home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Haarlem



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 28-10-2020
15:30 De Magische Poort (NL) Pathe Haarlem
15:50 Bigfoot Family Pathe Haarlem
16:10 After We Collided Pathe Haarlem
16:20 The Last Right Pathe Haarlem
16:30 The Nest Filmschuur
16:50 Casanova's Pathe Haarlem
17:00 Sweet Thing Filmschuur
 
17:00 The War With Grandpa Pathe Haarlem
17:10 Honest Thief Pathe Haarlem
17:25 The Secret: Dare to Dream Pathe Haarlem
17:35 Antoinette dans les Cévennes Pathe Haarlem
18:00 I Am Greta Pathe Haarlem
18:40 Honest Thief Pathe Haarlem
18:45 Kajillionaire Filmschuur
 
18:50 After We Collided Pathe Haarlem
19:00 I Am Greta Filmschuur
19:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathe Haarlem
19:10 Buiten is het Feest Pathe Haarlem
19:20 Made in Italy Pathe Haarlem
19:40 After We Collided Pathe Haarlem
19:50 The Secret: Dare to Dream Pathe Haarlem
20:15 Casanova's Pathe Haarlem
21:00 The Painted Bird Filmschuur
21:00 Tenet Pathe Haarlem
21:10 Honest Thief Pathe Haarlem
21:15 Corpus Christi Filmschuur
21:20 After We Collided Pathe Haarlem
21:30 The Last Right Pathe Haarlem
22:00 After We Collided Pathe Haarlem
22:10 Honest Thief Pathe Haarlem
22:20 The New Mutants Pathe Haarlem
top donderdag 29-10-2020
10:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathe Haarlem
10:40 Made in Italy Pathe Haarlem
10:40 De Grote Sinterklaasfilm Pathe Haarlem
10:50 Bigfoot Family Pathe Haarlem
11:00 I Am Greta Filmschuur
11:00 After We Collided Pathe Haarlem
11:15 Kajillionaire Filmschuur
11:20 Honest Thief Pathe Haarlem
11:30 The Last Right Pathe Haarlem
11:45 Horizon Line Pathe Haarlem
12:00 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathe Haarlem
12:20 Blackbird Pathe Haarlem
12:50 I Am Greta Pathe Haarlem
13:00 Casanova's Pathe Haarlem
13:20 After We Collided Pathe Haarlem
13:30 Honest Thief Pathe Haarlem
13:50 Horizon Line Pathe Haarlem
14:00 Bigfoot Family Pathe Haarlem
14:15 Sweet Thing Filmschuur
14:30 Honest Thief Pathe Haarlem
14:45 The Nest Filmschuur
15:00 The Singing Club Pathe Haarlem
15:10 De Magische Poort (NL) Pathe Haarlem
15:40 Tenet Pathe Haarlem
15:45 Bigfoot Family 3D (NL) Pathe Haarlem
15:55 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
16:20 Buiten is het Feest Pathe Haarlem
16:30 Hope Filmschuur
16:40 The War With Grandpa Pathe Haarlem
17:00 Buladó Filmschuur
17:00 The Last Right Pathe Haarlem
17:10 The Secret: Dare to Dream Pathe Haarlem
17:20 After We Collided Pathe Haarlem
17:50 Blackbird Pathe Haarlem
18:00 Honest Thief Pathe Haarlem
18:30 Made in Italy Pathe Haarlem
18:45 After We Collided Pathe Haarlem
19:00 I Am Greta Filmschuur
19:00 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathe Haarlem
19:15 La Última Primavera Filmschuur
19:20 Buiten is het Feest Pathe Haarlem
19:30 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
19:40 Horizon Line Pathe Haarlem
20:00 After We Collided Pathe Haarlem
20:10 Casanova's Pathe Haarlem
20:40 Tenet Pathe Haarlem
21:00 Hope Filmschuur
21:10 Honest Thief Pathe Haarlem
