home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda De Bios Drachten

Noorderdwarsvaart 25, 9203 CA Drachten +31-512-543806 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 21-10-2017
15:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:45 My Little Pony: De Film (NL)
15:45 Misfit
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 Home Again
16:00 Dikkertje Dap
16:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
 
18:30 Misfit
18:45 Home Again
18:45 Geostorm
18:45 Alles voor elkaar
19:00 Weg van Jou
19:00 Dunkirk
19:00 Bella Donna's
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:30 American Assassin
21:45 Stronger
21:45 It
21:45 Geostorm 3D
21:45 Alles voor elkaar
22:00 Happy Death Day
 
top zondag 22-10-2017
10:15 My Little Pony: De Film (NL)
10:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
10:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:30 Dikkertje Dap
10:30 De Kleine Vampier (NL)
10:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:45 My Little Pony: De Film (NL)
13:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:30 Dikkertje Dap
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
15:45 Geostorm 3D
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 Misfit
16:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:15 Dikkertje Dap
16:15 Alles voor elkaar
18:30 Misfit
18:45 Home Again
18:45 Geostorm 3D
18:45 Alles voor elkaar
19:00 Weg van Jou
19:00 Dunkirk
19:00 Bella Donna's
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Blade Runner 2049
21:45 Weg van Jou
21:45 Stronger
21:45 American Assassin
22:00 Happy Death Day
22:00 Geostorm
top maandag 23-10-2017
10:15 My Little Pony: De Film (NL)
10:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
10:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:30 Dikkertje Dap
10:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
10:45 De Emoji Film (NL)
12:45 My Little Pony: De Film (NL)
13:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:15 De Kleine Vampier (NL)
13:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:30 Dikkertje Dap
15:45 My Little Pony: De Film (NL)
15:45 Misfit
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 Home Again
16:00 Geostorm
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Dikkertje Dap
18:30 Misfit
18:45 Home Again
18:45 Geostorm
18:45 Alles voor elkaar
19:00 Weg van Jou
19:00 Bella Donna's
20:15 The Royal Ballet: Alice Adventures In Wonderland
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:30 American Assassin
21:45 It
21:45 Geostorm 3D
21:45 Alles voor elkaar
22:00 Happy Death Day
top dinsdag 24-10-2017
10:15 My Little Pony: De Film (NL)
10:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:15 De LEGO Ninjago Film (NL)
10:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:30 Dikkertje Dap
10:30 De Kleine Vampier (NL)
10:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:45 My Little Pony: De Film (NL)
13:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:15 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:30 Dikkertje Dap
13:30 De Emoji Film (NL)
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
15:45 Geostorm 3D
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 Misfit
16:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:15 Dikkertje Dap
16:15 Alles voor elkaar
18:30 Misfit
18:45 Home Again
18:45 Geostorm 3D
18:45 Alles voor elkaar
19:00 Weg van Jou
19:00 Dunkirk
19:00 Bella Donna's
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Blade Runner 2049
21:45 Weg van Jou
21:45 Stronger
21:45 American Assassin
22:00 Happy Death Day
22:00 Geostorm
top woensdag 25-10-2017
10:15 My Little Pony: De Film (NL)
10:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
10:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:30 Dikkertje Dap
10:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
10:45 De Emoji Film (NL)
12:45 My Little Pony: De Film (NL)
13:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:15 De Kleine Vampier (NL)
13:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:30 Dikkertje Dap
15:45 My Little Pony: De Film (NL)
15:45 Misfit
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 Home Again
16:00 Geostorm
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Dikkertje Dap
18:30 Misfit
18:45 Home Again
18:45 Geostorm
18:45 Alles voor elkaar
19:00 Dunkirk
19:00 Bella Donna's
19:00 Weg van Jou
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:30 American Assassin
21:45 Stronger
21:45 It
21:45 Geostorm 3D
21:45 Alles voor elkaar
22:00 Happy Death Day
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Smallingerland