home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Filmtheater de Lieve Vrouw

Lieve Vrouwestraat 13, 3811 BP Amersfoort +31-33-4226555 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 22-06-2021
11:50 Petite Fille
11:50 Gunda
12:10 Promising Young Woman
13:50 De Slag Om De Schelde
14:00 Blackbird
14:30 Son-Mother
16:10 The Dissident
 
16:25 Judas and the Black Messiah
16:40 Kom hier dat ik u kus
18:30 First Cow
18:45 Gunda
19:00 Nomadland
20:45 Judas and the Black Messiah
21:00 Undine
21:15 La dea fortuna
top woensdag 23-06-2021
11:50 Undine
11:50 Nomadland
12:10 Gunda
13:50 Ammonite
14:05 La dea fortuna
14:15 Aya and the Witch
 
16:05 De Oost
16:15 Dropje
16:30 Son-Mother
18:45 Nomadland
19:00 I don't wanna dance
19:15 Son-Mother
21:00 Judas and the Black Messiah
21:00 Blackbird
21:20 Petite Fille
top donderdag 24-06-2021
11:50 Flowers of Shanghai
12:30 Fallen Angels
14:15 Love in a Bottle
14:40 DNA
15:00 Gunda
16:00 De Oost
16:40 Mandibules
17:00 Nomadland
18:45 Lourdes
19:00 Son-Mother
19:15 Mandibules
20:45 DNA
21:00 Nomadland
21:15 Love in a Bottle
top vrijdag 25-06-2021
11:50 Nomadland
12:15 De Oost
12:30 La dea fortuna
12:30 Blackbird
14:10 Gunda
14:30 2046
14:50 DNA
15:15 De Slag Om De Schelde
16:20 Undine
16:55 Nomadland
17:00 Aya and the Witch
18:40 DNA
18:55 Flowers of Shanghai
19:10 Love in a Bottle
19:10 Mandibules
20:40 Judas and the Black Messiah
21:00 Nomadland
21:00 I don't wanna dance
21:15 Undine
top zaterdag 26-06-2021
11:50 Undine
12:05 Blackbird
12:20 La dea fortuna
12:50 De Oost
13:50 Hallo Wereld! (NL)
14:10 Mandibules
14:40 Lourdes
15:15 Aya and the Witch
16:30 Zappa
16:45 Nomadland
17:00 In the Mood for Love
17:00 Flowers of Shanghai
19:00 Son-Mother
19:15 Mandibules
19:15 Love in a Bottle
19:30 Gunda
21:00 First Cow
21:00 DNA
21:15 Judas and the Black Messiah
21:30 Nomadland
top zondag 27-06-2021
11:50 DNA
11:50 Love in a Bottle
12:10 Gunda
12:25 Undine
13:35 Aya and the Witch
13:45 Nomadland
14:10 La dea fortuna
14:30 Mandibules
15:25 Hallo Wereld! (NL)
16:00 De Slag Om De Schelde
16:15 Judas and the Black Messiah
16:30 Nomadland
17:00 Petite Fille
18:30 Mandibules
19:00 De Oost
19:15 First Cow
19:45 Zappa
20:15 Nomadland