21:15 Corpus Christi Filmschuur
21:30 The Last Right Pathe Haarlem
21:40 Ahmet Iki Gözüm Pathe Haarlem
21:50 After We Collided Pathe Haarlem
22:00 Horizon Line Pathe Haarlem
22:10 Antebellum Pathe Haarlem
22:20 Honest Thief Pathe Haarlem
top vrijdag 30-10-2020
10:30 The Lord of the Rings: The Return of the King Pathe Haarlem
10:30 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathe Haarlem
10:35 De Grote Sinterklaasfilm Pathe Haarlem
10:40 Bigfoot Family Pathe Haarlem
10:50 After We Collided Pathe Haarlem
11:00 I Am Greta Filmschuur
11:10 100% Wolf (NL) Pathe Haarlem
11:15 On the Rocks Filmschuur
11:20 Honest Thief Pathe Haarlem
11:45 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathe Haarlem
12:10 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
12:20 Buiten is het Feest Pathe Haarlem
12:40 The Singing Club Pathe Haarlem
13:10 After We Collided Pathe Haarlem
13:15 The Last Right Pathe Haarlem
13:30 Buladó Filmschuur
13:30 Honest Thief Pathe Haarlem
14:15 Tenet Pathe Haarlem
14:25 Made in Italy Pathe Haarlem
14:45 La Última Primavera Filmschuur
14:45 Jackie en Oopjen Pathe Haarlem
15:00 De Magische Poort (NL) Pathe Haarlem
15:20 100% Wolf (NL) Pathe Haarlem
15:30 The Painted Bird Filmschuur
15:30 De Grote Sinterklaasfilm Pathe Haarlem
15:30 After We Collided Pathe Haarlem
15:50 Bigfoot Family 3D (NL) Pathe Haarlem
16:30 Corpus Christi Filmschuur
16:30 Bigfoot Family 3D (NL) Pathe Haarlem
16:50 The War With Grandpa Pathe Haarlem
17:10 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
17:10 After We Collided Pathe Haarlem
17:30 Blackbird Pathe Haarlem
17:40 Casanova's Pathe Haarlem
17:50 Horizon Line Pathe Haarlem
18:00 Honest Thief Pathe Haarlem
18:30 Buiten is het Feest Pathe Haarlem
18:45 Kajillionaire Filmschuur
19:00 I Am Greta Filmschuur
19:10 Casanova's Pathe Haarlem
19:20 The Last Right Pathe Haarlem
19:30 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
19:40 Made in Italy Pathe Haarlem
19:50 Tenet Pathe Haarlem
20:00 Honest Thief Pathe Haarlem
20:20 After We Collided Pathe Haarlem
20:40 After We Collided Pathe Haarlem
21:00 Hope Filmschuur
21:15 Sweet Thing Filmschuur
21:30 Insidious Pathe Haarlem
21:40 Horizon Line Pathe Haarlem
21:50 Insidious Pathe Haarlem
22:00 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathe Haarlem
22:20 Antebellum Pathe Haarlem
22:40 After We Collided Pathe Haarlem
22:55 Honest Thief Pathe Haarlem
23:00 Horizon Line Pathe Haarlem
top zaterdag 31-10-2020
10:00 Jackie en Oopjen Pathe Haarlem
10:00 100% Wolf (NL) Pathe Haarlem
10:05 Poeslief Pathe Haarlem
10:15 Engel Pathe Haarlem
10:15 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathe Haarlem
10:20 Bigfoot Family Pathe Haarlem
10:30 De Grote Sinterklaasfilm Pathe Haarlem
10:50 After We Collided Pathe Haarlem
11:15 Kajillionaire Filmschuur
11:35 De Magische Poort (NL) Pathe Haarlem
11:50 100% Wolf (NL) Pathe Haarlem
12:00 Bigfoot Family 3D (NL) Pathe Haarlem
12:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathe Haarlem
12:20 Trolls Wereldtour (NL) Pathe Haarlem
12:25 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
