home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Cinecitta

Willem II straat 29, 5038 BA Tilburg +31-85-9022996 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 08-02-2023
18:30 De Acht Bergen
19:00 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song
19:00 The Banshees of Inisherin
21:00 L'Innocent
21:00 Triangle of Sadness
21:15 Presque
21:15 The Banshees of Inisherin
 
21:15 The Fabelmans
top donderdag 09-02-2023
11:00 De Acht Bergen
11:00 Presque
11:15 All the Beauty and the Bloodshed
11:15 L'Innocent (EN subtitles)
11:15 The Banshees of Inisherin
13:15 The Fabelmans
14:00 Falcon Lake
14:00 No Bears
14:00 The Banshees of Inisherin
14:15 Close
16:00 Rose
16:15 A Man Called Otto
16:15 L'Innocent (EN subtitles)
 
16:15 Nostalgia
16:15 Triangle of Sadness
18:30 De Acht Bergen
18:30 The Fabelmans
18:45 The Banshees of Inisherin
19:00 Falcon Lake
19:00 No Bears
21:00 Living
21:15 A Man Called Otto
21:15 Nostalgia
21:15 Triangle of Sadness
top vrijdag 10-02-2023
11:00 De Acht Bergen
11:00 Rose
11:15 Close
11:15 Presque
11:15 The Banshees of Inisherin
13:30 A Man Called Otto
13:30 De Acht Bergen
13:30 L'Innocent (EN subtitles)
13:45 All the Beauty and the Bloodshed
13:45 No Bears
14:30 À plein temps
15:30 Triangle of Sadness
16:00 The Banshees of Inisherin
16:00 The Fabelmans
16:15 Nostalgia
16:15 Living
16:30 Falcon Lake
18:30 A Man Called Otto
18:30 De Acht Bergen
18:30 Presque
19:00 No Bears
20:30 Babylon
20:45 Falcon Lake
21:00 The Banshees of Inisherin
21:00 The Fabelmans
21:15 Nostalgia
21:15 Triangle of Sadness
top zaterdag 11-02-2023
11:00 De Acht Bergen
11:00 L'Innocent (EN subtitles)
11:15 Close
11:15 No Bears
11:15 The Banshees of Inisherin
13:30 A Man Called Otto
13:30 De Acht Bergen
14:00 Nostalgia
14:00 Triangle of Sadness
14:15 Presque
16:00 The Fabelmans
16:15 Falcon Lake
16:15 The Banshees of Inisherin
16:45 No Bears
18:30 A Man Called Otto
18:30 De Acht Bergen
19:00 Nostalgia
19:00 Presque
19:15 L'Innocent (EN subtitles)
21:00 Babylon
21:15 Falcon Lake
21:15 The Banshees of Inisherin
21:15 The Fabelmans
21:15 Triangle of Sadness
top zondag 12-02-2023
11:00 De Acht Bergen
11:00 Nostalgia
11:00 Presque
11:15 L'Innocent (EN subtitles)
12:00 No Bears
13:15 Falcon Lake
13:30 The Fabelmans
13:30 Triangle of Sadness
14:00 A Man Called Otto
14:00 The Banshees of Inisherin
15:30 Babylon
16:15 Nostalgia
16:15 Presque
16:30 De Acht Bergen
16:30 L'Innocent (EN subtitles)
19:00 A Man Called Otto
19:00 The Fabelmans
19:00 Triangle of Sadness
19:15 Falcon Lake
19:15 The Banshees of Inisherin
top maandag 13-02-2023
11:00 L'Innocent (EN subtitles)
11:00 Living
11:15 A Man Called Otto
11:15 Falcon Lake
11:15 Rose
13:30 De Acht Bergen
13:30 The Fabelmans
14:00 The Banshees of Inisherin
14:15 À plein temps
14:15 Presque
16:00 Falcon Lake
16:15 A Man Called Otto
16:15 No Bears
16:15 Nostalgia
16:15 Triangle of Sadness
18:30 De Acht Bergen
18:30 The Fabelmans
19:00 Close
19:00 Presque
19:00 The Banshees of Inisherin
21:00 Nostalgia
21:00 Sneak Preview
21:15 A Man Called Otto
21:15 No Bears
21:15 Triangle of Sadness