home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Zoetermeer

Oostwaarts 70, 2711 BB Zoetermeer +31-79-3300366 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 21-10-2017
13:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 My Little Pony: De Film (NL)
13:00 Misfit
13:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:15 Dikkertje Dap
 
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
15:45 My Little Pony: De Film (NL)
15:45 Alles voor elkaar
15:45 Misfit
15:45 Dikkertje Dap
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
18:30 Girls Trip
18:30 Stronger
18:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:45 Alles voor elkaar
18:45 Geostorm 3D
 
18:45 Weg van Jou
19:00 Home Again
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Home Again
21:45 Happy Death Day
21:45 American Assassin
21:45 It
21:45 Geostorm 3D
21:45 Weg van Jou
top zondag 22-10-2017
10:30 De Kleine Vampier 3D (NL)
10:30 My Little Pony: De Film (NL)
10:30 Misfit
10:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
10:45 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:45 Dikkertje Dap
13:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 My Little Pony: De Film (NL)
13:00 Misfit
13:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:15 Dikkertje Dap
13:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
15:45 My Little Pony: De Film (NL)
15:45 Alles voor elkaar
15:45 Misfit
15:45 Dikkertje Dap
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
18:30 Girls Trip
18:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:30 Alles voor elkaar
18:45 American Made
18:45 Geostorm 3D
18:45 Weg van Jou
19:00 Bella Donna's
19:00 Home Again
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Home Again
21:30 Weg van Jou
21:45 Happy Death Day
21:45 American Assassin
21:45 It
21:45 Geostorm 3D
top maandag 23-10-2017
13:15 Alles voor elkaar
13:15 Misfit
13:15 Weg van Jou
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:30 Home Again
15:45 Misfit
15:45 Dikkertje Dap
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:00 Home Again
18:30 American Made
18:30 Stronger
18:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:45 Geostorm 3D
18:45 Weg van Jou
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Home Again
20:15 The Royal Ballet: Alice Adventures In Wonderland
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Home Again
21:30 Geostorm 3D
21:45 Happy Death Day
21:45 American Assassin
21:45 It
top dinsdag 24-10-2017
13:00 Misfit
13:00 Weg van Jou
13:30 Alles voor elkaar
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:30 Home Again
16:00 Misfit
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 Geostorm 3D
16:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:15 Home Again
18:30 American Made
18:30 Stronger
18:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:45 Geostorm 3D
18:45 Weg van Jou
19:00 Bella Donna's
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Home Again
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Home Again
21:30 Weg van Jou
21:45 Happy Death Day
21:45 American Assassin
21:45 It
21:45 Geostorm 3D
top woensdag 25-10-2017
13:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:00 My Little Pony: De Film (NL)
13:00 Misfit
13:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 Dikkertje Dap
15:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
15:45 My Little Pony: De Film (NL)
15:45 Alles voor elkaar
15:45 Misfit
15:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 Dikkertje Dap
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
18:30 American Made
18:30 Stronger
18:30 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:45 Geostorm 3D
18:45 Weg van Jou
19:00 Alles voor elkaar
19:00 Home Again
20:00 Thor: Ragnarök 3D
21:30 Blade Runner 2049 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Home Again
21:30 Geostorm 3D
21:45 Happy Death Day
21:45 American Assassin
21:45 It
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Zoetermeer