home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Het Ketelhuis

Westergasfabriek, Pazzanistraat 4, 1014 BE Amsterdam +31-20-6840090 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 16-08-2018
10:15 Incredibles 2 (NL)
10:30 Rita & Krokodil 2 (NL)
10:45 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
11:30 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
12:45 Teen Titans GO! at the Movies (NL)
12:45 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
14:30 Incredibles 2 (NL)
 
14:45 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
15:15 Janneman Robinson & Poeh (NL)
16:45 Grace Jones: Bloodlight and Bami
17:00 Tiempo Compartido
17:30 Den skyldige
19:00 Christopher Robin
19:00 De Wilde Stad
19:30 Den skyldige
21:00 Nina
21:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
21:30 Den skyldige
top vrijdag 17-08-2018
10:15 Incredibles 2 (NL)
12:45 Teen Titans GO! at the Movies (NL)
12:45 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
 
14:30 Incredibles 2 (NL)
14:45 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
15:15 Janneman Robinson & Poeh (NL)
16:45 Grace Jones: Bloodlight and Bami
17:00 Tiempo Compartido
17:30 Den skyldige
19:00 Christopher Robin
19:00 Wij
19:30 Den skyldige
21:00 Tiempo Compartido
21:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
21:30 Den skyldige
top zaterdag 18-08-2018
10:15 Incredibles 2 (NL)
10:30 Rita & Krokodil 2 (NL)
10:45 De Kleine Heks (NL)
11:30 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
12:45 Teen Titans GO! at the Movies (NL)
12:45 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
13:00 Janneman Robinson & Poeh (NL)
14:30 Incredibles 2 (NL)
14:45 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
15:15 Janneman Robinson & Poeh (NL)
16:45 Grace Jones: Bloodlight and Bami
17:00 Tiempo Compartido
17:30 Den skyldige
19:00 Christopher Robin
19:00 UtÝya 22. juli
19:30 Den skyldige
21:00 Tiempo Compartido
21:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
21:30 Den skyldige
top zondag 19-08-2018
10:15 Incredibles 2 (NL)
10:30 Rita & Krokodil 2 (NL)
10:45 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
11:30 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
12:45 Teen Titans GO! at the Movies (NL)
12:45 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
13:00 Janneman Robinson & Poeh (NL)
14:30 Incredibles 2 (NL)
14:45 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
15:15 Janneman Robinson & Poeh (NL)
16:45 Grace Jones: Bloodlight and Bami
17:00 Tiempo Compartido
17:30 Den skyldige
19:00 Christopher Robin
19:00 De Wilde Stad
19:30 Den skyldige
20:45 Redbad
21:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
21:30 Den skyldige
top maandag 20-08-2018
10:30 Rita & Krokodil 2 (NL)
11:30 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
12:45 Teen Titans GO! at the Movies (NL)
12:45 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
14:30 Incredibles 2 (NL)
14:40 Janneman Robinson & Poeh (NL)
16:45 Grace Jones: Bloodlight and Bami
17:00 Tiempo Compartido
17:30 Den skyldige
18:50 El Presidente
19:00 Christopher Robin
19:30 Den skyldige
21:00 Tiempo Compartido
21:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
21:15 Amongst Friends
top dinsdag 21-08-2018
10:30 Rita & Krokodil 2 (NL)
11:30 Buurman & Buurman - Hebben een nieuw huis (NL)
12:45 Teen Titans GO! at the Movies (NL)
12:45 Hotel TranssylvaniŽ 3 (NL)
14:30 Incredibles 2 (NL)
14:40 Janneman Robinson & Poeh (NL)
16:45 Grace Jones: Bloodlight and Bami
17:00 Tiempo Compartido
17:30 Den skyldige
19:00 Christopher Robin
19:00 Wij
19:30 Den skyldige
21:00 Tiempo Compartido
21:15 Grace Jones: Bloodlight and Bami
21:30 Den skyldige
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam