home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Cine Sneek

Leeuwenburg 12, 8601 BC Sneek +31-515-412341 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 20-10-2018
11:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
11:00 Smallfoot 3D (NL)
11:00 Smallfoot (NL)
11:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:15 Brandweerman Sam Klaar voor actie! (NL)
11:30 Superjuffie
12:45 Smallfoot 3D (NL)
 
12:45 Smallfoot (NL)
13:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:30 Superjuffie
13:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
14:00 Brandweerman Sam Klaar voor actie! (NL)
15:00 Elvys Wereld: So Ibiza!
15:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
15:15 Smallfoot 3D (NL)
15:15 Smallfoot (NL)
15:30 Sobibor
15:45 Superjuffie
17:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
17:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
17:45 Johnny English Strikes Again
 
18:15 Bad Times at the El Royale
18:25 Zwaar Verliefd!
18:45 Doris
19:30 Rafal
19:30 Venom 3D
19:45 Night School
20:20 Zwaar Verliefd!
21:00 First Man
21:15 A Star Is Born
21:45 Hunter Killer
22:15 Mile 22
22:15 Johnny English Strikes Again
22:30 Hell Fest
top zondag 21-10-2018
11:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
11:00 Smallfoot 3D (NL)
11:00 Smallfoot (NL)
11:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:15 Brandweerman Sam Klaar voor actie! (NL)
11:30 Superjuffie
12:45 Smallfoot 3D (NL)
12:45 Smallfoot (NL)
13:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:30 Superjuffie
13:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
14:00 Brandweerman Sam Klaar voor actie! (NL)
15:00 Elvys Wereld: So Ibiza!
15:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
15:15 Smallfoot 3D (NL)
15:15 Smallfoot (NL)
15:30 Doris
15:45 Superjuffie
17:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
17:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
17:45 Johnny English Strikes Again
17:45 Superjuffie
18:15 Bad Times at the El Royale
18:45 Doris
19:30 Venom 3D
19:30 Rafal
19:45 Night School
20:00 Zwaar Verliefd!
21:00 First Man
21:15 A Star Is Born
21:45 Hell Fest
22:00 Zwaar Verliefd!
22:15 Mile 22
22:30 Venom 3D
top maandag 22-10-2018
11:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
11:00 Smallfoot 3D (NL)
11:00 Smallfoot (NL)
11:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:15 Brandweerman Sam Klaar voor actie! (NL)
11:30 Superjuffie
12:45 Smallfoot 3D (NL)
12:45 Smallfoot (NL)
13:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:30 Superjuffie
13:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
14:00 Brandweerman Sam Klaar voor actie! (NL)
15:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
15:00 Elvys Wereld: So Ibiza!
15:15 Smallfoot 3D (NL)
15:15 Smallfoot (NL)
15:30 The House with a Clock in Its Walls
15:45 Superjuffie
17:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
17:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
17:45 Doris
17:45 Superjuffie
18:15 Bad Times at the El Royale
18:45 Zwaar Verliefd!
19:10 A Simple Favor
19:30 Venom 3D
19:45 Sobibor
19:45 Night School
21:00 First Man
21:15 A Star Is Born
21:45 Hell Fest
22:00 Zwaar Verliefd!
22:15 Mile 22
22:30 Venom 3D
top dinsdag 23-10-2018
11:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
11:00 Smallfoot 3D (NL)
11:00 Smallfoot (NL)
11:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:15 Brandweerman Sam Klaar voor actie! (NL)
11:30 Superjuffie
12:45 Smallfoot 3D (NL)
12:45 Smallfoot (NL)
13:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:30 Superjuffie
13:30 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
14:00 Brandweerman Sam Klaar voor actie! (NL)
15:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
15:00 Elvys Wereld: So Ibiza!
15:15 Smallfoot 3D (NL)
15:15 Smallfoot (NL)
15:30 Doris
15:45 Superjuffie
17:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
17:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
17:45 Johnny English Strikes Again
17:45 Superjuffie
18:15 Bad Times at the El Royale
18:45 The House with a Clock in Its Walls
19:30 Zwaar Verliefd!
19:30 Venom 3D
19:45 Night School
20:00 Utya 22. juli
21:15 First Man
21:15 A Star Is Born
21:45 Hell Fest
22:00 Zwaar Verliefd!
22:15 Mile 22
22:30 Venom 3D
top woensdag 24-10-2018
11:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
11:00 Smallfoot 3D (NL)
11:00 Smallfoot (NL)
11:15 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
11:15 Brandweerman Sam Klaar voor actie! (NL)
11:30 Superjuffie
12:45 Smallfoot 3D (NL)
12:45 Smallfoot (NL)
13:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:30 Superjuffie
13:45 Sinterklaas en de Vlucht door de Lucht
14:00 Brandweerman Sam Klaar voor actie! (NL)
15:00 Elvys Wereld: So Ibiza!
15:15 Smallfoot 3D (NL)
15:15 Smallfoot (NL)
15:30 Goosebumps 2: Haunted Halloween
15:30 The House with a Clock in Its Walls
15:45 Superjuffie
17:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
17:45 Johnny English Strikes Again
17:45 Superjuffie
18:15 Bad Times at the El Royale
18:30 Mile 22
18:45 Doris
19:30 Rafal
19:45 Night School
20:00 Zwaar Verliefd!
21:00 De Dirigent
21:00 First Man
21:15 A Star Is Born
21:45 Hell Fest
22:00 Zwaar Verliefd!
22:30 Venom 3D
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Sneek