home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Cinecenter

Lijnbaansgracht 236, 1017 PH Amsterdam +31-20-6236615 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top zaterdag 04-02-2023
18:20 Trois Couleurs: Blanc
18:30 All the Beauty and the Bloodshed
18:40 The Menu
18:50 The Banshees of Inisherin
20:30 Babylon
20:55 The Fabelmans
21:05 Broker (EN subtitles)
 
21:15 The Banshees of Inisherin
top zondag 05-02-2023
11:00 A Man Called Otto
11:00 La Double vie de Véronique
11:10 Women Talking
11:30 The Fabelmans
13:10 All the Beauty and the Bloodshed
13:40 Living
13:50 The Banshees of Inisherin
14:30 Babylon
15:40 Broker
16:00 The Fabelmans
16:15 The Banshees of Inisherin
18:15 The Whale
18:20 Broker (EN subtitles)
 
18:40 The Banshees of Inisherin
19:15 Triangle of Sadness
20:45 Tár
21:00 The Banshees of Inisherin
21:05 Nostalgia
top maandag 06-02-2023
11:00 Women Talking
11:00 The Banshees of Inisherin
11:10 La Double vie de Véronique
11:45 The Fabelmans
13:20 Broker
13:20 Living
13:30 The Banshees of Inisherin
15:30 The Fabelmans
15:40 Broker
16:00 De Acht Bergen
16:00 The Banshees of Inisherin
18:20 The Fabelmans
18:30 Nostalgia
18:45 The Banshees of Inisherin
19:30 Babylon
21:00 The Banshees of Inisherin
21:10 Le otto montagne (EN subtitles)
21:20 Broker (EN subtitles)
top dinsdag 07-02-2023
11:00 The Banshees of Inisherin
11:10 La Double vie de Véronique
11:25 Trois Couleurs: Blanc
11:45 The Fabelmans
13:20 Living
13:25 Trois Couleurs: Blanc
13:30 The Banshees of Inisherin
15:15 The Fabelmans
15:30 Babylon
15:40 Broker
16:00 The Banshees of Inisherin
18:20 The Fabelmans
18:30 Living
18:45 The Banshees of Inisherin
19:30 Babylon
20:45 Broker (EN subtitles)
21:15 The Banshees of Inisherin
21:20 The Whale
top woensdag 08-02-2023
11:00 The Banshees of Inisherin
11:10 La Double vie de Véronique
11:45 All the Beauty and the Bloodshed
12:30 The Fabelmans
13:20 Living
13:30 The Banshees of Inisherin
14:15 De Acht Bergen
15:30 The Fabelmans
15:40 Broker
16:00 The Banshees of Inisherin
17:15 Aftersun
18:20 All the Beauty and the Bloodshed
18:35 The Whale
18:45 The Banshees of Inisherin
19:30 Babylon
20:55 Broker (EN subtitles)
21:05 A Man Called Otto
21:15 The Banshees of Inisherin