15:45 Onward (NL)
15:45 Sonic (NL)
16:00 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 The Hunt
16:15 The Invisible Man
16:15 Big Trip (NL)
16:30 I Still Believe
16:30 Dunkirk
16:45 Pinocchio (NL)
16:45 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
16:45 Birds of Prey
17:00 Pinocchio
17:00 The Outpost
17:15 The Gentlemen
17:15 My Spy
17:30 1917
17:30 Apollo 11
17:45 Bloodshot
17:45 Bad Boys For Life
18:45 Parasite
18:45 Bloodshot
19:00 The Gentlemen
19:00 The Outpost
19:15 I See You
19:15 Bad Boys For Life
19:15 Harry Potter and the Chamber of Secrets
19:30 Escape from Pretoria
19:30 Interstellar
19:45 Pinocchio
19:45 My Spy
19:45 The Hunt
20:00 Onward
20:00 Jumanji: The Next Level
20:15 I Still Believe
20:15 1917
20:30 Just Mercy
20:30 Interstellar
20:45 The Invisible Man
20:45 Birds of Prey
21:45 1917
21:45 Bad Boys For Life
22:00 I Still Believe
22:00 The Outpost
22:15 The Invisible Man
22:15 The Hunt
22:30 The Gentlemen
22:45 Escape from Pretoria
22:45 I See You
22:45 Bloodshot
top zondag 12-07-2020
10:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
10:00 Sonic (NL)
10:30 Trouble (NL)
10:30 Big Trip (NL)
11:00 Pinocchio (NL)
11:00 Onward (NL)
11:00 Huisdiergeheimen 2 (NL)
11:30 Nachtwacht: Het Duistere Hart
11:30 Spike en de Magische Steen (NL)
12:00 Dolittle (NL)
12:00 PAW Patrol: Mighty Pups (NL)
13:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
13:00 Sonic (NL)
13:15 Dolittle (NL)
13:15 The Hunt
13:30 Trouble (NL)
13:30 Big Trip (NL)
13:30 Harry Potter and the Chamber of Secrets
13:45 PAW Patrol: Mighty Pups (NL)
13:45 I Still Believe
14:00 Pinocchio (NL)
14:00 Onward (NL)
14:00 Huisdiergeheimen 2 (NL)
14:15 Pinocchio
14:15 The Outpost
14:30 Nachtwacht: Het Duistere Hart
14:30 Spike en de Magische Steen (NL)
14:45 De Grote Slijmfilm
15:00 My Spy
15:00 Bad Boys For Life
16:00 Onward (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:15 Spike en de Magische Steen (NL)
16:15 Will Tura, hoop doet leven
16:30 The Invisible Man
16:30 Big Trip (NL)
16:45 I Still Believe
16:45 Swingers
17:00 Pinocchio (NL)
17:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
17:00 Birds of Prey
17:15 Pinocchio
17:15 The Outpost
17:30 The Gentlemen
17:30 The Hunt
17:45 My Spy
17:45 Apollo 11
18:00 Bloodshot
18:00 Bad Boys For Life
19:00 Parasite
19:00 Bloodshot
19:15 The Gentlemen
19:15 Western Stars
19:30 Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
19:30 I See You
19:30 Bad Boys For Life
19:45 Escape from Pretoria
19:45 Jumanji: The Next Level
20:00 Pinocchio
20:00 My Spy
20:00 The Hunt
20:15 Onward
20:15 The Outpost
20:30 I Still Believe
20:30 1917
20:45 Just Mercy
20:45 Interstellar
21:00 The Invisible Man
21:00 Birds of Prey
top maandag 13-07-2020
13:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
13:00 Sonic (NL)
13:15 Dolittle (NL)
13:15 The Hunt
13:30 Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
13:30 The Invisible Man
13:30 Big Trip (NL)
13:45 PAW Patrol: Mighty Pups (NL)
13:45 I Still Believe
14:00 Pinocchio (NL)
14:00 Trouble (NL)
14:00 Onward (NL)
14:15 Pinocchio
14:15 The Outpost
14:30 Nachtwacht: Het Duistere Hart
14:30 Spike en de Magische Steen (NL)
14:45 Beauty and the Beast
14:45 De Grote Slijmfilm
15:00 My Spy
15:00 Bad Boys For Life
16:00 Onward (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:15 Spike en de Magische Steen (NL)
16:15 Somebody Up There Likes Me
16:30 Onward
16:30 Big Trip (NL)
16:45 The Invisible Man
16:45 I Still Believe
17:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
17:00 Birds of Prey
17:00 Pinocchio (NL)
17:15 Pinocchio
17:15 The Outpost
17:30 The Gentlemen
17:30 The Hunt
17:45 My Spy
17:45 Apollo 11
18:00 Bloodshot
18:00 Bad Boys For Life
19:00 Parasite
19:00 Bloodshot
19:15 The Gentlemen
19:15 Birds of Prey
19:30 I See You
19:30 Bad Boys For Life
19:30 Harry Potter and the Chamber of Secrets
19:45 Escape from Pretoria
19:45 Jumanji: The Next Level
20:00 Pinocchio
20:00 My Spy
20:00 The Hunt
20:15 1917
20:15 The Outpost
20:30 Little Women
20:30 I Still Believe
20:45 Just Mercy
20:45 Interstellar
21:00 The Invisible Man
21:00 Star Wars: The Rise of Skywalker