home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Huizen

Plein 2000 5, 1271 KK Huizen +31-35-5880633 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 08-02-2023
19:30 The Banshees of Inisherin
19:45 De Tatta's
20:00 Magic Mike's Last Dance
top donderdag 09-02-2023
16:15 Magic Mike's Last Dance
16:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:15 A Man Called Otto
16:15 The Banshees of Inisherin
 
18:45 Avatar: The Way of Water
19:30 A Man Called Otto
19:45 De Tatta's
20:00 Magic Mike's Last Dance
top vrijdag 10-02-2023
16:15 Magic Mike's Last Dance
16:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:15 A Man Called Otto
16:15 The Banshees of Inisherin
18:45 Avatar: The Way of Water
19:30 A Man Called Otto
19:45 De Tatta's
20:00 Magic Mike's Last Dance
top zaterdag 11-02-2023
13:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:30 Asterix & Obelix in het Middenrijk
 
13:45 Fien & Teun gaan kamperen
13:45 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
15:30 Avatar: The Way of Water
15:45 Magic Mike's Last Dance
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:15 A Man Called Otto
18:45 Avatar: The Way of Water
19:30 A Man Called Otto
19:45 De Tatta's
20:00 Magic Mike's Last Dance
top zondag 12-02-2023
10:45 Avatar: The Way of Water
10:45 Wil de Krokodil
10:45 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
11:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
12:15 Fien & Teun gaan kamperen
13:15 Hotel Sinestra
13:45 Asterix & Obelix in het Middenrijk
14:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:45 Avatar: The Way of Water
15:30 De Tatta's
16:30 A Man Called Otto
17:00 Magic Mike's Last Dance
17:45 The Banshees of Inisherin
18:45 Avatar: The Way of Water
19:30 A Man Called Otto
20:00 Magic Mike's Last Dance
20:15 De Tatta's
top maandag 13-02-2023
16:15 Magic Mike's Last Dance
16:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:15 A Man Called Otto
16:15 The Banshees of Inisherin
18:45 Avatar: The Way of Water
19:00 Corsage
19:30 A Man Called Otto
20:00 Magic Mike's Last Dance