home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda LumiŤre Cinema Restaurant Cafť

Bassin 88, 6211 AK Maastricht +31-43-3214080 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 19-10-2018
11:30 Beestenboel (Cinekid)
11:30 De grote boze vos & andere verhalen (NL)
11:30 KŲnigin von Niendorf (NL)
13:30 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:45 Los Bando (NL)
14:00 Superjuffie
14:15 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
 
15:00 E.T. the Extra-Terrestrial
15:40 First Man
15:45 De Buurtspion (NL)
16:00 Superjuffie
16:10 Todos lo saben
18:45 RafaŽl
18:45 The Ancient Woods
19:00 Todos lo saben
19:10 The Children Act
19:15 A casa tutti bene
19:30 Sir
20:40 First Man
20:50 Burning
21:15 Todos lo saben
 
21:20 Niemand in de stad
21:30 McQueen
21:35 BlacKkKlansman
top zaterdag 20-10-2018
13:30 Todos lo saben
13:30 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:45 Los Bando (NL)
14:00 Superjuffie
14:15 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
15:35 De Kleine Prins (NL)
15:40 First Man
15:45 De grote boze vos & andere verhalen (NL)
16:00 Superjuffie
16:10 Todos lo saben
18:45 RafaŽl
19:00 Todos lo saben
19:00 The Ancient Woods
19:20 The Children Act
19:30 Maria by Callas
19:40 A casa tutti bene
20:50 First Man
20:50 Burning
21:25 Todos lo saben
21:35 BlacKkKlansman
21:45 Niemand in de stad
21:45 Fahrenheit 11/9
top zondag 21-10-2018
12:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
12:00 Todos lo saben
12:10 First Man
12:10 The Ancient Woods
12:20 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
13:45 The Children Act
13:45 RafaŽl
14:00 Superjuffie
14:05 Sprekend Nederland
14:35 Todos lo saben
15:40 First Man
15:50 Burning
15:50 Kom en zie
16:00 Superjuffie
16:20 Niemand in de stad
17:10 Todos lo saben
18:45 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
18:45 RafaŽl
19:10 The Children Act
19:15 A casa tutti bene
19:30 Abel Ferrara - Not Guilty
19:45 Todos lo saben
20:40 First Man
20:50 Burning
21:15 Fahrenheit 11/9
21:15 Dogman
21:20 Niemand in de stad
top maandag 22-10-2018
18:45 RafaŽl
18:45 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
19:00 McQueen
19:00 Todos lo saben
19:10 The Children Act
19:30 Stalker
20:40 First Man
20:50 Burning
21:15 Todos lo saben
21:20 Niemand in de stad
21:35 Transit
top dinsdag 23-10-2018
18:45 RafaŽl
18:45 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
19:00 Todos lo saben
19:10 The Children Act
19:15 A casa tutti bene
19:30 Kom en zie
20:40 First Man
20:50 Burning
21:15 Todos lo saben
21:20 Niemand in de stad
21:35 Tesnota
top woensdag 24-10-2018
13:30 Todos lo saben
13:30 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:40 Superjuffie
13:45 The Children Act
13:45 RafaŽl
14:05 Maria by Callas
15:40 First Man
15:50 Stalker
15:50 Burning
15:50 A casa tutti bene
16:10 Todos lo saben
16:20 The Ancient Woods
18:45 RafaŽl
18:45 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
19:10 The Children Act
19:15 A casa tutti bene
19:30 Gluckauf
19:30 Kom en zie
20:40 First Man
20:50 Burning
21:15 Todos lo saben
21:20 Niemand in de stad
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Maastricht