home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Lantaren-Venster

Otto Reuchlinweg 996, 3072 MD Rotterdam +31-10-2772277 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 24-07-2019
12:15 Three Identical Strangers
12:15 Casper en Emma op jacht naar de schat
12:20 The Little Comrade
13:00 Qui m'aime me suive!
13:00 Claire's Camera
13:00 Le jeune Ahmed
14:00 Ballon
 
14:15 Britt-Marie was hier
14:30 Mijn bijzonder rare week met Tess
14:45 Mia and the White Lion
15:00 The Biggest Little Farm
15:00 Le jeune Ahmed
16:15 El Reino
16:30 Funan
16:30 Rocketman
16:45 Yesterday
17:00 Apollo 11
17:00 Ruben Brandt, Collector
18:45 Elle
19:00 Yesterday
19:00 Ballon
 
19:00 Die Blechtrommel
19:30 Claire's Camera
19:30 Ruben Brandt, Collector
21:05 El Reino
21:20 Apollo 11
21:30 Yesterday
21:30 Le jeune Ahmed
21:30 Queen of Hearts
22:00 Angela
top donderdag 25-07-2019
12:00 Casper en Emma op jacht naar de schat
12:00 Britt-Marie was hier
12:15 Ballon
12:30 Veearts Maaike
12:30 The Biggest Little Farm
13:15 Claire's Camera
14:00 Ballon
14:30 Mia and the White Lion
14:35 Yesterday
14:45 Apollo 11
14:50 Tel Aviv on Fire
14:50 Mijn bijzonder rare week met Tess
16:45 Weldi (Dear Son)
16:45 El Reino
16:45 Le jeune Ahmed
16:55 Rocketman
17:00 Ruben Brandt, Collector
17:00 Malcolm X
19:00 Tel Aviv on Fire
19:10 Veearts Maaike
19:15 Britt-Marie was hier
19:25 Claire's Camera
19:30 Apollo 11
21:00 Ballon
21:05 Yesterday
21:15 Weldi (Dear Son)
21:15 Queen of Hearts
21:15 Le jeune Ahmed
21:30 El Reino
22:00 Slam
top vrijdag 26-07-2019
12:00 Casper en Emma op jacht naar de schat
12:00 Britt-Marie was hier
12:15 Ballon
12:30 Veearts Maaike
12:30 The Little Comrade
13:15 Claire's Camera
14:00 Ballon
14:30 Mia and the White Lion
14:35 Yesterday
14:45 Apollo 11
14:50 Tel Aviv on Fire
14:50 Mijn bijzonder rare week met Tess
16:30 Qui m'aime me suive!
16:45 El Reino
16:45 Le jeune Ahmed
16:45 Weldi (Dear Son)
16:55 Rocketman
17:00 Ruben Brandt, Collector
19:00 Tel Aviv on Fire
19:00 Britt-Marie was hier
19:00 Starship Troopers
19:10 Veearts Maaike
19:25 Claire's Camera
19:30 Apollo 11
21:00 Ballon
21:00 La Pianiste
21:05 Yesterday
21:15 Weldi (Dear Son)
21:30 El Reino
21:45 Le jeune Ahmed
top zaterdag 27-07-2019
12:00 Three Identical Strangers
12:00 Britt-Marie was hier
12:15 Ballon
12:30 Veearts Maaike
12:30 The Biggest Little Farm
13:15 Claire's Camera
14:00 Ballon
14:30 Mia and the White Lion
14:35 Yesterday
14:45 Apollo 11
14:50 Tel Aviv on Fire
14:50 Mijn bijzonder rare week met Tess
16:30 Qui m'aime me suive!
16:45 El Reino
16:45 Le jeune Ahmed
16:45 Weldi (Dear Son)
16:55 Rocketman
17:00 Ruben Brandt, Collector
19:00 Tel Aviv on Fire
19:00 The Scent of Green Papaya
19:10 Veearts Maaike
19:15 Britt-Marie was hier
19:25 Claire's Camera
19:30 Apollo 11
21:00 Queen of Hearts
21:00 Ballon
21:05 Yesterday
21:15 Le jeune Ahmed
21:15 Weldi (Dear Son)
21:30 El Reino
22:00 The Third Wife
top zondag 28-07-2019
10:30 The Little Comrade
10:30 Casper en Emma op jacht naar de schat
10:30 Ballon
10:30 La Pianiste
10:45 Yesterday
12:00 Three Identical Strangers
12:30 Veearts Maaike
12:35 The Biggest Little Farm
12:50 Mia and the White Lion
13:05 Britt-Marie was hier
13:15 Claire's Camera
14:00 Ballon
14:35 Yesterday
14:45 Apollo 11
14:50 Tel Aviv on Fire
14:50 Mijn bijzonder rare week met Tess
16:30 Qui m'aime me suive!
16:45 El Reino
16:45 Le jeune Ahmed
16:45 Weldi (Dear Son)
16:55 Rocketman
17:00 Ruben Brandt, Collector
19:00 Tel Aviv on Fire
19:10 Veearts Maaike
19:15 Britt-Marie was hier
19:25 Claire's Camera
19:30 Apollo 11
21:00 Ballon
21:05 Yesterday
21:15 Queen of Hearts
21:15 Le jeune Ahmed
21:15 Weldi (Dear Son)
21:30 El Reino
22:00 Knife+Heart
top maandag 29-07-2019
12:00 Three Identical Strangers
12:00 Britt-Marie was hier
12:15 Ballon
12:30 The Little Comrade
12:30 Casper en Emma op jacht naar de schat
13:15 Claire's Camera
14:00 Ballon
14:00 La Pianiste
14:30 Mijn bijzonder rare week met Tess
14:35 Yesterday
14:45 Apollo 11
14:50 Tel Aviv on Fire
16:30 Qui m'aime me suive!
16:45 El Reino
16:45 Le jeune Ahmed
16:45 Weldi (Dear Son)
16:55 Rocketman
17:00 Ruben Brandt, Collector
18:50 Queen of Hearts
19:00 Tel Aviv on Fire
19:10 Ruben Brandt, Collector
19:15 Britt-Marie was hier
19:25 Claire's Camera
19:30 Apollo 11
21:00 Ballon
21:05 Yesterday
21:15 Le jeune Ahmed
21:15 Weldi (Dear Son)
21:30 El Reino
21:30 Sneak Preview
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Rotterdam