home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda UGC Antwerpen

Van Ertbornstraat 17, 2018 Antwerpen +32-900-10440 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top zaterdag 21-07-2018
13:00 Book Club
13:00 Solo: A Star Wars Story
13:00 Pluisje (NL)
13:00 Skyscraper
13:00 Show Dogs (NL)
13:00 Jurassic World: Fallen Kingdom
13:00 Tully
 
13:00 Midnight Sun
13:00 Den skyldige
13:00 Sweet Country
13:00 Manifesto
13:00 Ant-Man and the Wasp
13:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
13:30 Hereditary
13:30 Mamma Mia! Here We Go Again
14:00 Incredibles 2
14:00 Incredibles 2 (NL)
15:00 Pluisje (NL)
15:00 Show Dogs (NL)
15:00 Incredibles 2 (NL)
15:00 Manifesto
 
15:00 Ant-Man and the Wasp
15:15 Skyscraper
15:15 Sweet Country
15:15 Mamma Mia! Here We Go Again
15:15 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
15:30 Tully
16:00 Solo: A Star Wars Story
16:00 Jurassic World: Fallen Kingdom
16:00 Ant-Man and the Wasp
16:30 Hereditary
16:30 Incredibles 2 (NL)
16:30 Mamma Mia! Here We Go Again
17:00 Good Manners
17:00 Incredibles 2
17:15 Adrift
17:20 Incredibles 2 (NL)
17:30 The First Purge
17:30 Skyscraper
17:30 Love, Simon
17:30 Den skyldige
17:30 Ant-Man and the Wasp
17:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
17:45 Mamma Mia! Here We Go Again
19:00 Jurassic World: Fallen Kingdom
19:30 Ocean's 8
19:30 Hereditary
19:30 Incredibles 2
19:30 Deadpool 2
19:30 Mamma Mia! Here We Go Again
19:30 Ant-Man and the Wasp
19:45 Adrift
19:45 Skyscraper
19:45 Tully
19:45 Love, Simon
19:45 Den skyldige
19:45 Sweet Country
19:45 Manifesto
20:00 2001: A Space Odyssey
21:00 Mamma Mia! Here We Go Again
21:00 Ant-Man and the Wasp
21:30 Jurassic World: Fallen Kingdom
22:00 Ocean's 8
22:00 Hereditary
22:00 Sicario: Day of the Soldado
22:00 Adrift
22:00 Truth or Dare
22:00 Skyscraper
22:00 Incredibles 2
22:00 Deadpool 2
22:00 Den skyldige
22:00 Sweet Country
22:00 Manifesto
22:00 Mamma Mia! Here We Go Again
22:00 Ant-Man and the Wasp
top zondag 22-07-2018
13:00 Book Club
13:00 Solo: A Star Wars Story
13:00 Pluisje (NL)
13:00 Skyscraper
13:00 Show Dogs (NL)
13:00 Jurassic World: Fallen Kingdom
13:00 Tully
13:00 Midnight Sun
13:00 Den skyldige
13:00 Sweet Country
13:00 Manifesto
13:00 Ant-Man and the Wasp
13:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
13:30 Hereditary
13:30 Mamma Mia! Here We Go Again
14:00 Incredibles 2
14:00 Incredibles 2 (NL)
15:00 Pluisje (NL)
15:00 Show Dogs (NL)
15:00 Incredibles 2 (NL)
15:00 Manifesto
15:00 Ant-Man and the Wasp
15:15 Skyscraper
15:15 Sweet Country
15:15 Mamma Mia! Here We Go Again
15:15 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
15:30 Tully
16:00 Solo: A Star Wars Story
16:00 Jurassic World: Fallen Kingdom
16:00 Ant-Man and the Wasp
16:30 Hereditary
16:30 Incredibles 2 (NL)
16:30 Mamma Mia! Here We Go Again
17:00 Good Manners
17:00 Incredibles 2
17:15 Adrift
17:20 Incredibles 2 (NL)
17:30 The First Purge
17:30 Skyscraper
17:30 Love, Simon
17:30 Den skyldige
17:30 Ant-Man and the Wasp
17:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
17:45 Mamma Mia! Here We Go Again
19:00 Jurassic World: Fallen Kingdom
19:30 Ocean's 8
19:30 Hereditary
19:30 Incredibles 2
19:30 Deadpool 2
19:30 Mamma Mia! Here We Go Again
19:30 Ant-Man and the Wasp
19:45 Adrift
19:45 Skyscraper
19:45 Tully
19:45 Love, Simon
19:45 Den skyldige
19:45 Sweet Country
19:45 Manifesto
20:00 2001: A Space Odyssey
21:00 Mamma Mia! Here We Go Again
21:00 Ant-Man and the Wasp
21:30 Jurassic World: Fallen Kingdom
22:00 Ocean's 8
22:00 Hereditary
22:00 Sicario: Day of the Soldado
22:00 Adrift
22:00 Truth or Dare
22:00 Skyscraper
22:00 Incredibles 2
22:00 Deadpool 2
22:00 Den skyldige
22:00 Sweet Country
22:00 Manifesto
22:00 Mamma Mia! Here We Go Again
22:00 Ant-Man and the Wasp
top maandag 23-07-2018
13:00 Book Club
13:00 Solo: A Star Wars Story
13:00 Pluisje (NL)
13:00 Skyscraper
13:00 Show Dogs (NL)
13:00 Jurassic World: Fallen Kingdom
13:00 Tully
13:00 Midnight Sun
13:00 Den skyldige
13:00 Sweet Country
13:00 Manifesto
13:00 Ant-Man and the Wasp
13:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
13:30 Hereditary
13:30 Mamma Mia! Here We Go Again
14:00 Incredibles 2
14:00 Incredibles 2 (NL)
15:00 Pluisje (NL)
15:00 Show Dogs (NL)
15:00 Incredibles 2 (NL)
15:00 Manifesto
15:00 Ant-Man and the Wasp
15:15 Skyscraper
15:15 Sweet Country
15:15 Mamma Mia! Here We Go Again
15:15 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
15:30 Tully
16:00 Solo: A Star Wars Story
16:00 Jurassic World: Fallen Kingdom
16:00 Ant-Man and the Wasp
16:30 Hereditary
16:30 Incredibles 2 (NL)
16:30 Mamma Mia! Here We Go Again
17:00 Incredibles 2
17:15 Adrift
17:20 Incredibles 2 (NL)
17:30 The First Purge
17:30 Skyscraper
17:30 Tully
17:30 Love, Simon
17:30 Den skyldige
17:30 Ant-Man and the Wasp
17:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
17:45 Mamma Mia! Here We Go Again
19:00 Jurassic World: Fallen Kingdom
19:30 Ocean's 8
19:30 Hereditary
19:30 Incredibles 2
19:30 Deadpool 2
19:30 Mamma Mia! Here We Go Again
19:30 Ant-Man and the Wasp
19:45 Adrift
19:45 Skyscraper
19:45 Tully
19:45 Love, Simon
19:45 Den skyldige
19:45 Sweet Country
19:45 Manifesto
20:00 2001: A Space Odyssey
21:00 Mamma Mia! Here We Go Again
21:00 Ant-Man and the Wasp
21:30 Jurassic World: Fallen Kingdom
22:00 Ocean's 8
22:00 Hereditary
22:00 Sicario: Day of the Soldado
22:00 Adrift
22:00 Truth or Dare
22:00 Skyscraper
22:00 Incredibles 2
22:00 Deadpool 2
22:00 Den skyldige
22:00 Sweet Country
22:00 Manifesto
22:00 Mamma Mia! Here We Go Again
22:00 Ant-Man and the Wasp
top dinsdag 24-07-2018
13:00 Book Club
13:00 Solo: A Star Wars Story
13:00 Pluisje (NL)
13:00 Skyscraper
13:00 Show Dogs (NL)
13:00 Jurassic World: Fallen Kingdom
13:00 Tully
13:00 Midnight Sun
13:00 Den skyldige
13:00 Sweet Country
13:00 Manifesto
13:00 Ant-Man and the Wasp
13:00 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
13:30 Hereditary
13:30 Mamma Mia! Here We Go Again
14:00 Incredibles 2
14:00 Incredibles 2 (NL)
15:00 Pluisje (NL)
15:00 Show Dogs (NL)
15:00 Incredibles 2 (NL)
15:00 Manifesto
15:00 Ant-Man and the Wasp
15:15 Skyscraper
15:15 Sweet Country
15:15 Mamma Mia! Here We Go Again
15:15 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
15:30 Tully
16:00 Solo: A Star Wars Story
16:00 Jurassic World: Fallen Kingdom
16:00 Ant-Man and the Wasp
16:30 Hereditary
16:30 Incredibles 2 (NL)
16:30 Mamma Mia! Here We Go Again
17:00 Good Manners
17:00 Incredibles 2
17:15 Adrift
17:20 Incredibles 2 (NL)
17:30 The First Purge
17:30 Skyscraper
17:30 Love, Simon
17:30 Den skyldige
17:30 Ant-Man and the Wasp
17:30 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
17:45 Mamma Mia! Here We Go Again
19:00 Jurassic World: Fallen Kingdom
19:30 Ocean's 8
19:30 Hereditary
19:30 Incredibles 2
19:30 Deadpool 2
19:30 Mamma Mia! Here We Go Again
19:30 Ant-Man and the Wasp
19:45 Adrift
19:45 Skyscraper
19:45 Tully
19:45 Love, Simon
19:45 Den skyldige
19:45 Sweet Country
19:45 Manifesto
20:00 2001: A Space Odyssey
21:00 Mamma Mia! Here We Go Again
21:00 Ant-Man and the Wasp
21:30 Jurassic World: Fallen Kingdom
22:00 Ocean's 8
22:00 Hereditary
22:00 Sicario: Day of the Soldado
22:00 Adrift
22:00 Truth or Dare
22:00 Skyscraper
22:00 Incredibles 2
22:00 Deadpool 2
22:00 Den skyldige
22:00 Sweet Country
22:00 Manifesto
22:00 Mamma Mia! Here We Go Again
22:00 Ant-Man and the Wasp
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Antwerpen