home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Huizen

Plein 2000 5, 1271 KK Huizen +31-35-5880633 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 21-10-2017
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Misfit
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
18:45 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:45 Alles voor elkaar
19:00 Home Again
 
20:15 Weg van Jou
21:15 Victoria and Abdul
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Geostorm 3D
top zondag 22-10-2017
11:00 Dikkertje Dap
11:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:15 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:00 Dikkertje Dap
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
 
16:15 Misfit
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
18:45 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:45 Weg van Jou
19:00 Home Again
20:15 Alles voor elkaar
21:15 Victoria and Abdul
21:15 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Geostorm 3D
top maandag 23-10-2017
11:00 Dikkertje Dap
11:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:15 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:00 Dikkertje Dap
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Misfit
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Weg van Jou
20:00 Home Again
20:15 The Royal Ballet: Alice Adventures In Wonderland
21:15 Victoria and Abdul
21:30 Geostorm 3D
top dinsdag 24-10-2017
11:00 Dikkertje Dap
11:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:15 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:00 Dikkertje Dap
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Misfit
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
18:45 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:45 Alles voor elkaar
18:45 Home Again
20:15 Weg van Jou
21:00 Kingsman: The Golden Circle
21:15 Victoria and Abdul
21:30 Geostorm 3D
top woensdag 25-10-2017
11:00 Dikkertje Dap
11:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:15 My Little Pony: De Film (NL)
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:00 Dikkertje Dap
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Misfit
16:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
18:45 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:45 Weg van Jou
19:00 Home Again
20:00 Thor: Ragnarök 3D
21:15 Victoria and Abdul
21:15 Alles voor elkaar
21:30 Geostorm 3D
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Huizen