home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Antwerpen

Groenendaallaan 394, 2030 Antwerpen ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden maandag↓ | dinsdag

top maandag 18-12-2017
13:00 Star Wars: The Last Jedi
13:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
13:30 Star Wars: The Last Jedi
14:00 Coco (NL)
14:00 Coco
14:15 De Emoji Film 3D (NL)
14:15 Misfit
 
14:15 Suburbicon
14:15 Thor: Ragnarök
14:15 Het Tweede Gelaat
14:15 Justice League
14:15 Bad Moms 2
14:15 Paddington 2
14:15 Coco 3D (NL)
14:15 Murder on the Orient Express
14:15 K3 Love Cruise
14:30 Helden Boven Alles
14:30 Geostorm
14:30 Bad Trip
14:30 Paddington 2 (NL)
14:45 De LEGO Ninjago Film (NL)
 
14:45 Bigfoot Junior 3D (NL)
14:45 Daddy's Home 2
16:15 Star Wars: The Last Jedi
16:15 Star Wars: The Last Jedi 3D
16:45 Kingsman: The Golden Circle
16:45 Thor: Ragnarök
16:45 Justice League 3D
16:45 Murder on the Orient Express
16:45 Star Wars: The Last Jedi
17:00 Vele hemels boven de zevende
17:00 Suburbicon
17:00 Aile Arasinda
17:00 Het Tweede Gelaat
17:00 Ayla: The Daughter of War
17:00 Paddington 2 (NL)
17:00 Paddington 2
17:00 Coco (NL)
17:00 Coco
17:00 K3 Love Cruise
17:15 The Foreigner
17:15 Bad Trip
17:15 Bad Moms 2
17:15 Coco 3D (NL)
17:15 Öteki Taraf
19:30 Thor: Ragnarök
19:30 Paddington 2
19:30 Coco
19:30 Home Alone
19:30 K3 Love Cruise
19:30 Star Wars: The Last Jedi
19:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
19:45 The Mountain Between Us
19:45 The Snowman
19:45 Het Tweede Gelaat
19:45 Ayla: The Daughter of War
19:45 Justice League
20:00 Daddy's Home 2
20:00 Suburbicon
20:00 Geostorm
20:00 The Foreigner
20:00 Bad Trip
20:00 Bad Moms 2
20:15 Murder on the Orient Express
20:15 Star Wars: The Last Jedi
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
20:45 Blade Runner 2049
21:45 Die Hard
22:15 Het Tweede Gelaat
22:15 Murder on the Orient Express
22:15 Star Wars: The Last Jedi 3D
22:30 Suburbicon
22:30 Aile Arasinda
22:30 Thor: Ragnarök
22:30 Justice League
22:30 Bad Trip
22:30 Bad Moms 2
22:30 Öteki Taraf
22:30 Star Wars: The Last Jedi
22:45 Kardesim Benim 2
22:45 Geostorm
22:45 The Foreigner
22:45 Jigsaw
22:45 Ayla: The Daughter of War
22:45 Star Wars: The Last Jedi
22:45 Star Wars: The Last Jedi 3D
top dinsdag 19-12-2017
13:00 Star Wars: The Last Jedi
13:00 Star Wars: The Last Jedi 3D
13:30 Star Wars: The Last Jedi
14:00 Coco (NL)
14:00 Coco
14:15 De Emoji Film 3D (NL)
14:15 Misfit
14:15 Suburbicon
14:15 Thor: Ragnarök
14:15 Het Tweede Gelaat
14:15 Justice League
14:15 Bad Moms 2
14:15 Paddington 2
14:15 Coco 3D (NL)
14:15 Murder on the Orient Express
14:15 K3 Love Cruise
14:30 My Little Pony: De Film (NL)
14:30 Bad Trip
14:30 Paddington 2 (NL)
14:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
14:45 De LEGO Ninjago Film (NL)
14:45 Bigfoot Junior 3D (NL)
14:45 Daddy's Home 2
14:45 Helden Boven Alles
16:15 Star Wars: The Last Jedi
16:15 Star Wars: The Last Jedi 3D
16:45 Kingsman: The Golden Circle
16:45 Suburbicon
16:45 Thor: Ragnarök
16:45 Justice League 3D
16:45 Murder on the Orient Express
16:45 Star Wars: The Last Jedi
17:00 Daddy's Home 2
17:00 Vele hemels boven de zevende
17:00 Aile Arasinda
17:00 The Foreigner
17:00 Het Tweede Gelaat
17:00 Paddington 2
17:00 Coco (NL)
17:00 Coco
17:00 K3 Love Cruise
17:15 Ayla: The Daughter of War
17:15 Bad Trip
17:15 Bad Moms 2
17:15 Paddington 2 (NL)
17:15 Coco 3D (NL)
17:15 Öteki Taraf
19:30 Paddington 2
19:30 Coco
19:30 K3 Love Cruise
19:30 Star Wars: The Last Jedi
19:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
19:45 The Mountain Between Us
19:45 The Snowman
19:45 Thor: Ragnarök
19:45 Het Tweede Gelaat
19:45 Ayla: The Daughter of War
19:45 Justice League
20:00 Le Fidčle
20:00 Daddy's Home 2
20:00 Suburbicon
20:00 Geostorm
20:00 The Foreigner
20:00 Bad Trip
20:00 Bad Moms 2
20:15 Murder on the Orient Express
20:15 Star Wars: The Last Jedi
20:30 Star Wars: The Last Jedi 3D
20:45 Blade Runner 2049
20:45 Vele hemels boven de zevende
22:15 Het Tweede Gelaat
22:15 Murder on the Orient Express
22:15 Star Wars: The Last Jedi 3D
22:30 Escape Room
22:30 Suburbicon
22:30 Aile Arasinda
22:30 Thor: Ragnarök
22:30 Justice League
22:30 Bad Trip
22:30 Bad Moms 2
22:30 Öteki Taraf
22:30 Star Wars: The Last Jedi
22:45 Kardesim Benim 2
22:45 Geostorm
22:45 The Foreigner
22:45 Jigsaw
22:45 Ayla: The Daughter of War
22:45 Star Wars: The Last Jedi
22:45 Star Wars: The Last Jedi 3D
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Antwerpen