home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Kinepolis Enschede

Colosseum 60, 7521PT Enschede +31-53-8504600 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag

top woensdag 16-10-2019
15:35 Maleficent 2 3D
15:45 Trouble (NL)
15:45 Joker
15:45 De Belofte van Pisa
15:55 Gemini Man 3D
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:05 De Club van Lelijke Kinderen
 
16:10 Misfit 2
16:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
16:25 Whitestar
18:30 De Belofte van Pisa
18:35 The Lion King
18:40 F*ck de liefde
18:45 The Goldfinch
18:45 Joker
18:50 Maleficent 2 3D
19:00 Gemini Man 3D
19:05 Rambo: Last Blood
20:00 Ladies Night: Wat is dan Liefde
20:30 Joker
21:15 Once Upon a Time ... in Hollywood
 
21:20 F*ck de liefde
21:30 47 Meters Down: Uncaged
21:45 Joker
21:45 Hustlers
21:50 Angel Has Fallen
21:55 Gemini Man 3D
22:05 Rambo: Last Blood
top donderdag 17-10-2019
12:45 The Lion King (NL)
13:05 Wat Is Dan Liefde
13:10 De Club van Lelijke Kinderen
13:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:25 Trouble (NL)
13:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:35 Huisdiergeheimen 2 (NL)
13:40 Whitestar
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:10 Misfit 2
15:30 Downton Abbey
15:40 Trouble (NL)
15:45 Maleficent 2 3D
15:45 Joker
15:50 De Club van Lelijke Kinderen
15:55 Gemini Man 3D
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:05 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
16:25 Whitestar
16:30 Misfit 2
18:25 F*ck de liefde
18:30 Downton Abbey
18:35 The Lion King
18:40 The Goldfinch
18:40 Rambo: Last Blood
18:45 Joker
18:50 Maleficent 2 3D
19:00 Gemini Man 3D
19:05 Wat Is Dan Liefde
20:30 Joker
21:05 It Chapter Two
21:15 Maleficent 2 3D
21:20 F*ck de liefde
21:35 Wat Is Dan Liefde
21:45 Joker
21:50 Haunt
21:50 Angel Has Fallen
21:55 Gemini Man 3D
22:05 Rambo: Last Blood
top vrijdag 18-10-2019
12:45 The Lion King (NL)
13:05 Wat Is Dan Liefde
13:10 De Club van Lelijke Kinderen
13:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:25 Trouble (NL)
13:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:35 Huisdiergeheimen 2 (NL)
13:40 Whitestar
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:10 Misfit 2
15:30 Downton Abbey
15:40 Trouble (NL)
15:45 Maleficent 2 3D
15:45 Joker
15:50 De Club van Lelijke Kinderen
15:55 Gemini Man 3D
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:05 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
16:25 Whitestar
16:30 Misfit 2
18:25 F*ck de liefde
18:30 Downton Abbey
18:35 The Lion King
18:40 Rambo: Last Blood
18:45 Joker
18:50 Maleficent 2 3D
19:00 Gemini Man 3D
19:05 Wat Is Dan Liefde
20:30 Joker
21:05 It Chapter Two
21:15 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:20 F*ck de liefde
21:35 Wat Is Dan Liefde
21:45 Joker
21:50 Maleficent 2 3D
21:50 Haunt
21:50 Angel Has Fallen
21:55 Gemini Man 3D
top zaterdag 19-10-2019
12:45 The Lion King (NL)
13:05 Wat Is Dan Liefde
13:10 De Club van Lelijke Kinderen
13:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:25 Trouble (NL)
13:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:35 Huisdiergeheimen 2 (NL)
13:40 Whitestar
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:10 Misfit 2
15:30 Downton Abbey
15:40 Trouble (NL)
15:45 Maleficent 2 3D
15:45 Joker
15:50 De Club van Lelijke Kinderen
15:55 Gemini Man 3D
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:05 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
16:25 Whitestar
16:30 Misfit 2
18:25 F*ck de liefde
18:30 Downton Abbey
18:35 The Lion King
18:40 The Goldfinch
18:40 Rambo: Last Blood
18:45 Joker
18:50 Maleficent 2 3D
19:00 Gemini Man 3D
19:05 Wat Is Dan Liefde
20:30 Joker
21:05 It Chapter Two
21:15 Once Upon a Time ... in Hollywood
21:20 F*ck de liefde
21:30 Wat Is Dan Liefde
21:45 Joker
21:50 Haunt
21:50 Angel Has Fallen
21:55 Gemini Man 3D
22:05 Hustlers
top zondag 20-10-2019
10:35 Whitestar
10:40 Angry Birds 2 (NL)
10:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:55 Juf Roos
11:05 De Brief voor Sinterklaas
11:10 Trouble (NL)
11:15 Huisdiergeheimen 2 (NL)
11:20 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
11:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
11:50 Misfit 2
12:45 The Lion King (NL)
13:05 Wat Is Dan Liefde
13:10 De Club van Lelijke Kinderen
13:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:25 Trouble (NL)
13:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:35 Huisdiergeheimen 2 (NL)
13:40 Whitestar
13:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
14:10 Misfit 2
15:30 Downton Abbey
15:40 Trouble (NL)
15:45 Maleficent 2 3D
15:45 Joker
15:50 De Club van Lelijke Kinderen
15:55 Gemini Man 3D
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:05 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
16:25 Whitestar
16:30 Misfit 2
18:25 F*ck de liefde
18:30 Downton Abbey
18:35 The Lion King
18:40 Wat Is Dan Liefde
18:40 The Goldfinch
18:45 Joker
18:50 Maleficent 2 3D
19:00 Friends 25th: The One With The Anniversary
19:00 Gemini Man 3D
20:30 Joker
21:05 It Chapter Two
21:15 Maleficent 2 3D
21:20 F*ck de liefde
21:35 Wat Is Dan Liefde
21:45 Joker
21:45 Haunt
21:55 Gemini Man 3D
22:05 Rambo: Last Blood
top maandag 21-10-2019
10:35 Whitestar
10:40 Angry Birds 2 (NL)
10:40 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
10:45 Everest: De Jonge Yeti (NL)
10:55 Juf Roos
11:05 De Brief voor Sinterklaas
11:10 Trouble (NL)
11:15 Huisdiergeheimen 2 (NL)
11:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas?
11:50 Misfit 2
12:45 The Lion King (NL)
13:05 Wat Is Dan Liefde
13:10 De Club van Lelijke Kinderen
13:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
13:15 Everest: De Jonge Yeti (NL)
13:25 Trouble (NL)
13:30 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
13:35 Huisdiergeheimen 2 (NL)
13:40 Whitestar
14:10 Misfit 2
15:30 Downton Abbey
15:40 Trouble (NL)
15:45 Misfit 2
15:45 Maleficent 2 3D
15:45 Joker
15:50 De Club van Lelijke Kinderen
15:55 Gemini Man 3D
16:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL)
16:25 Whitestar
16:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL)
18:25 F*ck de liefde
18:30 Downton Abbey
18:35 The Lion King
18:40 The Goldfinch
18:40 Rambo: Last Blood
18:45 Joker
18:50 Maleficent 2 3D
19:00 Gemini Man 3D
19:05 Wat Is Dan Liefde
20:30 Joker
21:05 It Chapter Two
21:15 Maleficent 2 3D
21:35 Wat Is Dan Liefde
21:40 F*ck de liefde
21:45 Joker
21:50 Haunt
21:50 Angel Has Fallen
21:55 Gemini Man 3D
22:05 Rambo: Last Blood
 

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Enschede