home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Tuschinski

Reguliersbreestraat 26-34, 1017 CN Amsterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 08-02-2023
19:00 The Fabelmans
19:15 The Banshees of Inisherin
19:45 Titanic 3D
20:00 Triangle of Sadness
20:30 Babylon
20:45 Klem
21:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
 
top donderdag 09-02-2023
09:45 Audiotour Tuschinski
09:50 Living
09:55 Klem
10:00 A Man Called Otto
10:30 The Fabelmans
10:50 Nostalgia
11:20 Avatar: The Way of Water
12:15 Puss in Boots: The Last Wish
12:25 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:40 The Banshees of Inisherin
13:30 Casa Coco
13:40 Magic Mike's Last Dance
14:45 Babylon
15:00 Triangle of Sadness
 
15:10 A Man Called Otto
15:30 Avatar: The Way of Water
16:00 Nostalgia
16:15 The Fabelmans
18:00 Klem
18:10 Nostalgia
18:40 The Banshees of Inisherin
19:00 A Man Called Otto
19:25 Magic Mike's Last Dance
20:00 Babylon
20:30 Avatar: The Way of Water
20:50 The Fabelmans
21:15 Triangle of Sadness
21:45 Klem
21:55 Operation Fortune: Ruse de guerre
top vrijdag 10-02-2023
09:45 Audiotour Tuschinski
10:10 The Fabelmans
10:40 Triangle of Sadness
11:00 Titanic 3D
11:20 Babylon
11:30 Klem
13:20 De Acht Bergen
13:40 Puss in Boots: The Last Wish
14:00 The Banshees of Inisherin
14:15 A Man Called Otto
14:50 The Fabelmans
15:30 Avatar: The Way of Water
16:10 Magic Mike's Last Dance
16:25 Nostalgia
16:40 Klem
17:10 Triangle of Sadness
18:00 Nostalgia
18:40 The Banshees of Inisherin
19:00 Klem
19:10 A Man Called Otto
20:00 Babylon
20:20 Avatar: The Way of Water
20:40 The Fabelmans
21:15 Magic Mike's Last Dance
21:30 Triangle of Sadness
22:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
top zaterdag 11-02-2023
11:30 Magic Mike's Last Dance
11:50 Knor
12:00 The Fabelmans
12:20 Asterix & Obelix in het Middenrijk
12:30 Triangle of Sadness
12:50 Puss in Boots: The Last Wish
13:45 The Banshees of Inisherin
14:00 A Man Called Otto
14:40 Klem
15:20 The Fabelmans
15:30 Nostalgia
15:40 Avatar: The Way of Water
16:20 Magic Mike's Last Dance
16:45 Operation Fortune: Ruse de guerre
17:10 Babylon
18:15 The Menu
18:40 Nostalgia
19:00 The Banshees of Inisherin
19:15 A Man Called Otto
20:00 Avatar: The Way of Water
20:45 The Fabelmans
21:00 Magic Mike's Last Dance
21:20 Klem
21:35 Triangle of Sadness
22:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
top zondag 12-02-2023
09:55 A Man Called Otto
09:55 The Banshees of Inisherin
10:40 The Fabelmans
10:50 Puss in Boots: The Last Wish
11:05 The Met: Fedora
12:30 Avatar: The Way of Water
12:50 Nostalgia
13:20 Magic Mike's Last Dance
13:25 Asterix & Obelix in het Middenrijk
14:05 Titanic 3D
14:55 Babylon
15:30 Klem
15:45 Triangle of Sadness
15:55 The Fabelmans
16:30 A Man Called Otto
17:55 Triangle of Sadness
18:05 Magic Mike's Last Dance
19:05 A Man Called Otto
19:20 Nostalgia
19:35 Avatar: The Way of Water
20:35 The Fabelmans
20:55 The Banshees of Inisherin
21:35 Klem
21:50 Operation Fortune: Ruse de guerre
22:00 Magic Mike's Last Dance
top maandag 13-02-2023
09:45 Audiotour Tuschinski
09:50 Klem
09:55 A Man Called Otto
10:00 Living
10:35 Triangle of Sadness
10:50 Nostalgia
11:45 The Fabelmans
12:20 Puss in Boots: The Last Wish
12:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:40 The Banshees of Inisherin
13:30 The Whale
13:40 Magic Mike's Last Dance
14:40 Babylon
15:00 Triangle of Sadness
15:10 A Man Called Otto
15:30 Avatar: The Way of Water
16:10 The Fabelmans
16:15 Nostalgia
18:00 Klem
18:10 Nostalgia
18:45 The Banshees of Inisherin
19:00 A Man Called Otto
19:20 Magic Mike's Last Dance
20:00 Babylon
20:30 Avatar: The Way of Water
20:45 The Fabelmans
21:20 Triangle of Sadness
21:45 Klem
21:55 Operation Fortune: Ruse de guerre