home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Hoorn



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden dinsdag↓ | woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag
top dinsdag 19-10-2021
10:00 De Grote Sinterklaasfilm: Trammelant in Spanje Vue Hoorn
10:15 Ron's Gone Wrong (NL) Vue Hoorn
10:30 De Club van Sinterklaas & het Vergeten Pietje Vue Hoorn
10:50 Berend Botje Vue Hoorn
11:10 Seal Team (NL) Vue Hoorn
12:10 De Grote Sinterklaasfilm: Trammelant in Spanje Vue Hoorn
12:30 Addams Family op avontuur Vue Hoorn
 
13:00 Ron's Gone Wrong 3D (NL) Vue Hoorn
13:20 De Club van Sinterklaas & het Vergeten Pietje Vue Hoorn
13:30 Mijn vader is een vliegtuig Cinema Oostereiland
13:40 Mijn Beste Vriendin Anne Frank Vue Hoorn
14:00 The Father Cinema Oostereiland
14:30 Un triomphe Cinema Oostereiland
14:30 My Sweet Monster (NL) Vue Hoorn
 
15:10 Addams Family op avontuur Vue Hoorn
15:30 Seal Team (NL) Vue Hoorn
15:50 No Time to Die Vue Hoorn
16:00 Nr. 10 Cinema Oostereiland
16:20 Dune Vue Hoorn
16:30 Benedetta Cinema Oostereiland
17:00 De Veroordeling Cinema Oostereiland
17:10 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings 3D Vue Hoorn
18:00 After We Fell Vue Hoorn
18:15 Halloween Kills Vue Hoorn
19:30 Mijn vader is een vliegtuig Cinema Oostereiland
19:40 No Time to Die Vue Hoorn
20:00 Benedetta Cinema Oostereiland
20:00 The Last Duel Vue Hoorn
20:20 No Time to Die Vue Hoorn
20:30 The Father Cinema Oostereiland
20:40 Dune Vue Hoorn
21:00 Liefde zonder grenzen Vue Hoorn
top woensdag 20-10-2021
10:00 De Club van Sinterklaas & het Vergeten Pietje Vue Hoorn
10:15 Paw Patrol: De Film (NL) Vue Hoorn
10:30 Addams Family op avontuur Vue Hoorn
11:00 Ron's Gone Wrong (NL) Vue Hoorn
11:15 De Grote Sinterklaasfilm: Trammelant in Spanje Vue Hoorn
12:10 De Club van Sinterklaas & het Vergeten Pietje Vue Hoorn
12:40 Berend Botje Vue Hoorn
13:00 Ron's Gone Wrong (NL) Vue Hoorn
13:30 De Veroordeling Cinema Oostereiland
13:30 Seal Team (NL) Vue Hoorn
13:50 Addams Family op avontuur Vue Hoorn
14:00 The Father Cinema Oostereiland
14:20 No Time to Die Vue Hoorn
14:30 De Slag Om De Schelde Cinema Oostereiland
15:00 De Grote Sinterklaasfilm: Trammelant in Spanje Vue Hoorn
15:50 My Sweet Monster (NL) Vue Hoorn
16:10 Ron's Gone Wrong 3D (NL) Vue Hoorn
16:15 Slalom Cinema Oostereiland
16:30 Venom: Let There Be Carnage Vue Hoorn
16:45 Mijn vader is een vliegtuig Cinema Oostereiland
17:15 Benedetta Cinema Oostereiland
17:30 Halloween Kills Vue Hoorn
18:00 Venom: Let There Be Carnage Vue Hoorn
18:20 Dune Vue Hoorn
19:00 Liefde zonder grenzen Vue Hoorn
19:30 The Father Cinema Oostereiland
19:30 No Time to Die Vue Hoorn
20:00 Benedetta Cinema Oostereiland
20:20 The Last Duel Vue Hoorn
20:30 Druk Cinema Oostereiland
20:40 No Time to Die Vue Hoorn
21:40 Venom: Let There Be Carnage Vue Hoorn
22:00 Halloween Kills Vue Hoorn
top donderdag 21-10-2021
14:00 The Father Cinema Oostereiland
14:30 Mijn vader is een vliegtuig Cinema Oostereiland
16:00 The Father Cinema Oostereiland
16:30 The French Dispatch Cinema Oostereiland
17:00 Benedetta Cinema Oostereiland
19:30 Mijn vader is een vliegtuig Cinema Oostereiland
20:00 The French Dispatch Cinema Oostereiland
20:30 Benedetta Cinema Oostereiland
top vrijdag 22-10-2021
14:00 Mijn vader is een vliegtuig Cinema Oostereiland
14:30 The French Dispatch Cinema Oostereiland
16:00 De Veroordeling Cinema Oostereiland
16:30 The Father Cinema Oostereiland
17:00 Benedetta Cinema Oostereiland
19:30 Mijn vader is een vliegtuig Cinema Oostereiland
20:00 Benedetta Cinema Oostereiland
20:30 The French Dispatch Cinema Oostereiland
top zaterdag 23-10-2021
14:00 The French Dispatch Cinema Oostereiland
14:30 The Father Cinema Oostereiland
16:00 Druk Cinema Oostereiland
16:45 Mijn vader is een vliegtuig Cinema Oostereiland
17:15 Benedetta Cinema Oostereiland
19:30 The Father Cinema Oostereiland
20:00 The French Dispatch Cinema Oostereiland
20:30 Benedetta Cinema Oostereiland
top zondag 24-10-2021
14:00 The Father Cinema Oostereiland
14:30 De Slag Om De Schelde Cinema Oostereiland
16:00 Mijn vader is een vliegtuig Cinema Oostereiland
16:30 Benedetta Cinema Oostereiland
17:15 The French Dispatch Cinema Oostereiland
19:30 The Father Cinema Oostereiland
20:00 The French Dispatch Cinema Oostereiland
20:30 De Veroordeling Cinema Oostereiland