12:30 De Magische Poort 3D (NL) Pathe Haarlem
13:10 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathe Haarlem
13:30 Buladó Filmschuur
13:40 Bigfoot Family Pathe Haarlem
14:00 Jackie en Oopjen Pathe Haarlem
14:00 De Grote Sinterklaasfilm Pathe Haarlem
14:10 The War With Grandpa Pathe Haarlem
14:20 100% Wolf (NL) Pathe Haarlem
14:30 Tenet Pathe Haarlem
14:35 De Magische Poort (NL) Pathe Haarlem
14:45 The Last Right Pathe Haarlem
15:40 Bigfoot Family 3D (NL) Pathe Haarlem
15:40 Honest Thief Pathe Haarlem
16:10 Horizon Line Pathe Haarlem
16:30 Buiten is het Feest Pathe Haarlem
16:30 After We Collided Pathe Haarlem
16:40 Casanova's Pathe Haarlem
17:00 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
17:15 The Nest Filmschuur
17:35 Honest Thief Pathe Haarlem
17:40 After We Collided Pathe Haarlem
18:00 Made in Italy Pathe Haarlem
18:20 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
18:40 Blackbird Pathe Haarlem
18:40 Buiten is het Feest Pathe Haarlem
18:45 I Am Greta Filmschuur
19:00 After We Collided Pathe Haarlem
19:10 Casanova's Pathe Haarlem
19:30 La Última Primavera Filmschuur
19:50 Tenet Pathe Haarlem
20:00 After We Collided Pathe Haarlem
20:20 The Last Right Pathe Haarlem
20:30 After We Collided Pathe Haarlem
20:50 Horizon Line Pathe Haarlem
20:50 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
21:00 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Filmschuur
21:15 Hope Filmschuur
21:15 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathe Haarlem
21:20 Honest Thief Pathe Haarlem
22:20 After We Collided Pathe Haarlem
22:40 Antebellum Pathe Haarlem
22:50 Honest Thief Pathe Haarlem
22:55 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
23:00 Unhinged Pathe Haarlem
23:00 Horizon Line Pathe Haarlem
top zondag 01-11-2020
10:00 Bigfoot Family Pathe Haarlem
10:05 De Grote Sinterklaasfilm Pathe Haarlem
10:10 Poeslief Pathe Haarlem
10:15 100% Wolf (NL) Pathe Haarlem
10:25 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathe Haarlem
10:35 Engel Pathe Haarlem
10:40 After We Collided Pathe Haarlem
11:00 De Magische Poort (NL) Pathe Haarlem
11:15 Farewell Paradise Filmschuur
11:45 Trolls Wereldtour (NL) Pathe Haarlem
11:50 De Grote Sinterklaasfilm Pathe Haarlem
12:05 Bigfoot Family 3D (NL) Pathe Haarlem
12:15 100% Wolf (NL) Pathe Haarlem
12:20 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathe Haarlem
12:40 La Última Primavera Filmschuur
12:50 Jackie en Oopjen Pathe Haarlem
13:00 De Magische Poort (NL) Pathe Haarlem
13:10 Bigfoot Family 3D (NL) Pathe Haarlem
13:40 100% Wolf (NL) Pathe Haarlem
13:45 Buladó Filmschuur
13:50 Bigfoot Family Pathe Haarlem
14:00 After We Collided Pathe Haarlem
14:20 De Magische Poort 3D (NL) Pathe Haarlem
14:25 Yakari Filmschuur
14:30 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
15:00 Into the Jungle Pathe Haarlem
15:10 Bigfoot Family Pathe Haarlem
15:15 After We Collided Pathe Haarlem
15:40 The Painted Bird Filmschuur
15:50 Tenet Pathe Haarlem
16:00 Ballet: The Lady of the Camellias Pathe Haarlem
16:10 Hope Filmschuur
16:20 The War With Grandpa Pathe Haarlem
