home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Zoetermeer

Oostwaarts 70, 2711 BB Zoetermeer +31-79-3300366 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 21-11-2018
13:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
13:10 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
13:15 Superjuffie
13:20 The Nutcracker and the Four Realms 3D
13:30 Smallfoot 3D (NL)
13:30 Smallfoot (NL)
13:30 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
 
13:50 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
15:30 Bohemian Rhapsody
15:45 Venom 3D
15:50 Johnny English Strikes Again
16:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D
16:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
16:10 Superjuffie
16:10 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
16:15 Smallfoot (NL)
18:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
18:45 Johnny English Strikes Again
18:45 Bohemian Rhapsody
18:50 Robin Hood
18:50 Venom 3D
 
19:00 Zwaar Verliefd!
19:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
21:15 A Star Is Born
21:30 Robin Hood
21:30 Bohemian Rhapsody
21:40 Welcome Home
21:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
21:50 Overlord
22:05 Halloween
top donderdag 22-11-2018
13:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
13:10 Smallfoot 3D (NL)
13:10 Smallfoot (NL)
13:20 The Nutcracker and the Four Realms 3D
13:20 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
13:30 Superjuffie
13:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
13:40 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
15:30 Bohemian Rhapsody
15:40 Robin Hood
15:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D
15:50 Smallfoot (NL)
16:00 Superjuffie
16:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
16:10 Johnny English Strikes Again
16:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
18:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
18:40 Widows
18:45 Doris
18:45 Bohemian Rhapsody
18:50 Robin Hood
19:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D
19:10 Zwaar Verliefd!
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
21:15 A Star Is Born
21:30 Hunter Killer
21:30 Bohemian Rhapsody
21:40 Widows
21:40 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
21:50 Robin Hood
21:50 Halloween
top vrijdag 23-11-2018
13:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
13:10 Smallfoot 3D (NL)
13:10 Smallfoot (NL)
13:20 The Nutcracker and the Four Realms 3D
13:20 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
13:30 Superjuffie
13:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
13:40 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
15:30 Bohemian Rhapsody
15:40 Robin Hood
15:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D
15:50 Smallfoot (NL)
16:00 Superjuffie
16:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
16:10 Johnny English Strikes Again
16:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
18:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
18:40 Widows
18:45 Doris
18:45 Bohemian Rhapsody
18:50 Robin Hood
19:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D
19:10 Zwaar Verliefd!
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
21:15 A Star Is Born
21:30 Hunter Killer
21:30 Bohemian Rhapsody
21:40 Widows
21:40 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
21:50 Robin Hood
21:55 Halloween
top zaterdag 24-11-2018
13:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
13:10 Smallfoot 3D (NL)
13:10 Smallfoot (NL)
13:20 The Nutcracker and the Four Realms 3D
13:20 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
13:30 Superjuffie
13:40 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
13:50 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
15:30 Bohemian Rhapsody
15:40 Robin Hood
15:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D
15:50 Smallfoot (NL)
16:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
16:10 Johnny English Strikes Again
16:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
16:30 Planeta Singli 2
18:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
18:40 Widows
18:45 Doris
18:45 Bohemian Rhapsody
18:50 Robin Hood
19:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D
19:15 Zwaar Verliefd!
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
21:15 A Star Is Born
21:30 Hunter Killer
21:30 Bohemian Rhapsody
21:40 Widows
21:40 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
21:50 Robin Hood
21:55 Halloween
top zondag 25-11-2018
10:30 Smallfoot (NL)
10:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
10:40 The Nutcracker and the Four Realms 3D
10:50 Superjuffie
10:50 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
11:00 Buurman & Buurman winterpret! (NL)
11:00 Brandweerman Sam - Helden van het vuur
11:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
13:00 Cliff Richard - 60th Anniversary Tour
13:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
13:10 Smallfoot (NL)
13:20 Smallfoot 3D (NL)
13:20 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
13:30 The Nutcracker and the Four Realms 3D
13:40 Superjuffie
13:50 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
15:30 Bohemian Rhapsody
15:50 Smallfoot (NL)
15:50 Robin Hood
16:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D
16:10 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
16:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
16:20 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
16:30 Planeta Singli 2
18:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
18:40 Widows
18:45 Doris
18:45 Bohemian Rhapsody
18:50 Robin Hood
19:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D
19:15 Zwaar Verliefd!
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
21:15 A Star Is Born
21:30 Hunter Killer
21:30 Bohemian Rhapsody
21:40 Widows
21:40 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
21:50 Robin Hood
21:50 Halloween
top maandag 26-11-2018
13:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
13:10 Smallfoot 3D (NL)
13:10 Smallfoot (NL)
13:20 The Nutcracker and the Four Realms 3D
13:20 Party Piet Pablo en de Gestolen Cadeaus
13:30 Superjuffie
13:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
13:40 Elvy’s Wereld: So Ibiza!
15:30 Bohemian Rhapsody
15:40 Robin Hood
15:50 The Nutcracker and the Four Realms 3D
15:50 Smallfoot (NL)
16:00 Superjuffie
16:00 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
16:10 Johnny English Strikes Again
16:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
18:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
18:40 Widows
18:45 Doris
18:45 Bohemian Rhapsody
18:50 Robin Hood
19:00 The Nutcracker and the Four Realms 3D
19:10 Zwaar Verliefd!
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
21:15 A Star Is Born
21:30 Hunter Killer
21:30 Bohemian Rhapsody
21:40 Widows
21:40 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
21:50 Robin Hood
21:50 Halloween
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Zoetermeer