home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Hasselt

Via Media 1, 3500 Hasselt +32-1-1298600 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top vrijdag 24-09-2021
22:00 Dune
22:15 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22:45 Escape Room: Tournament of Champions
22:45 Malignant
22:45 Don't Breathe 2
22:45 Rookie
22:45 After We Fell
 
top zaterdag 25-09-2021
13:30 Jungle Cruise
13:45 Stillwater
13:45 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
13:45 Dune
13:45 Free Guy
14:00 K3 Dans van de Farao
14:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
14:00 De Magische Poort (NL)
14:15 100% Wolf (NL)
14:30 De Flummels (NL)
14:45 Paw Patrol: De Film (NL)
16:30 Respect
16:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
16:45 Stillwater
 
16:45 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
16:45 Free Guy
17:00 Paw Patrol: De Film (NL)
17:00 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
17:00 Rookie
17:00 Words on Bathroom Walls
17:15 Dune
17:15 After We Fell
19:30 Fast & Furious 9
19:30 After We Fell
19:45 Escape Room: Tournament of Champions
19:45 Free Guy
19:45 Rookie
20:00 Dune
20:00 The Protege
20:15 Stillwater
20:15 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
20:45 Dune
22:00 Dune
22:15 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22:30 Malignant
22:30 Rookie
22:45 Escape Room: Tournament of Champions
22:45 Don't Breathe 2
top zondag 26-09-2021
10:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
10:30 Spirit Ongetemd (NL)
10:45 100% Wolf (NL)
10:45 Paw Patrol: De Film (NL)
10:45 De Magische Poort (NL)
11:00 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
13:30 Jungle Cruise
13:45 Stillwater
13:45 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
13:45 Dune
13:45 Free Guy
14:00 K3 Dans van de Farao
14:00 De Boss Baby: Familiezaken (NL)
14:00 100% Wolf (NL)
14:00 De Magische Poort (NL)
14:15 De Flummels (NL)
14:30 Rookie
14:45 Paw Patrol: De Film (NL)
16:30 Respect
16:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
16:45 Stillwater
16:45 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
16:45 Free Guy
17:00 Paw Patrol: De Film (NL)
17:00 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
17:00 Small World
17:15 Dune
17:15 Rookie
17:30 After We Fell
19:30 Fast & Furious 9
19:30 After We Fell
19:45 Free Guy
19:45 Oasis: Knebworth 1996
20:00 Escape Room: Tournament of Champions
20:00 Dune
20:00 Rookie
20:15 Stillwater
20:15 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
20:45 Dune
22:00 Dune
22:15 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22:30 Malignant
22:45 Escape Room: Tournament of Champions
22:45 Don't Breathe 2
22:45 Rookie
top maandag 27-09-2021
13:30 Jungle Cruise
13:45 Benedetta
13:45 Respect
13:45 Malignant
13:45 Don't Breathe 2
13:45 Dune
14:00 Stillwater
14:00 100% Wolf (NL)
14:00 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
14:00 Free Guy
14:15 Rookie
14:15 After We Fell
16:30 Respect
16:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
16:45 Benedetta
16:45 Free Guy
16:45 Rookie
17:00 Stillwater
17:00 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
17:15 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
17:15 Don't Breathe 2
17:15 Dune
17:30 After We Fell
19:30 Fast & Furious 9
19:30 After We Fell
19:45 The Hitman's Wife's Bodyguard
19:45 Escape Room: Tournament of Champions
19:45 Free Guy
19:45 Rookie
20:00 Don't Breathe 2
20:00 Dune
20:15 Stillwater
20:30 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
20:45 Dune
22:00 Dune
22:15 Stillwater
22:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22:45 Escape Room: Tournament of Champions
22:45 Malignant
22:45 Don't Breathe 2
22:45 Rookie
top dinsdag 28-09-2021
13:30 Jungle Cruise
13:45 Benedetta
13:45 Respect
13:45 Malignant
13:45 Don't Breathe 2
13:45 Dune
13:45 Free Guy
14:00 Stillwater
14:00 100% Wolf (NL)
14:00 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
14:15 Rookie
14:15 After We Fell
16:30 Respect
16:30 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
16:45 De Croods 2: Een nieuw begin (NL)
16:45 Benedetta
16:45 Free Guy
16:45 Rookie
17:00 Stillwater
17:15 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
17:15 Don't Breathe 2
17:15 Dune
17:30 After We Fell
19:30 Fast & Furious 9
19:30 Don't Breathe 2
19:30 After We Fell
19:45 Free Guy
20:00 Escape Room: Tournament of Champions
20:00 Dune
20:00 Rookie
20:15 Stillwater
20:30 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
20:45 Dune
22:00 Dune
22:15 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
22:30 Malignant
22:45 Escape Room: Tournament of Champions
22:45 Don't Breathe 2
22:45 Rookie