home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Enschede

Colosseum 60, 7521PT Enschede +31-53-8504600 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag

top dinsdag 24-10-2017
10:35 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
10:40 My Little Pony: De Film (NL)
10:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:50 De Emoji Film 3D (NL)
10:50 De Kleine Vampier 3D (NL)
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:05 Misfit
 
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:45 Dikkertje Dap
13:10 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:20 De Emoji Film 3D (NL)
13:25 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:35 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:35 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:45 Misfit
13:50 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
14:05 Dikkertje Dap
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
 
15:45 Geostorm 3D
15:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:50 Weg van Jou
16:10 Bella Donna's
16:10 Alles voor elkaar
16:10 Misfit
16:15 Dikkertje Dap
16:20 Home Again
18:25 Blade Runner 2049 3D
18:30 Girls Trip
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:35 Home Again
18:40 Geostorm 3D
18:45 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:45 It
18:50 Alles voor elkaar
19:05 American Assassin
19:10 Weg van Jou
21:05 Blade Runner 2049 3D
21:25 Stronger
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:35 Geostorm 3D
21:40 Home Again
21:45 It
21:50 Weg van Jou
21:55 American Assassin
22:00 American Made
22:05 Happy Death Day
top woensdag 25-10-2017
10:35 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
10:40 My Little Pony: De Film (NL)
10:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
10:50 De Emoji Film 3D (NL)
10:50 De Kleine Vampier 3D (NL)
11:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
11:05 Misfit
11:15 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
11:45 Dikkertje Dap
13:10 De Kleine Vampier 3D (NL)
13:15 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:20 De Emoji Film 3D (NL)
13:25 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
13:35 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
13:35 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:45 Misfit
13:50 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
14:05 Dikkertje Dap
15:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
15:45 Geostorm 3D
15:50 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
15:50 Weg van Jou
16:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:10 Bella Donna's
16:10 Alles voor elkaar
16:10 Misfit
16:15 Dikkertje Dap
16:20 Home Again
18:25 Blade Runner 2049 3D
18:30 Girls Trip
18:35 Home Again
18:40 Geostorm 3D
18:45 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:45 It
18:50 Alles voor elkaar
19:05 American Assassin
19:10 Weg van Jou
20:00 Thor: Ragnarök 3D
21:05 Blade Runner 2049 3D
21:25 Stronger
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:35 Geostorm 3D
21:40 Home Again
21:45 It
21:55 American Assassin
22:00 American Made
22:05 Happy Death Day
top donderdag 26-10-2017
10:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:35 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:40 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
10:55 De Kleine Vampier 3D (NL)
11:00 De Emoji Film 3D (NL)
11:05 My Little Pony: De Film (NL)
11:30 Misfit
11:40 Dikkertje Dap
11:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:40 Thor: Ragnarök 3D
13:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:10 Misfit
13:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:25 De Emoji Film 3D (NL)
13:35 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 Dikkertje Dap
14:05 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:20 Thor: Ragnarök 3D
15:40 Geostorm 3D
15:45 Weg van Jou
15:50 Dikkertje Dap
15:55 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:05 Bella Donna's
16:10 The Mountain Between Us
16:15 Misfit
16:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
18:25 Blade Runner 2049 3D
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:30 Geostorm 3D
18:35 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:40 Home Again
18:45 American Assassin
18:50 Thor: Ragnarök 3D
18:55 It
19:00 Weg van Jou
19:05 The Mountain Between Us
21:10 Blade Runner 2049 3D
21:15 Thor: Ragnarök 3D
21:25 American Made
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Home Again
21:40 The Mountain Between Us
21:55 American Assassin
22:00 Geostorm 3D
