home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Haarlem



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag↓ | woensdag
top zaterdag 25-05-2024
22:40 Tarot Pathe Haarlem
top zondag 26-05-2024
09:30 Garfield (NL) Pathe Haarlem
09:30 Vos en Haas Redden het Bos Pathe Haarlem
09:30 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024 Pathe Haarlem
09:40 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
10:10 Fantasievriendjes Pathe Haarlem
10:30 Fantasievriendjes Kinepolis Haarlem
 
10:30 Vos en Haas Redden het Bos Kinepolis Haarlem
10:40 Kung Fu Panda 4 Kinepolis Haarlem
10:40 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL) Kinepolis Haarlem
10:40 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
10:45 Hit Man Pathe Haarlem
10:50 Garfield Kinepolis Haarlem
10:50 Lassie: Een Nieuw Avontuur (NL) Pathe Haarlem
 
11:00 Back to Black FilmKoepel
11:00 Radical FilmKoepel
11:00 Gruffalo & De Slak en de Walvis Kinepolis Haarlem
11:00 I Am the River, the River Is Me Schuur
11:15 Wicked Little Letters FilmKoepel
11:15 Furiosa: A Mad Max Saga FilmKoepel
11:15 Star Trek V: The Final Frontier Schuur
11:20 Vos en Haas Redden het Bos Pathe Haarlem
11:20 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathe Haarlem
11:45 The Mother of All Lies FilmKoepel
11:50 Garfield (NL) Pathe Haarlem
12:00 Fantasievriendjes FilmKoepel
12:30 Kung Fu Panda 4 Kinepolis Haarlem
12:35 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathe Haarlem
12:40 Garfield Kinepolis Haarlem
12:40 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024 Pathe Haarlem
12:50 Lassie: Een Nieuw Avontuur (NL) Kinepolis Haarlem
13:00 Furiosa: A Mad Max Saga Kinepolis Haarlem
13:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
13:00 Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop Schuur
13:10 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL) Kinepolis Haarlem
13:10 Bed & Breakfast Pathe Haarlem
13:15 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
13:20 Fantasievriendjes Kinepolis Haarlem
13:30 Challengers FilmKoepel
13:30 Godzilla x Kong: The New Empire Pathe Haarlem
13:30 Challengers Schuur
13:40 The Braid FilmKoepel
13:45 Vos en Haas Redden het Bos FilmKoepel
13:45 The Fall Guy Pathe Haarlem
14:00 Carmina Burana FilmKoepel
14:15 Garfield (NL) FilmKoepel
14:15 Fantasievriendjes Pathe Haarlem
14:30 Patrick and the Whale FilmKoepel
14:30 Garfield (NL) Pathe Haarlem
14:30 Charcoal Schuur
14:50 Kingdom of the Planet of the Apes Kinepolis Haarlem
14:55 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
15:10 Fantasievriendjes Kinepolis Haarlem
15:15 Hit Man Pathe Haarlem
15:20 Bed & Breakfast Kinepolis Haarlem
15:30 Boyhood FilmKoepel
15:30 Garfield Kinepolis Haarlem
15:45 Furiosa: A Mad Max Saga FilmKoepel
15:50 The Fall Guy Kinepolis Haarlem
16:00 Back to Black Pathe Haarlem
16:10 IF Pathe Haarlem
16:15 De Terugreis FilmKoepel
16:15 Hit Man FilmKoepel
16:15 The Beast Schuur
16:20 Ghostbusters: Frozen Empire Pathe Haarlem
16:30 Laatste Ronde FilmKoepel
16:30 Furiosa: A Mad Max Saga Kinepolis Haarlem
16:30 Challengers Pathe Haarlem
16:45 The End We Start From FilmKoepel
16:45 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
16:45 The Mother of All Lies Schuur
