home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Lumière Cinema Restaurant Café

Bassin 88, 6211 AK Maastricht +31-43-3214080 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 24-07-2019
13:40 The Little Comrade
13:40 Yuli
13:50 Casper en Emma op jacht naar de schat
14:00 Mijn bijzonder rare week met Tess
14:10 Apollo 11
15:00 Les valseuses
16:00 Queen of Hearts
 
16:00 Green Book
16:10 Mia and the White Lion
16:20 Ballon
16:30 Yesterday
18:50 Le jeune Ahmed
18:50 Ballon
19:00 Claire's Camera
19:00 The Biggest Little Farm
19:10 Apollo 11
19:20 Ága
20:30 Elle
20:50 The Professor and the Madman
21:10 Yesterday
21:15 Rocketman
 
21:20 El Reino
21:20 Ruben Brandt, Collector
top donderdag 25-07-2019
13:30 The Little Comrade
13:45 The Biggest Little Farm
14:00 Ballon
14:10 Casper en Emma op jacht naar de schat
14:10 Mijn bijzonder rare week met Tess
14:10 Apollo 11
16:00 Ruben Brandt, Collector
16:00 The Wife
16:10 Yesterday
16:10 Elle
16:20 Rocketman
16:20 Queen of Hearts
18:40 Mia and the White Lion
18:50 Le jeune Ahmed
18:50 Apollo 11
19:00 Ballon
19:10 Claire's Camera
19:20 Tel Aviv on Fire
20:40 El Reino
20:40 Green Book
20:50 Yesterday
20:50 The Professor and the Madman
21:20 Midsommar
21:20 The Dead Don't Die
top vrijdag 26-07-2019
13:30 The Little Comrade
13:45 The Biggest Little Farm
14:00 Ballon
14:00 Mia and the White Lion
14:10 Casper en Emma op jacht naar de schat
14:10 Apollo 11
16:00 Mijn bijzonder rare week met Tess
16:00 Cold War
16:10 Yesterday
16:10 La Cérémonie
16:20 Rocketman
16:20 Queen of Hearts
18:50 Apollo 11
18:50 Le jeune Ahmed
19:00 Ballon
19:00 La dentellière
19:10 Claire's Camera
19:20 Tel Aviv on Fire
20:40 Ruben Brandt, Collector
20:50 Yesterday
20:50 The Professor and the Madman
21:20 El Reino
21:20 Midsommar
21:20 The Dead Don't Die
top zaterdag 27-07-2019
13:30 The Little Comrade
13:45 The Biggest Little Farm
14:00 Ballon
14:00 Mia and the White Lion
14:10 Mijn bijzonder rare week met Tess
14:10 Apollo 11
16:00 Casper en Emma op jacht naar de schat
16:00 Green Book
16:10 Yesterday
16:10 La dentellière
16:20 Rocketman
16:20 Queen of Hearts
18:50 Le jeune Ahmed
18:50 Apollo 11
19:00 La Cérémonie
19:10 Claire's Camera
19:20 Ballon
19:30 Tel Aviv on Fire
20:40 Ruben Brandt, Collector
20:50 Yesterday
20:50 The Professor and the Madman
21:20 El Reino
21:30 The Dead Don't Die
21:40 Midsommar
top zondag 28-07-2019
12:00 Green Book
12:00 Ballon
12:10 Yesterday
13:30 The Little Comrade
14:00 Mia and the White Lion
14:10 Casper en Emma op jacht naar de schat
14:20 Mijn bijzonder rare week met Tess
14:30 The Biggest Little Farm
14:30 Apollo 11
16:00 Ruben Brandt, Collector
16:00 The Favourite
16:10 Midsommar
16:10 La Pianiste
16:30 Rocketman
16:30 Yesterday
18:50 Le jeune Ahmed
18:50 Apollo 11
18:55 Girl
19:00 Ballon
19:10 Claire's Camera
19:20 Tel Aviv on Fire
20:40 Ruben Brandt, Collector
20:50 Yesterday
20:50 The Professor and the Madman
21:00 El Reino
21:20 Midsommar
21:20 The Dead Don't Die
top maandag 29-07-2019
18:50 The Biggest Little Farm
18:50 Apollo 11
19:00 The Wife
19:00 Ballon
19:10 Claire's Camera
19:20 Tel Aviv on Fire
20:40 Three Identical Strangers
20:50 Yesterday
20:50 The Professor and the Madman
21:10 Le jeune Ahmed
21:20 Midsommar
21:20 The Dead Don't Die
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Maastricht