22:05 Happy Death Day
22:10 Jigsaw
top vrijdag 27-10-2017
10:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:35 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:40 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
10:55 De Kleine Vampier 3D (NL)
11:00 De Emoji Film 3D (NL)
11:05 My Little Pony: De Film (NL)
11:30 Misfit
11:40 Dikkertje Dap
11:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:40 Thor: Ragnarök 3D
13:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:10 Misfit
13:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:25 De Emoji Film 3D (NL)
13:35 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 Dikkertje Dap
14:05 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:20 Thor: Ragnarök 3D
15:40 Geostorm 3D
15:45 Weg van Jou
15:50 Dikkertje Dap
15:55 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:05 Bella Donna's
16:10 The Mountain Between Us
16:15 Misfit
16:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
18:25 Blade Runner 2049 3D
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:30 Geostorm 3D
18:35 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:40 Home Again
18:45 American Assassin
18:50 Thor: Ragnarök 3D
18:55 It
19:00 Weg van Jou
19:05 The Mountain Between Us
21:10 Blade Runner 2049 3D
21:15 Thor: Ragnarök 3D
21:25 American Made
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Home Again
21:40 The Mountain Between Us
21:55 American Assassin
22:00 Geostorm 3D
22:05 Happy Death Day
22:10 Jigsaw
top zaterdag 28-10-2017
10:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:35 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:40 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
10:55 De Kleine Vampier 3D (NL)
11:00 De Emoji Film 3D (NL)
11:05 My Little Pony: De Film (NL)
11:30 Misfit
11:40 Dikkertje Dap
11:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:40 Thor: Ragnarök 3D
13:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:10 Misfit
13:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:25 De Emoji Film 3D (NL)
13:35 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 Dikkertje Dap
14:05 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:20 Thor: Ragnarök 3D
15:40 Geostorm 3D
15:45 Weg van Jou
15:50 Dikkertje Dap
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:05 Bella Donna's
16:10 The Mountain Between Us
16:15 Misfit
16:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
18:25 Blade Runner 2049 3D
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:30 Geostorm 3D
18:35 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:40 Home Again
18:45 American Assassin
18:50 Thor: Ragnarök 3D
18:55 It
19:00 Weg van Jou
19:05 The Mountain Between Us
21:10 Blade Runner 2049 3D
21:15 Thor: Ragnarök 3D
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Home Again
21:40 The Mountain Between Us
21:55 American Assassin
22:00 Geostorm 3D
22:05 Happy Death Day
22:10 Jigsaw
top zondag 29-10-2017
00:15 Leatherface
10:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
10:30 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
10:35 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
10:40 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
10:55 De Kleine Vampier 3D (NL)
11:00 De Emoji Film 3D (NL)
11:05 My Little Pony: De Film (NL)
11:30 Misfit
11:40 Dikkertje Dap
11:45 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
12:40 Thor: Ragnarök 3D
13:00 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur (NL)
13:10 Misfit
13:20 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
13:25 De Emoji Film 3D (NL)
13:35 My Little Pony: De Film (NL)
14:00 Dikkertje Dap
14:05 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
14:10 Sinterklaas & Het Gouden Hoefijzer
15:20 Thor: Ragnarök 3D
15:40 Geostorm 3D
15:45 Weg van Jou
15:50 Dikkertje Dap
15:55 Kapitein Onderbroek: Het eerste grote avontuur 3D (NL)
16:00 De LEGO Ninjago Film 3D (NL)
16:05 Bella Donna's
16:10 The Mountain Between Us
16:15 Misfit
16:20 Dummie de Mummie en de tombe van Achnetoet
18:25 Blade Runner 2049 3D
18:30 Kingsman: The Golden Circle
18:30 Geostorm 3D
18:35 HhhH - The Man with the Iron Heart
18:40 Home Again
18:45 American Assassin
18:50 Thor: Ragnarök 3D
18:55 It
19:00 Weg van Jou
19:05 The Mountain Between Us
21:10 Blade Runner 2049 3D
21:15 Thor: Ragnarök 3D
21:25 American Made
21:30 Kingsman: The Golden Circle
21:30 Home Again
21:40 The Mountain Between Us
21:55 American Assassin
22:00 Geostorm 3D
22:05 Happy Death Day
22:10 Jigsaw
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Enschede