home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Amersfoort



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag
top dinsdag 28-01-2020
11:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathé Amersfoort
11:00 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
11:00 For Sama Vue Amersfoort
11:10 The Grudge Pathé Amersfoort
11:15 Jojo Rabbit Pathé Amersfoort
11:15 Dolittle Pathé Amersfoort
11:20 Dark Waters Pathé Amersfoort
 
11:35 April, May en June Vue Amersfoort
12:00 Hors normes (The Specials) Filmtheater de Lieve Vrouw
12:00 1917 Pathé Amersfoort
12:00 Parasite Vue Amersfoort
12:15 Jojo Rabbit Filmtheater de Lieve Vrouw
12:20 Star Wars: The Rise of Skywalker Pathé Amersfoort
12:30 Il traditore Filmtheater de Lieve Vrouw
 
12:30 Bombshell Pathé Amersfoort
12:30 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
13:00 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
13:00 1917 Vue Amersfoort
13:00 Dolittle Vue Amersfoort
13:15 Just Mercy Pathé Amersfoort
13:20 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
13:25 Charlie's Angels Vue Amersfoort
13:30 Dolor y gloria Pathé Amersfoort
13:40 Jojo Rabbit Pathé Amersfoort
14:05 Dark Waters Pathé Amersfoort
14:15 La belle époque Filmtheater de Lieve Vrouw
14:20 Mees Kees in de Wolken Vue Amersfoort
14:30 Marianne & Leonard: Words of Love Filmtheater de Lieve Vrouw
14:45 1917 Pathé Amersfoort
15:00 Jumanji: The Next Level Pathé Amersfoort
15:00 Star Wars: The Rise of Skywalker Vue Amersfoort
15:20 1917 Vue Amersfoort
15:30 Penoza: The Final Chapter Pathé Amersfoort
15:30 Huisvrouwen bestaan niet 2 Vue Amersfoort
15:40 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
15:45 Parasite Filmtheater de Lieve Vrouw
15:45 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
15:45 Dolittle Vue Amersfoort
16:00 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D Pathé Amersfoort
16:05 Spionnengeheimen (NL) Vue Amersfoort
16:10 Dolittle Pathé Amersfoort
16:20 Dark Waters Pathé Amersfoort
16:20 Penoza: The Final Chapter Vue Amersfoort
16:35 Bombshell Filmtheater de Lieve Vrouw
16:45 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
17:00 Goldie Filmtheater de Lieve Vrouw
17:30 The Informer Pathé Amersfoort
17:45 Star Wars: The Rise of Skywalker Pathé Amersfoort
18:00 The Grudge Vue Amersfoort
18:10 April, May en June Vue Amersfoort
18:10 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
18:15 1917 Pathé Amersfoort
18:15 Charlie's Angels Vue Amersfoort
18:30 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
18:30 Frozen 2 3D Vue Amersfoort
18:35 1917 Vue Amersfoort
18:40 Honeyland Filmtheater de Lieve Vrouw
18:45 Jojo Rabbit Pathé Amersfoort
18:50 For Sama Filmtheater de Lieve Vrouw
19:00 Au nom de la terre Filmtheater de Lieve Vrouw
19:00 Dolittle 3D Pathé Amersfoort
19:00 Dolittle Vue Amersfoort
19:10 Dark Waters Pathé Amersfoort
19:30 Bombshell Pathé Amersfoort
20:10 1917 Pathé Amersfoort
20:30 Hors normes (The Specials) Filmtheater de Lieve Vrouw
20:30 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
20:40 April, May en June Pathé Amersfoort
20:50 Just Mercy Vue Amersfoort
20:55 Out Stealing Horses Filmtheater de Lieve Vrouw
21:00 Sneak Preview Pathé Amersfoort
21:00 April, May en June Vue Amersfoort
21:00 1917 Vue Amersfoort
21:10 Bombshell Filmtheater de Lieve Vrouw
21:10 Just Mercy Pathé Amersfoort
21:10 1917 Vue Amersfoort
21:20 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
21:30 Jumanji: The Next Level Pathé Amersfoort
21:30 Jumanji: The Next Level Vue Amersfoort
21:30 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
21:50 Charlie's Angels Pathé Amersfoort
22:00 The Grudge Pathé Amersfoort
top woensdag 29-01-2020
10:50 Frozen 2 (NL) Vue Amersfoort
10:50 Dolittle Vue Amersfoort
11:00 The Grudge Pathé Amersfoort
11:00 Dolittle Pathé Amersfoort
11:00 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
11:10 Mees Kees in de Wolken Pathé Amersfoort
11:10 1917 Vue Amersfoort
11:10 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
11:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathé Amersfoort
11:20 Judy Pathé Amersfoort
11:30 Dark Waters Pathé Amersfoort
12:00 Au nom de la terre Filmtheater de Lieve Vrouw
12:00 Hors normes (The Specials) Filmtheater de Lieve Vrouw
12:00 Bombshell Pathé Amersfoort
12:00 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
12:15 Out Stealing Horses Filmtheater de Lieve Vrouw
12:45 Dolittle (NL) Pathé Amersfoort
13:00 Dark Waters Pathé Amersfoort
13:10 Mees Kees in de Wolken Pathé Amersfoort
13:10 Spionnengeheimen (NL) Vue Amersfoort
13:10 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
13:20 1917 Pathé Amersfoort
13:30 Frozen 2 (NL) Vue Amersfoort
13:40 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
14:00 Star Wars: The Rise of Skywalker Pathé Amersfoort
14:00 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
14:10 Jojo Rabbit Filmtheater de Lieve Vrouw
14:15 Frozen 2 (NL) Pathé Amersfoort
14:20 Honeyland Filmtheater de Lieve Vrouw
14:30 Dolittle 3D (NL) Pathé Amersfoort
14:45 Parasite Filmtheater de Lieve Vrouw
14:45 Project Gio Vue Amersfoort
15:00 Spionnengeheimen (NL) Pathé Amersfoort
15:00 Frozen 2 (NL) Vue Amersfoort
15:10 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
15:15 Frozen 2 3D (NL) Pathé Amersfoort
15:30 1917 Vue Amersfoort
15:30 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
15:45 Jumanji: The Next Level 3D Pathé Amersfoort
15:50 April, May en June Vue Amersfoort
16:00 1917 Pathé Amersfoort
16:10 Marianne & Leonard: Words of Love Filmtheater de Lieve Vrouw
16:20 De Grote Boze Vos (NL) Filmtheater de Lieve Vrouw
16:20 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
16:30 Dolittle Pathé Amersfoort
16:45 Bombshell Pathé Amersfoort
16:50 Dolittle Vue Amersfoort
17:00 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
17:00 1917 Vue Amersfoort
17:15 Charlie's Angels Pathé Amersfoort
17:30 Just Mercy Pathé Amersfoort
17:30 Charlie's Angels Vue Amersfoort
17:50 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
18:10 1917 Vue Amersfoort
18:10 Just Mercy Vue Amersfoort
18:30 Hors normes (The Specials) Filmtheater de Lieve Vrouw
18:30 Dolittle 3D Pathé Amersfoort
18:35 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
18:40 Honeyland Filmtheater de Lieve Vrouw
18:45 April, May en June Pathé Amersfoort
18:50 Bombshell Filmtheater de Lieve Vrouw
19:00 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
19:30 Ladies Night: Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
19:45 Bombshell Pathé Amersfoort
20:00 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
20:00 Ladies Night: Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
20:20 1917 Pathé Amersfoort
20:30 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
20:30 Ladies Night: Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
20:35 Il traditore Filmtheater de Lieve Vrouw
20:45 The Royal Opera: La Boheme Filmtheater de Lieve Vrouw
20:45 Dark Waters Pathé Amersfoort
20:45 The Royal Opera: La Boheme Vue Amersfoort
21:00 Goldie Filmtheater de Lieve Vrouw
21:00 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
21:00 Ladies Night: Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
21:15 Ladies Night: Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
21:20 Jojo Rabbit Pathé Amersfoort
21:30 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
21:45 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
22:10 The Grudge Pathé Amersfoort
top donderdag 30-01-2020
10:00 Spionnengeheimen (NL) Pathé Amersfoort
10:15 Frozen 2 (NL) Pathé Amersfoort
10:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
10:30 Prinses Emmy (NL) Vue Amersfoort
10:30 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
10:40 Dolittle (NL) Pathé Amersfoort
10:40 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
11:00 De Grote Slijmfilm Pathé Amersfoort
11:10 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Amersfoort
11:15 De Grote Slijmfilm Vue Amersfoort
12:00 Il traditore Filmtheater de Lieve Vrouw
12:00 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
12:15 The Whistlers Filmtheater de Lieve Vrouw
12:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
12:30 Au nom de la terre Filmtheater de Lieve Vrouw
12:30 Spionnengeheimen (NL) Pathé Amersfoort
12:50 De Grote Slijmfilm Vue Amersfoort
12:50 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
13:00 De Grote Slijmfilm Pathé Amersfoort
13:15 Frozen 2 3D (NL) Pathé Amersfoort
13:20 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
13:25 Frozen 2 (NL) Vue Amersfoort
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Amersfoort
14:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
14:15 Muidhond Filmtheater de Lieve Vrouw
14:30 Rafadan Tayfa Göbeklitepe Pathé Amersfoort
14:35 Hors normes (The Specials) Filmtheater de Lieve Vrouw
14:45 Spionnengeheimen (NL) Pathé Amersfoort
15:00 De Grote Slijmfilm Pathé Amersfoort
15:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Amersfoort
15:05 Truffel liefde Filmtheater de Lieve Vrouw
15:15 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
15:30 De Grote Slijmfilm Vue Amersfoort
15:30 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
15:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
15:50 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
15:50 Frozen 2 (NL) Vue Amersfoort
16:00 Spionnengeheimen 3D (NL) Pathé Amersfoort
16:00 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
16:15 Parasite Filmtheater de Lieve Vrouw
16:30 1917 Pathé Amersfoort
16:55 Honeyland Filmtheater de Lieve Vrouw
17:00 Marianne & Leonard: Words of Love Filmtheater de Lieve Vrouw
17:00 Dolittle 3D Pathé Amersfoort
17:00 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
17:15 Star Wars: The Rise of Skywalker Pathé Amersfoort
17:30 Knives Out Pathé Amersfoort
18:00 Gretel & Hansel Pathé Amersfoort
18:00 1917 Pathé Amersfoort
18:15 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
18:20 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
18:30 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
18:35 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
18:50 Hors normes (The Specials) Filmtheater de Lieve Vrouw
19:00 The Whistlers Filmtheater de Lieve Vrouw
19:00 Dark Waters Pathé Amersfoort
19:10 Au nom de la terre Filmtheater de Lieve Vrouw
19:30 Bombshell Pathé Amersfoort
20:00 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
20:10 1917 Pathé Amersfoort
20:20 Just Mercy Pathé Amersfoort
20:30 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
20:30 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
20:45 Charlie's Angels Pathé Amersfoort
21:00 Il traditore Filmtheater de Lieve Vrouw
21:00 April, May en June Pathé Amersfoort
21:10 Parasite Filmtheater de Lieve Vrouw
21:10 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
21:15 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
21:20 Muidhond Filmtheater de Lieve Vrouw
21:30 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
21:40 Gretel & Hansel Pathé Amersfoort
22:00 The Grudge Pathé Amersfoort
22:00 Gretel & Hansel Vue Amersfoort
top vrijdag 31-01-2020
10:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathé Amersfoort
10:00 Frozen 2 (NL) Pathé Amersfoort
10:05 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
10:30 Spionnengeheimen (NL) Pathé Amersfoort
10:30 Prinses Emmy (NL) Vue Amersfoort
10:50 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
11:00 De Grote Slijmfilm Pathé Amersfoort
11:10 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Amersfoort
11:15 Star Wars: The Rise of Skywalker Pathé Amersfoort
11:15 De Grote Slijmfilm Vue Amersfoort
11:30 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
11:35 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
