home
|
stad
|
bioscoop
|
film
|
tv
TOP 10
|
A
|
B
|
C
|
D
|
E
|
F
|
G
|
H
|
I
|
J
|
K
|
L
|
M
|
N
|
O
|
P
|
R
|
S
|
T
|
U
|
V
|
W
|
X
|
Y
|
Z
|
ALLE
Bioscoopagenda De Bios Drachten
Noorderdwarsvaart 25, 9203 CA
Drachten
+31-512-543806
...meer info
Rangschik op
Films
|
Tijd
Aanvangstijden
dinsdag
↓ |
woensdag
↓ |
donderdag
↓ |
vrijdag
↓ |
zaterdag
↓ |
zondag
↓
dinsdag 19-03-2024
15:30
Poor Things
15:30
The Great Escaper
15:45
Dune: Part Two
15:45
Vogelvlucht (NL)
16:00
Game On
16:00
Kung Fu Panda 4 (NL)
16:00
Arthur the King
19:30
Dune: Part Two
19:45
Buenas Chicas
19:45
Verliefd op Bali
19:45
The Zone of Interest
20:00
Imaginary
20:00
No Way Up
woensdag 20-03-2024
10:00
The Great Escaper
10:00
One Life
10:15
Wicked Little Letters
10:15
Kung Fu Panda 4 (NL)
10:15
Vogels kun je niet melken
10:30
Fien & Teun: Circus op de Boerderij
10:30
De Terugreis
12:45
Juf Braaksel en de magische ring
12:45
Don & DJ: Vrienden Voor Het Leven (NL)
12:45
De Terugreis
13:00
One Life
13:00
Vogels kun je niet melken
13:00
Kung Fu Panda 4 (NL)
13:15
The Zone of Interest
15:15
Dune: Part Two
15:30
Poor Things
15:30
The Great Escaper
15:45
Arthur the King
15:45
Vogelvlucht (NL)
16:00
Kung Fu Panda 4 (NL)
16:00
Game On
19:30
Les Misérables (2012)
19:30
Dune: Part Two
19:45
Wicked Little Letters
19:45
Buenas Chicas
20:00
No Way Up
20:00
Imaginary
donderdag 21-03-2024
10:00
One Life
10:00
The Great Escaper
10:15
C'è ancora domani
10:15
Wicked Little Letters
10:15
Kung Fu Panda 4 (NL)
10:30
De Terugreis
10:30
Fien & Teun: Circus op de Boerderij
12:45
De Terugreis
12:45
Poor Things
13:00
Wicked Little Letters
13:00
Vogels kun je niet melken
13:00
Neem me mee
13:15
The Zone of Interest
13:30
De Terugreis
15:30
Kung Fu Panda 4
15:45
The Great Escaper
15:45
Vogelvlucht (NL)
16:00
Kung Fu Panda 4 (NL)
16:00
Arthur the King
16:15
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill
16:15
De Terugreis
19:30
Dune: Part Two
19:30
De Terugreis
19:45
No Way Up
19:45
Wicked Little Letters
20:00
Arthur the King
20:00
Verliefd op Bali
vrijdag 22-03-2024
10:00
The Great Escaper
10:00
One Life
10:15
Vogels kun je niet melken
10:15
Kung Fu Panda 4 (NL)
10:15
Wicked Little Letters
10:30
De Terugreis
10:30
Fien & Teun: Circus op de Boerderij
12:45
Poor Things
12:45
Don & DJ: Vrienden Voor Het Leven (NL)
12:45
De Terugreis
13:00
C'è ancora domani
13:00
Neem me mee
13:00
The Zone of Interest
13:00
Kung Fu Panda 4 (NL)
15:30
Kung Fu Panda 4
15:45
Vogelvlucht (NL)
16:00
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill
16:00
Arthur the King
16:00
Dune: Part Two
16:00
Kung Fu Panda 4 (NL)
16:15
De Terugreis
18:30
Kung Fu Panda 4
18:45
Buenas Chicas
19:00
Bob Marley: One Love
19:00
Arthur the King
19:00
Wicked Little Letters
19:15
De Terugreis
20:00
Dune: Part Two
21:00
The Zone of Interest
21:15
Verliefd op Bali
21:45
Anyone But You
21:45
No Way Up
22:00
Imaginary
zaterdag 23-03-2024
10:00
Wish (NL)
10:00
The Great Escaper
10:15
Kung Fu Panda 4 (NL)
10:15
C'è ancora domani
10:15
Juf Braaksel en de magische ring
10:30
De Terugreis
10:30
Fien & Teun: Circus op de Boerderij
12:45
De Terugreis
12:45
Lucy Goes Gangsta
12:45
Juf Braaksel en de magische ring
13:00
Game On
13:00
Kung Fu Panda 4 (NL)
13:00
Vogels kun je niet melken
13:00
The Zone of Interest
15:30
Kung Fu Panda 4
15:45
Wonka (NL)
16:00
Arthur the King
16:00
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill
16:00
Dune: Part Two
16:00
Kung Fu Panda 4 (NL)
16:15
De Terugreis
18:30
The Great Escaper
18:45
Buenas Chicas
19:00
Arthur the King
19:00
Wicked Little Letters
19:00
Bob Marley: One Love
19:15
De Terugreis
20:00
Dune: Part Two
21:00
Kung Fu Panda 4
21:15
Verliefd op Bali
21:45
No Way Up
21:45
Anyone But You
22:00
The Beekeeper
zondag 24-03-2024
10:00
Wish (NL)
10:00
The Great Escaper
10:15
Kung Fu Panda 4 (NL)
10:15
Juf Braaksel en de magische ring
10:15
Vogels kun je niet melken
10:30
De Terugreis
12:45
Lucy Goes Gangsta
12:45
Juf Braaksel en de magische ring
12:45
De Terugreis
13:00
Kung Fu Panda 4 (NL)
13:00
Game On
13:00
C'è ancora domani
13:15
The Zone of Interest
15:30
Kung Fu Panda 4
15:45
Wonka (NL)
15:45
Dune: Part Two
16:00
Kung Fu Panda 4 (NL)
16:00
De Terugreis
16:00
Arthur the King
16:15
Humanist Vampire Too Sensitive to Kill
19:30
Dune: Part Two
19:30
De Terugreis
19:45
No Way Up
19:45
Buenas Chicas
20:00
Wicked Little Letters
20:00
Arthur the King
Bioscoopagenda's in Drachten
•
De Bios Drachten
•
De Lawei
Stadsagenda's
•
Drachten
Ook in de buurt
•
Heerenveen
•
Kollum
•
Leeuwarden
•
Dokkum
•
Steenwijk
•
Sneek
•
Schouwerzijl
•
Meppel
•
Emmeloord
•
Assen
Populairst
•
Amsterdam
•
Rotterdam
•
Utrecht
•
Den Haag
•
Eindhoven
•
Nijmegen
•
Groningen
•
Tilburg
•
Den Bosch
•
Arnhem
Nederland
•
's-Heerenberg
•
Aalsmeer
•
Adorp
•
Alblasserdam
•
Alkmaar
•
Almelo
•
Almere
•
Almere Haven
•
Almkerk
•
Alphen aan den Rijn
•
Amersfoort
•
Amstelveen
•
Amsterdam
•
Apeldoorn
•
Arnhem
•
Artharpe
•
Assen
•
Baarn
•
Badhoevedorp
•
Barendrecht
•
