home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Amersfoort



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag
top dinsdag 29-09-2020
11:00 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Amersfoort
11:10 A Night at the Louvre, Leonardo Da Vinci Pathé Amersfoort
11:15 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
11:30 Tenet Pathé Amersfoort
11:40 Captain Marvel Pathé Amersfoort
11:40 Scoob! (NL) Pathé Amersfoort
11:50 Engel Pathé Amersfoort
 
12:00 Deux Filmtheater de Lieve Vrouw
12:15 Un Fils Filmtheater de Lieve Vrouw
12:20 Antebellum Pathé Amersfoort
12:30 De Beentjes van Sint Hildegard Filmtheater de Lieve Vrouw
12:45 Shirley Filmtheater de Lieve Vrouw
13:10 Trolls Wereldtour (NL) Vue Amersfoort
13:20 Pinocchio (NL) Pathé Amersfoort
 
13:20 Endless Vue Amersfoort
13:30 The Personal History of David Copperfield Pathé Amersfoort
13:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Vue Amersfoort
13:40 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
13:40 The Secret: Dare to Dream Vue Amersfoort
13:50 Tenet Vue Amersfoort
14:00 Love Sarah Filmtheater de Lieve Vrouw
14:00 Endless Pathé Amersfoort
14:00 The War With Grandpa Vue Amersfoort
14:10 Scoob! (NL) Pathé Amersfoort
14:15 El Principe Filmtheater de Lieve Vrouw
14:20 Captain Marvel Pathé Amersfoort
14:40 Tenet Pathé Amersfoort
14:45 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902) Filmtheater de Lieve Vrouw
14:50 Big Trip (NL) Pathé Amersfoort
15:15 The Personal History of David Copperfield Filmtheater de Lieve Vrouw
15:15 David Attenborough: A Life on Our Panet (live event) Vue Amersfoort
15:30 Tenet Vue Amersfoort
15:40 The War With Grandpa Vue Amersfoort
15:50 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
16:00 De Piraten van Hiernaast Pathé Amersfoort
16:00 Rogue Vue Amersfoort
16:10 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
16:10 Scoob! (NL) Vue Amersfoort
16:15 Sidik en de panter Filmtheater de Lieve Vrouw
16:20 The New Mutants Pathé Amersfoort
16:20 Endless Vue Amersfoort
16:30 Öndög Filmtheater de Lieve Vrouw
16:30 Tenet Pathé Amersfoort
16:45 A Girl Missing Filmtheater de Lieve Vrouw
16:45 The Secret Garden Pathé Amersfoort
17:00 Peninsula Pathé Amersfoort
17:00 The Secret: Dare to Dream Vue Amersfoort
17:50 Relic Pathé Amersfoort
18:00 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
18:10 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
18:10 Rogue Vue Amersfoort
18:20 Endless Vue Amersfoort
18:25 Un Fils Filmtheater de Lieve Vrouw
18:30 Marionette Pathé Amersfoort
18:30 Tenet Vue Amersfoort
18:40 Deux Filmtheater de Lieve Vrouw
18:40 The War With Grandpa Vue Amersfoort
18:50 The Personal History of David Copperfield Pathé Amersfoort
18:50 The Secret: Dare to Dream Vue Amersfoort
18:55 Été 85 Filmtheater de Lieve Vrouw
19:00 Endless Pathé Amersfoort
19:30 Barn Filmtheater de Lieve Vrouw
19:30 The New Mutants Pathé Amersfoort
19:40 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Amersfoort
20:00 Tenet Pathé Amersfoort
20:00 Marionette Vue Amersfoort
20:10 Tenet Vue Amersfoort
20:15 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
20:25 The Personal History of David Copperfield Filmtheater de Lieve Vrouw
20:30 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
20:40 Marionette Filmtheater de Lieve Vrouw
20:40 Alles is zoals het zou moeten zijn Vue Amersfoort
20:50 Rogue Vue Amersfoort
21:00 Valley of the Gods Filmtheater de Lieve Vrouw
21:00 Tenet Pathé Amersfoort
21:10 The Secret: Dare to Dream Vue Amersfoort
21:15 Antebellum Pathé Amersfoort
21:30 Ava Pathé Amersfoort
21:30 Tenet Vue Amersfoort