12:00 The Royal Ballet: The Sleeping Beauty Filmtheater de Lieve Vrouw
12:00 Spionnengeheimen (NL) Pathé Amersfoort
12:10 Truffel liefde Filmtheater de Lieve Vrouw
12:25 Honeyland Filmtheater de Lieve Vrouw
12:30 Frozen 2 (NL) Vue Amersfoort
13:00 Frozen 2 (NL) Pathé Amersfoort
13:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
13:20 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
13:30 De Grote Slijmfilm Pathé Amersfoort
13:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Amersfoort
13:45 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
13:50 De Grote Slijmfilm Vue Amersfoort
14:00 Muidhond Filmtheater de Lieve Vrouw
14:10 Frozen 2 (NL) Pathé Amersfoort
14:15 The Whistlers Filmtheater de Lieve Vrouw
14:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
15:00 Spionnengeheimen (NL) Pathé Amersfoort
15:20 1917 Pathé Amersfoort
15:30 Frozen 2 3D (NL) Pathé Amersfoort
15:30 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
15:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Amersfoort
15:50 Frozen 2 (NL) Vue Amersfoort
16:00 Il traditore Filmtheater de Lieve Vrouw
16:00 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
16:10 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
16:15 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
16:25 Parasite Filmtheater de Lieve Vrouw
16:30 Rafadan Tayfa Göbeklitepe Pathé Amersfoort
16:30 De Grote Slijmfilm Vue Amersfoort
16:45 Hors normes (The Specials) Filmtheater de Lieve Vrouw
16:45 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
17:20 Jumanji: The Next Level Pathé Amersfoort
17:50 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
18:15 Weathering with You Pathé Amersfoort
18:15 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
18:45 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
19:00 The Whistlers Filmtheater de Lieve Vrouw
19:00 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D Pathé Amersfoort
19:00 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
19:10 Muidhond Filmtheater de Lieve Vrouw
19:10 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
19:15 Dolittle 3D Pathé Amersfoort
19:20 Honeyland Filmtheater de Lieve Vrouw
19:30 Bombshell Pathé Amersfoort
19:45 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
20:00 1917 Pathé Amersfoort
20:30 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
20:45 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
20:50 April, May en June Pathé Amersfoort
21:00 Parasite Filmtheater de Lieve Vrouw
21:10 For Sama Filmtheater de Lieve Vrouw
21:10 Hors normes (The Specials) Filmtheater de Lieve Vrouw
21:15 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
21:15 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
21:30 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
21:40 Dark Waters Pathé Amersfoort
21:50 Gretel & Hansel Pathé Amersfoort
22:00 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
22:10 Just Mercy Pathé Amersfoort
22:15 Gretel & Hansel Vue Amersfoort
22:35 The Grudge Pathé Amersfoort
22:45 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
23:10 Jumanji: The Next Level Pathé Amersfoort
23:30 Gretel & Hansel Pathé Amersfoort
top zaterdag 01-02-2020
10:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathé Amersfoort
10:00 Dolittle (NL) Pathé Amersfoort
10:05 Gretel & Hansel Pathé Amersfoort
10:10 De Grote Slijmfilm Pathé Amersfoort
10:15 Weathering with You Pathé Amersfoort
10:20 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
10:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
10:30 Prinses Emmy (NL) Vue Amersfoort
10:30 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
10:40 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
10:45 Frozen 2 (NL) Pathé Amersfoort
11:10 Frozen 2 (NL) Vue Amersfoort
11:20 De Grote Slijmfilm Vue Amersfoort
11:30 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
12:00 Au nom de la terre Filmtheater de Lieve Vrouw
