home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Haarlem



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 01-02-2023
11:00 À plein temps FilmKoepel
11:00 De Tatta's Pathe Haarlem
11:00 Faithfully Yours Pathe Haarlem
11:00 Triangle of Sadness Pathe Haarlem
11:00 Return to Dust Schuur
11:00 Klondike Schuur
11:10 Fijn weekend Pathe Haarlem
 
11:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
11:15 Trois Couleurs: Rouge Schuur
11:15 Klondike Schuur
11:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
11:40 Plane Pathe Haarlem
11:45 De Acht Bergen FilmKoepel
12:00 Babylon FilmKoepel
 
12:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathe Haarlem
12:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
12:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
12:15 Trois Couleurs: Blanc FilmKoepel
12:40 Hotel Sinestra Kinepolis Haarlem
12:50 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Haarlem
13:00 Return to Dust FilmKoepel
13:10 Strange World Kinepolis Haarlem
13:10 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
13:15 De Tatta's Kinepolis Haarlem
13:15 Living Pathe Haarlem
13:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
13:20 Avatar: The Way of Water Pathe Haarlem
13:20 Living Schuur
13:20 Klondike Schuur
13:30 Wil de Krokodil Kinepolis Haarlem
13:40 Triangle of Sadness Schuur
13:40 Klondike Schuur
13:45 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
14:00 Hotel Sinestra Pathe Haarlem
14:15 Wil de Krokodil Pathe Haarlem
14:30 Faithfully Yours Pathe Haarlem
14:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathe Haarlem
14:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens FilmKoepel
15:00 De Acht Bergen FilmKoepel
15:00 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo Kinepolis Haarlem
15:00 De Notenkraker en de Toverfluit (NL) Kinepolis Haarlem
15:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
15:30 De Acht Bergen Schuur
15:30 Klondike Schuur
15:40 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
15:45 Broker FilmKoepel
15:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
15:45 De Tatta's Pathe Haarlem
15:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
16:00 Babylon FilmKoepel
16:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
16:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathe Haarlem
16:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
16:15 De Tatta's Kinepolis Haarlem
16:30 The Banshees of Inisherin Schuur
16:30 Klondike Schuur
16:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
16:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
16:50 De Tatta's Pathe Haarlem
17:00 Eternal Spring FilmKoepel
17:00 Faithfully Yours Pathe Haarlem
17:15 Babylon Kinepolis Haarlem
17:15 M3GAN Pathe Haarlem
18:00 Poker Face Pathe Haarlem
18:10 All the Beauty and the Bloodshed FilmKoepel
18:10 Fijn weekend Pathe Haarlem
18:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
18:30 Trois Couleurs: Rouge FilmKoepel
18:30 Broker Schuur
18:30 Klondike Schuur
18:40 De Tatta's Kinepolis Haarlem
18:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
18:40 Faithfully Yours Pathe Haarlem
18:45 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
18:50 All the Beauty and the Bloodshed Schuur
18:50 Klondike Schuur
19:00 Living FilmKoepel
19:00 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
19:15 De Tatta's Pathe Haarlem
19:20 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
19:30 BTS: Yet to Come in Cinemas Kinepolis Haarlem
19:30 BTS: Yet to Come in Cinemas Pathe Haarlem
19:40 Almost Love Pathe Haarlem
19:45 Babylon Kinepolis Haarlem
20:00 Babylon FilmKoepel
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
20:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
20:15 Babylon Pathe Haarlem
20:45 De Acht Bergen FilmKoepel
20:45 Trois couleurs: Bleu FilmKoepel
20:45 Klondike Schuur
21:00 De Tatta's Kinepolis Haarlem
21:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
21:00 Babylon Schuur
21:00 Klondike Schuur
21:10 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
21:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
21:15 The Menu FilmKoepel
21:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
21:15 The Banshees of Inisherin Schuur
21:15 Klondike Schuur
21:20 M3GAN Kinepolis Haarlem
21:30 M3GAN Pathe Haarlem
21:40 Terrifier 2 Pathe Haarlem
21:55 De Tatta's Pathe Haarlem
22:00 Plane Pathe Haarlem
top donderdag 02-02-2023
11:00 Eternal Spring FilmKoepel
11:00 Trois couleurs: Bleu FilmKoepel
11:00 Plane Pathe Haarlem
11:00 Fijn weekend Pathe Haarlem
11:10 Klem Pathe Haarlem
11:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
11:15 Return to Dust FilmKoepel
11:15 The Fabelmans Pathe Haarlem
11:15 Living Schuur
11:20 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