Barneveld
•
Bemmel
•
Bennekom
•
Bergeijk
•
Bergen (NH)
•
Bergen op Zoom
•
Best
•
Beuningen
•
Beverwijk
•
Bloemendaal
•
Bolsward
•
Borne
•
Bovenkarspel
•
Boxmeer
•
Breda
•
Brielle
•
Bussum
•
Capelle a/d IJssel
•
Castricum
•
Cuijk
•
Culemborg
•
De Cocksdorp
•
Delft
•
Delfzijl
•
Den Bosch
•
Den Burg
•
Den Haag
•
Den Helder
•
Denekamp
•
Deurne
•
Deventer
•
Didam
•
Diemen
•
Dieren
•
Doesburg
•
Doetinchem
•
Dokkum
•
Doornenburg
•
Dordrecht
•
Dorst
•
Drachten
•
Dronten
•
Drunen
•
Druten
•
Duiven
•
Echt
•
Ede
•
Eersel
•
Eindhoven
•
Elst
•
Emmeloord
•
Emmen
•
Enkhuizen
•
Enschede
•
Etten-Leur
•
Frederiksoord
•
Geertruidenberg
•
Geldermalsen
•
Geldrop
•
Geleen
•
Gemert
•
Goes
•
Goor
•
Gorinchem
•
Gouda
•
Grave
•
Groenlo
•
Groningen
•
Haaksbergen
•
Haarlem
•
Hardenberg
•
Harderwijk
•
Haren
•
Heemskerk
•
Heemstede
•
Heerenveen
•
Heerhugowaard
•
Heerlen
•
Heesch
•
Heeswijk-Dinther
•
Hellevoetsluis
•
Helmond
•
Helvoirt
•
Hengelo (OV)
•
Heythuysen
•
Hillegom
•
Hilversum
•
Holten
•
Hoofddorp
•
Hoogeveen
•
Hoogezand
•
Hoorn
•
Houten
•
Huizen
•
Hulst
•
IJmuiden
•
IJsselstein
•
Joure
•
Kaatsheuvel
•
Kampen
•
Katwijk
•
Kerkrade
•
Klazienaveen
•
Kollum
•
Krommenie
•
Landgraaf
•
Langweer
•
Leek
•
Leeuwarden
•
Leiden
•
Leidschendam
•
Lelystad
•
Lemmer
•
Leudal
•
Lichtenvoorde
•
Lisse
•
Maassluis
•
Maastricht
•
Malden
•
Mariahout
•
Meppel
•
Middelburg
•
Middelharnis
•
Middenbeemster
•
Midwolde
•
Mill
•
Muiden
•
Naaldwijk
•
Neeltje Jans
•
Nieuw-Vennep
•
Nieuwegein
•
Nijmegen
•
Nijverdal
•
Noordwijk
•
Noordwolde
•
Nunspeet
•
Oirschot
•
Oldenzaal
•
Olst
•
Ommen
•
Oostburg
•
Oosterbeek
•
Oosterend
•
Oosterhout (NB)
•
Oss
•
Ouddorp
•
Oudenbosch
•
Panningen
•
Purmerend
•
Raalte
•
Reuver
•
Rhenen
•
Rijssen
•
Roelofarendsveen
•
Roermond
•
Roggel
•
Roosendaal
•
Rossum
•
Rotterdam
•
Sappemeer
•
Schagen
•
Scheveningen
•
Schiedam
•
Schijndel
•
Schoonhoven
•
Schoorl
•
Schouwerzijl
•
Sittard
•
Slagharen
•
Sneek
•
Soest
•
Someren
•
Spijkenisse
•
Stadskanaal
•
Steenwijk
•
Stiens
•
Terneuzen
•
Texel
•
Tiel
•
Tilburg
•
Uden
•
Ulft
•
Utrecht
•
Valkenburg
•
Veendam
•
Veenendaal
•
Veghel
•
Veldhoven
•
Velp
•
Venlo
•
Venray
•
Vlaardingen
•
Vlieland
•
Vlissingen
•
Voorburg
•
Voorschoten
•
Vught
•
Waalwijk
•
Wageningen
•
Wassenaar
•
Weert
•
Weesp
•
Werkendam
•
Westervoort
•
Wijchen
•
Wijk bij Duurstede
•
Winschoten
•
Winterswijk
•
Woerden
•
Wolvega
•
Woudrichem
•
Zaandam
•
Zaltbommel
•
Zandvoort
•
Zeewolde
•
Zeist
•
Zevenaar
•
Zierikzee
•
Zoetermeer
•
Zutphen
•
Zwolle
bioscoopnaam