21:45 Peninsula Pathé Amersfoort
21:50 Antebellum Vue Amersfoort
22:00 Unhinged Pathé Amersfoort
top woensdag 30-09-2020
11:00 Living in the Future's Past Pathé Amersfoort
11:00 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
11:10 Big Trip (NL) Pathé Amersfoort
11:20 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
11:40 Captain Marvel Pathé Amersfoort
11:50 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Amersfoort
12:00 Deux Filmtheater de Lieve Vrouw
12:10 Antebellum Pathé Amersfoort
12:15 Barn Filmtheater de Lieve Vrouw
12:30 De Beentjes van Sint Hildegard Filmtheater de Lieve Vrouw
12:30 Tenet Pathé Amersfoort
12:45 Shirley Filmtheater de Lieve Vrouw
12:55 Endless Pathé Amersfoort
13:00 Engel Vue Amersfoort
13:10 The War With Grandpa Vue Amersfoort
13:20 Pinocchio (NL) Pathé Amersfoort
13:20 Scoob! (NL) Vue Amersfoort
13:20 Tenet Vue Amersfoort
13:30 The Personal History of David Copperfield Pathé Amersfoort
13:30 De Piraten van Hiernaast Vue Amersfoort
13:40 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
13:40 Alles is zoals het zou moeten zijn Vue Amersfoort
13:50 Trolls Wereldtour (NL) Vue Amersfoort
14:00 Love Sarah Filmtheater de Lieve Vrouw
14:10 Engel Pathé Amersfoort
14:20 Captain Marvel Pathé Amersfoort
14:35 De Piraten van Hiernaast Pathé Amersfoort
14:45 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902) Filmtheater de Lieve Vrouw
15:05 Poeslief Filmtheater de Lieve Vrouw
15:10 Big Trip (NL) Pathé Amersfoort
15:20 Poeslief Vue Amersfoort
15:30 Tenet Vue Amersfoort
15:40 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Amersfoort
15:50 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
15:50 Trolls Wereldtour (NL) Vue Amersfoort
16:00 Valley of the Gods Filmtheater de Lieve Vrouw
16:00 Scoob! (NL) Pathé Amersfoort
16:00 Scoob! (NL) Vue Amersfoort
16:10 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
16:10 The Secret: Dare to Dream Vue Amersfoort
16:15 The Personal History of David Copperfield Filmtheater de Lieve Vrouw
16:20 Endless Vue Amersfoort
16:30 Un Fils Filmtheater de Lieve Vrouw
16:30 Tenet Pathé Amersfoort
16:40 Tenet Vue Amersfoort
16:45 Öndög Filmtheater de Lieve Vrouw
16:45 Endless Pathé Amersfoort
17:00 Peninsula Pathé Amersfoort
17:10 The New Mutants Pathé Amersfoort
17:10 Rogue Vue Amersfoort
17:50 Relic Pathé Amersfoort
18:00 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
18:10 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
18:10 Poeslief Vue Amersfoort
18:30 Love Sarah Filmtheater de Lieve Vrouw
18:30 The Personal History of David Copperfield Pathé Amersfoort
18:30 The War With Grandpa Vue Amersfoort
18:40 Endless Vue Amersfoort
18:45 A Girl Missing Filmtheater de Lieve Vrouw
18:45 Alles is zoals het zou moeten zijn Vue Amersfoort
19:00 Atlantis Filmtheater de Lieve Vrouw
19:00 Endless Pathé Amersfoort
19:10 Tenet Vue Amersfoort
19:20 De Vogelwachter Pathé Amersfoort
19:30 Valley of the Gods Filmtheater de Lieve Vrouw
19:30 The New Mutants Pathé Amersfoort
19:30 De Vogelwachter Vue Amersfoort
19:40 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Amersfoort
19:55 Tenet Vue Amersfoort
20:00 Tenet Pathé Amersfoort
20:10 The Secret: Dare to Dream Vue Amersfoort
20:15 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
20:30 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
20:40 De Vogelwachter Filmtheater de Lieve Vrouw
20:50 Rogue Vue Amersfoort
21:00 Deux Filmtheater de Lieve Vrouw
21:00 Tenet Pathé Amersfoort
21:00 The War With Grandpa Vue Amersfoort
21:15 Shirley Filmtheater de Lieve Vrouw
21:15 Antebellum Pathé Amersfoort
21:15 Antebellum Vue Amersfoort
