home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Oss

Lievekamplaan 4-6, 5341 GW Oss +31-412-622223 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 16-10-2019
13:30 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
13:30 Trouble (NL)
15:45 Maleficent 2 3D
15:45 Whitestar
15:45 Misfit 2
15:45 Joker
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
 
18:45 Maleficent 2 3D
18:45 Misfit 2
18:45 Gemini Man 3D
18:45 F*ck de liefde
20:00 Ladies Night: Wat is dan Liefde
21:00 It Chapter Two
21:45 Maleficent 2 3D
21:45 Joker
21:45 Gemini Man 3D
top donderdag 17-10-2019
10:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:00 Trouble (NL)
11:00 Juf Roos
11:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
 
13:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:15 F*ck de liefde
13:30 Whitestar
13:30 Trouble (NL)
15:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:45 Wat Is Dan Liefde
15:45 Maleficent 2 3D
16:00 Whitestar
16:00 Misfit 2
18:45 Maleficent 2 3D
18:45 Joker
18:45 Gemini Man 3D
19:00 Wat Is Dan Liefde
19:15 F*ck de liefde
21:30 Joker
21:45 Wat Is Dan Liefde
21:45 Haunt
21:45 Gemini Man 3D
21:45 F*ck de liefde
top vrijdag 18-10-2019
10:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:00 Trouble (NL)
11:00 Juf Roos
11:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
13:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:15 F*ck de liefde
13:30 Whitestar
13:30 Trouble (NL)
15:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:45 Wat Is Dan Liefde
15:45 Maleficent 2 3D
16:00 Whitestar
16:00 Misfit 2
18:45 Maleficent 2 3D
18:45 Joker
18:45 Gemini Man 3D
19:00 Wat Is Dan Liefde
19:15 F*ck de liefde
21:30 Joker
21:45 Wat Is Dan Liefde
21:45 Haunt
21:45 Gemini Man 3D
21:45 F*ck de liefde
top zaterdag 19-10-2019
13:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:15 F*ck de liefde
13:30 Whitestar
13:30 Trouble (NL)
15:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:45 Wat Is Dan Liefde
15:45 Maleficent 2 3D
16:00 Whitestar
16:00 Misfit 2
18:45 Maleficent 2 3D
18:45 Joker
18:45 Gemini Man 3D
19:00 Wat Is Dan Liefde
19:15 F*ck de liefde
21:30 Joker
21:45 Wat Is Dan Liefde
21:45 Haunt
21:45 Gemini Man 3D
21:45 F*ck de liefde
top zondag 20-10-2019
10:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
11:00 Trouble (NL)
11:00 Juf Roos
11:15 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
13:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:15 F*ck de liefde
13:30 Whitestar
13:30 Trouble (NL)
15:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
15:45 Wat Is Dan Liefde
15:45 Maleficent 2 3D
16:00 Whitestar
16:00 Misfit 2
19:00 Friends 25th: The One With The Anniversary
20:00 Wat Is Dan Liefde
20:00 Maleficent 2 3D
20:00 Haunt
20:00 Gemini Man 3D
top maandag 21-10-2019
19:30 Joker
19:45 Maleficent 2 3D
19:45 Gemini Man 3D
20:00 Wat Is Dan Liefde
20:00 Haunt
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Oss