home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Het Ketelhuis

Westergasfabriek, Pazzanistraat 4, 1014 BE Amsterdam +31-20-6840090 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 23-06-2017
21:00 Riphagen
21:00 Brimstone
21:15 Broers
top zaterdag 24-06-2017
11:00 Uilenbal
11:00 Hartenstrijd
11:00 Burma Storybook
12:30 Kampioenen van Amsterdam
 
13:00 Waldstille
13:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
14:00 De Erfenis
15:00 Adios Amigos
15:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
15:30 Waiting for Giraffes
17:00 Jonathan
17:00 Layla M
17:00 Waterboys
19:00 Alberta
19:10 Sprakeloos
19:30 If the Sun Explodes
21:00 Prooi
21:00 The Windmill Massacre
 
21:15 Broers
top zondag 25-06-2017
11:00 De Matthäus missie van Reinbert de Leeuw
11:00 Een Echte Vermeer
11:00 Meester Kikker
13:00 De Zevende Hemel
13:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
15:00 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
15:15 Fataal
16:45 The Sense of an Ending
17:00 Soof 2
17:00 To Stay Alive: A Method
19:00 Tonio
19:00 De kinderen van Juf Kiet
19:10 Sprakeloos
21:00 Unknown Brood
21:15 Broers
21:20 Het doet zo zeer
top maandag 26-06-2017
11:00 Mysterious Masterpiece: Cold Case Torrentius
11:15 King of the Belgians
12:45 Hier ben ik
12:45 Sprakeloos
13:15 Souvenir
14:30 The Sense of an Ending
15:00 Auf Einmal
15:15 La Chana
17:00 Raw
17:00 Broers
17:30 Down to Earth
19:00 Souvenir
19:15 King of the Belgians
19:30 La Chana
21:00 Broers
21:15 The Sense of an Ending
21:15 Sprakeloos
top dinsdag 27-06-2017
10:30 Souvenir
11:00 Down to Earth
12:30 King of the Belgians
13:00 Auf Einmal
13:15 Hier ben ik
14:30 The Sense of an Ending
15:00 La Chana
15:20 Mysterious Masterpiece: Cold Case Torrentius
16:45 Broers
17:00 Raw
19:00 César et Rosalie
19:15 La Chana
21:15 The Sense of an Ending
21:15 Sprakeloos
21:30 Broers
top woensdag 28-06-2017
11:15 The Sense of an Ending
12:15 Hier ben ik
13:15 March of the Penguins 2
13:30 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
14:00 Toen mijn vader een struik werd
15:00 The Boss Baby (NL)
15:15 Verschrikkelijke Ikke 3 (NL)
15:45 De Smurfen en het verloren dorp (NL)
17:00 Raw
17:00 Broers
17:30 La Chana
19:00 Souvenir
19:15 Down to Earth
19:15 King of the Belgians
21:00 Broers
21:15 The Sense of an Ending
21:15 Sprakeloos
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam