home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda UGC Antwerpen

Van Ertbornstraat 17, 2018 Antwerpen +32-900-10440 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top vrijdag 21-02-2020
13:00 Bombshell
13:00 Jojo Rabbit
13:00 Matthias et Maxime
13:00 Frozen 2
13:10 Dolittle
13:10 The Call of the Wild
13:10 Sonic the Hedgehog
 
13:10 Blumhouse's Fantasy Island
13:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
14:00 1917
14:00 Richard Jewell
14:00 Parasite
14:00 Birds of Prey
14:00 Joker
14:00 Bad Boys For Life
14:00 Little Women
14:00 A Hidden Life
15:15 Bombshell
15:15 Jojo Rabbit
15:15 Frozen 2
15:20 Dolittle
 
15:20 The Call of the Wild
15:20 Sonic the Hedgehog
15:20 Blumhouse's Fantasy Island
15:30 La fille au bracelet
15:30 Bad Boys For Life
16:30 1917
16:30 Richard Jewell
16:30 Birds of Prey
16:30 Joker
16:30 Bad Boys For Life
16:45 Parasite
16:45 Little Women
17:30 Bombshell
17:30 Un divan Tunis
17:30 Jojo Rabbit
17:30 Dolittle
17:30 Jumanji: The Next Level
17:30 Frozen 2
17:30 The Call of the Wild
17:30 Sonic the Hedgehog
17:30 Blumhouse's Fantasy Island
18:30 Bad Boys For Life
19:20 Richard Jewell
19:20 Parasite
19:20 Little Women
19:30 1917
19:30 Joker
19:30 Bad Boys For Life
19:40 Blumhouse's Fantasy Island
19:45 The Gentlemen
19:45 The Farewell
19:45 Bombshell
19:45 Jojo Rabbit
19:45 Birds of Prey
19:45 Frozen 2
19:45 The Call of the Wild
19:45 Sonic the Hedgehog
20:30 A Hidden Life
21:00 Bad Boys For Life
21:50 Richard Jewell
21:50 Parasite
21:50 Little Women
22:00 The Gentlemen
22:00 Gretel & Hansel
22:00 Bombshell
22:00 1917
22:00 The Grudge
22:00 Jojo Rabbit
22:00 Birds of Prey
22:00 Joker
22:00 Bad Boys For Life
22:00 The Call of the Wild
22:00 Sonic the Hedgehog
22:00 Blumhouse's Fantasy Island
top zaterdag 22-02-2020
11:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
11:00 Spionnengeheimen (NL)
11:00 Little Women
11:00 Dolittle (NL)
11:00 Frozen 2 (NL)
11:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen
11:00 The Call of the Wild
11:00 Het Wilde Avontuur (NL)
11:00 Sonic the Hedgehog
11:00 Sonic (NL)
11:00 Blumhouse's Fantasy Island
11:30 1917
11:30 Parasite
11:30 Birds of Prey
11:30 Bad Boys For Life
11:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
11:30 De Grote Slijmfilm
13:00 Matthias et Maxime
13:00 Sonic (NL)
13:10 Dolittle
13:10 Frozen 2 (NL)
13:10 The Call of the Wild
13:10 Het Wilde Avontuur (NL)
13:10 Sonic the Hedgehog
13:10 Blumhouse's Fantasy Island
13:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
13:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
13:30 De Grote Slijmfilm
14:00 1917
14:00 Parasite
14:00 Birds of Prey
14:00 Bad Boys For Life
14:00 Little Women
14:00 A Hidden Life
15:00 Sonic (NL)
15:15 Frozen 2 (NL)
15:20 Dolittle (NL)
15:20 The Call of the Wild
15:20 Het Wilde Avontuur (NL)
15:20 Sonic the Hedgehog
15:20 Blumhouse's Fantasy Island
15:30 La fille au bracelet
15:30 Bad Boys For Life
15:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
15:30 De Grote Slijmfilm
16:30 1917
16:30 Birds of Prey
16:30 Bad Boys For Life
16:45 Parasite
16:45 Little Women
17:00 Sonic (NL)
17:30 Un divan Tunis
17:30 Dolittle
17:30 Jumanji: The Next Level
17:30 Frozen 2
17:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
17:30 The Call of the Wild
17:30 Het Wilde Avontuur (NL)
17:30 De Grote Slijmfilm
17:30 Sonic the Hedgehog
17:30 Blumhouse's Fantasy Island
18:30 Bad Boys For Life
19:20 Richard Jewell
19:20 Parasite
19:20 Little Women
19:30 1917
19:30 Joker
19:30 Bad Boys For Life
19:40 Blumhouse's Fantasy Island
19:45 The Gentlemen
19:45 The Farewell
19:45 Bombshell
19:45 Jojo Rabbit
19:45 Birds of Prey
19:45 Frozen 2
19:45 The Call of the Wild
19:45 Sonic the Hedgehog
20:30 A Hidden Life
21:00 Bad Boys For Life
21:50 Richard Jewell
21:50 Parasite
21:50 Little Women
22:00 The Gentlemen
22:00 Gretel & Hansel
22:00 Bombshell
22:00 1917
22:00 The Grudge
22:00 Jojo Rabbit
22:00 Birds of Prey
22:00 Joker
22:00 Bad Boys For Life
22:00 The Call of the Wild
22:00 Sonic the Hedgehog
22:00 Blumhouse's Fantasy Island
top zondag 23-02-2020
11:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
11:00 Spionnengeheimen (NL)
11:00 Little Women
11:00 Dolittle (NL)
11:00 Frozen 2 (NL)
11:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen
11:00 The Call of the Wild
11:00 Het Wilde Avontuur (NL)
11:00 Sonic the Hedgehog
11:00 Sonic (NL)
11:00 Blumhouse's Fantasy Island
11:30 1917
11:30 Parasite
11:30 Birds of Prey
11:30 Bad Boys For Life
11:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
11:30 De Grote Slijmfilm
13:00 Matthias et Maxime
13:00 Sonic (NL)
13:10 Dolittle
13:10 Frozen 2 (NL)
13:10 The Call of the Wild
13:10 Het Wilde Avontuur (NL)
13:10 Sonic the Hedgehog
13:10 Blumhouse's Fantasy Island
13:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
13:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
13:30 De Grote Slijmfilm
14:00 1917
14:00 Parasite
14:00 Birds of Prey
14:00 Bad Boys For Life
14:00 Little Women
14:00 A Hidden Life
15:00 Sonic (NL)
15:15 Frozen 2 (NL)
15:20 Dolittle (NL)
15:20 The Call of the Wild
15:20 Het Wilde Avontuur (NL)
15:20 Sonic the Hedgehog
15:20 Blumhouse's Fantasy Island
15:30 La fille au bracelet
15:30 Bad Boys For Life
15:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
15:30 De Grote Slijmfilm
16:30 1917
16:30 Birds of Prey
16:30 Bad Boys For Life
16:45 Parasite
16:45 Little Women
17:00 Sonic (NL)
17:30 Un divan Tunis
17:30 Dolittle
17:30 Jumanji: The Next Level
17:30 Frozen 2
17:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
17:30 The Call of the Wild
17:30 Het Wilde Avontuur (NL)
17:30 De Grote Slijmfilm
17:30 Sonic the Hedgehog
17:30 Blumhouse's Fantasy Island
18:30 Bad Boys For Life
19:20 Richard Jewell
19:20 Parasite
19:20 Little Women
19:30 1917
19:30 Joker
19:30 Bad Boys For Life
19:40 Blumhouse's Fantasy Island
19:45 The Gentlemen
19:45 The Farewell
19:45 Bombshell
19:45 Jojo Rabbit
19:45 Birds of Prey
19:45 Frozen 2
19:45 The Call of the Wild
19:45 Sonic the Hedgehog
20:30 A Hidden Life
21:00 Bad Boys For Life
21:50 Richard Jewell
21:50 Parasite
21:50 Little Women
22:00 The Gentlemen
22:00 Gretel & Hansel
22:00 Bombshell
22:00 1917
22:00 The Grudge
22:00 Jojo Rabbit
22:00 Birds of Prey
22:00 Joker
22:00 Bad Boys For Life
22:00 The Call of the Wild
22:00 Sonic the Hedgehog
22:00 Blumhouse's Fantasy Island
top maandag 24-02-2020
11:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
11:00 Spionnengeheimen (NL)
11:00 Little Women
11:00 Dolittle (NL)
11:00 Frozen 2 (NL)
11:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen
11:00 The Call of the Wild
11:00 Het Wilde Avontuur (NL)
11:00 Sonic the Hedgehog
11:00 Sonic (NL)
11:00 Blumhouse's Fantasy Island
11:30 1917
11:30 Parasite
11:30 Birds of Prey
11:30 Bad Boys For Life
11:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
11:30 De Grote Slijmfilm
13:00 Matthias et Maxime
13:00 Sonic (NL)
13:10 Dolittle
13:10 Frozen 2 (NL)
13:10 The Call of the Wild
13:10 Het Wilde Avontuur (NL)
13:10 Sonic the Hedgehog
13:10 Blumhouse's Fantasy Island
13:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
13:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
13:30 De Grote Slijmfilm
14:00 1917
14:00 Parasite
14:00 Birds of Prey
14:00 Bad Boys For Life
14:00 Little Women
14:00 A Hidden Life
