home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Vue Alkmaar

Pettemerstraat 1, 1823CW Alkmaar ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag

top dinsdag 27-10-2020
13:00 Casanova's
13:10 The War With Grandpa
13:20 After We Collided
13:50 Honest Thief
14:00 La Odisea
14:00 Les plus belles années d'une vie
14:40 The Last Right
 
15:30 Bigfoot Family 3D (NL)
15:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
16:00 100% Wolf (NL)
16:30 De Magische Poort (NL)
16:30 Tenet
17:00 Poeslief
17:30 Alles is zoals het zou moeten zijn
18:00 The Secret: Dare to Dream
18:10 The Racer
18:40 Honest Thief
18:50 After We Collided
19:00 The Lord of the Rings: The Two Towers (Extended)
20:00 Tenet
20:20 Casanova's
 
20:40 After We Collided
20:50 The Last Right
21:20 Honest Thief
21:30 Antebellum
top woensdag 28-10-2020
13:00 Jackie en Oopjen
13:00 The Last Right
13:10 De Grote Sinterklaasfilm
13:10 After We Collided
13:30 De Magische Poort (NL)
13:40 Engel
13:50 Bigfoot Family 3D (NL)
15:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:30 Bigfoot Family (NL)
15:40 Honest Thief
15:50 De Magische Poort 3D (NL)
16:00 100% Wolf (NL)
16:10 After We Collided
16:20 Tenet
17:40 The War With Grandpa
18:00 Bigfoot Family (NL)
18:30 Casanova's
18:40 Honest Thief
18:50 After We Collided
19:00 The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended)
20:00 Tenet
20:20 Casanova's
20:30 After We Collided
21:00 The Last Right
21:20 Honest Thief
21:30 The Racer
top donderdag 29-10-2020
13:00 The Last Right
13:10 Casanova's
13:20 Honest Thief
13:30 The War With Grandpa
14:10 Bigfoot Family 3D (NL)
14:30 Tenet
14:40 After We Collided
15:40 Bigfoot Family (NL)
15:50 100% Wolf (NL)
16:00 Honest Thief
16:10 The Craft: Legacy
16:40 After We Collided
17:20 The Racer
18:00 Horizon Line
18:20 The Last Right
18:30 The Craft: Legacy
18:40 After We Collided
18:50 Honest Thief
19:30 Tenet
20:00 After We Collided
20:30 Casanova's
21:00 Halloween
21:10 Horizon Line
21:20 Honest Thief
21:30 The Craft: Legacy
top vrijdag 30-10-2020
13:00 Bigfoot Family (NL)
13:10 Horizon Line
13:10 Tenet
13:20 The War With Grandpa
13:30 After We Collided
13:50 De Grote Sinterklaasfilm
14:00 The Last Right
15:30 Bigfoot Family 3D (NL)
15:50 De Magische Poort (NL)
16:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
16:10 100% Wolf (NL)
16:20 Honest Thief
16:40 After We Collided
16:50 The Craft: Legacy
18:00 After We Collided
18:20 The Craft: Legacy
18:40 Horizon Line
18:50 The Last Right
19:10 Honest Thief
19:30 Casanova's
19:40 Tenet
20:40 After We Collided
21:00 Tenet
21:20 After We Collided
21:40 Horizon Line
21:50 Honest Thief
22:00 The Craft: Legacy
top zaterdag 31-10-2020
13:00 100% Wolf (NL)
13:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
13:20 Bigfoot Family 3D (NL)
13:50 The War With Grandpa
14:00 De Grote Sinterklaasfilm
14:10 De Magische Poort (NL)
14:40 Bigfoot Family 3D (NL)
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:40 After We Collided
15:50 Tenet
16:20 Jackie en Oopjen
16:30 Bigfoot Family (NL)
16:40 The Craft: Legacy
17:10 Horizon Line
18:00 After We Collided
18:30 The Last Right
18:50 Horizon Line
19:00 Halloween
19:10 Honest Thief
19:20 After We Collided
19:40 Casanova's
20:50 Tenet
21:10 Honest Thief
21:20 Tenet
21:30 The Shining
21:50 After We Collided
22:00 Honest Thief
22:10 The Craft: Legacy