home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Gent

Ter Platen 12, 9000 Gent +32-9-2650600 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden maandag↓ | dinsdag

top maandag 19-02-2018
13:45 L'Elisir D'Amore
13:45 Black Panther
14:00 The Shape of Water
14:00 Patser
14:00 Maze Runner: The Death Cure
14:00 Fifty Shades Freed
14:15 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
 
14:15 The Post
14:15 Call Me by Your Name
16:45 The Post
16:45 Patser
16:45 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
16:45 Hadi Be Oglum
16:45 Black Panther
17:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
17:00 The Shape of Water
17:15 Maze Runner: The Death Cure
17:15 Fifty Shades Freed
19:30 The Greatest Showman
19:30 Jumanji: Welcome to the Jungle
19:30 12 Strong
 
19:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
19:45 The Shape of Water
19:45 Patser
19:45 Black Panther
20:00 Fifty Shades Freed
20:00 Call Me by Your Name
20:15 Maze Runner: The Death Cure
20:15 Black Panther 3D
22:15 Maze Runner: The Death Cure
22:30 Patser
22:30 Jumanji: Welcome to the Jungle
22:30 Hadi Be Oglum
22:30 Call Me by Your Name
22:30 Black Panther 3D
22:30 Black Panther
22:45 Fifty Shades Freed
22:45 12 Strong
top dinsdag 20-02-2018
13:45 Jumanji: Welcome to the Jungle
13:45 Black Panther
14:00 The Shape of Water
14:00 Patser
14:00 Maze Runner: The Death Cure
14:00 Fifty Shades Freed
14:00 Call Me by Your Name
14:15 The Post
14:15 F.C. De Kampioenen 3: Kampioenen Forever
14:30 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
16:45 The Post
16:45 Patser
16:45 Jumanji: Welcome to the Jungle 3D
16:45 Hadi Be Oglum
16:45 Black Panther
17:00 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
17:00 The Shape of Water
17:00 F.C. De Kampioenen 3: Kampioenen Forever
17:00 Maze Runner: The Death Cure 3D
17:15 Fifty Shades Freed
19:30 The Greatest Showman
19:30 Jumanji: Welcome to the Jungle
19:45 Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
19:45 The Shape of Water
19:45 Patser
19:45 12 Strong
19:45 Black Panther
20:00 Fifty Shades Freed
20:00 Call Me by Your Name
20:15 Maze Runner: The Death Cure
20:15 Black Panther 3D
22:15 Maze Runner: The Death Cure
22:30 Patser
22:30 Jumanji: Welcome to the Jungle
22:30 Hadi Be Oglum
22:30 Call Me by Your Name
22:30 Black Panther 3D
22:30 Black Panther
22:45 Fifty Shades Freed
22:45 12 Strong
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Gent