home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Tuschinski

Reguliersbreestraat 26-34, 1017 CN Amsterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 11-12-2018
10:00 The Grinch 3D
10:10 Becoming Astrid
11:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
11:30 Bohemian Rhapsody
11:45 Cold War
12:00 Becoming Astrid
12:50 Beautiful Boy
 
13:00 Murder on the Orient Express
13:50 The Old Man and the Gun
14:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
14:20 A Star Is Born
14:35 All You Need Is Love
15:40 De Dirigent
16:10 Kursk
16:30 Bohemian Rhapsody
16:50 Widows
17:00 Cold War
17:15 The Nutcracker and the Four Realms
18:30 Becoming Astrid
18:45 The Grinch 3D
19:10 All You Need Is Love
 
19:30 Cold War
19:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
20:15 Bohemian Rhapsody
20:45 Kursk
21:10 Beautiful Boy
21:40 Widows
21:45 First Man
top woensdag 12-12-2018
10:00 The Grinch 3D
10:20 All You Need Is Love
10:50 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
11:30 The Old Man and the Gun
11:45 Ralph Breaks the Internet 3D
11:45 A Star Is Born
12:00 Cold War
12:40 The Nutcracker and the Four Realms
13:40 De Grinch (NL)
13:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
14:00 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:30 Ralph Breaks the Internet 3D (NL)
14:40 De Grinch 3D (NL)
15:00 Bohemian Rhapsody
15:20 Cold War
15:50 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
16:30 All You Need Is Love
16:40 Kursk
17:15 Ralph Breaks the Internet 3D
17:30 De Dirigent
18:00 Widows
18:40 The Grinch 3D
19:00 Becoming Astrid
19:15 Cold War
20:00 Bohemian Rhapsody
20:30 All You Need Is Love
20:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
20:50 Kursk
21:20 Beautiful Boy
21:45 Widows
top donderdag 13-12-2018
10:00 Cold War
10:25 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
10:40 The Extraordinary Journey of the Fakir
11:50 All You Need Is Love
12:00 The Grinch 3D
13:00 Murder on the Orient Express
13:15 De Dirigent
14:00 Beautiful Boy
14:25 The Extraordinary Journey of the Fakir
15:50 Bohemian Rhapsody
16:05 Cold War
16:40 The Grinch 3D
16:40 All You Need Is Love
18:15 All You Need Is Love
18:45 Bohemian Rhapsody
19:00 The Extraordinary Journey of the Fakir
19:15 Ralph Breaks the Internet 3D
20:50 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21:20 Bohemian Rhapsody
21:40 Widows
21:50 Kursk
top vrijdag 14-12-2018
09:45 The Extraordinary Journey of the Fakir
10:20 Ralph Breaks the Internet 3D
11:00 Cold War
11:55 The Grinch 3D
12:00 All You Need Is Love
12:50 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
13:15 De Dirigent
14:00 Widows
14:35 The Extraordinary Journey of the Fakir
15:45 Bohemian Rhapsody
16:15 Cold War
16:45 All You Need Is Love
18:30 The Extraordinary Journey of the Fakir
18:45 Bohemian Rhapsody
19:15 All You Need Is Love
20:50 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21:45 Ralph Breaks the Internet 3D
21:55 Kursk
top zaterdag 15-12-2018
09:50 The Old Man and the Gun
09:50 Ralph Breaks The Internet (NL)
10:10 De Dirigent
10:20 Beautiful Boy
10:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
12:15 All You Need Is Love
12:20 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
13:00 Ralph Breaks the Internet 3D (NL)
13:10 Cold War
13:25 De Grinch 3D (NL)
13:55 The Extraordinary Journey of the Fakir
14:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
14:45 Bohemian Rhapsody
15:15 A Star Is Born
15:35 Widows
15:50 Ralph Breaks the Internet 3D (NL)
16:10 Beautiful Boy
16:20 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
18:10 The Grinch 3D
18:20 Ralph Breaks the Internet 3D
18:45 Cold War
18:55 The Extraordinary Journey of the Fakir
19:00 Opera: La traviata
19:20 All You Need Is Love
20:25 Beautiful Boy
20:50 Bohemian Rhapsody
21:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
21:15 Widows
22:00 Kursk
top zondag 16-12-2018
10:20 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
10:30 De Dirigent
10:30 A Star Is Born
11:10 Kursk
11:15 Ralph Breaks The Internet (NL)
12:10 Beautiful Boy
13:30 De Grinch 3D (NL)
13:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
13:40 De Fabeltjeskrant & De Grote Dierenbos-spelen
14:00 Cold War
14:00 Bohemian Rhapsody
14:45 Ralph Breaks the Internet 3D (NL)
15:35 All You Need Is Love
15:45 The Extraordinary Journey of the Fakir
16:10 Bohemian Rhapsody
16:30 The Grinch 3D
17:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
17:15 Cold War
18:00 Ralph Breaks the Internet 3D
18:20 Widows
18:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
19:15 The Extraordinary Journey of the Fakir
19:30 All You Need Is Love
20:15 Bohemian Rhapsody
20:40 Kursk
21:20 Beautiful Boy
21:40 A Star Is Born
21:50 Widows
22:10 The Extraordinary Journey of the Fakir
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam