home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Cinerama

Westblaak 18, 3012 KL Rotterdam +31-10-4115300 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 16-10-2019
16:15 Maleficent 2
16:15 Gemini Man
16:20 The Lion King
16:25 Piranhas
16:25 Joker
18:40 Downton Abbey
18:45 The Goldfinch
 
18:45 Fisherman's Friends
18:55 Instinct
19:00 Joker
19:20 A Rainy Day in New York
20:00 Ladies Night: Wat is dan Liefde
21:00 Maleficent 2
21:10 Ad Astra
21:15 Dolor y gloria
21:25 After the Wedding
21:30 Joker
21:45 Gemini Man
top donderdag 17-10-2019
11:10 Before the Frost
11:15 Juf Roos
11:15 Joker
 
11:15 Fisherman's Friends
11:15 Downton Abbey
11:25 Dolor y gloria
11:40 Instinct
12:35 The Goldfinch
13:25 Downton Abbey
13:40 Maleficent 2
13:50 Joker
13:50 Instinct
13:50 Dolor y gloria
13:55 A Rainy Day in New York
15:35 Once Upon a Time ... in Hollywood
15:55 Before the Frost
16:00 Ad Astra
16:05 After the Wedding
16:10 Maleficent 2
16:10 Dolor y gloria
16:30 Joker
18:45 Before the Frost
19:00 Instinct
19:00 Downton Abbey
19:10 Joker
19:15 Maleficent 2
19:45 The Godfather: Part II
20:55 Fisherman's Friends
21:05 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:30 Dolor y gloria
21:35 An Unexpected Love
21:45 Gemini Man
21:50 Joker
top vrijdag 18-10-2019
11:15 Trouble (NL)
11:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:15 Joker
11:15 Fisherman's Friends
11:25 Dolor y gloria
11:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:35 Kapsalon Romy
13:25 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:25 Downton Abbey
13:40 Maleficent 2
13:45 De Club van Lelijke Kinderen
13:50 Joker
13:50 Instinct
13:55 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:35 Once Upon a Time ... in Hollywood
15:55 Before the Frost
16:00 Ad Astra
16:05 After the Wedding
16:10 Maleficent 2
16:15 Trouble (NL)
16:30 Joker
18:40 A Rainy Day in New York
18:45 The Goldfinch
18:45 Before the Frost
18:50 Dolor y gloria
19:00 Instinct
19:00 Downton Abbey
19:10 Joker
20:40 An Unexpected Love
20:55 Fisherman's Friends
21:05 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:15 Maleficent 2
21:30 Instinct
21:45 Gemini Man
21:50 Joker
top zaterdag 19-10-2019
11:15 Trouble (NL)
11:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:15 Joker
11:15 Fisherman's Friends
11:25 Dolor y gloria
11:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:35 Kapsalon Romy
13:25 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:25 Downton Abbey
13:40 Maleficent 2
13:45 De Club van Lelijke Kinderen
13:50 Joker
13:50 Instinct
13:55 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:35 Once Upon a Time ... in Hollywood
15:55 Before the Frost
16:00 Ad Astra
16:05 After the Wedding
16:10 Maleficent 2
16:15 Trouble (NL)
16:30 Joker
18:40 A Rainy Day in New York
18:45 The Goldfinch
18:45 Before the Frost
18:50 Dolor y gloria
19:00 Instinct
19:00 Downton Abbey
19:10 Joker
20:40 An Unexpected Love
20:55 Fisherman's Friends
21:05 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:15 Maleficent 2
21:30 De Patrick
21:45 Gemini Man
21:50 Joker
top zondag 20-10-2019
11:15 Trouble (NL)
11:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:15 Maleficent 2
11:25 Juf Roos
11:25 Dolor y gloria
11:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:35 Kapsalon Romy
12:50 Fisherman's Friends
13:25 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:25 Downton Abbey
13:45 De Club van Lelijke Kinderen
13:50 Joker
13:50 Instinct
13:55 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:15 The Godfather: Part II
15:35 Once Upon a Time ... in Hollywood
15:55 Before the Frost
16:00 Maleficent 2
16:05 After the Wedding
16:15 Trouble (NL)
16:30 Joker
18:40 A Rainy Day in New York
18:45 Before the Frost
19:00 Friends 25th: The One With The Anniversary
19:00 Instinct
19:00 Downton Abbey
19:10 Joker
19:15 Maleficent 2
20:40 An Unexpected Love
20:55 Fisherman's Friends
21:05 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:30 Dolor y gloria
21:45 Gemini Man
21:50 Joker
top maandag 21-10-2019
11:15 Trouble (NL)
11:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:15 Joker
11:15 Fisherman's Friends
11:25 Dolor y gloria
11:30 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:35 Kapsalon Romy
13:25 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:25 Downton Abbey
13:40 Maleficent 2
13:45 De Club van Lelijke Kinderen
13:50 Joker
13:50 Instinct
13:55 Everest: De Jonge Yeti (NL)
15:35 Once Upon a Time ... in Hollywood
15:55 Before the Frost
16:00 Ad Astra
16:05 After the Wedding
16:10 Maleficent 2
16:15 Trouble (NL)
16:30 Joker
18:40 A Rainy Day in New York
18:45 Before the Frost
18:50 Dolor y gloria
19:00 Instinct
19:00 Downton Abbey
19:10 Joker
19:15 Official Secrets
20:40 An Unexpected Love
20:55 Fisherman's Friends
21:05 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:15 Maleficent 2
21:30 De Patrick
21:45 Gemini Man
21:50 Joker
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Rotterdam