12:10 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
12:15 Broker FilmKoepel
12:30 Faithfully Yours Pathe Haarlem
12:45 The Fabelmans FilmKoepel
12:45 The Fabelmans Schuur
12:50 Plane Pathe Haarlem
13:00 De Acht Bergen FilmKoepel
13:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
13:10 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
13:15 La Double vie de Véronique FilmKoepel
13:15 De Tatta's Kinepolis Haarlem
13:15 Avatar: The Way of Water Pathe Haarlem
13:20 Wil de Krokodil Kinepolis Haarlem
13:30 Broker Schuur
13:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
13:40 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
13:45 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
14:00 L'Innocent FilmKoepel
14:00 Living Kinepolis Haarlem
14:00 Klem Pathe Haarlem
14:30 The Fabelmans Pathe Haarlem
14:45 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
15:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
15:30 The Fabelmans FilmKoepel
15:30 Plane Pathe Haarlem
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
15:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
15:45 De Acht Bergen Schuur
16:00 Babylon FilmKoepel
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathe Haarlem
16:10 Klem FilmKoepel
16:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
16:15 Knock at the Cabin Kinepolis Haarlem
16:15 All the Beauty and the Bloodshed Schuur
16:20 All the Beauty and the Bloodshed FilmKoepel
16:20 De Tatta's Kinepolis Haarlem
16:20 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
16:30 De Tatta's Pathe Haarlem
16:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
17:15 Babylon Kinepolis Haarlem
17:15 Fijn weekend Pathe Haarlem
17:20 Plane Pathe Haarlem
17:40 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
18:00 Faithfully Yours Pathe Haarlem
18:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
18:30 De Acht Bergen FilmKoepel
18:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
18:35 L'Innocent FilmKoepel
18:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
18:40 Plane Pathe Haarlem
18:45 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
18:45 De Tatta's Kinepolis Haarlem
18:45 Mascotte Schuur
19:00 Living FilmKoepel
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
19:00 Klem Pathe Haarlem
19:00 White Balls on Walls Schuur
19:20 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
19:45 Babylon Kinepolis Haarlem
19:45 De Tatta's Pathe Haarlem
20:00 Babylon FilmKoepel
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
20:00 Babylon Pathe Haarlem
20:15 The Fabelmans Pathe Haarlem
20:45 The Fabelmans FilmKoepel
20:45 The Fabelmans Schuur
21:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
21:10 De Tatta's Kinepolis Haarlem
21:10 Plane Pathe Haarlem
21:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
21:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
21:15 Klem FilmKoepel
21:15 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
21:15 The Banshees of Inisherin Schuur
21:20 Knock at the Cabin Kinepolis Haarlem
21:30 The Menu FilmKoepel
21:30 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
22:00 De Tatta's Pathe Haarlem
22:00 M3GAN Pathe Haarlem
top vrijdag 03-02-2023
11:00 Eternal Spring FilmKoepel
11:00 Trois Couleurs: Blanc FilmKoepel
11:00 Plane Pathe Haarlem
11:00 The Fabelmans Pathe Haarlem
11:00 Living Schuur
11:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
11:15 All the Beauty and the Bloodshed FilmKoepel
11:15 The Fabelmans FilmKoepel
11:15 The Fabelmans Schuur
11:20 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
11:30 Living FilmKoepel
12:00 Avatar: The Way of Water Pathe Haarlem
12:30 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
12:40 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
12:50 Babylon Pathe Haarlem
13:00 De Acht Bergen FilmKoepel
13:10 De Tatta's Kinepolis Haarlem
13:15 Trois Couleurs: Rouge FilmKoepel
13:15 De Acht Bergen Schuur
13:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
13:30 Wil de Krokodil Kinepolis Haarlem
13:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
13:40 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
13:45 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
13:45 Triangle of Sadness FilmKoepel
13:50 Faithfully Yours Kinepolis Haarlem
13:50 The Fabelmans Pathe Haarlem
14:00 L'Innocent FilmKoepel
14:00 Plane Pathe Haarlem
14:15 Klem Pathe Haarlem
14:30 Babylon FilmKoepel
14:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
15:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathe Haarlem
15:30 The Fabelmans FilmKoepel
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
15:30 Journeys Beyond Belief: 360 VR Cinema Schuur
15:50 Triangle of Sadness Pathe Haarlem
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
16:10 Klem FilmKoepel
16:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
16:15 Babylon Kinepolis Haarlem
16:15 Broker Schuur
16:20 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
16:20 Faithfully Yours Pathe Haarlem
16:30 Falcon Lake FilmKoepel
16:30 Knock at the Cabin Kinepolis Haarlem
16:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
16:30 Biolum Schuur
16:40 De Tatta's Kinepolis Haarlem
16:40 De Tatta's Pathe Haarlem
16:40 The Banshees of Inisherin Schuur
16:45 Triangle of Sadness FilmKoepel
16:50 Plane Pathe Haarlem
17:00 Klem Pathe Haarlem
17:15 Biolum Schuur
17:20 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
18:00 Biolum Schuur
18:30 Aftersun FilmKoepel
18:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
18:35 L'Innocent FilmKoepel
18:40 A Man Called Otto FilmKoepel
18:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
18:40 De Tatta's Pathe Haarlem
18:45 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
18:45 All the Beauty and the Bloodshed Schuur
18:50 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
19:00 Women Talking FilmKoepel
19:00 Knock at the Cabin Kinepolis Haarlem
19:00 BTS: Yet to Come in Cinemas Pathe Haarlem
19:00 Mascotte Schuur
19:15 Plane Pathe Haarlem
19:20 De Tatta's Kinepolis Haarlem
19:30 BTS: Yet to Come in Cinemas Kinepolis Haarlem
19:30 Klem Pathe Haarlem
19:45 The Fabelmans Pathe Haarlem
20:00 Babylon FilmKoepel
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
20:15 Babylon Kinepolis Haarlem
20:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
20:45 The Fabelmans FilmKoepel
20:45 Tár FilmKoepel
21:00 Babylon Pathe Haarlem
21:00 The Fabelmans Schuur
21:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
21:15 The Inspection FilmKoepel
21:15 The Banshees of Inisherin Schuur
21:20 Nostalgia FilmKoepel
21:20 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
21:20 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
21:30 Knock at the Cabin Kinepolis Haarlem
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
21:40 De Tatta's Kinepolis Haarlem
21:45 Plane Pathe Haarlem
21:50 M3GAN Kinepolis Haarlem
22:00 Terrifier 2 Pathe Haarlem
22:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
23:00 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
top zaterdag 04-02-2023
09:30 Het Feest van Tante Rita Pathe Haarlem
09:45 Plane Pathe Haarlem
10:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathe Haarlem
10:00 Babylon Pathe Haarlem
10:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
10:20 Klem Pathe Haarlem
10:30 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
10:30 Best of IDFA on Tour Schuur
11:00 Return to Dust FilmKoepel
11:00 Trois Couleurs: Rouge FilmKoepel
11:00 Wil de Krokodil Pathe Haarlem
11:00 Broker Schuur
11:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
11:25 Het Feest van Tante Rita Pathe Haarlem
11:45 L'Innocent FilmKoepel
12:15 Broker FilmKoepel
12:15 De Tatta's Pathe Haarlem
12:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
12:40 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Haarlem
12:45 The Fabelmans FilmKoepel
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D Pathe Haarlem
13:00 Hotel Sinestra Pathe Haarlem
13:10 Strange World Kinepolis Haarlem
13:15 Trois Couleurs: Blanc FilmKoepel
13:20 Wil de Krokodil Kinepolis Haarlem
13:20 The Fabelmans Pathe Haarlem
13:30 De Tatta's Kinepolis Haarlem
13:30 BTS: Yet to Come in Cinemas Pathe Haarlem
13:40 Hotel Sinestra Kinepolis Haarlem
13:45 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
13:45 Wil de Krokodil FilmKoepel
13:45 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
13:45 Living Schuur
14:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens FilmKoepel
14:15 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
14:45 De Tatta's Pathe Haarlem
14:50 De Notenkraker en de Toverfluit (NL) Kinepolis Haarlem
15:10 Plane Pathe Haarlem
15:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
15:30 The Fabelmans FilmKoepel
15:30 Wil de Krokodil Pathe Haarlem
15:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
16:00 Babylon FilmKoepel
16:00 BTS: Yet to Come in Cinemas Kinepolis Haarlem
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D Pathe Haarlem
16:00 De Acht Bergen Schuur
16:10 Klem FilmKoepel
16:10 De Tatta's Kinepolis Haarlem
16:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
16:15 Babylon Kinepolis Haarlem
16:20 All the Beauty and the Bloodshed FilmKoepel
16:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
16:20 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
16:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
16:40 Klem Pathe Haarlem
17:00 Knock at the Cabin Kinepolis Haarlem
17:00 M3GAN Pathe Haarlem
17:40 Fijn weekend Pathe Haarlem
18:00 De Tatta's Pathe Haarlem
18:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
