home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kriterion

Roetersstraat 170, 1018 WE Amsterdam +31-20-6231708 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
12:45 The Nile Hilton Incident
13:15 Daphne
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:00 Mother!
15:15 Blade Runner 2049
15:25 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
17:00 Good Time
 
17:15 Detroit
19:00 Blade Runner 2049
19:15 Wind River
20:00 Daphne
21:30 Good Time
21:45 Brigsby Bear
22:00 Sneak Preview
top woensdag 25-10-2017
12:30 The Nile Hilton Incident
12:45 Daphne
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:30 Brigsby Bear
15:00 Wind River
15:25 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:30 Blade Runner 2049
 
17:00 Deliverance
17:15 Detroit
19:15 Good Time
19:30 De Lift
20:00 Daphne
21:30 It Stains the Sands Red
21:30 Blade Runner 2049
21:45 Brigsby Bear
top donderdag 26-10-2017
15:45 Brigsby Bear
17:00 Zardoz
17:45 Daphne
18:15 Blade Runner 2049
19:30 Psiconautas, los niños olvidados
19:45 Daphne
21:15 Blade Runner 2049
21:30 Game of Death
21:45 Good Time
top vrijdag 27-10-2017
13:00 Wind River
13:15 Daphne
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:15 Blade Runner 2049
15:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:45 Brigsby Bear
17:00 Excalibur
17:45 Daphne
18:15 Blade Runner 2049
19:30 The Autopsy of Jane Doe
19:45 Daphne
21:15 Blade Runner 2049
21:45 Good Time
23:45 Blade Runner 2049
top zaterdag 28-10-2017
12:45 Detroit
13:15 Daphne
13:30 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:15 Blade Runner 2049
15:30 Wind River
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
17:30 Daphne
17:45 Good Time
18:15 Blade Runner 2049
19:30 Daphne
19:45 Brigsby Bear
21:15 Blade Runner 2049
21:30 Wind River
21:45 Good Time
23:59 Good Time
top zondag 29-10-2017
12:30 Coraline en de geheime deur
13:15 Daphne
13:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:15 Blade Runner 2049
15:30 Wind River
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
17:30 Daphne
17:45 Good Time
18:15 Blade Runner 2049
19:30 Daphne
19:45 Brigsby Bear
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam