home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda LUX

Mariënburg 38-39, 6511 PS Nijmegen 0900-5894636 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 16-10-2019
15:45 Joker
16:00 De Club van Lelijke Kinderen
16:15 Wallay
16:15 Kapsalon Romy
16:30 Ad Astra
16:45 Nina Wu
17:00 Dolor y gloria
 
17:45 Your Mum and Dad
18:45 Kapsalon Romy
18:45 De Patrick
19:00 Instinct
19:00 Fisherman's Friends
19:30 Dolor y gloria
19:30 Snelweg NL
19:45 Dirty God
21:00 Joker
21:05 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:15 The Goldfinch
21:30 Miles Davis: Birth of the Cool
21:45 After the Wedding
21:55 Piranhas
 
22:00 Nina Wu
top donderdag 17-10-2019
10:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:15 Wallay
11:15 Before the Frost
11:30 Grimm (re-edit)
11:45 Solan & Ludwig gaan naar de maan (NL)
12:00 Portrait de la jeune fille en feu
12:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
12:15 After the Wedding
12:15 De Club van Lelijke Kinderen
13:40 The Goldfinch
14:00 Fisherman's Friends
14:15 Lotte op zoek naar de draken
14:30 Kapitein Morten en de Spinnenkoningin
14:45 Instinct
15:15 Joker
16:15 ZOOks (NL)
16:15 De Club van Lelijke Kinderen
16:25 An Unexpected Love
16:40 Portrait de la jeune fille en feu
16:50 De Patrick
17:00 Dolor y gloria
18:00 Pavarotti
18:20 Downton Abbey
18:45 Fisherman's Friends
19:00 Kapsalon Romy
19:00 Instinct
19:15 Before the Frost
19:15 After the Wedding
20:30 A Fool's Paradise
20:30 Portrait de la jeune fille en feu
21:00 Dolor y gloria
21:00 Joker
21:15 An Unexpected Love
21:15 The Goldfinch
21:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:45 Nina Wu
top vrijdag 18-10-2019
10:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:15 ZOOks (NL)
11:00 Downton Abbey
11:15 Before the Frost
11:30 Piranhas
11:45 Solan & Ludwig gaan naar de maan (NL)
12:00 Kapsalon Romy
12:15 After the Wedding
12:15 De Club van Lelijke Kinderen
13:40 The Goldfinch
13:40 Your Mum and Dad
13:50 Fisherman's Friends
14:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:15 Lotte op zoek naar de draken
14:30 Kapitein Morten en de Spinnenkoningin
14:45 Instinct
15:40 Joker
16:00 De Club van Lelijke Kinderen
16:15 Supa Modo
16:15 An Unexpected Love
16:15 Kapsalon Romy
16:40 Portrait de la jeune fille en feu
17:00 Dolor y gloria
18:00 Grimm (re-edit)
18:20 Downton Abbey
18:45 Fisherman's Friends
19:00 Portrait de la jeune fille en feu
19:15 Before the Frost
19:15 After the Wedding
19:30 Dolor y gloria
19:30 Instinct
20:15 Pavarotti
21:00 Joker
21:15 The Goldfinch
21:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:35 De Patrick
21:45 An Unexpected Love
21:45 Nina Wu
22:00 Instinct
top zaterdag 19-10-2019
11:00 Downton Abbey
11:15 Before the Frost
11:30 Piranhas
11:45 Solan & Ludwig gaan naar de maan (NL)
12:00 Kapsalon Romy
12:15 De Club van Lelijke Kinderen
12:15 After the Wedding
13:30 Miles Davis: Birth of the Cool
13:40 The Goldfinch
13:40 Your Mum and Dad
13:50 Fisherman's Friends
14:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:15 Lotte op zoek naar de draken
14:30 Kapitein Morten en de Spinnenkoningin
14:45 Instinct
15:40 Joker
16:00 Celle que vous croyez
16:00 De Club van Lelijke Kinderen
16:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
16:15 An Unexpected Love
16:15 Kapsalon Romy
16:40 Portrait de la jeune fille en feu
17:00 Dolor y gloria
18:15 Grimm (re-edit)
18:20 Downton Abbey
18:45 Fisherman's Friends
19:00 Portrait de la jeune fille en feu
19:15 Before the Frost
19:15 After the Wedding
19:30 Dolor y gloria
19:30 Instinct
20:15 Pavarotti
21:00 Joker
21:15 The Goldfinch
21:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:35 De Patrick
21:45 An Unexpected Love
21:45 Nina Wu
22:00 Instinct
top zondag 20-10-2019
10:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:30 Downton Abbey
11:00 Before the Frost
11:45 Lotte op zoek naar de draken
12:00 Kapsalon Romy
12:15 After the Wedding
12:45 De Club van Lelijke Kinderen
13:10 Once Upon a Time ... in Hollywood
13:30 De Spiegel
13:40 The Goldfinch
13:45 Fisherman's Friends
14:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:15 Solan & Ludwig gaan naar de maan (NL)
14:45 Instinct
15:00 Kapitein Morten en de Spinnenkoningin
16:00 Celle que vous croyez
16:00 De Club van Lelijke Kinderen
16:15 An Unexpected Love
16:15 Kapsalon Romy
16:30 Joker
16:40 Portrait de la jeune fille en feu
16:40 Piranhas
17:00 Dolor y gloria
18:25 Your Mum and Dad
18:45 Fisherman's Friends
19:00 Instinct
19:05 Portrait de la jeune fille en feu
19:15 Before the Frost
19:15 After the Wedding
20:15 Pavarotti
20:15 Joker
20:30 Dolor y gloria
21:15 An Unexpected Love
21:15 The Goldfinch
21:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:45 De Patrick
21:45 Nina Wu
top maandag 21-10-2019
11:30 Dolor y gloria
11:30 Nina Wu
12:00 Portrait de la jeune fille en feu
12:15 After the Wedding
12:30 Downton Abbey
12:45 The Goldfinch
13:30 Piranhas
14:00 Grimm (re-edit)
14:00 Before the Frost
14:00 Fisherman's Friends
14:45 Instinct
15:00 Pavarotti
15:15 Joker
16:00 An Unexpected Love
16:30 De Patrick
16:40 Portrait de la jeune fille en feu
16:45 The Swallows of Kabul
17:00 Dolor y gloria
17:15 Celle que vous croyez
18:20 Downton Abbey
18:45 Fisherman's Friends
19:00 Instinct
19:15 Before the Frost
19:15 An Unexpected Love
19:30 Portrait de la jeune fille en feu
20:30 Your Mum and Dad
20:30 Dolor y gloria
21:00 Joker
21:15 Grimm (re-edit)
21:15 The Goldfinch
21:30 Once Upon a Time ... in Hollywood
22:00 Portrait de la jeune fille en feu
22:05 Nina Wu
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Nijmegen