15:00 Sonic (NL)
15:15 Frozen 2 (NL)
15:20 Dolittle (NL)
15:20 The Call of the Wild
15:20 Het Wilde Avontuur (NL)
15:20 Sonic the Hedgehog
15:20 Blumhouse's Fantasy Island
15:30 La fille au bracelet
15:30 Bad Boys For Life
15:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
15:30 De Grote Slijmfilm
16:30 1917
16:30 Birds of Prey
16:30 Bad Boys For Life
16:45 Parasite
16:45 Little Women
17:00 Sonic (NL)
17:30 Un divan Tunis
17:30 Dolittle
17:30 Jumanji: The Next Level
17:30 Frozen 2
17:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
17:30 The Call of the Wild
17:30 Het Wilde Avontuur (NL)
17:30 De Grote Slijmfilm
17:30 Sonic the Hedgehog
17:30 Blumhouse's Fantasy Island
18:30 Bad Boys For Life
19:20 Richard Jewell
19:20 Parasite
19:20 Little Women
19:30 1917
19:30 Joker
19:30 Bad Boys For Life
19:40 Blumhouse's Fantasy Island
19:45 The Gentlemen
19:45 The Farewell
19:45 Bombshell
19:45 Jojo Rabbit
19:45 Birds of Prey
19:45 Frozen 2
19:45 The Call of the Wild
19:45 Sonic the Hedgehog
20:30 A Hidden Life
21:00 Bad Boys For Life
21:50 Richard Jewell
21:50 Parasite
21:50 Little Women
22:00 The Gentlemen
22:00 Gretel & Hansel
22:00 Bombshell
22:00 1917
22:00 The Grudge
22:00 Jojo Rabbit
22:00 Birds of Prey
22:00 Joker
22:00 Bad Boys For Life
22:00 The Call of the Wild
22:00 Sonic the Hedgehog
22:00 Blumhouse's Fantasy Island
top dinsdag 25-02-2020
11:00 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
11:00 Spionnengeheimen (NL)
11:00 Little Women
11:00 Dolittle (NL)
11:00 Frozen 2 (NL)
11:00 Nachtwacht: De Poort der Zielen
11:00 The Call of the Wild
11:00 Het Wilde Avontuur (NL)
11:00 Sonic the Hedgehog
11:00 Sonic (NL)
11:00 Blumhouse's Fantasy Island
11:30 1917
11:30 Parasite
11:30 Birds of Prey
11:30 Bad Boys For Life
11:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
11:30 De Grote Slijmfilm
13:00 Matthias et Maxime
13:00 Sonic (NL)
13:10 Dolittle
13:10 Frozen 2 (NL)
13:10 The Call of the Wild
13:10 Het Wilde Avontuur (NL)
13:10 Sonic the Hedgehog
13:10 Blumhouse's Fantasy Island
13:15 F.C. De Kampioenen 4: Viva Boma!
13:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
13:30 De Grote Slijmfilm
14:00 1917
14:00 Parasite
14:00 Birds of Prey
14:00 Bad Boys For Life
14:00 Little Women
14:00 A Hidden Life
15:00 Sonic (NL)
15:15 Frozen 2 (NL)
15:20 Dolittle (NL)
15:20 The Call of the Wild
15:20 Het Wilde Avontuur (NL)
15:20 Sonic the Hedgehog
15:20 Blumhouse's Fantasy Island
15:30 La fille au bracelet
15:30 Bad Boys For Life
15:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
15:30 De Grote Slijmfilm
16:30 1917
16:30 Birds of Prey
16:30 Bad Boys For Life
16:45 Parasite
16:45 Little Women
17:00 Sonic (NL)
17:30 Un divan Tunis
17:30 Dolittle
17:30 Jumanji: The Next Level
17:30 Frozen 2
17:30 Wickie en het Magische Zwaard (NL)
17:30 The Call of the Wild
17:30 Het Wilde Avontuur (NL)
17:30 De Grote Slijmfilm
17:30 Sonic the Hedgehog
17:30 Blumhouse's Fantasy Island
18:30 Bad Boys For Life
19:20 Richard Jewell
19:20 Parasite
19:20 Little Women
19:30 1917
19:30 Joker
19:30 Bad Boys For Life
19:40 Blumhouse's Fantasy Island
19:45 The Gentlemen
19:45 The Farewell
19:45 Bombshell
19:45 Jojo Rabbit
19:45 Birds of Prey
19:45 Frozen 2
19:45 The Call of the Wild
19:45 Sonic the Hedgehog
20:30 A Hidden Life
21:00 Bad Boys For Life
21:50 Richard Jewell
21:50 Parasite
21:50 Little Women
22:00 The Gentlemen
22:00 Gretel & Hansel
22:00 Bombshell
22:00 1917
22:00 The Grudge
22:00 Jojo Rabbit
22:00 Birds of Prey
22:00 Joker
22:00 Bad Boys For Life
22:00 The Call of the Wild
22:00 Sonic the Hedgehog
22:00 Blumhouse's Fantasy Island
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Antwerpen