home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda UGC Antwerpen

Van Ertbornstraat 17, 2018 Antwerpen +32-900-10440 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 15-10-2019
15:15 A Rainy Day in New York
15:15 Dora and the Lost City of Gold
15:20 De Patrick
15:20 Good Boys
15:30 Joker
16:15 Once Upon a Time ... in Hollywood
16:30 Portrait de la jeune fille en feu
 
16:30 It Chapter Two
16:30 The Lion King
16:30 Gemini Man
16:45 Ad Astra
16:45 Parasite
17:00 Downton Abbey
17:00 Joker
17:00 The Goldfinch
17:30 After the Wedding
17:30 47 Meters Down: Uncaged
17:30 It Chapter Two
17:30 Fast & Furious: Hobbs & Shaw
17:30 Good Boys
17:30 Au nom de la terre
 
18:15 Joker
19:00 The Lion King
19:15 Parasite
19:30 Late Night
19:30 Ad Astra
19:30 Portrait de la jeune fille en feu
19:30 Downton Abbey
19:30 Joker
19:40 Gemini Man
19:45 After the Wedding
19:45 A Rainy Day in New York
19:45 Au nom de la terre
20:00 Can You Keep a Secret?
20:00 It Chapter Two
20:00 The Goldfinch
20:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:00 It Chapter Two
21:00 Joker
21:20 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:50 Parasite
22:00 Ad Astra
22:00 Rambo: Last Blood
22:00 Portrait de la jeune fille en feu
22:00 47 Meters Down: Uncaged
22:00 Fast & Furious: Hobbs & Shaw
22:00 Angel Has Fallen
22:00 Downton Abbey
22:00 Joker
22:00 Gemini Man
22:00 Au nom de la terre
top woensdag 16-10-2019
11:00 Angry Birds 2 (NL)
11:00 Aladdin
11:00 It Chapter Two
11:00 The Lion King (NL)
11:00 Dora and the Lost City of Gold
11:00 Toy Story 4 (NL)
11:00 Au nom de la terre
11:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:00 Misfit 2
11:00 Late Night
11:00 Hustlers
11:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:30 Portrait de la jeune fille en feu
11:30 Gemini Man
11:30 Downton Abbey
11:30 Joker
11:30 Maleficent 2
13:00 Angry Birds 2 (NL)
13:00 Joker
13:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:00 Misfit 2
13:00 Maleficent 2
13:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:10 Late Night
13:10 Hustlers
13:30 The Goldfinch
13:30 Aladdin
13:30 The Lion King (NL)
14:00 Portrait de la jeune fille en feu
14:00 Gemini Man
14:00 Downton Abbey
14:00 Joker
14:00 Maleficent 2
14:15 It Chapter Two
15:00 Angry Birds 2 (NL)
15:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:00 Misfit 2
15:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:20 Dora and the Lost City of Gold
15:20 Hustlers
15:30 Joker
15:30 Maleficent 2
16:00 The Lion King (NL)
16:15 Once Upon a Time ... in Hollywood
16:30 Portrait de la jeune fille en feu
16:30 Gemini Man
16:30 It Chapter Two
16:30 Maleficent 2
17:00 47 Meters Down: Uncaged
17:00 Downton Abbey
17:00 Joker
17:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
17:00 Misfit 2
17:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
17:30 It Chapter Two
17:30 Late Night
17:30 Hustlers
18:15 Joker
18:30 Maleficent 2
19:00 The Lion King
19:15 Parasite
19:30 Ad Astra
19:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
19:30 Portrait de la jeune fille en feu
19:30 Downton Abbey
19:30 Joker
19:30 Maleficent 2
19:40 Gemini Man
19:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
19:45 Late Night
19:45 Hustlers
20:00 It Chapter Two
20:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:00 It Chapter Two
21:00 Joker
21:00 Maleficent 2
21:20 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:50 Parasite
22:00 Rambo: Last Blood
22:00 Ad Astra
22:00 Gemini Man
22:00 47 Meters Down: Uncaged
22:00 Angel Has Fallen
22:00 Joker
22:00 Maleficent 2
22:00 Late Night
22:00 Hustlers
top donderdag 17-10-2019
13:00 Joker
13:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:00 Maleficent 2
13:10 Late Night
13:10 Hustlers
13:30 The Goldfinch
13:30 Aladdin
13:30 The Lion King
14:00 Ad Astra
14:00 Portrait de la jeune fille en feu
14:00 Gemini Man
14:00 Parasite
14:00 Downton Abbey
14:00 Joker
14:00 Maleficent 2
14:15 Once Upon a Time ... in Hollywood
14:15 It Chapter Two
15:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:20 Au nom de la terre
15:20 Hustlers
15:30 Joker
15:30 Maleficent 2
16:00 The Lion King
16:15 Once Upon a Time ... in Hollywood
16:30 Portrait de la jeune fille en feu
16:30 Gemini Man
16:30 It Chapter Two
16:30 Maleficent 2
16:45 Ad Astra
17:00 47 Meters Down: Uncaged
17:00 Downton Abbey
17:00 Joker
17:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
17:30 It Chapter Two
17:30 Angel Has Fallen
17:30 Late Night
17:30 Hustlers
18:15 Joker
18:30 Maleficent 2
19:00 The Lion King
19:15 Parasite
19:30 Ad Astra
19:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
19:30 Portrait de la jeune fille en feu
19:30 Downton Abbey
19:30 Joker
19:30 Maleficent 2
19:40 Gemini Man
19:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
19:45 Late Night
19:45 Hustlers
20:00 It Chapter Two
20:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:00 It Chapter Two
21:00 Joker
21:00 Maleficent 2
21:20 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:50 Parasite
22:00 Rambo: Last Blood
22:00 Ad Astra
22:00 Gemini Man
22:00 47 Meters Down: Uncaged
22:00 Angel Has Fallen
22:00 Joker
22:00 Maleficent 2
22:00 Late Night
22:00 Hustlers
top vrijdag 18-10-2019
13:00 Joker
13:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:00 Maleficent 2
13:10 Late Night
13:10 Hustlers
13:30 The Goldfinch
13:30 Aladdin
13:30 The Lion King
14:00 Ad Astra
14:00 Portrait de la jeune fille en feu
14:00 Gemini Man
14:00 Parasite
14:00 Downton Abbey
14:00 Joker
14:00 Maleficent 2
14:15 Once Upon a Time ... in Hollywood
14:15 It Chapter Two
15:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:20 Au nom de la terre
15:20 Hustlers
15:30 Joker
15:30 Maleficent 2
16:00 The Lion King
16:15 Once Upon a Time ... in Hollywood
16:30 Portrait de la jeune fille en feu
16:30 Gemini Man
16:30 It Chapter Two
16:30 Maleficent 2
16:45 Ad Astra
17:00 47 Meters Down: Uncaged
17:00 Downton Abbey
17:00 Joker
17:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
17:30 It Chapter Two
17:30 Angel Has Fallen
17:30 Late Night
17:30 Hustlers
18:15 Joker
18:30 Maleficent 2
19:00 The Lion King
19:15 Parasite
19:30 Ad Astra
19:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
19:30 Portrait de la jeune fille en feu
19:30 Downton Abbey
19:30 Joker
19:30 Maleficent 2
19:40 Gemini Man
19:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
19:45 Late Night
19:45 Hustlers
20:00 It Chapter Two
20:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:00 It Chapter Two
21:00 Joker
21:00 Maleficent 2
21:20 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:50 Parasite
22:00 Rambo: Last Blood
22:00 Ad Astra
22:00 Gemini Man
22:00 47 Meters Down: Uncaged
22:00 Angel Has Fallen
22:00 Joker
22:00 Maleficent 2
22:00 Late Night
22:00 Hustlers
top zaterdag 19-10-2019
11:00 Angry Birds 2 (NL)
11:00 Aladdin
11:00 It Chapter Two
11:00 The Lion King (NL)
11:00 Dora and the Lost City of Gold
11:00 Toy Story 4 (NL)
11:00 Au nom de la terre
11:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:00 Misfit 2
11:00 Late Night
11:00 Hustlers
11:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:30 Portrait de la jeune fille en feu
11:30 Gemini Man
11:30 Downton Abbey
11:30 Joker
11:30 Maleficent 2
13:00 Angry Birds 2 (NL)
13:00 Joker
13:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:00 Misfit 2
13:00 Maleficent 2
13:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:10 Late Night
13:10 Hustlers
13:30 The Goldfinch
13:30 Aladdin
