home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Filmtheater Hilversum

Herenplein 5, 1211 DR Hilversum +31-35-6235466 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag

top vrijdag 19-10-2018
21:15 Todos lo saben
21:30 Sobibor
top zaterdag 20-10-2018
11:00 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
11:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
12:25 Brandweerman Sam Ė Klaar voor actie! (NL)
13:10 Down to Earth
13:45 Los Bando (NL)
 
14:00 The Children Act
15:00 Todos lo saben
15:50 Studio 54
16:10 First Man
17:30 Leaning Into the Wind: Andy Goldsworthy
18:20 Todos lo saben
19:00 RafaŽl
19:25 The Children Act
20:55 Burning
21:10 First Man
21:30 Niemand in de stad
top zondag 21-10-2018
11:00 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
12:20 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
12:35 Brandweerman Sam Ė Klaar voor actie! (NL)
 
13:55 RafaŽl
14:10 First Man
14:25 Niemand in de stad
16:00 Todos lo saben
16:30 Zie mij doen
16:50 The Children Act
18:15 Den skyldige
18:35 RafaŽl
18:55 Niemand in de stad
20:00 Burning
20:40 First Man
20:55 BlacKkKlansman
top maandag 22-10-2018
10:30 Beestenboel (Cinekid)
10:45 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
11:00 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
11:35 De grote boze vos & andere verhalen (NL)
12:10 Brandweerman Sam Ė Klaar voor actie! (NL)
12:55 Los Bando (NL)
13:25 RafaŽl
13:45 First Man
15:00 Janneman Robinson & Poeh (NL)
15:30 Todos lo saben
16:25 Niemand in de stad
17:15 Sprekend Nederland
18:30 The Children Act
18:45 Studio 54
19:00 RafaŽl
20:35 First Man
20:50 Todos lo saben
21:10 Niemand in de stad
top dinsdag 23-10-2018
10:30 Brandweerman Sam Ė Klaar voor actie! (NL)
10:45 De Buurtspion (NL)
11:00 Maria by Callas
12:00 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
12:30 Beestenboel (Cinekid)
13:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
13:30 RafaŽl
13:45 Sobibor
15:10 Los Bando (NL)
15:35 First Man
15:55 Burning
17:15 The Ancient Woods
18:30 The Children Act
18:55 Leaning Into the Wind: Andy Goldsworthy
19:10 Niemand in de stad
20:35 First Man
20:50 Todos lo saben
21:10 RafaŽl
top woensdag 24-10-2018
10:30 Beestenboel (Cinekid)
10:45 Gordon & Paddy - de Zaak van de Gestolen Nootjes (NL)
11:00 The Children Act
11:35 Los Bando (NL)
12:10 Brandweerman Sam Ė Klaar voor actie! (NL)
13:10 De grote boze vos & andere verhalen (NL)
13:40 Pluisje (NL)
14:00 Todos lo saben
14:55 Rosie & Moussa
15:30 First Man
16:35 Niemand in de stad
16:55 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land
18:25 Life Itself
18:45 Todos lo saben
19:00 RafaŽl
20:45 First Man
21:00 De Dirigent
21:20 The Sisters Brothers
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Hilversum