home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Lantaren-Venster

Otto Reuchlinweg 996, 3072 MD Rotterdam +31-10-2772277 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 13-11-2019
14:15 Kapsalon Romy
14:45 Ailo, Het Dappere Rendier (NL)
15:00 Amazing Grace
15:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
16:15 An Unexpected Love
16:25 The Goldfinch
16:30 The Report
 
16:30 Dolor y gloria
17:00 Instinct
17:00 De Belofte van Pisa
19:00 Portrait de la jeune fille en feu
19:00 Mjlk
19:00 Judy
19:10 De Liefhebbers
19:30 Amazing Grace
21:00 And Then We Danced
21:10 Instinct
21:15 Fte de Famille
21:30 The Report
21:30 Dolor y gloria
21:30 A Tale of Three Sisters
 
top donderdag 14-11-2019
12:00 Dolor y gloria
12:00 And Then We Danced
12:00 Mjlk
12:30 A Tale of Three Sisters
14:10 Judy
14:15 Sorry We Missed You
14:30 The Irishman
14:50 Amazing Grace
16:30 The Report
16:40 De Liefhebbers
16:50 Instinct
18:45 Judy
19:00 Sorry We Missed You
19:00 Amazing Grace
19:45 The Irishman
21:00 And Then We Danced
21:15 Judy
21:30 Sorry We Missed You
top vrijdag 15-11-2019
12:00 Dolor y gloria
12:00 Mjlk
12:30 A Tale of Three Sisters
13:15 Fte de Famille
14:10 Judy
14:15 Sorry We Missed You
14:50 Amazing Grace
15:45 The Irishman
16:00 And Then We Danced
16:30 The Report
16:40 De Liefhebbers
16:50 Instinct
18:45 Judy
19:00 Sorry We Missed You
19:00 Amazing Grace
19:00 A Tale of Three Sisters
20:00 The Irishman
21:00 And Then We Danced
21:15 Judy
21:30 Sorry We Missed You
21:30 Portrait de la jeune fille en feu
top zaterdag 16-11-2019
12:00 Dolor y gloria
12:00 Mjlk
12:15 Ailo, Het Dappere Rendier (NL)
12:30 A Tale of Three Sisters
13:15 Downton Abbey
14:10 Judy
14:10 And Then We Danced
14:15 Sorry We Missed You
14:50 Amazing Grace
15:45 The Irishman
16:30 The Report
16:30 Portrait de la jeune fille en feu
16:40 De Liefhebbers
16:50 Mystify: Michael Hutchence
18:45 Judy
19:00 Sorry We Missed You
19:00 Instinct
19:00 Amazing Grace
20:00 The Irishman
21:00 And Then We Danced
21:15 Judy
21:30 Sorry We Missed You
21:30 Portrait de la jeune fille en feu
top zondag 17-11-2019
10:25 Mjlk
10:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:30 De Liefhebbers
11:00 Judy
11:30 Sorry We Missed You
11:30 Parasite
12:15 Ailo, Het Dappere Rendier (NL)
12:30 A Tale of Three Sisters
12:40 Fte de Famille
13:30 Jalan Raya Pos (De grote Postweg)
13:45 Sorry We Missed You
14:05 Western Stars
14:10 And Then We Danced
14:50 Amazing Grace
15:00 The Irishman
16:00 The Report
16:00 Western Stars
16:30 Judy
16:30 Portrait de la jeune fille en feu
16:50 Instinct
20:00 Mi vida
top maandag 18-11-2019
12:00 The Report
12:00 Dolor y gloria
12:15 De Liefhebbers
12:30 A Tale of Three Sisters
14:10 And Then We Danced
14:15 Sorry We Missed You
14:30 Judy
14:30 Kapsalon Romy
14:30 The Irishman
14:50 Amazing Grace
16:30 The Report
16:30 Portrait de la jeune fille en feu
16:30 Mystify: Michael Hutchence
16:50 Instinct
17:00 Fte de Famille
18:45 Judy
19:00 Sorry We Missed You
19:00 Amazing Grace
19:00 A Tale of Three Sisters
19:30 The Irishman
21:00 The Report
21:15 Judy
21:30 Sorry We Missed You
21:30 And Then We Danced
21:30 Sneak Preview
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Rotterdam