home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Cine Sneek

Leeuwenburg 12, 8601 BC Sneek +31-515-412341 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top vrijdag 23-10-2020
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:30 De Magische Poort (NL)
15:30 De Grote Sinterklaasfilm
15:45 Bigfoot Family (NL)
15:45 The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended)
16:15 After We Collided
17:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
 
17:00 De Grote Sinterklaasfilm
17:15 Honest Thief
18:20 After We Collided
18:30 Buladó
18:40 After We Collided
18:45 Casanova's
19:30 Tenet
20:15 Honest Thief
20:30 After We Collided
20:40 Buiten is het Feest
20:40 I Am Greta
20:50 Casanova's
top zaterdag 24-10-2020
13:15 Bigfoot Family (NL)
13:30 Bigfoot Family 3D (NL)
 
13:45 De Grote Sinterklaasfilm
13:45 Big Trip (NL)
13:45 The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended)
14:00 100% Wolf (NL)
15:00 Bigfoot Family (NL)
15:15 The War With Grandpa
15:45 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
15:45 De Magische Poort (NL)
16:15 After We Collided
16:50 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
17:15 De Grote Sinterklaasfilm
17:40 Big Trip (NL)
18:20 After We Collided
18:30 Buladó
18:40 Honest Thief
18:40 After We Collided
18:45 Casanova's
19:30 Tenet
20:20 Honest Thief
20:30 After We Collided
20:40 Buiten is het Feest
20:40 I Am Greta
20:50 Casanova's
top zondag 25-10-2020
10:30 100% Wolf (NL)
10:30 Trolls Wereldtour (NL)
10:40 Bigfoot Family (NL)
10:40 De Grote Sinterklaasfilm
10:50 Bigfoot Family 3D (NL)
11:15 Jackie en Oopjen
12:20 De Magische Poort 3D (NL)
12:30 Bigfoot Family (NL)
12:30 Big Trip (NL)
12:40 De Grote Sinterklaasfilm
13:10 Bigfoot Family 3D (NL)
13:30 The Lord of the Rings: The Return of the King (Extended)
14:10 100% Wolf (NL)
14:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
14:20 Bigfoot Family (NL)
14:20 Big Trip (NL)
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
16:10 De Grote Sinterklaasfilm
16:15 De Magische Poort (NL)
16:15 After We Collided
16:15 The War With Grandpa
17:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest
17:45 After We Collided
18:30 Casanova's
18:30 Buladó
18:30 Honest Thief
18:30 After We Collided
19:20 Tenet
20:00 Honest Thief
20:20 Buiten is het Feest
20:20 After We Collided
20:30 I Am Greta
20:45 Casanova's