18:20 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
18:30 De Acht Bergen FilmKoepel
18:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
18:35 L'Innocent FilmKoepel
18:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
18:45 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
18:45 All the Beauty and the Bloodshed Schuur
19:00 Living FilmKoepel
19:00 Faithfully Yours Pathe Haarlem
19:00 Mascotte Schuur
19:10 Knock at the Cabin Kinepolis Haarlem
19:10 Klem Pathe Haarlem
19:15 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
19:20 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
19:30 De Tatta's Kinepolis Haarlem
19:45 The Fabelmans Pathe Haarlem
20:00 Babylon FilmKoepel
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
20:15 Babylon Kinepolis Haarlem
20:15 Plane Pathe Haarlem
20:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
20:45 The Fabelmans FilmKoepel
20:45 Babylon Pathe Haarlem
21:00 The Fabelmans Schuur
21:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
21:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
21:15 Klem FilmKoepel
21:15 De Tatta's Pathe Haarlem
21:15 The Banshees of Inisherin Schuur
21:20 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
21:30 The Menu FilmKoepel
21:40 De Tatta's Kinepolis Haarlem
21:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
21:50 Knock at the Cabin Kinepolis Haarlem
22:00 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
22:25 Plane Pathe Haarlem
22:45 M3GAN Pathe Haarlem
23:00 De Tatta's Pathe Haarlem
top zondag 05-02-2023
09:30 Het Feest van Tante Rita Pathe Haarlem
09:45 Hotel Sinestra Pathe Haarlem
09:50 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathe Haarlem
10:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
10:00 Wil de Krokodil Pathe Haarlem
10:30 Pathé Festival 2022 Pathe Haarlem
10:40 Plane Pathe Haarlem
10:45 Wil de Krokodil Kinepolis Haarlem
10:50 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo Kinepolis Haarlem
11:00 Return to Dust FilmKoepel
11:00 Trois Couleurs: Blanc FilmKoepel
11:00 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Haarlem
11:00 Fien & Teun gaan kamperen Pathe Haarlem
11:00 Living Schuur
11:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
11:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
11:15 Journeys Beyond Belief – VR Interactive – Dream Builders & The Miracle Basket Schuur
11:15 Yuku en de Himalayabloem Schuur
11:20 Hotel Sinestra Kinepolis Haarlem
11:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
11:40 Het Feest van Tante Rita Pathe Haarlem
11:45 L'Innocent FilmKoepel
12:00 De Acht Bergen FilmKoepel
12:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
12:00 Journeys Beyond Belief – VR Interactive – Dream Builders & The Miracle Basket Schuur
12:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathe Haarlem
12:30 De Tatta's Pathe Haarlem
12:40 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Haarlem
12:45 The Fabelmans FilmKoepel
13:00 Sleepless in Seattle Pathe Haarlem
13:00 Journeys Beyond Belief: 360 VR Cinema Schuur
13:15 Trois Couleurs: Rouge FilmKoepel
13:15 The Fabelmans Pathe Haarlem
13:15 De Acht Bergen Schuur
13:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
13:30 Wil de Krokodil Kinepolis Haarlem
13:40 Strange World Kinepolis Haarlem
13:45 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
13:45 Wil de Krokodil FilmKoepel
13:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathe Haarlem
13:50 De Tatta's Kinepolis Haarlem
14:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens FilmKoepel
14:10 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
14:15 Ernest & Celestine: op avontuur in Brabbelland Schuur
14:45 Hotel Sinestra Pathe Haarlem
15:00 De Notenkraker en de Toverfluit (NL) Kinepolis Haarlem
15:00 Wil de Krokodil Pathe Haarlem
15:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
15:30 The Fabelmans FilmKoepel
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D Pathe Haarlem
15:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
16:00 Babylon FilmKoepel
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
16:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
16:00 The Fabelmans Schuur
16:10 Klem FilmKoepel
16:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
16:15 Faithfully Yours Kinepolis Haarlem
16:15 Plane Pathe Haarlem
16:15 The Banshees of Inisherin Schuur
16:20 All the Beauty and the Bloodshed FilmKoepel
16:20 De Tatta's Kinepolis Haarlem
16:30 Knock at the Cabin Kinepolis Haarlem
16:30 Klem Pathe Haarlem
17:10 M3GAN Pathe Haarlem
17:15 Babylon Kinepolis Haarlem
17:30 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
18:00 Plane Pathe Haarlem
18:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
18:15 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