12:00 De Grote Slijmfilm Pathé Amersfoort
12:00 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Amersfoort
12:10 Dolittle (NL) Pathé Amersfoort
12:15 The Whistlers Filmtheater de Lieve Vrouw
12:20 1917 Pathé Amersfoort
12:30 Honeyland Filmtheater de Lieve Vrouw
12:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
12:45 Sorry We Missed You Filmtheater de Lieve Vrouw
12:45 Rafadan Tayfa Göbeklitepe Pathé Amersfoort
13:00 Spionnengeheimen 3D (NL) Pathé Amersfoort
13:10 Frozen 2 (NL) Vue Amersfoort
13:15 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
13:20 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
13:30 De Grote Slijmfilm Vue Amersfoort
13:40 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
13:50 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
14:05 De beroemde bereninvasie van Sicili Filmtheater de Lieve Vrouw
14:10 De Grote Slijmfilm Pathé Amersfoort
14:10 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Amersfoort
14:15 Truffel liefde Filmtheater de Lieve Vrouw
14:20 Mees Kees in de Wolken Pathé Amersfoort
14:30 Bombshell Filmtheater de Lieve Vrouw
14:30 Spionnengeheimen (NL) Pathé Amersfoort
14:45 Marianne & Leonard: Words of Love Filmtheater de Lieve Vrouw
14:45 Weathering with You Pathé Amersfoort
15:00 1917 Pathé Amersfoort
15:30 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
15:30 Frozen 2 (NL) Vue Amersfoort
15:40 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
15:45 Frozen 2 3D (NL) Pathé Amersfoort
15:50 De Grote Boze Vos (NL) Filmtheater de Lieve Vrouw
16:00 Jumanji: The Next Level Pathé Amersfoort
16:00 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
16:10 Dolittle Pathé Amersfoort
16:10 De Grote Slijmfilm Vue Amersfoort
16:20 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
16:30 Hors normes (The Specials) Filmtheater de Lieve Vrouw
16:40 Jojo Rabbit Filmtheater de Lieve Vrouw
16:40 Star Wars : The Rise of Skywalker 3D Pathé Amersfoort
16:50 Parasite Filmtheater de Lieve Vrouw
17:10 Gretel & Hansel Pathé Amersfoort
17:30 Goldie Filmtheater de Lieve Vrouw
17:40 Bombshell Pathé Amersfoort
18:00 Dolittle 3D Pathé Amersfoort
18:10 Jojo Rabbit Pathé Amersfoort
18:15 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
18:20 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
18:30 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
18:50 Jumanji: The Next Level Vue Amersfoort
19:00 The Whistlers Filmtheater de Lieve Vrouw
19:10 For Sama Filmtheater de Lieve Vrouw
19:10 Charlie's Angels Pathé Amersfoort
19:10 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
19:20 Muidhond Filmtheater de Lieve Vrouw
19:20 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
19:30 Honeyland Filmtheater de Lieve Vrouw
19:40 April, May en June Pathé Amersfoort
20:00 1917 Pathé Amersfoort
20:15 Dark Waters Pathé Amersfoort
20:30 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
20:50 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
21:00 Il traditore Filmtheater de Lieve Vrouw
21:00 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
21:00 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
21:15 Parasite Filmtheater de Lieve Vrouw
21:20 Au nom de la terre Filmtheater de Lieve Vrouw
21:30 Hors normes (The Specials) Filmtheater de Lieve Vrouw
21:30 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
21:45 Gretel & Hansel Pathé Amersfoort
21:45 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
22:10 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
22:15 Gretel & Hansel Vue Amersfoort
22:20 Just Mercy Pathé Amersfoort
22:45 Penoza: The Final Chapter Pathé Amersfoort
23:00 The Grudge Pathé Amersfoort
23:10 Gretel & Hansel Pathé Amersfoort
top zondag 02-02-2020
10:00 Frozen 2 (NL) Pathé Amersfoort
10:00 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
10:10 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
10:15 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathé Amersfoort
