home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Hasselt

Via Media 1, 3500 Hasselt +32-1-1298600 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 21-02-2019
20:30 Aquaman
22:15 Eighth Grade
22:15 Aquaman
22:30 Happy Death Day 2U
22:30 Glass
22:30 Escape Room
22:30 Creed II
 
22:30 Çiçero
22:30 Alita: Battle Angel
22:45 Trio
22:45 The Possession of Hannah Grace
top vrijdag 22-02-2019
13:45 Alita: Battle Angel
14:00 Beautiful Boy
14:00 Trio
14:00 Green Book
14:00 Escape Room
14:00 De Lego Film 2 (NL)
14:00 Alita: Battle Angel
14:15 De Collega's 2.0
14:15 If Beale Street Could Talk
14:15 Hoe tem je een draak 3 (NL)
 
14:15 How to Train Your Dragon 3
14:15 Happy Death Day 2U
14:15 Eighth Grade
16:30 Mary Poppins Returns
16:45 Total Dhamaal
16:45 High End Yaariyaan
16:45 Escape Room
16:45 Eighth Grade
16:45 De Lego Film 2 (NL)
16:45 Çiçero
16:45 Aquaman
16:45 Alita: Battle Angel
17:00 Niet Schieten
17:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
17:00 How to Train Your Dragon 3
17:00 Alita: Battle Angel
19:30 The Mule
19:30 Glass
19:30 Alita: Battle Angel
19:30 A Star Is Born
19:45 Cold Pursuit
19:45 Green Book
19:45 Eighth Grade
19:45 Çiçero
19:45 Alita: Battle Angel
20:00 Trio
20:00 Happy Death Day 2U
20:00 Escape Room
20:30 Aquaman
22:15 Eighth Grade
22:15 Aquaman
22:30 Happy Death Day 2U
22:30 Glass
22:30 Escape Room
22:30 Creed II
22:30 Çiçero
22:30 Alita: Battle Angel
22:45 Trio
22:45 The Possession of Hannah Grace
top zaterdag 23-02-2019
13:45 Alita: Battle Angel
14:00 Trio
14:00 Escape Room
14:00 De Lego Film 2 (NL)
14:00 Alita: Battle Angel
14:15 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:15 Nachtwacht: De Poort der Zielen
14:15 Hoe tem je een draak 3 (NL)
14:15 How to Train Your Dragon 3
14:15 Happy Death Day 2U
14:15 Eighth Grade
14:30 PAW Patrol: Mighty Pups (NL)
14:30 Hoe tem je een draak 3 3D (NL)
16:30 Mary Poppins Returns
16:45 Total Dhamaal
16:45 High End Yaariyaan
16:45 Happy Death Day 2U
16:45 Escape Room
16:45 Eighth Grade
16:45 De Lego Film 2 (NL)
16:45 Çiçero
16:45 Alita: Battle Angel
17:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
17:00 How to Train Your Dragon 3
17:00 Alita: Battle Angel
17:15 De Lego Film 2 3D (NL)
19:30 How to Train Your Dragon 3
19:30 Glass
19:30 Alita: Battle Angel
19:30 A Star Is Born
19:45 Cold Pursuit
19:45 Green Book
19:45 Eighth Grade
19:45 Çiçero
19:45 Alita: Battle Angel
20:00 Trio
20:00 Happy Death Day 2U
20:00 Escape Room
20:30 Aquaman
22:15 Eighth Grade
22:15 Aquaman
22:30 Happy Death Day 2U
22:30 Glass
22:30 Escape Room
22:30 Creed II
22:30 Çiçero
22:30 Alita: Battle Angel
22:45 Trio
22:45 The Possession of Hannah Grace
top zondag 24-02-2019
10:45 Ralph Breaks The Internet (NL)
10:45 PAW Patrol: Mighty Pups (NL)
10:45 Nachtwacht: De Poort der Zielen
10:45 Hoe tem je een draak 3 (NL)
10:45 De Lego Film 2 (NL)
10:45 Alita: Battle Angel
13:45 Alita: Battle Angel
14:00 Trio
14:00 Ralph Breaks The Internet (NL)
14:00 Escape Room
14:00 Alita: Battle Angel
14:15 Nachtwacht: De Poort der Zielen
14:15 Hoe tem je een draak 3 (NL)
14:15 How to Train Your Dragon 3