16:30 The Last Right Pathe Haarlem
16:45 Buiten is het Feest Pathe Haarlem
17:10 Horizon Line Pathe Haarlem
17:20 Made in Italy Pathe Haarlem
17:45 Casanova's Pathe Haarlem
18:35 Buiten is het Feest Pathe Haarlem
18:45 Kajillionaire Filmschuur
18:50 Casanova's Pathe Haarlem
19:00 I Am Greta Filmschuur
19:00 Horizon Line Pathe Haarlem
19:10 After We Collided Pathe Haarlem
19:20 The Last Right Pathe Haarlem
19:30 Blackbird Pathe Haarlem
19:40 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
19:55 After We Collided Pathe Haarlem
20:50 Honest Thief Pathe Haarlem
21:00 Hope Filmschuur
21:00 Tenet Pathe Haarlem
21:15 Corpus Christi Filmschuur
21:15 Horizon Line Pathe Haarlem
21:30 After We Collided Pathe Haarlem
21:40 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathe Haarlem
21:50 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
22:00 Honest Thief Pathe Haarlem
22:15 Horizon Line Pathe Haarlem
top maandag 02-11-2020
10:30 After We Collided Pathe Haarlem
10:40 De Club van Sinterklaas & het Grote Pietenfeest Pathe Haarlem
10:50 Bigfoot Family Pathe Haarlem
11:00 Kajillionaire Filmschuur
11:00 De Grote Sinterklaasfilm Pathe Haarlem
11:10 The Singing Club Pathe Haarlem
11:15 I Am Greta Filmschuur
11:15 Honest Thief Pathe Haarlem
11:35 The Last Right Pathe Haarlem
11:40 Buiten is het Feest Pathe Haarlem
12:20 Made in Italy Pathe Haarlem
12:40 Casanova's Pathe Haarlem
12:50 After We Collided Pathe Haarlem
13:00 The War With Grandpa Pathe Haarlem
13:15 Farewell Paradise Filmschuur
13:30 Hope Filmschuur
13:30 Honest Thief Pathe Haarlem
13:40 Horizon Line Pathe Haarlem
13:50 Buiten is het Feest Pathe Haarlem
14:00 The Last Right Pathe Haarlem
14:30 Blackbird Pathe Haarlem
14:40 Tenet Pathe Haarlem
15:10 After We Collided Pathe Haarlem
15:15 La Última Primavera Filmschuur
15:20 Honest Thief Pathe Haarlem
15:40 Bigfoot Family Pathe Haarlem
15:50 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
16:00 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathe Haarlem
16:15 Buiten is het Feest Pathe Haarlem
16:30 Corpus Christi Filmschuur
16:50 The Secret: Dare to Dream Pathe Haarlem
17:15 The Nest Filmschuur
17:30 The War With Grandpa Pathe Haarlem
17:30 Honest Thief Pathe Haarlem
17:40 After We Collided Pathe Haarlem
17:50 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
18:00 Made in Italy Pathe Haarlem
18:30 The Last Right Pathe Haarlem
19:00 Everything - The Real Thing Story Filmschuur
19:00 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Pathe Haarlem
19:10 Buiten is het Feest Pathe Haarlem
19:30 The Shining (40th Anniversary Extended Edition) Filmschuur
19:45 The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Pathe Haarlem
19:50 Honest Thief Pathe Haarlem
20:00 Horizon Line Pathe Haarlem
20:00 After We Collided Pathe Haarlem
20:10 Casanova's Pathe Haarlem
20:50 Tenet Pathe Haarlem
21:00 Sweet Thing Filmschuur
21:20 The Craft: Legacy Pathe Haarlem
21:55 Honest Thief Pathe Haarlem
22:05 After We Collided Pathe Haarlem
22:10 Antebellum Pathe Haarlem
22:10 Horizon Line Pathe Haarlem
22:20 Unhinged Pathe Haarlem