home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathé City

Kleine Gartmanplantsoen 15-19, 1017 RP Amsterdam 0900-1458 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 16-01-2019
10:00 All You Need Is Love
10:30 The House That Jack Built
10:40 Colette
10:50 Beautiful Boy
11:30 Wildlife
12:10 The Wife
12:30 Shoplifters
 
13:15 A Star Is Born
13:30 Aquaman 3D
13:40 Welcome to Marwen
13:50 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
14:00 Creed II
14:30 The House That Jack Built
15:20 Bohemian Rhapsody
16:15 The Favourite
16:20 Stan & Ollie
16:40 Creed II
16:45 Ben Is Back
16:50 Aquaman 3D
17:50 White Boy Rick
18:20 Second Act
 
18:45 Kursk
19:00 The Favourite
19:10 Welcome to Marwen
19:30 Creed II
20:00 Aquaman 3D
20:30 Stan & Ollie
20:50 Bohemian Rhapsody
21:30 The House That Jack Built
21:40 Ben Is Back
21:50 White Boy Rick
22:20 Creed II
top donderdag 17-01-2019
10:00 The Wife
10:00 Ben Is Back
10:10 Colette
10:15 Mary Queen of Scots
10:30 Welcome to Marwen
10:40 Glass
10:50 A Star Is Born
12:15 Aquaman 3D
12:20 The Wife
12:40 Ben Is Back
13:00 Bohemian Rhapsody
13:30 White Boy Rick
13:45 The Favourite
14:00 Shoplifters
14:45 Glass
15:00 Mary Queen of Scots
15:20 The House That Jack Built
16:00 Bohemian Rhapsody
16:15 Second Act
16:40 Creed II
16:45 Stan & Ollie
17:45 Glass
18:00 White Boy Rick
18:30 Welcome to Marwen
18:45 Stan & Ollie
19:00 Bohemian Rhapsody
19:15 The Favourite
19:30 Glass
20:30 Mary Queen of Scots
20:45 Creed II
21:00 Ben Is Back
21:15 Aquaman 3D
22:00 The House That Jack Built
22:10 White Boy Rick
22:25 Glass
top vrijdag 18-01-2019
10:00 Second Act
10:00 Ben Is Back
10:10 Glass
10:15 Colette
10:40 Mary Queen of Scots
10:50 A Star Is Born
11:20 Shoplifters
12:15 Widows
12:30 The Wife
12:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
13:00 Glass
13:30 Bohemian Rhapsody
14:00 Stan & Ollie
14:10 Welcome to Marwen
14:50 Creed II
15:00 Mary Queen of Scots
15:40 The Favourite
16:00 Bohemian Rhapsody
16:20 Ben Is Back
16:40 Glass
16:50 Welcome to Marwen
17:45 The House That Jack Built
17:50 White Boy Rick
18:30 Creed II
18:45 Stan & Ollie
19:00 Bohemian Rhapsody
19:30 The Favourite
19:45 Glass
20:15 Mary Queen of Scots
21:00 Aquaman 3D
21:15 Ben Is Back
21:30 Creed II
21:45 White Boy Rick
22:10 Welcome to Marwen
22:45 Glass
23:00 Widows
top zaterdag 19-01-2019
10:00 Ben Is Back
10:10 White Boy Rick
10:10 Glass
10:20 Colette
10:45 Mary Queen of Scots
10:50 Shoplifters
11:10 A Star Is Born
12:30 The Wife
12:45 Second Act
13:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
13:00 Bohemian Rhapsody
13:30 Stan & Ollie
13:45 Glass
14:10 Welcome to Marwen
14:50 Creed II
15:10 The Favourite
15:50 Mary Queen of Scots
16:00 Ben Is Back
16:00 Bohemian Rhapsody
16:45 Glass
16:50 Welcome to Marwen
17:45 The House That Jack Built
17:50 White Boy Rick
18:30 Creed II
18:50 Stan & Ollie
19:00 Glass
19:30 The Favourite
19:45 Bohemian Rhapsody
20:20 Mary Queen of Scots
21:00 Aquaman 3D
21:15 Ben Is Back
21:30 Creed II
21:50 White Boy Rick
22:10 Welcome to Marwen
22:50 Glass
23:10 Widows
top zondag 20-01-2019
10:00 Second Act
10:00 Bohemian Rhapsody
10:10 Colette
10:30 Welcome to Marwen
10:40 Glass
10:50 Mary Queen of Scots
11:15 Shoplifters
12:10 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
12:45 The Wife
13:00 Bohemian Rhapsody
13:20 A Star Is Born
13:40 Glass
13:50 Creed II
14:00 Ben Is Back
15:00 Aquaman 3D
15:10 Mary Queen of Scots
16:00 Bohemian Rhapsody
16:20 Stan & Ollie
16:30 The Favourite
16:45 The House That Jack Built
16:45 Glass
18:00 Welcome to Marwen
18:20 Creed II
18:45 The Favourite
19:00 Bohemian Rhapsody
19:15 Ben Is Back
19:40 Glass
20:00 Stan & Ollie
20:30 Mary Queen of Scots
21:10 Aquaman 3D
21:30 The House That Jack Built
21:40 White Boy Rick
22:00 Glass
22:15 Creed II
22:30 Shoplifters
top maandag 21-01-2019
10:00 The Wife
10:00 Ben Is Back
10:10 Colette
10:10 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
10:30 Welcome to Marwen
10:40 Glass
10:50 Mary Queen of Scots
12:15 Aquaman 3D
12:20 The Wife
12:40 Ben Is Back
13:00 Bohemian Rhapsody
13:30 White Boy Rick
13:45 Shoplifters
14:00 The Favourite
14:45 Glass
15:00 Mary Queen of Scots
15:15 The House That Jack Built
16:00 Creed II
16:15 Second Act
16:45 Stan & Ollie
16:45 Bohemian Rhapsody
17:45 Glass
18:00 White Boy Rick
18:30 Welcome to Marwen
18:40 Stan & Ollie
19:00 Bohemian Rhapsody
19:15 Ben Is Back
19:35 Aquaman 3D
20:30 Mary Queen of Scots
20:45 Glass
21:00 The Favourite
21:10 Creed II
21:40 The House That Jack Built
22:10 White Boy Rick
22:30 Creed II
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amsterdam