home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Luxor Theater

Rijksweg 18, 5953 AE Reuver +31-77-4741234 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
18:45 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:45 Bella Donna's
19:00 Alles voor elkaar
20:00 Blade Runner 2049
20:45 Home Again
21:00 Geostorm
21:00 Rodin
 
top woensdag 25-10-2017
13:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:15 Dikkertje Dap
13:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:45 De LEGO Ninjago Film (NL)
14:45 My Little Pony: De Film (NL)
15:15 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:45 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:15 Misfit
17:00 De Emoji Film (NL)
17:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
18:45 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:45 Bella Donna's
19:00 Alles voor elkaar
20:00 Blade Runner 2049
 
20:45 Home Again
21:00 Geostorm
21:00 Rodin
top donderdag 26-10-2017
15:00 Tulip Fever
15:15 Home Again
18:45 Alles voor elkaar
18:45 HhhH - The Man with the Iron Heart
20:00 Geostorm
20:15 Thor: Ragnarök
20:45 Home Again
21:00 Jigsaw
top vrijdag 27-10-2017
19:00 Thor: Ragnarök
19:15 Alles voor elkaar
19:30 Jigsaw
20:00 Geostorm
21:15 Home Again
21:30 Jigsaw
22:00 Thor: Ragnarök
22:15 Blade Runner 2049
top zaterdag 28-10-2017
13:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:30 Dikkertje Dap
13:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
15:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:30 My Little Pony: De Film (NL)
16:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:30 Misfit
19:00 Thor: Ragnarök
19:15 Alles voor elkaar
19:30 Jigsaw
20:00 Geostorm
21:15 Home Again
21:30 Jigsaw
22:00 Thor: Ragnarök
22:15 Blade Runner 2049
top zondag 29-10-2017
11:30 The Royal Ballet: Alice Adventures In Wonderland
12:00 Tulip Fever
13:15 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
13:45 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
14:00 De LEGO Ninjago Film (NL)
14:30 Dikkertje Dap
15:00 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
16:00 De Kleine Vampier 3D (NL)
16:30 Misfit
16:30 My Little Pony: De Film (NL)
17:00 Geostorm
18:45 Alles voor elkaar
18:45 HhhH - The Man with the Iron Heart
20:00 Geostorm
20:15 Thor: Ragnarök
20:45 Home Again
21:00 Jigsaw
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Beesel