home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Lantaren-Venster

Otto Reuchlinweg 996, 3072 MD Rotterdam +31-10-2772277 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag

top zondag 15-07-2018
21:30 Tiere
21:30 The Trip to Spain
21:30 Disobedience
top maandag 16-07-2018
12:00 Casper en Emma maken theater (NL)
12:10 The Guernsey Literary Society
12:15 Zagros
12:30 Time Trial
 
12:30 The Bookshop
13:15 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
13:45 Rita & Krokodil 2 (NL)
14:30 On Chesil Beach
14:30 Disobedience
14:30 Isle of Dogs
14:45 The Place
15:00 Voyage of Time: Life's Journey
15:00 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
16:45 The Trip to Spain
16:50 Que Dios nos perdone
16:55 Beast
17:00 The Death of Stalin
17:00 The Mercy
 
17:00 Tiere
19:00 On Chesil Beach
19:00 The Bookshop
19:10 Disobedience
19:15 The Place
19:30 Escher: Het Oneindige Zoeken
20:00 Time Trial
21:15 Que Dios nos perdone
21:20 The Trip to Spain
21:30 The Mercy
21:30 Disobedience
21:30 Sneak Preview
top dinsdag 17-07-2018
12:00 Casper en Emma maken theater (NL)
12:10 The Guernsey Literary Society
12:15 Zagros
12:30 Time Trial
12:30 The Bookshop
13:15 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
13:45 Rita & Krokodil 2 (NL)
14:30 Disobedience
14:30 The Bookshop
14:30 Isle of Dogs
14:45 The Place
15:00 On Chesil Beach
15:00 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
16:45 The Trip to Spain
16:50 Que Dios nos perdone
16:55 Beast
17:00 The Death of Stalin
17:00 The Mercy
17:00 Tiere
19:00 On Chesil Beach
19:00 Ace in the Hole
19:00 Marvin ou la belle éducation
19:10 Disobedience
19:15 The Place
19:30 Time Trial
21:15 Que Dios nos perdone
21:15 Zagros
21:15 Call Me by Your Name
21:20 The Bookshop
21:30 The Trip to Spain
21:30 Disobedience
top woensdag 18-07-2018
12:00 Casper en Emma maken theater (NL)
12:00 On Chesil Beach
12:10 The Guernsey Literary Society
12:30 Time Trial
12:30 The Bookshop
13:15 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
13:45 Rita & Krokodil 2 (NL)
14:30 Disobedience
14:30 Isle of Dogs
14:30 Je t'aime, je t'aime
14:45 The Place
15:00 Voyage of Time: Life's Journey
15:00 Het Ongelooflijke Verhaal van de Mega Grote Peer (NL)
16:45 The Trip to Spain
16:50 Que Dios nos perdone
16:55 Beast
17:00 The Death of Stalin
17:00 The Mercy
17:00 Tiere
19:00 On Chesil Beach
19:10 Disobedience
19:15 The Place
19:30 Time Trial
19:30 Hitler versus Picasso and the Others
19:30 Phantom of the Paradise
21:15 Que Dios nos perdone
21:15 Zagros
21:20 The Bookshop
21:30 The Mercy
21:30 The Trip to Spain
21:30 Disobedience
top donderdag 19-07-2018
14:30 Muriel ou le Temps d'un Retour
19:30 Obsession
22:15 Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo
top vrijdag 20-07-2018
14:15 Hitler versus Picasso and the Others
14:30 Providence
19:30 Carrie
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Rotterdam