home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Leiden



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top zondag 25-10-2020
10:00 Bigfoot Family 3D (NL) Lido
10:00 100% Wolf (NL) Lido
10:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Lido
10:15 Scoob! (NL) Lido
10:30 De Magische Poort 3D (NL) Lido
11:30 Shirley Het Kijkhuis
11:45 Buladó Het Kijkhuis
 
12:15 Engel Trianon Theater
12:30 Jackie en Oopjen Trianon Theater
12:45 Scoob! (NL) Lido
12:45 100% Wolf (NL) Lido
13:00 De Magische Poort 3D (NL) Lido
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Lido
13:00 De Grote Sinterklaasfilm Trianon Theater
 
13:45 Into the Jungle Het Kijkhuis
14:00 Corpus Christi Het Kijkhuis
14:30 Jackie en Oopjen Trianon Theater
14:45 De Grote Sinterklaasfilm Trianon Theater
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Lido
15:30 100% Wolf (NL) Lido
15:45 Bigfoot Family 3D (NL) Lido
16:00 I Am Greta Het Kijkhuis
16:00 De Magische Poort 3D (NL) Lido
16:30 Lara Het Kijkhuis
16:30 Antoinette dans les Cévennes Trianon Theater
16:45 Made in Italy Trianon Theater
18:00 Tenet Lido
18:10 After We Collided Lido
18:30 Casanova's Lido
18:45 Sweet Thing Het Kijkhuis
18:45 Honest Thief Lido
18:45 Kajillionaire Trianon Theater
19:00 Buladó Het Kijkhuis
19:00 Made in Italy Trianon Theater
20:00 Tenet Lido
20:00 Tenet Trianon Theater
20:30 The Personal History of David Copperfield Lido
20:30 Buiten is het Feest Lido
21:00 Jeanne d'Arc Het Kijkhuis
21:00 The Last Right Trianon Theater
21:15 Corpus Christi Het Kijkhuis
21:15 Honest Thief Lido
21:15 Karakter Trianon Theater
21:30 After We Collided Lido
top maandag 26-10-2020
12:45 Scoob! (NL) Lido
12:45 Bigfoot Family 3D (NL) Lido
13:00 De Magische Poort 3D (NL) Lido
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Lido
13:00 100% Wolf (NL) Lido
14:00 Jackie en Oopjen Trianon Theater
14:15 Marona (NL) Het Kijkhuis
14:15 De Grote Sinterklaasfilm Trianon Theater
14:30 Buladó Het Kijkhuis
15:15 After We Collided Lido
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Lido
15:45 The Crossing Lido
15:45 100% Wolf (NL) Lido
16:00 De Magische Poort 3D (NL) Lido
16:00 Karakter Trianon Theater
16:15 Antoinette dans les Cévennes Trianon Theater
16:30 Sweet Thing Het Kijkhuis
16:45 Deux Het Kijkhuis
18:00 Tenet Lido
18:15 Buiten is het Feest Lido
18:15 Casanova's Lido
18:15 Tenet Trianon Theater
18:30 After We Collided Lido
18:30 The Last Right Trianon Theater
18:45 I Am Greta Het Kijkhuis
18:45 Honest Thief Lido
19:00 Made in Italy Trianon Theater
19:15 Buladó Het Kijkhuis
20:25 Buiten is het Feest Lido
20:25 Casanova's Lido
21:00 The Painted Bird Het Kijkhuis
21:00 After We Collided Lido
21:00 Kajillionaire Trianon Theater
21:15 Honest Thief Lido
21:15 Made in Italy Trianon Theater
21:30 Corpus Christi Het Kijkhuis
21:30 Tenet Lido
21:30 Tenet Trianon Theater
top dinsdag 27-10-2020
12:30 De Grote Sinterklaasfilm Trianon Theater
12:45 Scoob! (NL) Lido
12:45 Bigfoot Family 3D (NL) Lido
13:00 De Magische Poort 3D (NL) Lido
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Lido
13:00 100% Wolf (NL) Lido
13:15 Jackie en Oopjen Trianon Theater
13:45 Corpus Christi Het Kijkhuis
14:00 Into the Jungle Het Kijkhuis
14:25 Engel Trianon Theater
15:15 After We Collided Lido
15:15 Tenet Trianon Theater
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Lido
15:45 The Crossing Lido
15:45 100% Wolf (NL) Lido
16:00 De Magische Poort 3D (NL) Lido
16:15 I Am Greta Het Kijkhuis
16:30 Lara Het Kijkhuis
16:30 The Last Right Trianon Theater
18:00 Tenet Lido
18:15 Buiten is het Feest Lido
18:15 Casanova's Lido
18:15 Tenet Trianon Theater
18:30 After We Collided Lido
18:45 Sweet Thing Het Kijkhuis
18:45 Honest Thief Lido
18:45 Kajillionaire Trianon Theater
19:00 Buladó Het Kijkhuis
19:00 Made in Italy Trianon Theater
20:25 The Nest Lido
20:25 Buiten is het Feest Lido
21:00 Jeanne d'Arc Het Kijkhuis
21:00 After We Collided Lido
21:00 Antoinette dans les Cévennes Trianon Theater
21:15 Honest Thief Lido
21:15 Made in Italy Trianon Theater
21:30 Corpus Christi Het Kijkhuis
21:30 Tenet Lido
21:30 Tenet Trianon Theater
top woensdag 28-10-2020
12:30 Jackie en Oopjen Trianon Theater
12:40 Engel Trianon Theater
12:45 Scoob! (NL) Lido
12:45 Bigfoot Family 3D (NL) Lido
13:00 De Magische Poort 3D (NL) Lido
13:00 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Lido
13:00 100% Wolf (NL) Lido
13:00 De Grote Sinterklaasfilm Trianon Theater
14:25 Marona (NL) Het Kijkhuis
14:30 De Grote Sinterklaasfilm Trianon Theater
14:45 Jackie en Oopjen Trianon Theater
15:00 Tenet Trianon Theater
15:15 Bigfoot Family 3D (NL) Lido
15:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Lido
15:45 The Crossing Lido
15:45 100% Wolf (NL) Lido
16:00 De Magische Poort 3D (NL) Lido
16:15 Antoinette dans les Cévennes Trianon Theater
16:30 Sweet Thing Het Kijkhuis
16:45 Made in Italy Trianon Theater
17:10 After We Collided Lido
18:15 Buiten is het Feest Lido
18:15 Casanova's Lido
18:15 Tenet Trianon Theater
18:30 After We Collided Lido
18:30 The Last Right Trianon Theater
18:45 I Am Greta Het Kijkhuis
18:45 Honest Thief Lido
19:00 Corpus Christi Het Kijkhuis
19:00 Made in Italy Trianon Theater
20:25 After We Collided Lido
20:25 Casanova's Lido
21:00 The Painted Bird Het Kijkhuis
21:00 Tenet Lido
21:00 Kajillionaire Trianon Theater
21:15 Honest Thief Lido
21:15 Made in Italy Trianon Theater
21:30 Buladó Het Kijkhuis
21:30 Tenet Trianon Theater