home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Alphen aan den Rijn



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
top Barbie (Cinema Castellum, Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt13:30 · 19:45
ma 2 okt19:45
wo 4 okt15:15 · 19:45
top De Bellinga's: Vakantie op stelten (Cinema Castellum, Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt16:00
wo 4 okt13:30
top De Vuurlinie (Cinema Castellum, Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt20:15
ma 2 okt20:15
di 3 okt20:15
wo 4 okt20:15
top Elemental 3D (NL) (Cinema Castellum, Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt13:45
top How to Blow Up a Pipeline (Cinema Castellum, Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt20:00
top Les enfants des autres (Cinema Castellum, Alphen aan den Rijn)
do 5 okt14:00
top Ninja Turtles: Totale Chaos 3D (Cinema Castellum, Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt16:00
top Only You (Cinema Castellum, Alphen aan den Rijn)
wo 4 okt20:00
top Oppenheimer (Cinema Castellum, Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt14:00
di 3 okt19:45
top Prisoner's Daughter (Cinema Castellum, Alphen aan den Rijn)
ma 2 okt20:00


top Bank of Dave (Parkvilla Filmhuis, Alphen aan den Rijn)
ma 2 okt20:00
top Last Dance (Parkvilla Filmhuis, Alphen aan den Rijn)
di 3 okt13:30
top Onder Het Maaiveld (Junior) (Parkvilla Filmhuis, Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt13:00
wo 4 okt14:30
top Riceboy Sleeps (Parkvilla Filmhuis, Alphen aan den Rijn)
wo 4 okt20:00
top Tanja Dagboek van een guerrillera (Parkvilla Filmhuis, Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt14:30
di 3 okt20:00
top Unruly (Parkvilla Filmhuis, Alphen aan den Rijn)
ma 2 okt20:00
wo 4 okt20:00


top A Haunting in Venice (Vue Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt17:40
di 3 okt19:50
wo 4 okt19:50
top After Everything (Vue Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt15:00 · 20:30
ma 2 okt20:10
di 3 okt20:10
wo 4 okt17:40 · 20:10
top Barbie (Vue Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt11:20
wo 4 okt20:20
top Big Picnic (Vue Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt14:40
top De Bellinga's: Vakantie op stelten (Vue Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt12:50
top De Club van Sinterklaas en de Gestrande Stoomboot (Vue Alphen aan den Rijn)
wo 4 okt15:00
top De Grote Sinterklaasfilm en de Strijd om Pakjesavond (Vue Alphen aan den Rijn)
wo 4 okt14:30
top De Vuurlinie (Vue Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt17:30
ma 2 okt19:50
wo 4 okt17:20
top Elemental (NL) (Vue Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt11:00 · 14:10
wo 4 okt14:40
top Oppenheimer (Vue Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt13:40
wo 4 okt15:30
top Robocar Poli 2 Een reddingsactie in de woestijn (NL) (Vue Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt11:10
top Tesciowie 2 (Vue Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt17:20
top The Creator (Vue Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt11:30 · 17:00 · 20:20
ma 2 okt20:00
di 3 okt20:00
wo 4 okt16:40 · 20:00
top The Equalizer 3 (Vue Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt19:50
di 3 okt20:20
top The Nun II (Vue Alphen aan den Rijn)
zo 1 okt20:10
ma 2 okt20:20