home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda De Bios Drachten

Noorderdwarsvaart 25, 9203 CA Drachten +31-512-543806 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 15-10-2019
15:45 Trouble (NL)
16:00 The Lion King (NL)
16:00 F*ck de liefde
16:00 De Club van Lelijke Kinderen
16:15 Misfit 2
16:15 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:15 Downton Abbey
 
19:30 The Lion King
19:30 Pavarotti
19:30 Joker
19:30 Gemini Man
19:45 Rambo: Last Blood
19:45 Downton Abbey
20:00 F*ck de liefde
top woensdag 16-10-2019
13:00 Downton Abbey
13:15 Misfit 2
13:15 Whitestar
13:30 Trouble (NL)
13:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:30 De Club van Lelijke Kinderen
 
15:45 Trouble (NL)
16:00 Misfit 2
16:00 Maleficent 2
16:00 De Club van Lelijke Kinderen
16:00 De Brief voor Sinterklaas
16:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
16:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
19:30 The Lion King 3D
19:30 Ladies Night: Wat is dan Liefde
19:30 Joker
19:45 Maleficent 2
19:45 Gemini Man
20:00 Ladies Night: Wat is dan Liefde
20:00 F*ck de liefde
top donderdag 17-10-2019
13:00 Misfit 2
13:00 De Club van Lelijke Kinderen
13:15 Trouble (NL)
13:15 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:30 Whitestar
13:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:30 De Brief voor Sinterklaas
15:30 Maleficent 2 3D
15:45 The Lion King (NL)
15:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:00 Trouble (NL)
16:00 Misfit 2
16:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
16:15 De Club van Lelijke Kinderen
18:30 Rambo: Last Blood
18:30 Maleficent 2 3D
18:30 Joker
18:30 F*ck de liefde
18:45 Wat Is Dan Liefde
19:00 The Lion King 3D
19:00 Downton Abbey
21:15 It Chapter Two
21:30 Maleficent 2
21:30 Joker
21:45 Gemini Man
22:00 Wat Is Dan Liefde
22:00 Haunt
22:00 F*ck de liefde
top vrijdag 18-10-2019
13:00 Misfit 2
13:00 De Club van Lelijke Kinderen
13:15 Trouble (NL)
13:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:30 Whitestar
13:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:30 De Brief voor Sinterklaas
15:30 Maleficent 2
15:45 The Lion King (NL)
15:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:00 Trouble (NL)
16:00 Misfit 2
16:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
16:15 De Club van Lelijke Kinderen
18:30 Rambo: Last Blood
18:30 Maleficent 2 3D
18:30 Joker
18:30 F*ck de liefde
18:45 Wat Is Dan Liefde
19:00 The Lion King
19:00 Downton Abbey
21:15 It Chapter Two
21:30 Maleficent 2
21:30 Joker
21:45 Gemini Man
22:00 Wat Is Dan Liefde
22:00 Haunt
22:00 F*ck de liefde
top zaterdag 19-10-2019
13:00 Misfit 2
13:00 De Club van Lelijke Kinderen
13:15 Trouble (NL)
13:15 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:30 Whitestar
13:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:30 De Brief voor Sinterklaas
15:30 Maleficent 2 3D
15:45 The Lion King (NL)
15:45 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:00 Trouble (NL)
16:00 Misfit 2
16:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
16:15 De Club van Lelijke Kinderen
18:30 Rambo: Last Blood
18:30 Maleficent 2 3D
18:30 Joker
18:30 F*ck de liefde
18:45 Wat Is Dan Liefde
19:00 The Lion King 3D
19:00 Downton Abbey
21:15 It Chapter Two
21:30 Maleficent 2
21:30 Joker
21:45 Gemini Man
22:00 Wat Is Dan Liefde
22:00 Haunt
22:00 F*ck de liefde
top zondag 20-10-2019
10:15 Whitestar
10:15 Misfit 2
10:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:30 Trouble (NL)
10:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
10:45 De Brief voor Sinterklaas
13:00 Trouble (NL)
13:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:00 De Club van Lelijke Kinderen
13:15 Misfit 2
13:30 Whitestar
13:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:30 Friends 25th: The One With The Anniversary
15:45 Maleficent 2
15:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
16:00 Trouble (NL)
16:00 Misfit 2
16:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
16:15 De Club van Lelijke Kinderen
18:30 Maleficent 2 3D
18:30 F*ck de liefde
18:45 Wat Is Dan Liefde
18:45 Joker
19:00 The Lion King
19:00 Misfit 2
19:00 Downton Abbey
21:15 It Chapter Two
21:30 Maleficent 2
21:30 Joker
21:45 Gemini Man
22:00 Wat Is Dan Liefde
22:00 Haunt
22:00 F*ck de liefde
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Smallingerland