14:15 Happy Death Day 2U
14:15 Eighth Grade
14:15 De Lego Film 2 (NL)
14:30 Hoe tem je een draak 3 3D (NL)
14:45 PAW Patrol: Mighty Pups (NL)
16:30 Çiçero
16:45 Notting Hill
16:45 High End Yaariyaan
16:45 Nureyev
16:45 Happy Death Day 2U
16:45 Escape Room
16:45 Eighth Grade
16:45 Alita: Battle Angel
17:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
17:00 How to Train Your Dragon 3
17:00 De Lego Film 2 (NL)
17:00 Alita: Battle Angel
17:15 De Lego Film 2 3D (NL)
19:30 Total Dhamaal
19:30 Glass
19:30 Alita: Battle Angel
19:30 A Star Is Born
19:45 Cold Pursuit
19:45 Green Book
19:45 Eighth Grade
19:45 Çiçero
19:45 Alita: Battle Angel
20:00 Trio
20:00 Happy Death Day 2U
20:15 Escape Room
20:30 Aquaman
22:15 Aquaman
22:30 Glass
22:30 Eighth Grade
22:30 Creed II
22:30 Çiçero
22:30 Alita: Battle Angel
22:45 Trio
22:45 The Possession of Hannah Grace
22:45 Happy Death Day 2U
22:45 Escape Room
top maandag 25-02-2019
13:45 Alita: Battle Angel
14:00 Beautiful Boy
14:00 Trio
14:00 Green Book
14:00 Escape Room
14:00 De Lego Film 2 (NL)
14:00 Alita: Battle Angel
14:15 De Collega's 2.0
14:15 If Beale Street Could Talk
14:15 Hoe tem je een draak 3 (NL)
14:15 How to Train Your Dragon 3
14:15 Happy Death Day 2U
14:15 Eighth Grade
16:30 Mary Poppins Returns
16:45 Trio
16:45 Happy Death Day 2U
16:45 Escape Room
16:45 Eighth Grade
16:45 De Lego Film 2 (NL)
16:45 Çiçero
16:45 Aquaman
16:45 Alita: Battle Angel
17:00 Niet Schieten
17:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
17:00 How to Train Your Dragon 3
17:00 Alita: Battle Angel
19:30 The Mule
19:30 Glass
19:30 Alita: Battle Angel
19:30 A Star Is Born
19:45 If Beale Street Could Talk
19:45 Green Book
19:45 Eighth Grade
19:45 Çiçero
19:45 Alita: Battle Angel
20:00 Trio
20:00 Happy Death Day 2U
20:00 Escape Room
20:30 Aquaman
22:15 Eighth Grade
22:15 Aquaman
22:30 Happy Death Day 2U
22:30 Glass
22:30 Escape Room
22:30 Creed II
22:30 Çiçero
22:30 Alita: Battle Angel
22:45 Trio
22:45 The Possession of Hannah Grace
top dinsdag 26-02-2019
13:45 Alita: Battle Angel
14:00 Beautiful Boy
14:00 Trio
14:00 Escape Room
14:00 De Lego Film 2 (NL)
14:00 Alita: Battle Angel
14:15 If Beale Street Could Talk
14:15 Hoe tem je een draak 3 (NL)
14:15 How to Train Your Dragon 3
14:15 Happy Death Day 2U
14:15 Eighth Grade
14:30 De Collega's 2.0
16:30 Mary Poppins Returns
16:45 Trio
16:45 Happy Death Day 2U
16:45 Escape Room
16:45 Eighth Grade
16:45 De Lego Film 2 (NL)
16:45 Çiçero
16:45 Aquaman
16:45 Alita: Battle Angel
17:00 Niet Schieten
17:00 Hoe tem je een draak 3 (NL)
17:00 How to Train Your Dragon 3
17:00 Alita: Battle Angel
19:30 Glass
19:30 Alita: Battle Angel
19:30 A Star Is Born
19:45 If Beale Street Could Talk
19:45 Green Book
19:45 Eighth Grade
19:45 Çiçero
19:45 Alita: Battle Angel
20:00 Trio
20:00 Happy Death Day 2U
20:00 Escape Room
20:30 Aquaman
22:15 Aquaman
22:30 Happy Death Day 2U
22:30 Glass
22:30 Escape Room
22:30 Eighth Grade
22:30 Creed II
22:30 Çiçero
22:30 Alita: Battle Angel
22:45 Trio
22:45 The Possession of Hannah Grace
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Hasselt