16:50 Dune: Part Two Pathe Haarlem
17:30 Garfield Kinepolis Haarlem
17:40 Back to Black Kinepolis Haarlem
17:50 The Fall Guy Pathe Haarlem
18:00 Ghostbusters: Frozen Empire Kinepolis Haarlem
18:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
18:10 Bed & Breakfast Kinepolis Haarlem
18:30 The Sweet East FilmKoepel
18:30 Civil War Pathe Haarlem
18:35 Laatste Ronde FilmKoepel
18:40 The Strangers: Chapter 1 Pathe Haarlem
18:45 La Chimera FilmKoepel
18:45 Mothers' Instinct FilmKoepel
18:55 Hit Man Pathe Haarlem
19:00 Carmina Burana FilmKoepel
19:00 The End We Start From FilmKoepel
19:00 Lost in the Night Schuur
19:10 The End We Start From Schuur
19:20 Bed & Breakfast Pathe Haarlem
19:30 Kingdom of the Planet of the Apes Kinepolis Haarlem
20:00 Furiosa: A Mad Max Saga Kinepolis Haarlem
20:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
20:10 Back to Black Kinepolis Haarlem
20:20 The Fall Guy Kinepolis Haarlem
20:20 Challengers Pathe Haarlem
20:30 Godzilla x Kong: The New Empire Kinepolis Haarlem
20:40 The Strangers: Chapter 1 Kinepolis Haarlem
20:40 Hit Man Pathe Haarlem
20:45 Boléro FilmKoepel
20:45 Furiosa: A Mad Max Saga FilmKoepel
20:50 Godzilla x Kong: The New Empire Pathe Haarlem
21:00 Back to Black FilmKoepel
21:00 Challengers FilmKoepel
21:00 Back to Black Pathe Haarlem
21:15 Hit Man FilmKoepel
21:15 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
21:15 Challengers Schuur
21:20 Tarot Pathe Haarlem
21:25 Hypnosen FilmKoepel
21:30 The Strangers: Chapter 1 Pathe Haarlem
21:30 Augure Schuur
top maandag 27-05-2024
11:00 Bed & Breakfast Pathe Haarlem
11:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
11:10 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024 Pathe Haarlem
11:15 Garfield Pathe Haarlem
11:15 Challengers Schuur
11:20 Fantasievriendjes Pathe Haarlem
11:40 Hit Man Pathe Haarlem
11:40 The Fall Guy Pathe Haarlem
12:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
13:00 Ghostbusters: Frozen Empire Pathe Haarlem
13:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
13:30 Challengers FilmKoepel
13:30 Knox Goes Away FilmKoepel
13:30 Challengers Pathe Haarlem
13:40 The Braid FilmKoepel
13:40 Tarot Pathe Haarlem
14:00 Carmina Burana FilmKoepel
14:00 Charcoal Schuur
14:10 IF Pathe Haarlem
14:15 Hypnosen FilmKoepel
14:20 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
14:20 Civil War Pathe Haarlem
14:30 The Mother of All Lies FilmKoepel
15:00 The Strangers: Chapter 1 Pathe Haarlem
15:00 I Am the River, the River Is Me Schuur
15:30 Garfield Kinepolis Haarlem
15:30 Hit Man Pathe Haarlem
15:40 Bed & Breakfast Kinepolis Haarlem
15:40 Back to Black Kinepolis Haarlem
15:45 Furiosa: A Mad Max Saga FilmKoepel
15:50 Kingdom of the Planet of the Apes Kinepolis Haarlem
15:50 Garfield (NL) Pathe Haarlem
16:00 La Chimera FilmKoepel
16:00 Furiosa: A Mad Max Saga Kinepolis Haarlem
16:10 The Fall Guy Kinepolis Haarlem
16:15 De Terugreis FilmKoepel
16:15 Hit Man FilmKoepel
16:15 Lost in the Night Schuur
16:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
16:20 Knox Goes Away Pathe Haarlem
16:30 Laatste Ronde FilmKoepel
16:30 Dune: Part Two Pathe Haarlem
16:45 The End We Start From FilmKoepel
16:50 Back to Black Pathe Haarlem