21:30 Ava Pathé Amersfoort
21:45 Peninsula Pathé Amersfoort
22:00 Unhinged Pathé Amersfoort
top donderdag 01-10-2020
11:00 Buladó Pathé Amersfoort
11:10 De Dick Maas Methode Pathé Amersfoort
11:15 Lassie (NL) Pathé Amersfoort
11:20 Antebellum Pathé Amersfoort
11:30 Endless Pathé Amersfoort
11:40 Marionette Pathé Amersfoort
11:55 Deux Filmtheater de Lieve Vrouw
12:00 Tenet Pathé Amersfoort
12:15 Sidik en de panter Filmtheater de Lieve Vrouw
12:30 Lara Filmtheater de Lieve Vrouw
12:50 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Amersfoort
12:55 Buladó Pathé Amersfoort
13:20 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
13:30 Peninsula Pathé Amersfoort
13:40 Antebellum Pathé Amersfoort
13:50 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
13:55 Shirley Filmtheater de Lieve Vrouw
14:10 The New Mutants Pathé Amersfoort
14:20 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902) Filmtheater de Lieve Vrouw
14:40 Buladó Filmtheater de Lieve Vrouw
14:50 De Piraten van Hiernaast Pathé Amersfoort
15:00 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
15:30 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Amersfoort
15:45 Tenet Pathé Amersfoort
16:00 De Dick Maas Methode Filmtheater de Lieve Vrouw
16:00 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
16:10 Endless Pathé Amersfoort
16:20 Love Sarah Filmtheater de Lieve Vrouw
16:20 The Nest Pathé Amersfoort
16:30 The Trial of the Chicago 7 Pathé Amersfoort
16:40 The Personal History of David Copperfield Filmtheater de Lieve Vrouw
17:10 Relic Pathé Amersfoort
17:20 Endless Pathé Amersfoort
17:45 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
18:10 The New Mutants Pathé Amersfoort
18:20 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Amersfoort
18:25 Lara Filmtheater de Lieve Vrouw
18:45 Deux Filmtheater de Lieve Vrouw
18:45 Lizzie Pathé Amersfoort
19:00 Buladó Pathé Amersfoort
19:15 Buladó Filmtheater de Lieve Vrouw
19:20 De Dick Maas Methode Pathé Amersfoort
19:30 La Última Primavera Pathé Amersfoort
19:30 La Última Primavera Vue Amersfoort
19:40 Tenet Vue Amersfoort
20:00 Tenet Pathé Amersfoort
20:25 Shirley Filmtheater de Lieve Vrouw
20:30 The Trial of the Chicago 7 Pathé Amersfoort
20:40 David Attenborough: A Life on Our Panet (live event) Vue Amersfoort
20:45 La Última Primavera Filmtheater de Lieve Vrouw
20:50 QT8: The First Eight Vue Amersfoort
21:00 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
21:10 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
21:15 QT8: The First Eight Filmtheater de Lieve Vrouw
21:20 Marionette Pathé Amersfoort
21:30 Ava Pathé Amersfoort
21:45 Antebellum Pathé Amersfoort
22:00 Unhinged Pathé Amersfoort
top vrijdag 02-10-2020
11:00 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL) Pathé Amersfoort
11:10 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
11:15 The New Mutants Pathé Amersfoort
11:20 Tenet Pathé Amersfoort
11:30 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
11:55 Deux Filmtheater de Lieve Vrouw
12:00 Lizzie Pathé Amersfoort
12:15 Love Sarah Filmtheater de Lieve Vrouw
12:30 De Beentjes van Sint Hildegard Filmtheater de Lieve Vrouw
12:30 Marionette Pathé Amersfoort
12:40 The Trial of the Chicago 7 Pathé Amersfoort
12:50 Lara Filmtheater de Lieve Vrouw
12:50 Antebellum Pathé Amersfoort
13:30 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Amersfoort
13:40 Buladó Pathé Amersfoort
13:50 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
14:00 Allen Tegen Allen Filmtheater de Lieve Vrouw
14:20 Shirley Filmtheater de Lieve Vrouw
14:20 Big Trip (NL) Pathé Amersfoort
14:30 On the Rocks Pathé Amersfoort
14:40 Buladó Filmtheater de Lieve Vrouw
15:00 De Dick Maas Methode Filmtheater de Lieve Vrouw
15:00 Engel Pathé Amersfoort
15:15 Trolls Wereldtour 3D (NL) Pathé Amersfoort
15:30 Tenet Pathé Amersfoort
15:40 The Trial of the Chicago 7 Pathé Amersfoort
16:00 De Piraten van Hiernaast Pathé Amersfoort
16:10 QT8: The First Eight Filmtheater de Lieve Vrouw
16:10 Pinocchio (NL) Pathé Amersfoort
16:30 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
16:35 Poeslief Filmtheater de Lieve Vrouw
16:45 The Nest Pathé Amersfoort
16:55 The Personal History of David Copperfield Filmtheater de Lieve Vrouw
17:20 Peninsula Pathé Amersfoort
17:30 Endless Pathé Amersfoort
18:10 Lizzie Pathé Amersfoort
18:30 Atlantis Filmtheater de Lieve Vrouw
18:30 Marathon: After + After We Collided Pathé Amersfoort
18:40 Buladó Pathé Amersfoort
18:45 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
18:45 Marathon: After + After We Collided Vue Amersfoort
18:50 Buladó Filmtheater de Lieve Vrouw
19:00 Tenet Pathé Amersfoort
19:10 Deux Filmtheater de Lieve Vrouw
19:15 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Amersfoort
19:15 Marathon: After + After We Collided Vue Amersfoort
19:20 Love Sarah Filmtheater de Lieve Vrouw
19:45 On the Rocks Pathé Amersfoort
19:45 Marathon: After + After We Collided Vue Amersfoort
20:00 Marionette Pathé Amersfoort
20:30 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
20:45 Valley of the Gods Filmtheater de Lieve Vrouw
20:45 Tenet Pathé Amersfoort
21:00 Shirley Filmtheater de Lieve Vrouw
21:00 The Trial of the Chicago 7 Pathé Amersfoort
21:15 Lara Filmtheater de Lieve Vrouw
21:30 A Girl Missing Filmtheater de Lieve Vrouw
21:40 Antebellum Pathé Amersfoort
22:00 The New Mutants Pathé Amersfoort
22:15 Relic Pathé Amersfoort
22:40 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
22:50 Ava Pathé Amersfoort
23:00 Unhinged Pathé Amersfoort
top zaterdag 03-10-2020
10:00 Bigfoot Family Pathé Amersfoort
10:10 100% Wolf Pathé Amersfoort
10:20 Ella Bella Bingo Pathé Amersfoort
10:30 The Personal History of David Copperfield Pathé Amersfoort
10:40 De Piraten van Hiernaast Pathé Amersfoort
10:50 Tenet Pathé Amersfoort
11:00 Pinocchio (NL) Pathé Amersfoort
11:30 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Amersfoort
11:55 Deux Filmtheater de Lieve Vrouw
12:10 Bigfoot Family Pathé Amersfoort
12:15 Buladó Filmtheater de Lieve Vrouw
12:20 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
12:30 Lara Filmtheater de Lieve Vrouw
12:30 100% Wolf Pathé Amersfoort
12:55 Lassie (NL) Pathé Amersfoort
13:20 De Dick Maas Methode Pathé Amersfoort
13:40 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
13:50 De Piraten van Hiernaast Pathé Amersfoort
13:55 Poeslief Filmtheater de Lieve Vrouw
14:00 Marathon: After + After We Collided Pathé Amersfoort
14:10 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Amersfoort
14:20 De Beentjes van Sint Hildegard Filmtheater de Lieve Vrouw
14:30 Big Trip (NL) Pathé Amersfoort
14:40 The Brilliant Biograph: Earliest Moving Images of Europe (1897-1902) Filmtheater de Lieve Vrouw
14:50 Trolls Wereldtour 3D (NL) Pathé Amersfoort
15:10 Poeslief Pathé Amersfoort
15:20 Love Sarah Filmtheater de Lieve Vrouw
15:30 100% Wolf Pathé Amersfoort
16:00 De Piraten van Hiernaast Pathé Amersfoort
16:00 After We Collided Vue Amersfoort
16:10 The Personal History of David Copperfield Filmtheater de Lieve Vrouw
16:15 The Trial of the Chicago 7 Pathé Amersfoort
16:20 Tenet Pathé Amersfoort
16:30 Il Grido Filmtheater de Lieve Vrouw
16:30 The Nest Pathé Amersfoort
16:45 On the Rocks Pathé Amersfoort
