home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Enschede

Colosseum 60, 7521PT Enschede +31-53-8504600 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag

top maandag 15-04-2024
12:30 Godzilla x Kong: The New Empire
12:40 Ghostbusters: Frozen Empire
13:00 Kung Fu Panda 4
13:10 Buenas Chicas
13:15 De Terugreis
13:30 Scotoe
13:40 Civil War
 
13:45 Kung Fu Panda 4
13:50 Luca
15:20 Dune: Part Two
15:30 Ghostbusters: Frozen Empire
15:45 Kung Fu Panda 4
15:50 Monkey Man
16:10 Arthur the King
16:15 Kung Fu Panda 4
16:20 Godzilla x Kong: The New Empire
18:20 Ghostbusters: Frozen Empire
18:40 Civil War
18:45 Kung Fu Panda 4
19:00 De Terugreis
19:05 Godzilla x Kong: The New Empire
 
19:20 Scotoe
19:45 Dune: Part Two
21:05 Dune: Part Two
21:10 Godzilla x Kong: The New Empire
21:20 Civil War
21:30 Monkey Man
21:40 Ghostbusters: Frozen Empire
21:50 Immaculate
top dinsdag 16-04-2024
12:30 Godzilla x Kong: The New Empire
12:40 Ghostbusters: Frozen Empire
12:50 Dune: Part Two
13:00 Kung Fu Panda 4
13:10 Buenas Chicas
13:15 De Terugreis
13:20 Monkey Man
13:30 Scotoe
13:45 Kung Fu Panda 4
13:50 Luca
15:20 Dune: Part Two
15:30 Ghostbusters: Frozen Empire
15:45 Kung Fu Panda 4
15:50 Monkey Man
16:10 Arthur the King
16:15 Kung Fu Panda 4
16:20 Godzilla x Kong: The New Empire
16:40 Civil War
18:40 Civil War
18:45 Kung Fu Panda 4
19:00 De Terugreis
19:05 Godzilla x Kong: The New Empire
19:10 Ghostbusters: Frozen Empire
19:15 Pearl Jam - Dark Matter
19:20 Buenas Chicas
19:45 Dune: Part Two
21:10 Godzilla x Kong: The New Empire
21:10 Dune: Part Two
21:20 Civil War
21:30 Sleeping Dogs
21:40 Ghostbusters: Frozen Empire
21:45 Monkey Man
21:50 Immaculate
top woensdag 17-04-2024
12:30 Fien & Teun: Circus op de Boerderij
12:50 Godzilla x Kong: The New Empire
13:00 Vogelvlucht (NL)
13:05 Ghostbusters: Frozen Empire
13:15 Wonka
13:20 Luca
13:40 Game On
13:45 De Terugreis
13:50 Kung Fu Panda 4
14:20 Katak, de dappere beloega
15:20 Kung Fu Panda 4
15:30 Ghostbusters: Frozen Empire
15:40 Dune: Part Two
15:50 Kung Fu Panda 4
15:55 Godzilla x Kong: The New Empire
16:10 Luca
16:15 Dune: Part Two
16:25 Civil War
16:30 Kung Fu Panda 4
18:20 Ghostbusters: Frozen Empire
18:40 Civil War
18:45 Kung Fu Panda 4
18:50 Monkey Man
19:00 De Terugreis
19:05 Godzilla x Kong: The New Empire
19:45 Dune: Part Two
20:00 Back to Black
21:05 Dune: Part Two
21:10 Godzilla x Kong: The New Empire
21:20 Civil War
21:30 Sleeping Dogs
21:40 Ghostbusters: Frozen Empire
22:00 Immaculate
top donderdag 18-04-2024
18:40 Civil War
19:45 Dune: Part Two
21:20 Civil War
top vrijdag 19-04-2024
18:40 Civil War
19:45 Dune: Part Two
21:20 Civil War