home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda CineCity Vlissingen

Spuikomweg 1, 4381 LZ Vlissingen 0900-2463248 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 04-02-2023
13:30 Hotel Sinestra
13:30 De Tatta's
14:15 Het Feest van Tante Rita
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D
15:30 The Banshees of Inisherin
15:45 Hotel Sinestra
15:45 Klem
 
15:50 Wil de Krokodil
16:00 BTS: Yet to Come in Cinemas
16:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
16:25 De Tatta's
18:40 Faithfully Yours
18:45 Fijn weekend
19:00 A Man Called Otto
19:00 The Fabelmans
19:10 Klem
19:15 De Tatta's
19:20 Avatar: The Way Of Water 3D
19:20 Plane
20:50 Avatar: The Way Of Water 3D
20:50 Babylon
 
21:45 De Tatta's
21:45 Terrifier 2
21:50 Knock at the Cabin
22:00 M3GAN
22:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
top zondag 05-02-2023
10:25 Knor
10:25 De Tatta's
10:35 Het Feest van Tante Rita
10:45 Wil de Krokodil
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
11:00 Faithfully Yours
11:00 Fien & Teun gaan kamperen
11:15 Hotel Sinestra
12:15 The Son
12:30 Avatar: The Way of Water
12:30 Babylon
12:45 De Tatta's
13:15 Wil de Krokodil
13:15 Klem
13:30 Hotel Sinestra
13:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D
15:00 The Fabelmans
15:30 A Man Called Otto
15:45 Faithfully Yours
15:50 Wil de Krokodil
16:00 Het Feest van Tante Rita
16:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
16:25 De Tatta's
18:40 Faithfully Yours
19:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
19:00 A Man Called Otto
19:00 The Banshees of Inisherin
19:10 Klem
19:15 De Tatta's
19:20 Poker Face
19:45 Avatar: The Way Of Water 3D
20:50 Babylon
21:30 De Tatta's
21:30 M3GAN
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:30 Terrifier 2
21:40 Plane
21:50 Knock at the Cabin
top maandag 06-02-2023
12:30 Avatar: The Way of Water
12:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:45 De Tatta's
12:45 The Banshees of Inisherin
13:00 Faithfully Yours
13:00 Knock at the Cabin
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:15 Plane
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D
15:00 Babylon
15:30 Klem
15:30 A Man Called Otto
15:30 The Son
15:45 Het Feest van Tante Rita
15:50 Wil de Krokodil
16:25 De Tatta's
18:40 Faithfully Yours
19:00 A Man Called Otto
19:00 The Fabelmans
19:10 Klem
19:15 De Tatta's
19:20 Poker Face
19:20 Fijn weekend
19:45 Avatar: The Way Of Water 3D
20:50 Babylon
21:30 De Tatta's
21:30 M3GAN
21:30 Terrifier 2
21:40 Plane
21:50 Knock at the Cabin
22:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
top dinsdag 07-02-2023
10:35 Het Feest van Tante Rita
10:45 Knor
10:45 A Man Called Otto
10:45 Plane
11:00 Avatar: The Way Of Water 3D
11:00 De Tatta's
11:15 Klem
12:30 Babylon
12:45 The Son
13:15 Wil de Krokodil
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:30 Knock at the Cabin
14:00 No Bears
14:20 De Tatta's
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D
15:30 The Fabelmans
15:45 Het Feest van Tante Rita
15:50 Wil de Krokodil
16:00 A Man Called Otto
16:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D
16:15 Klem
16:25 De Tatta's
18:40 Faithfully Yours
19:00 Operation Fortune: Ruse de guerre
19:00 A Man Called Otto
19:00 The Banshees of Inisherin
19:15 De Tatta's
19:20 Poker Face
19:30 No Bears
19:45 Avatar: The Way Of Water 3D
20:50 Babylon
21:30 De Tatta's
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
21:30 Terrifier 2
21:30 Plane
21:45 Klem
21:50 Knock at the Cabin
top woensdag 08-02-2023
12:30 Avatar: The Way Of Water 3D
12:30 Klem
12:30 Operation Fortune: Ruse de guerre
12:45 De Tatta's
12:45 The Son
13:15 Het Feest van Tante Rita
13:15 Plane
13:30 Fien & Teun gaan kamperen
15:00 Avatar: The Way of Water
15:00 Babylon
15:00 Titanic 3D
15:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
15:30 Fien & Teun gaan kamperen
15:30 The Banshees of Inisherin
15:50 Wil de Krokodil
16:25 De Tatta's
18:45 Fijn weekend
19:00 A Man Called Otto
19:00 The Fabelmans
19:10 Klem
19:15 De Tatta's
19:20 Poker Face
19:45 Avatar: The Way Of Water 3D
20:00 Magic Mike's Last Dance
20:50 Babylon
21:30 De Tatta's
21:30 M3GAN
21:40 Plane
21:50 Knock at the Cabin
22:00 Operation Fortune: Ruse de guerre