17:00 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
17:25 QT8: The First Eight Filmtheater de Lieve Vrouw
17:45 Endless Pathé Amersfoort
18:10 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
18:20 After We Collided Pathé Amersfoort
18:40 After We Collided Vue Amersfoort
18:50 Marionette Pathé Amersfoort
18:55 Deux Filmtheater de Lieve Vrouw
19:00 Buladó Pathé Amersfoort
19:10 The Trial of the Chicago 7 Pathé Amersfoort
19:15 Lara Filmtheater de Lieve Vrouw
19:20 Lizzie Pathé Amersfoort
19:30 Tenet Pathé Amersfoort
19:45 Buladó Filmtheater de Lieve Vrouw
20:00 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Amersfoort
20:30 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
20:50 Tenet Pathé Amersfoort
21:00 A Girl Missing Filmtheater de Lieve Vrouw
21:10 On the Rocks Pathé Amersfoort
21:15 After We Collided Vue Amersfoort
21:25 Valley of the Gods Filmtheater de Lieve Vrouw
21:30 Peninsula Pathé Amersfoort
21:40 Shirley Filmtheater de Lieve Vrouw
21:50 The New Mutants Pathé Amersfoort
22:10 Antebellum Pathé Amersfoort
22:35 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
22:45 Ava Pathé Amersfoort
22:55 Unhinged Pathé Amersfoort
top zondag 04-10-2020
10:00 De Elfkins - Een klein bakfestijn (NL) Pathé Amersfoort
10:20 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Amersfoort
10:30 De Piraten van Hiernaast Pathé Amersfoort
10:50 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
11:00 Bigfoot Family Pathé Amersfoort
11:15 Tenet Pathé Amersfoort
11:30 Pinocchio (NL) Pathé Amersfoort
11:45 Engel Pathé Amersfoort
11:55 Poeslief Filmtheater de Lieve Vrouw
12:00 100% Wolf Pathé Amersfoort
12:15 Love Sarah Filmtheater de Lieve Vrouw
12:30 Lara Filmtheater de Lieve Vrouw
12:30 Trolls Wereldtour 3D (NL) Pathé Amersfoort
12:40 Lassie (NL) Pathé Amersfoort
13:10 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
13:20 Deux Filmtheater de Lieve Vrouw
13:30 Engel Pathé Amersfoort
14:00 Bigfoot Family Pathé Amersfoort
14:10 100% Wolf Pathé Amersfoort
14:20 Buladó Filmtheater de Lieve Vrouw
14:20 Buladó Pathé Amersfoort
14:30 Tenet Pathé Amersfoort
14:40 Atlantis Filmtheater de Lieve Vrouw
14:40 Big Trip (NL) Pathé Amersfoort
14:50 De Piraten van Hiernaast Pathé Amersfoort
15:25 Poeslief Filmtheater de Lieve Vrouw
15:30 After We Collided Pathé Amersfoort
15:30 After We Collided Vue Amersfoort
16:10 Bigfoot Family 3D (NL) Pathé Amersfoort
16:20 The Personal History of David Copperfield Filmtheater de Lieve Vrouw
16:20 The Trial of the Chicago 7 Pathé Amersfoort
16:30 Trolls Wereldtour (NL) Pathé Amersfoort
16:45 On the Rocks Pathé Amersfoort
16:50 Shirley Filmtheater de Lieve Vrouw
17:00 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
17:15 A Girl Missing Filmtheater de Lieve Vrouw
17:45 Relic Pathé Amersfoort
17:55 The War With Grandpa Pathé Amersfoort
18:20 Endless Pathé Amersfoort
18:40 Lizzie Pathé Amersfoort
18:50 Un Fils Filmtheater de Lieve Vrouw
19:00 On the Rocks Pathé Amersfoort
19:10 De Beentjes van Sint Hildegard Filmtheater de Lieve Vrouw
19:10 Alles is zoals het zou moeten zijn Pathé Amersfoort
19:30 Valley of the Gods Filmtheater de Lieve Vrouw
19:30 Marionette Pathé Amersfoort
19:45 Buladó Pathé Amersfoort
20:00 Tenet Pathé Amersfoort
20:15 The Trial of the Chicago 7 Pathé Amersfoort
20:30 The Secret: Dare to Dream Pathé Amersfoort
21:00 QT8: The First Eight Filmtheater de Lieve Vrouw
21:00 Antebellum Pathé Amersfoort
21:00 After We Collided Vue Amersfoort
21:15 The Nest Pathé Amersfoort
21:20 Buladó Filmtheater de Lieve Vrouw
21:30 Peninsula Pathé Amersfoort
21:45 The New Mutants Pathé Amersfoort
22:00 Ava Pathé Amersfoort