13:30 The Lion King (NL)
14:00 Portrait de la jeune fille en feu
14:00 Gemini Man
14:00 Downton Abbey
14:00 Joker
14:00 Maleficent 2
14:15 It Chapter Two
15:00 Angry Birds 2 (NL)
15:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:00 Misfit 2
15:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:20 Dora and the Lost City of Gold
15:20 Hustlers
15:30 Joker
15:30 Maleficent 2
16:00 The Lion King (NL)
16:15 Once Upon a Time ... in Hollywood
16:30 Portrait de la jeune fille en feu
16:30 Gemini Man
16:30 It Chapter Two
16:30 Maleficent 2
17:00 47 Meters Down: Uncaged
17:00 Downton Abbey
17:00 Joker
17:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
17:00 Misfit 2
17:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
17:30 It Chapter Two
17:30 Late Night
17:30 Hustlers
18:15 Joker
18:30 Maleficent 2
19:00 The Lion King
19:15 Parasite
19:30 Ad Astra
19:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
19:30 Portrait de la jeune fille en feu
19:30 Downton Abbey
19:30 Joker
19:30 Maleficent 2
19:40 Gemini Man
19:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
19:45 Late Night
19:45 Hustlers
20:00 It Chapter Two
20:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:00 It Chapter Two
21:00 Joker
21:00 Maleficent 2
21:20 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:50 Parasite
22:00 Rambo: Last Blood
22:00 Ad Astra
22:00 Gemini Man
22:00 47 Meters Down: Uncaged
22:00 Angel Has Fallen
22:00 Joker
22:00 Maleficent 2
22:00 Late Night
22:00 Hustlers
top zondag 20-10-2019
11:00 Angry Birds 2 (NL)
11:00 Aladdin
11:00 It Chapter Two
11:00 The Lion King (NL)
11:00 Dora and the Lost City of Gold
11:00 Toy Story 4 (NL)
11:00 Au nom de la terre
11:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:00 Misfit 2
11:00 Late Night
11:00 Hustlers
11:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:30 Portrait de la jeune fille en feu
11:30 Gemini Man
11:30 Downton Abbey
11:30 Joker
11:30 Maleficent 2
13:00 Angry Birds 2 (NL)
13:00 Joker
13:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:00 Misfit 2
13:00 Maleficent 2
13:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:10 Late Night
13:10 Hustlers
13:30 The Goldfinch
13:30 Aladdin
13:30 The Lion King (NL)
14:00 Portrait de la jeune fille en feu
14:00 Gemini Man
14:00 Downton Abbey
14:00 Joker
14:00 Maleficent 2
14:15 It Chapter Two
15:00 Angry Birds 2 (NL)
15:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:00 Misfit 2
15:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:20 Dora and the Lost City of Gold
15:20 Hustlers
15:30 Joker
15:30 Maleficent 2
16:00 The Lion King (NL)
16:15 Once Upon a Time ... in Hollywood
16:30 Portrait de la jeune fille en feu
16:30 Gemini Man
16:30 It Chapter Two
16:30 Maleficent 2
17:00 47 Meters Down: Uncaged
17:00 Downton Abbey
17:00 Joker
17:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
17:00 Misfit 2
17:00 Everest: De Jonge Yeti (NL)
17:30 It Chapter Two
17:30 Late Night
17:30 Hustlers
18:15 Joker
18:30 Maleficent 2
19:00 The Lion King
19:15 Parasite
19:30 Ad Astra
19:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
19:30 Portrait de la jeune fille en feu
19:30 Downton Abbey
19:30 Joker
19:30 Maleficent 2
19:40 Gemini Man
19:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
19:45 Late Night
19:45 Hustlers
20:00 It Chapter Two
20:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:00 It Chapter Two
21:00 Joker
21:00 Maleficent 2
21:20 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:50 Parasite
22:00 Rambo: Last Blood
22:00 Ad Astra
22:00 Gemini Man
22:00 47 Meters Down: Uncaged
22:00 Angel Has Fallen
22:00 Joker
22:00 Maleficent 2
22:00 Late Night
22:00 Hustlers
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Antwerpen