home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Cinecitta

Willem II straat 29, 5038 BA Tilburg +31-85-9022996 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 18-06-2021
11:00 Nomadland
11:00 Gunda
11:15 Son-Mother
11:15 Blackbird
13:45 De Oost
14:00 Judas and the Black Messiah
14:15 First Cow
 
14:30 I don't wanna dance
16:30 La dea fortuna
16:45 Rifkin's Festival
16:45 Ammonite
17:00 Kom hier dat ik u kus
17:30 Land
17:45 100UP
19:00 Son-Mother
19:00 De Slag Om De Schelde
19:00 Blackbird
19:15 Nomadland
19:30 Gunda
19:45 Petite Fille
21:00 Land
 
21:00 Ammonite
21:15 De Oost
21:30 Judas and the Black Messiah
21:30 De Slag Om De Schelde
21:45 Undine
top zaterdag 19-06-2021
11:00 Nomadland
11:15 Gunda
11:15 First Cow
11:30 I don't wanna dance
11:30 100UP
13:30 Judas and the Black Messiah
14:00 Son-Mother
14:00 Land
14:00 Just 6.5
14:15 Ammonite
14:30 Petite Fille
16:15 De Slag Om De Schelde
16:30 La dea fortuna
16:30 De Oost
16:45 Kom hier dat ik u kus
16:45 Blackbird
17:00 Undine
19:00 Nomadland
19:15 La dea fortuna
19:15 First Cow
19:15 Blackbird
19:30 Land
19:45 Petite Fille
21:00 Ammonite
21:15 Judas and the Black Messiah
21:15 De Slag Om De Schelde
21:15 De Oost
21:30 Son-Mother
21:30 Gunda
top zondag 20-06-2021
11:00 Ammonite
11:15 First Cow
11:15 Blackbird
11:30 I don't wanna dance
11:30 100UP
13:45 Judas and the Black Messiah
13:45 De Oost
14:00 Nomadland
14:15 Rifkin's Festival
14:15 Petite Fille
14:15 Land
16:15 De Slag Om De Schelde
16:30 La dea fortuna
16:30 Ammonite
16:45 Son-Mother
16:45 Gunda
16:45 Undine
19:00 Land
19:00 De Oost
19:15 Judas and the Black Messiah
19:15 De Slag Om De Schelde
19:30 Nomadland
19:45 Petite Fille
top maandag 21-06-2021
11:00 Kom hier dat ik u kus
11:00 Blackbird
11:15 Ammonite
11:30 Rifkin's Festival
11:30 Gunda
14:00 Just 6.5
14:00 I don't wanna dance
14:15 Land
14:15 Judas and the Black Messiah
14:30 Nomadland
15:00 100UP
16:15 De Oost
16:30 Son-Mother
16:45 De Slag Om De Schelde
16:45 Ammonite
17:00 I don't wanna dance
17:00 Blackbird
18:45 Petite Fille
18:45 First Cow
19:00 Land
19:00 Gunda
19:15 Nomadland
19:15 La dea fortuna
20:45 Son-Mother
20:45 De Oost
21:00 Judas and the Black Messiah
21:00 De Slag Om De Schelde
21:30 Sneak Preview
top dinsdag 22-06-2021
11:00 Nomadland
11:15 I don't wanna dance
11:15 Gunda
11:30 Ammonite
11:30 Undine
13:30 De Slag Om De Schelde
13:45 Land
13:45 First Cow
14:00 Rifkin's Festival
14:00 Blackbird
14:15 Petite Fille
16:00 De Oost
16:15 Kom hier dat ik u kus
16:15 Judas and the Black Messiah
16:30 La dea fortuna
16:30 Son-Mother
16:45 Undine
18:45 Nomadland
19:00 Petite Fille
19:00 Land
19:00 Ammonite
19:15 100UP
19:15 Gunda
20:45 De Slag Om De Schelde
20:45 De Oost
21:00 Zappa
21:15 Judas and the Black Messiah
21:15 The Dissident
21:15 Son-Mother
top woensdag 23-06-2021
11:00 La dea fortuna
11:00 Kom hier dat ik u kus
11:15 De Slag Om De Schelde
11:15 100UP
11:15 Undine
13:15 I don't wanna dance
13:30 Just 6.5
14:00 Nomadland
14:00 Land
14:15 Rifkin's Festival
14:15 First Cow
15:30 Petite Fille
16:00 Judas and the Black Messiah
16:15 De Oost
16:30 Blackbird
16:30 Ammonite
16:45 I don't wanna dance
19:00 Petite Fille
19:00 Nomadland
19:00 Gunda
19:15 Land
19:30 First Cow
20:45 Son-Mother
21:00 Judas and the Black Messiah
21:00 De Oost
21:15 De Slag Om De Schelde
21:15 Ammonite