home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Antwerpen

Groenendaallaan 394, 2030 Antwerpen ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top woensdag 19-12-2018
13:45 Mary Poppins Returns (NL)
13:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
13:45 Aquaman 3D
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D (NL)
14:00 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:00 Ralph Breaks the Internet
 
14:00 Mary Poppins Returns
14:00 Aquaman
14:15 The Nutcracker and the Four Realms
14:15 Smallfoot (NL)
14:15 Night School
14:15 Nachtwacht: De Poort der Zielen
14:15 Mary Poppins Returns
14:15 Johnny English Strikes Again
14:15 Hunter Killer
14:15 De Grinch 3D (NL)
14:15 De Grinch (NL)
14:15 Bohemian Rhapsody
14:15 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL)
14:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D
 
14:30 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:45 Maya: De Honingspelen (NL)
14:45 De Collega's 2.0
16:45 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D (NL)
16:45 Robin Hood
16:45 Ralph Breaks The Internet (NL)
16:45 Mary Poppins Returns (NL)
16:45 The Grinch
16:45 De Collega's 2.0
16:45 Bohemian Rhapsody
16:45 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL)
16:45 Aquaman
17:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
17:00 Maya: De Honingspelen (NL)
17:00 Mary Poppins Returns
17:00 Hunter Killer
17:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
17:00 Bon Bini Holland 2
17:00 Aquaman
17:15 Ralph Breaks the Internet
17:15 Night School
17:15 Niet Schieten
17:15 Nachtwacht: De Poort der Zielen
17:15 Mortal Engines
17:15 Mary Poppins Returns
19:00 Ladies Night: Mary Poppins Returns
19:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D
19:30 Mary Poppins Returns (NL)
19:30 Mary Poppins Returns
19:30 Ladies Night: Mary Poppins Returns
19:45 Robin Hood
19:45 Night School
19:45 Niet Schieten
19:45 Mortal Engines
19:45 Hunter Killer
19:45 Girl
19:45 De Collega's 2.0
19:45 Beautiful Boy
20:00 Widows
20:00 Bon Bini Holland 2
20:00 Aquaman
20:15 Bohemian Rhapsody
20:15 Aquaman
20:15 A Star Is Born
20:30 Mary Poppins Returns
20:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
20:45 Aquaman
22:15 Robin Hood
22:15 Mortal Engines
22:15 Aquaman 3D
22:30 Widows
22:30 Müslüm
22:30 Mary Poppins Returns
22:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
22:30 Aquaman
22:45 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
22:45 Ralph Breaks the Internet
22:45 Night School
22:45 Hunter Killer
22:45 Deliler
22:45 De Collega's 2.0
22:45 Bon Bini Holland 2
top donderdag 20-12-2018
13:45 Mary Poppins Returns (NL)
13:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
13:45 Aquaman 3D
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D (NL)
14:00 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:00 Ralph Breaks the Internet
14:00 Mary Poppins Returns
14:00 Aquaman
14:15 The Nutcracker and the Four Realms
14:15 Smallfoot (NL)
14:15 Night School
14:15 Nachtwacht: De Poort der Zielen
14:15 Mary Poppins Returns
14:15 Hunter Killer
14:15 De Grinch 3D (NL)
14:15 De Grinch (NL)
14:15 Bohemian Rhapsody
14:15 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL)
14:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D
14:30 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:45 Maya: De Honingspelen (NL)
14:45 De Collega's 2.0
16:45 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D (NL)
16:45 Ralph Breaks The Internet (NL)
16:45 Night School
16:45 Mary Poppins Returns (NL)
16:45 De Collega's 2.0
16:45 Bohemian Rhapsody
16:45 Aquaman
17:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
17:00 Robin Hood
17:00 Niet Schieten
17:00 Maya: De Honingspelen (NL)
17:00 Mary Poppins Returns
17:00 Girl
17:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
17:00 Bon Bini Holland 2
17:00 Aquaman
17:15 Ralph Breaks the Internet
17:15 Nachtwacht: De Poort der Zielen
17:15 Mortal Engines
17:15 Mary Poppins Returns
17:15 Hunter Killer
17:15 The Grinch
17:15 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL)
17:15 Aquaman
19:15 Mary Poppins Returns (NL)
19:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D
19:30 Nachtwacht: De Poort der Zielen
19:30 Mortal Engines
19:30 Mary Poppins Returns
19:45 Widows
19:45 Robin Hood
19:45 Night School
19:45 Niet Schieten
19:45 Girl
19:45 De Collega's 2.0
19:45 Beautiful Boy
20:00 Ralph Breaks the Internet
20:00 Johnny English Strikes Again
20:00 Hunter Killer
20:00 Bon Bini Holland 2
20:00 Aquaman
20:15 Water Lilies of Monet - The magic of water and light
20:15 Bohemian Rhapsody
20:15 Aquaman
20:15 A Star Is Born
20:30 Mary Poppins Returns
20:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
20:45 Aquaman
22:15 Robin Hood
22:15 Niet Schieten
22:15 Mortal Engines
22:15 Bon Bini Holland 2
22:15 Aquaman 3D
22:30 Widows
22:30 Müslüm
22:30 Mary Poppins Returns
22:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
22:30 De Collega's 2.0
22:30 Aquaman
22:45 Halloween
22:45 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
22:45 Ralph Breaks the Internet
22:45 Night School
22:45 Hunter Killer
22:45 Deliler
top vrijdag 21-12-2018
13:45 Mary Poppins Returns (NL)
13:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
13:45 Aquaman 3D
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D (NL)
14:00 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:00 Ralph Breaks the Internet
14:00 Mary Poppins Returns
14:00 Aquaman
14:15 Bumblebee
14:15 The Nutcracker and the Four Realms
14:15 Smallfoot (NL)
14:15 Night School
14:15 Nachtwacht: De Poort der Zielen
14:15 Mary Poppins Returns
14:15 Hunter Killer
14:15 De Grinch 3D (NL)
14:15 De Grinch (NL)
14:15 Bohemian Rhapsody
14:15 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL)
14:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D
14:30 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:45 Maya: De Honingspelen (NL)
14:45 De Collega's 2.0
16:45 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D (NL)
16:45 Ralph Breaks The Internet (NL)
16:45 Night School
16:45 Mary Poppins Returns (NL)
16:45 De Collega's 2.0
16:45 Bohemian Rhapsody
16:45 Aquaman
17:00 Zero
17:00 Bumblebee
17:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
17:00 Niet Schieten
17:00 Maya: De Honingspelen (NL)
17:00 Mary Poppins Returns
17:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
17:00 Bon Bini Holland 2
17:00 Aquaman
17:15 Ralph Breaks the Internet
17:15 Nachtwacht: De Poort der Zielen
17:15 Mortal Engines
17:15 Mary Poppins Returns
17:15 Hunter Killer
17:15 The Grinch
17:15 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL)
17:15 Aquaman
19:15 Mary Poppins Returns (NL)
19:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D
19:30 Nachtwacht: De Poort der Zielen
19:30 Mortal Engines
19:30 Mary Poppins Returns
19:45 Widows
19:45 Robin Hood
19:45 Night School
19:45 Niet Schieten
19:45 Girl
19:45 De Collega's 2.0
19:45 Beautiful Boy
20:00 Bumblebee
20:00 Ralph Breaks the Internet
20:00 Hunter Killer
20:00 Bon Bini Holland 2
20:00 Aquaman
20:15 Bohemian Rhapsody
20:15 Aquaman
20:15 A Star Is Born
20:30 Mary Poppins Returns
20:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
20:45 Zero
20:45 Aquaman
22:15 Robin Hood
22:15 Mortal Engines
22:15 Bon Bini Holland 2
22:15 Aquaman 3D
22:30 Bumblebee
22:30 Widows
22:30 Müslüm
22:30 Mary Poppins Returns
22:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
22:30 De Collega's 2.0
22:30 Aquaman
22:45 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
22:45 Ralph Breaks the Internet
22:45 Night School
22:45 Hunter Killer
22:45 Deliler
top zaterdag 22-12-2018
13:45 Mary Poppins Returns (NL)
13:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
13:45 Aquaman 3D
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D (NL)
14:00 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:00 Ralph Breaks the Internet
14:00 Mary Poppins Returns
14:00 Aquaman
14:15 Bumblebee
14:15 The Nutcracker and the Four Realms
14:15 Smallfoot (NL)
14:15 Night School
14:15 Nachtwacht: De Poort der Zielen
14:15 Mary Poppins Returns
14:15 Hunter Killer
14:15 De Grinch 3D (NL)
14:15 De Grinch (NL)
14:15 Bohemian Rhapsody
14:15 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL)
14:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D
14:30 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:45 Maya: De Honingspelen (NL)
14:45 De Collega's 2.0
16:45 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D (NL)
16:45 Ralph Breaks The Internet (NL)
16:45 Night School
16:45 Mary Poppins Returns (NL)
16:45 De Collega's 2.0
16:45 Bohemian Rhapsody
16:45 Aquaman
17:00 Zero
17:00 Bumblebee
17:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
17:00 Niet Schieten
17:00 Maya: De Honingspelen (NL)
17:00 Mary Poppins Returns
17:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
17:00 Bon Bini Holland 2
17:00 Aquaman
17:15 Ralph Breaks the Internet
17:15 Nachtwacht: De Poort der Zielen
17:15 Mortal Engines
17:15 Mary Poppins Returns
17:15 Hunter Killer
17:15 The Grinch
17:15 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL)
17:15 Aquaman
19:15 Mary Poppins Returns (NL)
19:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D
19:30 Nachtwacht: De Poort der Zielen
19:30 Mortal Engines
19:30 Mary Poppins Returns
19:45 Widows
19:45 Robin Hood
19:45 Night School
19:45 Niet Schieten
19:45 Girl
19:45 De Collega's 2.0
19:45 Beautiful Boy
20:00 Bumblebee
20:00 Ralph Breaks the Internet
20:00 Hunter Killer
20:00 Bon Bini Holland 2
20:00 Aquaman
20:15 Bohemian Rhapsody
20:15 Aquaman
20:15 A Star Is Born
20:30 Mary Poppins Returns
20:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
20:45 Zero
20:45 Aquaman
22:15 Robin Hood
22:15 Mortal Engines
22:15 Bon Bini Holland 2
22:15 Aquaman 3D
22:30 Bumblebee
22:30 Widows
22:30 Müslüm
22:30 Mary Poppins Returns
22:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
22:30 De Collega's 2.0
22:30 Aquaman
22:45 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
22:45 Ralph Breaks the Internet
22:45 Night School
22:45 Hunter Killer
22:45 Deliler
top zondag 23-12-2018
10:45 The Nutcracker and the Four Realms
10:45 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D (NL)
10:45 Ralph Breaks The Internet (NL)
10:45 Nachtwacht: De Poort der Zielen
10:45 Maya: De Honingspelen (NL)
10:45 Mary Poppins Returns
10:45 Mary Poppins Returns (NL)
10:45 De Grinch (NL)
10:45 De Collega's 2.0
10:45 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL)
10:45 Aquaman
11:45 Smallfoot (NL)
11:45 Ralph Breaks The Internet (NL)
11:45 Nachtwacht: De Poort der Zielen
11:45 Mary Poppins Returns (NL)
11:45 De Grinch 3D (NL)
13:45 Mary Poppins Returns (NL)
13:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
13:45 Aquaman 3D
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D (NL)
14:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D
14:00 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:00 Ralph Breaks the Internet
14:00 Mary Poppins Returns
14:00 Aquaman
14:15 Bumblebee
14:15 The Nutcracker and the Four Realms
14:15 Smallfoot (NL)
14:15 Night School
14:15 Nachtwacht: De Poort der Zielen
14:15 Mary Poppins Returns
14:15 De Grinch 3D (NL)
14:15 De Grinch (NL)
14:15 Bohemian Rhapsody
14:15 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL)
14:30 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:45 Maya: De Honingspelen (NL)
14:45 De Collega's 2.0
15:30 The Royal Ballet: The Nutcracker
16:45 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D (NL)
16:45 Ralph Breaks The Internet (NL)
16:45 Night School
16:45 Mortal Engines
16:45 Mary Poppins Returns (NL)
16:45 De Collega's 2.0
16:45 Bohemian Rhapsody
16:45 Aquaman
17:00 Zero
17:00 Bumblebee
17:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
17:00 Niet Schieten
17:00 Maya: De Honingspelen (NL)
17:00 Mary Poppins Returns
17:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
17:00 Aquaman
17:15 Ralph Breaks the Internet
17:15 Nachtwacht: De Poort der Zielen
17:15 Mary Poppins Returns
17:15 The Grinch
17:15 Bon Bini Holland 2
17:15 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL)
17:15 Aquaman
19:15 Mary Poppins Returns (NL)
19:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D
19:30 Nachtwacht: De Poort der Zielen
19:30 Mortal Engines
19:30 Mary Poppins Returns
19:45 Widows
19:45 Robin Hood
19:45 Night School
19:45 Niet Schieten
19:45 Girl
19:45 De Collega's 2.0
19:45 Beautiful Boy
20:00 Bumblebee
20:00 Ralph Breaks the Internet
20:00 Hunter Killer
20:00 Bon Bini Holland 2
20:00 Aquaman
20:15 Bohemian Rhapsody
20:15 Aquaman
20:15 A Star Is Born
20:30 Mary Poppins Returns
20:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
20:45 Zero
20:45 Aquaman
22:15 Robin Hood
22:15 Mortal Engines
22:15 Bon Bini Holland 2
22:15 Aquaman 3D
22:30 Bumblebee
22:30 Widows
22:30 Müslüm
22:30 Mary Poppins Returns
22:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
22:30 De Collega's 2.0
22:30 Aquaman
22:45 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL)
22:45 Ralph Breaks the Internet
22:45 Night School
22:45 Hunter Killer
22:45 Deliler
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Antwerpen