home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Gotcha! Cinema

Beekstraat 47, 6001 GG Weert +31-495-532002 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 18-02-2020
18:00 Blumhouse's Fantasy Island
18:00 Bad Boys For Life
20:00 Little Women
20:00 1917
20:30 The Third Wife
20:30 Onze Jongens in Miami
20:30 Birds of Prey
 
top woensdag 19-02-2020
14:30 Spike en de Magische Steen (NL)
14:30 Sonic (NL)
14:30 Het Wilde Avontuur (NL)
14:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
14:45 De Grote Slijmfilm
20:00 Onze Jongens in Miami
20:00 Little Women
20:00 1917
20:15 Blumhouse's Fantasy Island
20:15 Birds of Prey
top donderdag 20-02-2020
18:30 Little Women
18:30 1917
18:45 Onze Jongens in Miami
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
 
19:00 Birds of Prey
21:15 Onze Jongens in Miami
21:15 1917
21:20 The Gentlemen
21:30 Blumhouse's Fantasy Island
21:30 Bad Boys For Life
top vrijdag 21-02-2020
16:00 Sonic (NL)
16:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:00 Frozen 2 (NL)
16:00 De Grote Slijmfilm
16:00 Spike en de Magische Steen (NL)
18:30 Little Women
18:30 April, May en June
18:45 Onze Jongens in Miami
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:00 Blumhouse's Fantasy Island
21:00 1917
21:15 Onze Jongens in Miami
21:20 The Gentlemen
21:30 Birds of Prey
21:30 Bad Boys For Life
top zaterdag 22-02-2020
13:30 Sonic (NL)
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Het Wilde Avontuur (NL)
13:45 De Grote Slijmfilm
13:45 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:00 De Beentjes van Sint Hildegard
16:00 1917
16:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:15 De Grote Slijmfilm
18:30 Little Women
18:30 1917
18:45 Onze Jongens in Miami
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:00 Birds of Prey
21:15 Onze Jongens in Miami
21:15 1917
21:20 The Gentlemen
21:30 Blumhouse's Fantasy Island
21:30 Bad Boys For Life
top zondag 23-02-2020
13:30 Sonic (NL)
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
13:30 Het Wilde Avontuur (NL)
13:45 De Grote Slijmfilm
13:45 Spike en de Magische Steen (NL)
16:00 Sonic (NL)
16:00 De Beentjes van Sint Hildegard
16:00 1917
16:15 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
16:15 De Grote Slijmfilm
18:30 Little Women
18:30 April, May en June
18:45 Onze Jongens in Miami
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:00 Blumhouse's Fantasy Island
21:00 1917
21:15 Onze Jongens in Miami
21:20 The Gentlemen
21:30 Birds of Prey
21:30 Bad Boys For Life
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Weert