home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Zoetermeer

Oostwaarts 70, 2711 BB Zoetermeer +31-79-3300366 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 01-02-2023
11:50 Hotel Sinestra
11:50 Het Feest van Tante Rita
12:00 Avatar: The Way of Water
12:00 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
12:15 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
12:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
 
13:15 De Tatta's
13:50 Fijn weekend
14:00 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
14:10 Hotel Sinestra
15:00 Avatar: The Way of Water
15:15 Babylon
15:30 Wil de Krokodil
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:15 De Tatta's
16:15 Het Feest van Tante Rita
16:30 Hotel Sinestra
18:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
18:40 That Time I Got Reincarnated As a Slime The Movie: Scarlet Bond
 
18:40 Fijn weekend
19:00 Avatar: The Way of Water
19:15 De Tatta's
19:30 BTS: Yet to Come in Cinemas
19:45 Avatar: The Way of Water
20:00 Babylon
21:00 Terrifier 2
21:15 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:30 Faithfully Yours
21:45 De Tatta's
22:00 M3GAN
top donderdag 02-02-2023
10:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:00 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
11:00 Living
11:20 Hotel Sinestra
11:45 De Tatta's
12:00 Avatar: The Way of Water
13:00 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
13:30 Wil de Krokodil
13:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:40 Hotel Sinestra
14:00 Living
14:15 Babylon
14:30 Avatar: The Way of Water
15:00 The Fabelmans
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:10 Wil de Krokodil
16:10 Het Feest van Tante Rita
16:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
17:00 De Tatta's
18:40 The Fabelmans
18:50 Faithfully Yours
18:50 Klem
19:00 Avatar: The Way of Water
19:00 Plane
19:10 De Tatta's
19:30 Babylon
20:00 Avatar: The Way of Water
21:20 Terrifier 2
21:30 De Tatta's
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:45 M3GAN
22:00 Knock at the Cabin
top vrijdag 03-02-2023
10:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:00 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
11:00 Living
12:30 Avatar: The Way of Water
12:30 De Tatta's
12:45 Hotel Sinestra
13:00 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
13:30 Wil de Krokodil
13:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:00 Living
14:30 Babylon
15:00 Avatar: The Way of Water
15:00 The Fabelmans
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:10 Wil de Krokodil
16:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:30 Het Feest van Tante Rita
17:00 De Tatta's
18:40 The Fabelmans
18:50 Plane
19:00 Avatar: The Way of Water
19:00 Klem
19:10 De Tatta's
19:30 BTS: Yet to Come in Cinemas
19:45 Babylon
20:00 Avatar: The Way of Water
21:30 Terrifier 2
21:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:50 De Tatta's
22:00 Knock at the Cabin
22:00 M3GAN
top zaterdag 04-02-2023
11:20 De Tatta's
11:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:30 Het Feest van Tante Rita
11:30 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
11:40 Hotel Sinestra
11:50 Wil de Krokodil
12:00 Avatar: The Way of Water
12:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:15 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
13:40 Het Feest van Tante Rita
13:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:00 De Tatta's
14:00 Hotel Sinestra
14:30 Avatar: The Way of Water
15:00 The Fabelmans
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:00 BTS: Yet to Come in Cinemas
16:10 Het Feest van Tante Rita
16:20 De Tatta's
16:20 Hotel Sinestra
16:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
18:40 The Fabelmans
18:50 Faithfully Yours
18:50 Klem
19:00 Avatar: The Way of Water
19:00 Plane
19:15 De Tatta's
19:30 Babylon
20:00 Avatar: The Way of Water
21:20 Terrifier 2
21:30 De Tatta's
21:40 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:50 M3GAN
22:00 Knock at the Cabin
top zondag 05-02-2023
10:50 Wil de Krokodil
11:00 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
11:00 Fien & Teun gaan kamperen
11:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:10 Hotel Sinestra
11:20 De Tatta's
11:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
12:00 Avatar: The Way of Water
12:50 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
13:10 Het Feest van Tante Rita
13:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:30 Hotel Sinestra
13:50 De Tatta's
13:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:30 Avatar: The Way of Water
14:45 The Fabelmans
15:20 Babylon
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:10 Wil de Krokodil
16:10 Het Feest van Tante Rita
16:20 De Tatta's
16:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
18:30 The Fabelmans
18:45 Faithfully Yours
18:45 Klem
19:00 Avatar: The Way of Water
19:00 Plane
19:10 De Tatta's
19:30 Babylon
20:00 Avatar: The Way of Water
21:10 Terrifier 2
21:30 De Tatta's
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:40 M3GAN
21:50 Knock at the Cabin
top maandag 06-02-2023
11:50 Het Feest van Tante Rita
11:50 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
12:00 Avatar: The Way of Water
12:00 Wil de Krokodil
12:15 Klem
12:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
12:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:15 De Tatta's
13:45 Hotel Sinestra
14:00 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo
14:45 The Fabelmans
15:00 Avatar: The Way of Water
15:15 Babylon
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:45 Wil de Krokodil
16:10 De Tatta's
16:10 Het Feest van Tante Rita
18:30 The Fabelmans
18:45 Faithfully Yours
18:45 Klem
19:00 Avatar: The Way of Water
19:00 Plane
19:10 De Tatta's
19:30 Babylon
20:00 Avatar: The Way of Water
21:10 Terrifier 2
21:30 De Tatta's
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:40 M3GAN
21:50 Knock at the Cabin