home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Euroscoop Lanaken

Europaplein 35, 3620 Lanaken +32-89-731088 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 13-11-2018
17:00 Smallfoot (NL)
17:00 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL)
17:00 Bohemian Rhapsody
17:00 A Star Is Born
17:15 Venom
17:15 The Nutcracker and the Four Realms
17:15 The House with a Clock in Its Walls
 
17:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
19:00 Venom
19:00 Fantastic Beasts Marathon
20:00 Venom
20:00 The Nutcracker and the Four Realms
20:00 Overlord
20:00 Niet Schieten
20:00 Johnny English Strikes Again
20:00 Halloween
20:00 Bohemian Rhapsody
22:30 The Nutcracker and the Four Realms
22:30 Overlord
22:30 Halloween
22:30 Bohemian Rhapsody
 
22:45 Johnny English Strikes Again
22:45 Hell Fest
top woensdag 14-11-2018
14:30 The Nutcracker and the Four Realms
14:30 The House with a Clock in Its Walls
14:30 Smallfoot (NL)
14:30 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL)
14:30 Niet Schieten
14:30 Goosebumps 2: Haunted Halloween
14:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
14:30 A Star Is Born
17:00 The House with a Clock in Its Walls
17:00 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL)
17:00 Niet Schieten
17:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
17:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
17:15 Venom
17:15 The Nutcracker and the Four Realms
17:15 Smallfoot (NL)
19:00 Venom
20:00 Venom
20:00 The Nutcracker and the Four Realms
20:00 Overlord
20:00 Niet Schieten
20:00 Johnny English Strikes Again
20:00 Halloween
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
20:00 Bohemian Rhapsody
22:30 The Nutcracker and the Four Realms
22:30 Overlord
22:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
22:30 Bohemian Rhapsody
22:45 Johnny English Strikes Again
22:45 Hell Fest
22:45 Halloween
top donderdag 15-11-2018
14:30 The Nutcracker and the Four Realms
14:30 The House with a Clock in Its Walls
14:30 Smallfoot (NL)
14:30 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL)
14:30 Niet Schieten
14:30 Goosebumps 2: Haunted Halloween
14:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
14:30 A Star Is Born
17:00 The House with a Clock in Its Walls
17:00 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL)
17:00 Niet Schieten
17:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
17:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
17:15 Venom
17:15 The Nutcracker and the Four Realms
17:15 Smallfoot (NL)
20:00 Venom
20:00 The Nutcracker and the Four Realms
20:00 Overlord
20:00 Niet Schieten
20:00 Johnny English Strikes Again
20:00 Halloween
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
20:00 Bohemian Rhapsody
22:30 Venom
22:30 The Nutcracker and the Four Realms
22:30 Overlord
22:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
22:30 Bohemian Rhapsody
22:45 Johnny English Strikes Again
22:45 Hell Fest
22:45 Halloween
top vrijdag 16-11-2018
14:30 The Nutcracker and the Four Realms
14:30 The House with a Clock in Its Walls
14:30 Smallfoot (NL)
14:30 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL)
14:30 Niet Schieten
14:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
14:30 A Star Is Born
14:30 Loro
17:00 The House with a Clock in Its Walls
17:00 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL)
17:00 Niet Schieten
17:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
17:15 Venom
17:15 The Nutcracker and the Four Realms
17:15 Smallfoot (NL)
17:15 Goosebumps 2: Haunted Halloween
20:00 Venom
20:00 The Nutcracker and the Four Realms
20:00 Overlord
20:00 Niet Schieten
20:00 Johnny English Strikes Again
20:00 Halloween
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
20:00 Bohemian Rhapsody
22:30 Venom
22:30 The Nutcracker and the Four Realms
22:30 Overlord
22:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
22:30 Bohemian Rhapsody
22:45 Johnny English Strikes Again
22:45 Hell Fest
22:45 Halloween
top zaterdag 17-11-2018
14:30 The Nutcracker and the Four Realms
14:30 De Grinch (NL)
14:30 Smallfoot (NL)
14:30 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL)
14:30 Niet Schieten
14:30 Goosebumps 2: Haunted Halloween
14:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
14:30 A Star Is Born
17:00 Smallfoot (NL)
17:00 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL)
17:00 Niet Schieten
17:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
17:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
17:15 Venom
17:15 The Nutcracker and the Four Realms
17:15 De Grinch (NL)
20:00 Venom
20:00 The Nutcracker and the Four Realms
20:00 Overlord
20:00 Niet Schieten
20:00 Johnny English Strikes Again
20:00 Halloween
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
20:00 Bohemian Rhapsody
22:30 Venom
22:30 The Nutcracker and the Four Realms
22:30 Overlord
22:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
22:30 Bohemian Rhapsody
22:45 Johnny English Strikes Again
22:45 Hell Fest
22:45 Halloween
top zondag 18-11-2018
14:30 The Nutcracker and the Four Realms
14:30 De Grinch (NL)
14:30 Smallfoot (NL)
14:30 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL)
14:30 Niet Schieten
14:30 Goosebumps 2: Haunted Halloween
14:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
14:30 A Star Is Born
17:00 Smallfoot (NL)
17:00 Sinterklaas en de Wakkere Nachten (NL)
17:00 Niet Schieten
17:00 Goosebumps 2: Haunted Halloween
17:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
17:15 Venom
17:15 The Nutcracker and the Four Realms
17:15 De Grinch (NL)
20:00 Venom
20:00 The Nutcracker and the Four Realms
20:00 Overlord
20:00 Niet Schieten
20:00 Johnny English Strikes Again
20:00 Halloween
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
20:00 Bohemian Rhapsody
22:30 Venom
22:30 The Nutcracker and the Four Realms
22:30 Overlord
22:30 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D
22:30 Bohemian Rhapsody
22:45 Johnny English Strikes Again
22:45 Hell Fest
22:45 Halloween
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Lanaken