home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Cinerama

Westblaak 18, 3012 KL Rotterdam +31-10-4115300 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 28-02-2020
10:55 Little Women
11:00 Spike en de Magische Steen (NL)
11:05 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:05 A Hidden Life
11:10 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
11:30 The Gentlemen
11:30 De Beentjes van Sint Hildegard
 
12:30 Frozen 2 (NL)
13:00 Dolittle (NL)
13:20 Spionnengeheimen (NL)
13:35 System Crasher
13:35 De Beentjes van Sint Hildegard
13:45 The Gentlemen
14:20 1917
14:55 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:20 Spike en de Magische Steen (NL)
15:40 Little Women
15:40 Emma
15:55 Parasite
16:00 The Gentlemen
16:40 Les Misérables
 
16:50 Gilda
17:20 De Beentjes van Sint Hildegard
18:45 Emma
18:50 Little Women
19:00 Parasite
19:00 Jojo Rabbit
19:15 The Gentlemen
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:35 The Lighthouse
21:10 System Crasher
21:20 Les Misérables
21:25 Parasite
21:30 The Gentlemen
21:35 The Invisible Man
21:35 1917
21:45 The Lighthouse
top zaterdag 29-02-2020
10:55 Little Women
11:00 Spike en de Magische Steen (NL)
11:05 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:10 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
11:15 April, May en June
11:30 The Gentlemen
11:30 De Beentjes van Sint Hildegard
12:30 Frozen 2 (NL)
13:00 Dolittle (NL)
13:20 Spionnengeheimen (NL)
13:35 System Crasher
13:35 De Beentjes van Sint Hildegard
13:35 1917
13:45 The Gentlemen
14:55 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:20 Spike en de Magische Steen (NL)
15:40 Little Women
15:40 Emma
15:55 Parasite
16:00 The Gentlemen
16:00 Les Misérables
16:50 Gilda
17:20 De Beentjes van Sint Hildegard
18:45 Emma
18:50 Little Women
19:00 Dark Waters
19:00 Parasite
19:15 The Gentlemen
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:35 The Lighthouse
21:10 System Crasher
21:25 Parasite
21:30 The Gentlemen
21:30 Les Misérables
21:35 The Invisible Man
21:35 1917
21:45 The Lighthouse
top zondag 01-03-2020
10:55 Little Women
11:00 Spike en de Magische Steen (NL)
11:05 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los!
11:10 Minuscule 2, het tropisch avontuur (NL)
11:20 Les Misérables
11:30 The Gentlemen
11:30 De Beentjes van Sint Hildegard
12:30 Frozen 2 (NL)
13:00 Dolittle (NL)
13:20 Spionnengeheimen (NL)
13:25 1917
13:35 System Crasher
13:35 De Beentjes van Sint Hildegard
13:45 The Gentlemen
14:50 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn
15:20 Spike en de Magische Steen (NL)
15:40 Little Women
15:40 Emma
15:45 The Lighthouse
15:55 Parasite
16:00 The Exorcist
16:45 System Crasher
17:20 The Lighthouse
18:45 Emma
18:50 Little Women
18:50 Jojo Rabbit
19:00 Parasite
19:05 Dark Waters
19:15 The Gentlemen
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
21:00 The Lighthouse
21:10 System Crasher
21:25 Bombshell
21:30 The Gentlemen
21:35 Knives Out
21:35 Les Misérables
21:35 1917
top maandag 02-03-2020
11:00 Dark Waters
11:00 Little Women
11:05 Parasite
11:05 Emma
11:25 April, May en June
11:30 The Gentlemen
11:30 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 Little Women
13:35 System Crasher
13:35 Emma
13:35 De Beentjes van Sint Hildegard
13:40 Once Upon a Time ... in Hollywood
13:45 The Gentlemen
13:45 1917
15:40 Little Women
15:55 Parasite
16:00 The Lighthouse
16:00 The Gentlemen
16:05 Les Misérables
16:05 De Beentjes van Sint Hildegard
16:45 System Crasher
18:45 Emma
18:50 Little Women
19:00 Richard Jewell
19:05 Les Misérables
19:15 The Gentlemen
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
19:35 The Lighthouse
21:10 Midnight Special
21:10 System Crasher
21:25 Parasite
21:30 The Gentlemen
21:35 Bombshell
21:35 1917
21:45 The Lighthouse
top dinsdag 03-03-2020
11:00 Parasite
11:00 Little Women
11:05 System Crasher
11:05 Emma
11:25 April, May en June
11:30 The Gentlemen
11:30 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 Little Women
13:35 System Crasher
13:35 Emma
13:35 De Beentjes van Sint Hildegard
13:40 Once Upon a Time ... in Hollywood
13:45 The Gentlemen
13:45 1917
15:40 Little Women
15:55 Parasite
16:00 The Lighthouse
16:00 The Gentlemen
16:05 Les Misérables
16:05 De Beentjes van Sint Hildegard
16:45 System Crasher
18:45 Emma
18:50 Little Women
19:05 Les Misérables
19:10 Joker
19:15 Dark Waters
19:15 The Gentlemen
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
21:10 Brawl in Cell Block 99
21:10 System Crasher
21:25 Parasite
21:30 The Gentlemen
21:35 Bombshell
21:35 1917
21:45 The Lighthouse
top woensdag 04-03-2020
11:00 Dark Waters
11:00 Little Women
11:05 Emma
11:10 Parasite
11:25 April, May en June
11:30 The Gentlemen
11:30 De Beentjes van Sint Hildegard
13:30 Onward (NL)
13:35 System Crasher
13:35 Emma
13:35 De Beentjes van Sint Hildegard
13:45 The Gentlemen
13:45 Spionnengeheimen (NL)
13:45 1917
15:40 Little Women
15:55 Parasite
16:00 The Lighthouse
16:00 The Gentlemen
16:05 Spike en de Magische Steen (NL)
16:05 Les Misérables
16:05 De Beentjes van Sint Hildegard
18:45 Emma
18:50 Little Women
19:00 Hard Eight
19:00 Parasite
19:10 Onward 3D
19:15 The Gentlemen
19:30 De Beentjes van Sint Hildegard
21:10 System Crasher
21:10 Les Misérables
21:15 The Lighthouse
21:25 Parasite
21:30 The Gentlemen
21:35 Bombshell
21:35 1917
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Rotterdam