home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé Helmond

Frans Joseph van Thielpark 5, 5707 BX Helmond 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd

top Asterix & Obelix in het Middenrijk
za 11 feb15:15
zo 12 feb16:10
top Avatar: The Way of Water
wo 8 feb11:30
do 9 feb11:30
vr 10 feb11:50
za 11 feb11:30
ma 13 feb12:30
top Avatar: The Way Of Water 3D
wo 8 feb14:30
do 9 feb15:45 · 19:30
vr 10 feb15:50 · 19:30
za 11 feb15:40 · 19:45
zo 12 feb13:30 · 19:45
ma 13 feb15:00 · 19:45
di 14 feb15:30 · 19:30
top Casa Coco
do 9 feb13:30
di 14 feb13:30
top De Acht Bergen
ma 13 feb19:30
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
wo 8 feb11:30
do 9 feb11:40
vr 10 feb14:30
za 11 feb11:00 · 14:30
zo 12 feb11:00 · 16:15
ma 13 feb13:15
di 14 feb15:15
top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
wo 8 feb14:10
do 9 feb16:00
zo 12 feb13:30
ma 13 feb15:45
top De Tatta's
wo 8 feb14:00 · 16:35
do 9 feb15:30 · 19:00
vr 10 feb15:40 · 19:00
za 11 feb15:50 · 19:00
zo 12 feb10:50 · 15:30 · 18:45
ma 13 feb18:15 · 18:45
di 14 feb13:20 · 18:45
top Fien & Teun gaan kamperen
wo 8 feb12:15
do 9 feb11:30 · 14:45
vr 10 feb11:30 · 13:50
za 11 feb10:30 · 12:30 · 14:00
zo 12 feb10:40 · 11:35 · 15:00
ma 13 feb11:30 · 15:20
di 14 feb11:30 · 14:30
top Het Feest van Tante Rita
do 9 feb14:20
vr 10 feb11:40
za 11 feb11:10
zo 12 feb10:30
ma 13 feb14:05
top Hotel Sinestra
wo 8 feb15:15
za 11 feb13:10
zo 12 feb14:00
top Klem
wo 8 feb15:25
do 9 feb15:10 · 20:15
vr 10 feb13:40 · 15:30 · 19:45
za 11 feb13:30 · 15:30 · 20:15
zo 12 feb12:35 · 17:30 · 20:00
ma 13 feb14:45 · 19:00
di 14 feb13:10 · 19:00
top Knock at the Cabin
wo 8 feb16:15
do 9 feb17:45 · 21:15
vr 10 feb11:30 · 21:15
za 11 feb10:50 · 21:15
zo 12 feb21:00
ma 13 feb11:40 · 17:30 · 21:15
di 14 feb12:00 · 21:30
top Magic Mike's Last Dance
wo 8 feb18:00 · 18:30 · 19:00 · 19:30 · 20:00 · 20:30 · 21:00 · 21:30
do 9 feb11:50 · 16:45 · 20:30
vr 10 feb16:15 · 18:00 · 20:30
za 11 feb16:00 · 18:00 · 20:30
zo 12 feb12:45 · 17:00 · 20:15
ma 13 feb11:50 · 16:45 · 20:30
di 14 feb16:20 · 20:10
top Operation Fortune: Ruse de guerre
wo 8 feb12:00
do 9 feb17:50
vr 10 feb18:15
za 11 feb18:15
zo 12 feb13:15 · 20:30
di 14 feb12:15 · 17:50
top Plane
wo 8 feb11:45 · 16:20
do 9 feb13:00 · 21:00
vr 10 feb12:15 · 17:00 · 20:45
za 11 feb10:30 · 17:10 · 20:45
zo 12 feb18:00 · 21:15
ma 13 feb12:10 · 21:30
di 14 feb12:30 · 20:30
top Puss in Boots: The Last Wish 3D
do 9 feb18:30
vr 10 feb17:15
za 11 feb17:45
zo 12 feb18:30
ma 13 feb17:15
di 14 feb17:30
top Titanic 3D
do 9 feb19:45
vr 10 feb20:00
za 11 feb20:00
zo 12 feb16:00
di 14 feb15:45 · 19:45
top Wil de Krokodil
wo 8 feb12:50 · 14:00
do 9 feb12:30 · 16:30
vr 10 feb12:45 · 14:45
za 11 feb13:00
zo 12 feb11:15
ma 13 feb11:30 · 16:15
di 14 feb15:00