18:30 De Acht Bergen FilmKoepel
18:35 L'Innocent FilmKoepel
18:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
18:45 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
18:45 De Tatta's Kinepolis Haarlem
18:45 The Fabelmans Pathe Haarlem
18:45 All the Beauty and the Bloodshed Schuur
19:00 Living FilmKoepel
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
19:00 Klem Pathe Haarlem
19:00 Broker Schuur
19:30 Babylon Kinepolis Haarlem
19:30 De Tatta's Pathe Haarlem
20:00 Babylon FilmKoepel
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
20:00 Babylon Pathe Haarlem
20:30 Plane Pathe Haarlem
20:45 The Fabelmans FilmKoepel
20:50 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
21:10 De Tatta's Kinepolis Haarlem
21:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
21:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
21:15 Klem FilmKoepel
21:15 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
21:15 The Banshees of Inisherin Schuur
21:20 Knock at the Cabin Kinepolis Haarlem
21:30 The Menu FilmKoepel
21:30 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
21:30 Mascotte Schuur
21:50 De Tatta's Pathe Haarlem
22:00 Plane Pathe Haarlem
22:10 M3GAN Pathe Haarlem
top maandag 06-02-2023
11:00 Eternal Spring FilmKoepel
11:00 Trois couleurs: Bleu FilmKoepel
11:00 The Fabelmans Pathe Haarlem
11:00 Fijn weekend Pathe Haarlem
11:00 Faithfully Yours Pathe Haarlem
11:00 Babylon Pathe Haarlem
11:00 Broker Schuur
11:10 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
11:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
11:15 Return to Dust FilmKoepel
11:15 Triangle of Sadness Schuur
11:20 Plane Pathe Haarlem
11:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
12:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathe Haarlem
12:15 Broker FilmKoepel
12:45 The Fabelmans FilmKoepel
13:00 De Acht Bergen FilmKoepel
13:15 La Double vie de Véronique FilmKoepel
13:15 Avatar: The Way of Water Pathe Haarlem
13:15 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
13:30 Living Schuur
13:40 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
13:45 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
13:50 Plane Pathe Haarlem
14:00 L'Innocent FilmKoepel
14:10 Klem Pathe Haarlem
14:30 Mascotte Schuur
14:45 The Fabelmans Pathe Haarlem
14:45 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
15:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
15:30 The Fabelmans FilmKoepel
15:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
15:40 De Tatta's Kinepolis Haarlem
15:45 Babylon Kinepolis Haarlem
15:45 Plane Pathe Haarlem
15:45 De Acht Bergen Schuur
15:50 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
16:00 Babylon FilmKoepel
16:00 Wil de Krokodil Kinepolis Haarlem
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathe Haarlem
16:10 Klem FilmKoepel
16:10 Faithfully Yours Kinepolis Haarlem
16:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
16:20 All the Beauty and the Bloodshed FilmKoepel
16:20 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Haarlem
16:20 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
16:40 De Tatta's Pathe Haarlem
16:40 The Banshees of Inisherin Schuur
17:10 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
17:20 Plane Pathe Haarlem
18:00 M3GAN Kinepolis Haarlem
18:00 Fijn weekend Pathe Haarlem
18:10 The Fabelmans Pathe Haarlem
18:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
18:30 De Acht Bergen FilmKoepel
18:30 The Banshees of Inisherin Pathe Haarlem
18:35 L'Innocent FilmKoepel
18:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
18:45 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
18:45 De Tatta's Kinepolis Haarlem
18:45 All the Beauty and the Bloodshed Schuur
18:50 Klem Pathe Haarlem
19:00 Living FilmKoepel
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
19:10 Plane Pathe Haarlem
19:15 Journeys Beyond Belief: 360 VR Cinema Schuur
19:30 De Acht Bergen Pathe Haarlem
19:40 Avatar: The Way Of Water 3D Pathe Haarlem
19:45 Babylon Kinepolis Haarlem
19:45 De Tatta's Pathe Haarlem
20:00 Babylon FilmKoepel
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Haarlem
20:10 Babylon Pathe Haarlem
20:15 Biolum Schuur
20:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Haarlem
20:30 The Fabelmans Schuur
20:45 The Fabelmans FilmKoepel
21:00 Faithfully Yours Pathe Haarlem
21:00 Biolum Schuur
21:10 De Tatta's Kinepolis Haarlem
21:15 The Banshees of Inisherin FilmKoepel
21:15 Triangle of Sadness FilmKoepel
21:15 Klem FilmKoepel
21:15 Plane Pathe Haarlem
21:15 The Banshees of Inisherin Schuur
21:20 Knock at the Cabin Kinepolis Haarlem
21:20 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathe Haarlem
21:30 The Menu FilmKoepel
21:40 Knock at the Cabin Pathe Haarlem
21:45 Biolum Schuur
21:55 De Tatta's Pathe Haarlem