home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Gotcha! Cinema

Beekstraat 47, 6001 GG Weert +31-495-532002 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
11:00 De Kleine Vampier (NL)
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:15 Misfit
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
12:45 Dikkertje Dap
13:15 De Kleine Vampier (NL)
 
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:45 Home Again
15:30 Dikkertje Dap
15:45 Misfit
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 My Little Pony: De Film (NL)
16:45 Alles voor elkaar
18:15 Blade Runner 2049
18:15 Alles voor elkaar
18:30 Weg van Jou
18:45 Happy Death Day
19:00 Geostorm
 
20:30 Donkeyote
21:00 Weg van Jou
21:15 Home Again
21:15 Geostorm 3D
21:30 Happy Death Day
top woensdag 25-10-2017
11:00 De Kleine Vampier (NL)
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:15 Misfit
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
12:45 Dikkertje Dap
13:15 De Kleine Vampier (NL)
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:45 Alles voor elkaar
15:30 Dikkertje Dap
15:45 Misfit
16:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 My Little Pony: De Film (NL)
17:00 Home Again
18:15 Blade Runner 2049 3D
18:30 Weg van Jou
18:45 Happy Death Day
19:00 Geostorm
19:00 Alles voor elkaar
21:00 Kingsman: The Golden Circle
21:00 Weg van Jou
21:15 Home Again
21:15 Geostorm 3D
21:30 Happy Death Day
top donderdag 26-10-2017
11:00 Dikkertje Dap
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:15 Misfit
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:15 Dikkertje Dap
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:45 De Kleine Vampier (NL)
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:45 Misfit
15:45 My Little Pony: De Film (NL)
16:00 Alles voor elkaar
16:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
18:15 Blade Runner 2049 3D
18:30 Thor: Ragnarök
18:30 Geostorm
18:45 Weg van Jou
18:45 Alles voor elkaar
21:00 Thor: Ragnarök
21:00 Geostorm 3D
21:15 Home Again
21:15 Weg van Jou
21:30 Happy Death Day
top vrijdag 27-10-2017
11:00 Dikkertje Dap
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:15 Misfit
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:15 Dikkertje Dap
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:45 De Kleine Vampier (NL)
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:45 Misfit
15:45 My Little Pony: De Film (NL)
16:00 Home Again
16:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
18:15 Blade Runner 2049 3D
18:30 Thor: Ragnarök
18:30 Geostorm
18:45 Bella Donna's
18:45 Alles voor elkaar
21:00 Thor: Ragnarök
21:00 Geostorm 3D
21:15 Home Again
21:15 Weg van Jou
21:30 Happy Death Day
top zaterdag 28-10-2017
11:00 Dikkertje Dap
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:15 Misfit
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:15 Dikkertje Dap
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:45 De Kleine Vampier (NL)
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:45 Misfit
15:45 My Little Pony: De Film (NL)
16:00 Alles voor elkaar
16:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
18:15 Blade Runner 2049 3D
18:30 Thor: Ragnarök
18:30 Geostorm
18:45 Weg van Jou
18:45 Alles voor elkaar
21:00 Thor: Ragnarök
21:00 Geostorm 3D
21:15 Home Again
21:15 Weg van Jou
21:30 Happy Death Day
top zondag 29-10-2017
11:00 Dikkertje Dap
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
11:15 Misfit
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:15 Dikkertje Dap
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:30 De LEGO Ninjago Film (NL)
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:45 De Kleine Vampier (NL)
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:45 Misfit
15:45 My Little Pony: De Film (NL)
16:00 Home Again
16:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
20:00 Thor: Ragnarök
20:00 Geostorm 3D
20:00 Happy Death Day
20:15 Home Again
20:15 Weg van Jou
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Weert