home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Filmtheater de Lieve Vrouw

Lieve Vrouwestraat 13, 3811 BP Amersfoort +31-33-4226555 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag

top donderdag 24-09-2020
20:45 A Girl Missing
21:00 Barn
21:30 Shirley
top vrijdag 25-09-2020
11:55 De Beentjes van Sint Hildegard
12:15 Love Sarah
12:30 Shirley
14:10 Valley of the Gods
 
14:25 Deux
14:45 Paradise drifters
16:30 The Personal History of David Copperfield
16:45 A Girl Missing
17:00 Öndög
18:55 Love Sarah
19:10 Deux
19:25 Shirley
21:00 Buladó
21:15 Valley of the Gods
21:40 Atlantis
top zaterdag 26-09-2020
11:55 Love Sarah
12:15 Deux
12:30 Un Fils
 
14:00 De Beentjes van Sint Hildegard
14:25 Shirley
14:40 Atlantis
16:15 Barn
16:40 The Personal History of David Copperfield
17:00 Paradise drifters
18:50 A Girl Missing
19:10 Deux
19:25 Love Sarah
20:30 Memento Mori
21:10 Kom hier dat ik u kus
21:25 Valley of the Gods
21:40 Shirley
top zondag 27-09-2020
12:00 Un Fils
12:15 Deux
12:30 Shirley
14:10 Atlantis
14:30 Valley of the Gods
14:45 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902)
16:15 The Personal History of David Copperfield
16:30 El Principe
16:45 Love Sarah
17:15 I.M.
18:30 Deux
18:45 A Girl Missing
19:00 De Beentjes van Sint Hildegard
19:30 De Dick Maas Methode
20:40 Öndög
20:55 Été 85
21:15 Sidik en de panter
top maandag 28-09-2020
18:25 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902)
18:40 Deux
18:55 Love Sarah
19:15 Sidik en de panter
20:15 A Girl Missing
20:40 Buiten is het Feest
21:00 Shirley
21:15 Atlantis
top dinsdag 29-09-2020
12:00 Deux
12:15 Un Fils
12:30 De Beentjes van Sint Hildegard
12:45 Shirley
14:00 Love Sarah
14:15 El Principe
14:45 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902)
15:15 The Personal History of David Copperfield
16:15 Sidik en de panter
16:30 Öndög
16:45 A Girl Missing
18:25 Un Fils
18:40 Deux
18:55 Été 85
19:30 Barn
20:25 The Personal History of David Copperfield
20:40 Marionette
21:00 Valley of the Gods