home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | ALLE

Bioscoopagenda Pathe Schiedam

Noorderweg 20, 3119XX Schiedam +31-10-2614300 ...meer info
Rangschik op Films | Tijd

top Arthur the King
za 13 apr18:40
zo 14 apr19:15
ma 15 apr18:20
di 16 apr18:20
wo 17 apr18:20
top Asphalt City
za 13 apr22:00
zo 14 apr21:40
ma 15 apr21:40
di 16 apr21:40
top Autumn and the Black Jaguar
za 13 apr11:50 · 15:50
zo 14 apr11:20 · 15:20
ma 15 apr11:00 · 15:20
di 16 apr11:00 · 15:20
wo 17 apr10:30 · 15:30
Back to Black poster, © 2024 Dutch FilmWorks top Back to Black
wo 17 apr20:00
top Baghead
za 13 apr22:15
zo 14 apr21:50
ma 15 apr12:10 · 21:45
di 16 apr21:50
wo 17 apr12:10 · 17:40
top Bob Marley: One Love
za 13 apr17:20
zo 14 apr17:30
ma 15 apr17:00
di 16 apr17:15
top Buenas Chicas
ma 15 apr16:15
di 16 apr16:15
wo 17 apr16:15
top Civil War
za 13 apr09:30 · 11:20 · 16:00 · 18:30 · 21:00 · 22:20
zo 14 apr11:20 · 13:45 · 16:10 · 18:40 · 21:10 · 22:00
ma 15 apr11:20 · 13:45 · 16:10 · 18:30 · 20:50 · 21:50
di 16 apr11:20 · 13:45 · 16:10 · 18:30 · 20:50
wo 17 apr11:20 · 13:45 · 16:10 · 18:30 · 20:50 · 21:50
top De Terugreis
za 13 apr11:00 · 13:15 · 14:50 · 19:30
zo 14 apr10:00 · 12:10 · 14:20 · 19:00
ma 15 apr10:30 · 12:20 · 14:30 · 19:20
di 16 apr10:30 · 12:20 · 14:30 · 19:20
wo 17 apr12:20 · 14:30 · 19:30
top Dune: Part Two
za 13 apr11:30 · 15:20 · 20:45
zo 14 apr13:00 · 16:15 · 20:15
ma 15 apr10:45 · 15:30 · 20:15
di 16 apr10:45 · 15:30 · 20:15
wo 17 apr10:45 · 15:30 · 20:15
top Float
zo 14 apr17:15
ma 15 apr17:30
di 16 apr17:30
top Gewoon Super!
za 13 apr10:20 · 14:00
zo 14 apr09:30 · 13:30
ma 15 apr10:30
wo 17 apr10:30
top Ghostbusters: Frozen Empire
za 13 apr09:50 · 12:20 · 14:50 · 17:20 · 19:50 · 21:00
zo 14 apr10:45 · 13:15 · 15:45 · 18:15 · 20:50
ma 15 apr10:50 · 14:15 · 16:50 · 19:20 · 20:40
di 16 apr10:50 · 13:30 · 16:00 · 18:30 · 20:40
wo 17 apr11:00 · 14:15 · 16:50 · 19:20 · 20:40
top Godzilla x Kong: The New Empire
za 13 apr10:50 · 13:30 · 16:10 · 18:45 · 21:20
zo 14 apr10:45 · 13:30 · 16:10 · 18:45 · 21:20
ma 15 apr11:40 · 13:10 · 15:50 · 18:30 · 21:10
di 16 apr11:00 · 13:10 · 15:50 · 18:30 · 21:10
wo 17 apr11:40 · 13:10 · 15:50 · 18:30 · 21:10
top Imaginary
za 13 apr20:00
zo 14 apr19:25
ma 15 apr17:45
di 16 apr19:30
wo 17 apr21:50
top Immaculate
za 13 apr12:40 · 22:20
zo 14 apr12:40 · 22:00
ma 15 apr14:15 · 22:00
di 16 apr11:30 · 22:00
wo 17 apr14:15 · 22:00
top Invasie
za 13 apr09:40 · 12:10 · 16:15 · 20:15
zo 14 apr11:30 · 15:40 · 20:00
ma 15 apr13:40 · 15:40 · 19:45
di 16 apr13:40 · 15:40 · 19:45
wo 17 apr13:50 · 15:50 · 19:45
top Katak, de dappere beloega
za 13 apr09:30 · 11:50 · 13:40 · 15:30
zo 14 apr09:50 · 11:40 · 13:30 · 15:20
ma 15 apr11:30 · 13:20 · 15:10
di 16 apr11:40 · 13:30 · 15:20
wo 17 apr10:30 · 12:20 · 14:10 · 16:00
top Kung Fu Panda 4
za 13 apr18:40
wo 17 apr17:50
top Kung Fu Panda 4 (NL)
za 13 apr11:00 · 12:15 · 13:10 · 15:20 · 17:30
zo 14 apr09:40 · 10:40 · 11:50 · 12:45 · 14:00 · 14:50 · 17:00
ma 15 apr10:50 · 12:40 · 13:20 · 14:45 · 16:15
di 16 apr10:50 · 12:40 · 13:20 · 14:45 · 16:15
wo 17 apr10:50 · 12:40 · 13:30 · 14:50 · 16:15
top Love Lies Bleeding
za 13 apr13:40 · 21:40
zo 14 apr21:15
ma 15 apr21:20
di 16 apr21:20
wo 17 apr21:20
top Luca (NL)
za 13 apr10:00 · 14:20
zo 14 apr10:20 · 13:30
ma 15 apr14:00
di 16 apr14:00
wo 17 apr14:00
top Miller's Girl
za 13 apr18:00
zo 14 apr19:45
ma 15 apr20:00
di 16 apr20:00
wo 17 apr20:00
top Monkey Man
za 13 apr16:45 · 19:15 · 21:50
zo 14 apr16:45 · 19:30 · 21:40
ma 15 apr16:40 · 19:10 · 21:40
di 16 apr16:40 · 19:10 · 21:40
wo 17 apr16:40 · 19:10 · 21:40
top Nick Jr. Voorjaarsbios 2024
za 13 apr09:50
zo 14 apr09:30
ma 15 apr10:30
di 16 apr10:30
wo 17 apr10:30
top No Way Up
za 13 apr18:15
zo 14 apr18:15
ma 15 apr18:15
di 16 apr18:15
wo 17 apr18:15
top Pearl Jam - Dark Matter
di 16 apr21:00
Sleeping Dogs poster, © 2024 Independent Films top Sleeping Dogs
za 13 apr19:40
zo 14 apr17:40
ma 15 apr19:20
di 16 apr17:45
top The First Omen
za 13 apr17:00 · 19:40 · 22:15
zo 14 apr16:30 · 19:10 · 21:45
ma 15 apr11:15 · 16:50 · 18:50 · 21:30
di 16 apr11:15 · 16:50 · 18:50 · 21:30
wo 17 apr11:20 · 17:00 · 18:50 · 21:40
top The Great Escaper
di 16 apr13:30
top Vogelvlucht (NL)
za 13 apr10:30 · 14:10 · 14:40 · 16:30
zo 14 apr11:00 · 14:40 · 16:10
ma 15 apr13:15
di 16 apr13:15
wo 17 apr13:20
top Vos en Haas Redden het Bos
zo 14 apr09:50
wo 17 apr11:40