home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Vue Alkmaar

Pettemerstraat 1, 1823CW Alkmaar ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
10:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
10:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:50 Dikkertje Dap
10:50 De Emoji Film 3D (NL)
11:10 My Little Pony: De Film (NL)
11:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
 
12:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:40 Dikkertje Dap
12:50 Misfit
13:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:10 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:40 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 The Royal Ballet: Alice Adventures In Wonderland
14:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:50 Dikkertje Dap
15:00 Misfit
15:20 Geostorm 3D
15:40 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
 
16:50 Weg van Jou
17:10 Misfit
18:00 Kingsman: The Golden Circle
18:10 Geostorm 3D
18:20 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:40 Weg van Jou
19:10 Alles voor elkaar
19:20 Home Again
20:40 Blade Runner 2049 3D
21:00 Geostorm 3D
21:10 Home Again
21:10 Weg van Jou
21:30 American Assassin
21:40 Happy Death Day
top woensdag 25-10-2017
10:30 Dikkertje Dap
10:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:50 Misfit
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:00 De Emoji Film 3D (NL)
11:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
11:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
12:20 My Little Pony: De Film (NL)
12:30 Dikkertje Dap
13:10 Weg van Jou
13:20 Misfit
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:10 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:40 Dikkertje Dap
14:50 My Little Pony: De Film (NL)
15:40 De Kleine Vampier 3D (NL)
15:50 Geostorm 3D
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:40 Misfit
17:10 Home Again
18:00 Weg van Jou
18:10 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:50 Home Again
19:00 Geostorm 3D
19:30 Alles voor elkaar
20:00 Thor: Ragnarök 3D
20:30 Blade Runner 2049 3D
21:00 Home Again
21:10 Weg van Jou
21:30 Geostorm 3D
21:40 American Assassin
21:50 Happy Death Day
top donderdag 26-10-2017
10:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
10:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:30 Thor: Ragnarök 3D
11:00 De Emoji Film (NL)
11:20 Dikkertje Dap
12:20 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
12:30 Dikkertje Dap
12:40 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:20 My Little Pony: De Film (NL)
13:20 Thor: Ragnarök 3D
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
14:10 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:30 Misfit
14:50 Dikkertje Dap
15:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
15:40 Geostorm
15:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:10 Thor: Ragnarök 3D
16:20 De LEGO Ninjago Film (NL)
16:40 Misfit
16:50 Kingsman: The Golden Circle
17:30 The Mountain Between Us
18:30 Alles voor elkaar
18:40 Weg van Jou
18:50 Geostorm
19:00 Thor: Ragnarök 3D
19:10 Jigsaw
19:50 The Mountain Between Us
20:00 Blade Runner 2049 3D
20:50 Home Again
21:10 American Assassin
21:20 Happy Death Day
21:30 Thor: Ragnarök 3D
22:00 Jigsaw
22:10 Geostorm
top vrijdag 27-10-2017
10:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
10:30 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:30 Thor: Ragnarök 3D
10:40 De Kleine Vampier 3D (NL)
11:20 Dikkertje Dap
11:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:30 De Emoji Film (NL)
12:20 De LEGO Ninjago Film (NL)
12:40 De Kleine Vampier 3D (NL)
12:50 Dikkertje Dap
13:20 Thor: Ragnarök 3D
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:50 My Little Pony: De Film (NL)
14:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:50 Dikkertje Dap
15:00 Misfit
15:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:10 Thor: Ragnarök 3D
16:20 The Mountain Between Us
16:40 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:50 Kingsman: The Golden Circle
17:10 Misfit
18:40 Geostorm
18:50 Alles voor elkaar
19:00 Weg van Jou
19:00 Thor: Ragnarök 3D
19:10 American Assassin
19:50 Home Again
20:00 Blade Runner 2049 3D
21:10 Geostorm
21:10 The Mountain Between Us
21:20 Jigsaw
21:50 Weg van Jou
22:00 Thor: Ragnarök 3D
22:10 Happy Death Day
23:30 Jigsaw
23:30 It
23:40 American Assassin
23:40 Geostorm
top zaterdag 28-10-2017
10:50 Dikkertje Dap
11:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 Thor: Ragnarök 3D
11:10 De Emoji Film (NL)
11:20 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:50 De Kleine Vampier 3D (NL)
12:50 Dikkertje Dap
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:40 Misfit
13:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:00 Thor: Ragnarök 3D
14:50 Dikkertje Dap
14:50 My Little Pony: De Film (NL)
15:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:50 Misfit
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:10 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:50 Geostorm
17:00 Thor: Ragnarök 3D
17:10 Botoks
18:10 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:20 Alles voor elkaar
19:20 Weg van Jou
19:30 Jigsaw
19:40 The Mountain Between Us
20:00 Thor: Ragnarök 3D
20:10 Blade Runner 2049 3D
20:40 Home Again
21:00 Geostorm
21:40 American Assassin
21:50 Kingsman: The Golden Circle
22:10 Happy Death Day
23:00 Thor: Ragnarök 3D
23:30 Geostorm
23:30 It
top zondag 29-10-2017
10:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
10:50 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 Dikkertje Dap
11:10 De LEGO Ninjago Film (NL)
11:20 De Emoji Film (NL)
11:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
12:00 Thor: Ragnarök 3D
12:40 De Kleine Vampier 3D (NL)
12:50 Dikkertje Dap
13:30 Home Again
13:40 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:40 My Little Pony: De Film (NL)
13:50 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:50 Dikkertje Dap
14:50 Misfit
15:00 Thor: Ragnarök 3D
15:40 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:50 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:10 The Mountain Between Us
16:50 Kingsman: The Golden Circle
17:00 Misfit
18:00 Jigsaw
18:30 Thor: Ragnarök 3D
18:40 Geostorm
18:50 Weg van Jou
18:50 The Mountain Between Us
19:10 Home Again
20:00 Blade Runner 2049 3D
20:30 Sneak Preview
21:10 Happy Death Day
21:20 American Assassin
21:20 Geostorm
21:30 Thor: Ragnarök 3D
21:40 Jigsaw
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Alkmaar