home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Kortrijk

President Kennedylaan 100a, 8500 Kortrijk +32(0)56-266 66 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 20-10-2020
17:45 Jumanji: The Next Level
19:15 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
19:30 The Secret: Dare to Dream
19:30 Tenet
19:45 The Secret Garden
19:45 After We Collided
20:00 Frida Kahlo
 
20:00 The Racer
20:15 The War With Grandpa
20:30 Relic
20:45 Greenland
top woensdag 21-10-2020
14:00 After We Collided
14:00 Trolls Wereldtour (NL)
14:00 Honest Thief
14:00 Bigfoot Family (NL)
14:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
14:30 De Grote Sinterklaasfilm
14:30 Onward (NL)
14:30 The War With Grandpa
15:00 Pinocchio (NL)
16:30 I Am Greta
 
16:45 Trolls Wereldtour (NL)
16:45 Tenet
17:00 After We Collided
17:00 De Grote Sinterklaasfilm
17:00 The Secret: Dare to Dream
17:15 Honest Thief
17:15 Bigfoot Family (NL)
17:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
18:00 Greenland
19:15 The Lord of the Rings: The Two Towers
19:45 After We Collided
20:00 Honest Thief
20:00 The Secret: Dare to Dream
20:00 Greenland
20:15 Tenet
20:30 The Racer
20:45 The War With Grandpa
21:00 Relic
top donderdag 22-10-2020
14:00 Misbehaviour
14:00 Trolls Wereldtour (NL)
14:00 Honest Thief
14:00 The War With Grandpa
14:30 After We Collided
14:30 De Grote Sinterklaasfilm
14:30 The Secret: Dare to Dream
14:30 Tenet
15:00 The Racer
16:45 Trolls Wereldtour (NL)
16:45 I Am Greta
16:45 Tenet
17:00 After We Collided
17:00 De Grote Sinterklaasfilm
17:15 Honest Thief
17:15 The Secret: Dare to Dream
17:30 The Racer
18:00 Greenland
19:15 The Lord of the Rings: The Two Towers
19:30 Tenet
19:45 After We Collided
20:00 Frida Kahlo
20:00 Honest Thief
20:00 The Secret: Dare to Dream
20:00 Greenland
20:15 The Racer
20:30 The War With Grandpa
21:00 Relic
top vrijdag 23-10-2020
14:00 Misbehaviour
14:00 Trolls Wereldtour (NL)
14:00 Honest Thief
14:00 The War With Grandpa
14:30 After We Collided
14:30 De Grote Sinterklaasfilm
14:30 The Secret: Dare to Dream
14:30 Tenet
15:00 The Racer
16:45 Trolls Wereldtour (NL)
16:45 I Am Greta
16:45 Tenet
17:00 After We Collided
17:00 De Grote Sinterklaasfilm
17:15 Honest Thief
17:15 The Secret: Dare to Dream
17:30 The Racer
18:00 Greenland
19:15 The Lord of the Rings: The Two Towers
19:30 Tenet
19:45 After We Collided
20:00 Honest Thief
20:30 The War With Grandpa
20:45 After We Collided
21:00 The Racer
top zaterdag 24-10-2020
14:00 Trolls Wereldtour (NL)
14:00 Honest Thief
14:00 Bigfoot Family (NL)
14:00 The War With Grandpa
14:30 After We Collided
14:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
14:30 De Grote Sinterklaasfilm
14:30 Onward (NL)
15:00 Pinocchio (NL)
15:45 FC Barcelona - Real Madrid
16:30 I Am Greta
16:45 Trolls Wereldtour (NL)
16:45 Tenet
17:00 After We Collided
17:00 De Grote Sinterklaasfilm
17:00 Bigfoot Family (NL)
17:15 Honest Thief
17:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
18:00 Greenland
19:15 The Lord of the Rings: The Two Towers
19:30 Tenet
19:45 After We Collided
20:00 Honest Thief
20:00 The Secret: Dare to Dream
20:00 Greenland
20:15 The Racer
20:30 The War With Grandpa
20:45 After We Collided
21:00 Relic
top zondag 25-10-2020
10:30 Trolls Wereldtour (NL)
10:30 Onward (NL)
10:45 De Grote Sinterklaasfilm
10:45 Pinocchio (NL)
11:00 Trolls Wereldtour 3D (NL)
11:00 Bigfoot Family (NL)
14:00 Trolls Wereldtour (NL)
14:00 Honest Thief
14:00 Bigfoot Family (NL)
14:00 The War With Grandpa
14:15 The Racer
14:30 De Grote Sinterklaasfilm
14:30 After We Collided
14:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
14:30 Onward (NL)
15:00 Pinocchio (NL)
16:30 I Am Greta
16:45 Trolls Wereldtour (NL)
16:45 Tenet
17:00 De Grote Sinterklaasfilm
17:00 After We Collided
17:00 Bigfoot Family (NL)
17:15 Frida Kahlo
17:15 Honest Thief
17:30 Trolls Wereldtour 3D (NL)
18:00 Greenland
19:15 The Lord of the Rings: The Two Towers
19:30 Tenet
19:45 After We Collided
20:00 Honest Thief
20:00 The Secret: Dare to Dream
20:00 Greenland
20:15 The Racer
20:30 The War With Grandpa
20:45 After We Collided
21:00 Relic