10:20 Dark Waters Pathé Amersfoort
10:30 De Grote Slijmfilm Pathé Amersfoort
10:30 Prinses Emmy (NL) Vue Amersfoort
10:40 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Amersfoort
11:00 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
11:00 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
11:00 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Vue Amersfoort
11:10 De Grote Slijmfilm Vue Amersfoort
11:10 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
11:20 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
11:45 Mees Kees in de Wolken Pathé Amersfoort
12:00 Au nom de la terre Filmtheater de Lieve Vrouw
12:00 De Grote Boze Vos (NL) Filmtheater de Lieve Vrouw
12:10 De Grote Slijmfilm Pathé Amersfoort
12:15 Jojo Rabbit Filmtheater de Lieve Vrouw
12:20 Spionnengeheimen (NL) Pathé Amersfoort
12:30 The Best of IDFA on Tour 2019 - 2020 Filmtheater de Lieve Vrouw
12:30 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
12:45 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Amersfoort
12:50 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
12:50 Frozen 2 (NL) Vue Amersfoort
13:00 Frozen 2 (NL) Pathé Amersfoort
13:20 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
13:30 De Grote Slijmfilm Pathé Amersfoort
13:30 De Grote Slijmfilm Vue Amersfoort
13:40 Dolittle (NL) Pathé Amersfoort
13:45 Muidhond Filmtheater de Lieve Vrouw
14:00 Jumanji: The Next Level Pathé Amersfoort
14:05 Honeyland Filmtheater de Lieve Vrouw
14:10 Spionnengeheimen 3D (NL) Pathé Amersfoort
14:20 1917 Pathé Amersfoort
14:25 Parasite Filmtheater de Lieve Vrouw
14:40 Frozen 2 3D (NL) Pathé Amersfoort
14:50 De Grote Slijmfilm Vue Amersfoort
15:10 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
15:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Pathé Amersfoort
15:20 Kruimeltje en de Strijd om de Goudmijn Vue Amersfoort
15:35 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
15:40 Dolittle (NL) Vue Amersfoort
15:45 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
15:50 The Whistlers Filmtheater de Lieve Vrouw
15:50 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
16:00 Hors normes (The Specials) Filmtheater de Lieve Vrouw
16:00 Rafadan Tayfa Göbeklitepe Pathé Amersfoort
16:20 Dolittle Pathé Amersfoort
16:40 April, May en June Pathé Amersfoort
16:55 Star Wars: The Rise of Skywalker Pathé Amersfoort
17:00 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
17:05 Il traditore Filmtheater de Lieve Vrouw
17:05 Bombshell Pathé Amersfoort
17:15 1917 Pathé Amersfoort
17:30 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
17:45 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
17:50 Goldie Filmtheater de Lieve Vrouw
18:00 Knives Out Pathé Amersfoort
18:20 Truffel liefde Filmtheater de Lieve Vrouw
18:30 For Sama Filmtheater de Lieve Vrouw
18:40 Dolittle 3D Pathé Amersfoort
18:45 Jumanji: The Next Level Vue Amersfoort
18:50 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
19:10 Bombshell Pathé Amersfoort
19:30 Onze Jongens in Miami Pathé Amersfoort
19:45 Bombshell Filmtheater de Lieve Vrouw
19:45 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
19:50 Jojo Rabbit Pathé Amersfoort
20:00 1917 Pathé Amersfoort
20:00 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
20:10 Parasite Filmtheater de Lieve Vrouw
20:20 Hors normes (The Specials) Filmtheater de Lieve Vrouw
20:20 Dark Waters Pathé Amersfoort
20:30 Marianne & Leonard: Words of Love Filmtheater de Lieve Vrouw
20:45 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
21:00 Just Mercy Pathé Amersfoort
21:00 Bad Boys For Life Vue Amersfoort
21:15 Onze Jongens in Miami Vue Amersfoort
21:30 Jumanji: The Next Level Pathé Amersfoort
21:30 Gretel & Hansel Vue Amersfoort
21:45 Bad Boys For Life Pathé Amersfoort
22:05 Gretel & Hansel Pathé Amersfoort
22:15 The Grudge Pathé Amersfoort

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Amersfoort