home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Het Ketelhuis

Westergasfabriek, Pazzanistraat 4, 1014 BE Amsterdam +31-20-6840090 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag

top dinsdag 27-10-2020
10:30 Poeslief
10:45 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
12:00 Allen Tegen Allen
12:15 Paradise drifters
12:45 Buiten is het Feest
14:15 Corpus Christi
14:30 Deux
 
14:45 Buladó
16:30 Lara
16:45 Corpus Christi
17:00 I Am Greta
18:45 I Am Greta
19:00 Buladó
19:15 Die Goldfische
20:45 The Painted Bird
21:15 Marionette
21:45 Corpus Christi
top woensdag 28-10-2020
10:30 Poeslief
10:45 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:00 I Am Greta
12:45 Engel
 
13:00 Marona (NL)
13:15 Jackie en Oopjen
14:45 Yakari
15:00 100% Wolf (NL)
15:15 Bigfoot Family (NL)
16:30 Lara
17:00 Corpus Christi
17:15 I Am Greta
19:00 Buladó
19:15 Buiten is het Feest
20:00 Lazzaro felice
21:00 Corpus Christi
21:15 Marionette
top donderdag 29-10-2020
10:45 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:15 I Am Greta
12:45 Farewell Paradise
13:45 La Última Primavera
14:30 Buladó
14:45 Lara
15:30 The Painted Bird
16:30 Corpus Christi
17:00 Marionette
18:45 I Am Greta
19:00 Buladó
19:15 Buiten is het Feest
20:45 La Última Primavera
21:00 Corpus Christi
21:15 Farewell Paradise
top vrijdag 30-10-2020
10:45 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:15 I Am Greta
12:45 Farewell Paradise
13:45 La Última Primavera
14:30 Buladó
14:45 Lara
15:30 The Painted Bird
16:30 Corpus Christi
17:00 Marionette
18:45 I Am Greta
19:00 Buladó
19:15 Buiten is het Feest
20:45 La Última Primavera
21:00 Corpus Christi
21:15 Farewell Paradise
top zaterdag 31-10-2020
10:45 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:00 Bigfoot Family (NL)
12:30 Bigfoot Family (NL)
12:45 Marona (NL)
13:00 Engel
14:30 Jackie en Oopjen
14:45 100% Wolf (NL)
15:00 Yakari
16:30 Corpus Christi
16:45 La Última Primavera
17:00 Dicktatorship
18:45 I Am Greta
19:00 Buladó
19:15 Buiten is het Feest
20:45 La Última Primavera
21:00 Corpus Christi
21:15 Farewell Paradise