home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda CityCinema Venlo

Picardie 33, 5911BW Venlo +31-77-4741234 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 09-12-2022
18:30 Black Panther: Wakanda Forever 3D
18:45 Kwestie van geduld
19:00 Ticket to Paradise
19:15 Puss in Boots: The Last Wish
21:00 Black Panther: Wakanda Forever
21:15 The Menu
21:30 Devotion
 
21:45 Violent Night
top zaterdag 10-12-2022
13:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:45 Wil de Krokodil
14:00 Big Trip 2: Een Beregoed Avontuur
14:15 Strange World 3D (NL)
15:45 Black Panther: Wakanda Forever
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:15 She Said
16:30 Lyle, Lyle, Crocodile
18:30 Black Panther: Wakanda Forever 3D
18:45 Kwestie van geduld
19:00 Ticket to Paradise
19:15 Puss in Boots: The Last Wish
21:00 Black Panther: Wakanda Forever
 
21:15 The Menu
21:30 Devotion
21:45 Violent Night
top zondag 11-12-2022
12:00 She Said
12:30 Przytul mnie. Poszukiwacze miodu
13:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
13:45 Wil de Krokodil
14:00 Big Trip 2: Een Beregoed Avontuur
14:15 Strange World 3D (NL)
15:45 Black Panther: Wakanda Forever
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
16:15 She Said
16:30 Kwestie van geduld
18:30 Lyle, Lyle, Crocodile
18:45 Puss in Boots: The Last Wish
20:00 Black Panther: Wakanda Forever 3D
20:15 Devotion
20:30 The Menu
20:45 Violent Night
top maandag 12-12-2022
18:30 Lyle, Lyle, Crocodile
18:45 Puss in Boots: The Last Wish
20:00 Black Panther: Wakanda Forever
20:15 Devotion
20:30 The Menu
20:45 Violent Night
top dinsdag 13-12-2022
15:00 She Said
15:15 Ticket to Paradise
15:45 Black Panther: Wakanda Forever
15:45 Devotion
18:30 Lyle, Lyle, Crocodile
18:45 Puss in Boots: The Last Wish
20:00 Black Panther: Wakanda Forever 3D
20:15 Devotion
20:30 She Said
20:45 Violent Night
top woensdag 14-12-2022
14:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens
14:15 Hotel Sinestra
14:30 Wil de Krokodil
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D
16:15 Strange World 3D (NL)
16:15 Oeps! Kids overboord
18:30 Lyle, Lyle, Crocodile
18:45 Puss in Boots: The Last Wish
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D
20:00 Black Panther: Wakanda Forever
20:30 The Menu
20:45 Violent Night