home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Luxor Theater

Rijksweg 18, 5953 AE Reuver +31-77-4741234 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 16-10-2019
16:00 Misfit 2
16:15 Maleficent 2
16:30 Whitestar
16:45 Kapsalon Romy
18:45 After the Wedding
18:45 Gemini Man
19:00 F*ck de liefde
 
20:00 Ladies Night: Wat is dan Liefde
21:00 Maleficent 2
21:00 The Goldfinch
21:15 Joker
top donderdag 17-10-2019
10:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:45 Trouble (NL)
11:00 De Club van Lelijke Kinderen
11:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
13:00 De Brief voor Sinterklaas
13:30 Trouble (NL)
13:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:00 Instinct
 
15:45 De Club van Lelijke Kinderen
16:00 Misfit 2
16:45 Kapsalon Romy
17:00 Whitestar
18:30 Downton Abbey
18:45 F*ck de liefde
18:45 After the Wedding
19:00 Wat Is Dan Liefde
20:45 Maleficent 2
21:00 Joker
21:00 The Goldfinch
21:15 Gemini Man
top vrijdag 18-10-2019
10:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:45 Trouble (NL)
11:00 De Club van Lelijke Kinderen
11:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
13:00 De Brief voor Sinterklaas
13:30 Trouble (NL)
13:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:00 Misfit 2
15:45 De Club van Lelijke Kinderen
16:00 Maleficent 2
16:45 Kapsalon Romy
17:00 Whitestar
18:45 After the Wedding
19:00 Downton Abbey
19:15 F*ck de liefde
19:30 Wat Is Dan Liefde
21:00 The Goldfinch
21:15 Maleficent 2
21:30 Joker
21:45 Gemini Man
top zaterdag 19-10-2019
13:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
13:00 De Brief voor Sinterklaas
13:30 Trouble (NL)
13:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
15:00 Misfit 2
15:45 De Club van Lelijke Kinderen
16:00 Maleficent 2
16:45 Kapsalon Romy
17:00 Whitestar
18:45 After the Wedding
19:00 Downton Abbey
19:15 F*ck de liefde
19:30 Wat Is Dan Liefde
21:00 The Goldfinch
21:15 Maleficent 2
21:30 Joker
21:45 Gemini Man
top zondag 20-10-2019
11:45 De Brief voor Sinterklaas
12:00 Instinct
13:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
13:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
14:00 Trouble (NL)
15:00 Friends 25th: The One With The Anniversary
15:00 Misfit 2
16:00 Maleficent 2
16:15 De Club van Lelijke Kinderen
17:00 Whitestar
18:30 Kapsalon Romy
18:30 Downton Abbey
18:45 F*ck de liefde
19:00 Wat Is Dan Liefde
20:30 The Goldfinch
20:45 Maleficent 2
21:00 Joker
21:15 Gemini Man
top maandag 21-10-2019
18:30 Downton Abbey
18:45 Maleficent 2
18:45 F*ck de liefde
19:00 Wat Is Dan Liefde
20:45 Joker
21:00 The Goldfinch
21:00 Instinct
21:15 Gemini Man
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Beesel