17:00 The Mother of All Lies Schuur
17:10 Laatste Ronde Pathe Haarlem
17:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
17:50 Godzilla x Kong: The New Empire Kinepolis Haarlem
18:00 Ghostbusters: Frozen Empire Kinepolis Haarlem
18:00 The Strangers: Chapter 1 Pathe Haarlem
18:10 IF Pathe Haarlem
18:30 The Sweet East FilmKoepel
18:30 Bed & Breakfast Kinepolis Haarlem
18:35 Laatste Ronde FilmKoepel
18:45 Mothers' Instinct FilmKoepel
18:45 Everybody Wants Some!! FilmKoepel
18:50 Civil War Pathe Haarlem
18:50 The End We Start From Schuur
19:00 Carmina Burana FilmKoepel
19:00 The End We Start From FilmKoepel
19:20 Hit Man Pathe Haarlem
19:30 Kingdom of the Planet of the Apes Kinepolis Haarlem
19:30 Love Lies Bleeding Pathe Haarlem
19:40 The Fall Guy Kinepolis Haarlem
19:40 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
19:50 Bed & Breakfast Pathe Haarlem
20:00 Furiosa: A Mad Max Saga Kinepolis Haarlem
20:15 Challengers Pathe Haarlem
20:30 Back to Black Kinepolis Haarlem
20:30 The Fall Guy Pathe Haarlem
20:40 Godzilla x Kong: The New Empire Kinepolis Haarlem
20:40 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
20:45 Boléro FilmKoepel
20:45 Furiosa: A Mad Max Saga FilmKoepel
20:50 The Strangers: Chapter 1 Kinepolis Haarlem
21:00 Back to Black FilmKoepel
21:00 Challengers FilmKoepel
21:00 The Beast Schuur
21:15 Radical FilmKoepel
21:15 Hit Man FilmKoepel
21:15 Challengers Schuur
21:20 Hit Man Pathe Haarlem
21:50 Tarot Pathe Haarlem
21:50 Godzilla x Kong: The New Empire Pathe Haarlem
22:00 The Strangers: Chapter 1 Pathe Haarlem
top dinsdag 28-05-2024
11:00 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
11:10 Garfield Pathe Haarlem
11:15 The End We Start From Schuur
11:20 Hit Man Pathe Haarlem
11:20 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024 Pathe Haarlem
11:30 The Strangers: Chapter 1 Pathe Haarlem
11:45 The Fall Guy Pathe Haarlem
12:00 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
12:30 Back to Black Kinepolis Haarlem
12:30 Club Zero Schuur
12:45 Challengers Kinepolis Haarlem
13:00 De Terugreis Kinepolis Haarlem
13:10 Challengers Pathe Haarlem
13:15 Bed & Breakfast Kinepolis Haarlem
13:15 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
13:20 Ghostbusters: Frozen Empire Kinepolis Haarlem
13:30 Challengers FilmKoepel
13:30 Knox Goes Away FilmKoepel
13:30 De Terugreis Kinepolis Haarlem
13:30 Wicked Little Letters Pathe Haarlem
13:30 Challengers Schuur
13:40 The Braid FilmKoepel
13:40 Dune: Part Two Pathe Haarlem
13:50 Civil War Pathe Haarlem
14:00 Carmina Burana FilmKoepel
14:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
14:15 Hypnosen FilmKoepel
14:30 The Mother of All Lies FilmKoepel
14:30 Tarot Pathe Haarlem
14:45 Charcoal Schuur
15:00 The Strangers: Chapter 1 Pathe Haarlem
15:20 The Fall Guy Kinepolis Haarlem
15:30 Ghostbusters: Frozen Empire Kinepolis Haarlem
15:40 Bed & Breakfast Kinepolis Haarlem
15:45 Furiosa: A Mad Max Saga FilmKoepel
15:50 Garfield Kinepolis Haarlem
16:00 La Chimera FilmKoepel
16:00 Kingdom of the Planet of the Apes Kinepolis Haarlem
16:00 Garfield (NL) Pathe Haarlem
16:10 Knox Goes Away Pathe Haarlem
16:15 De Terugreis FilmKoepel
16:15 Hit Man FilmKoepel
16:15 Furiosa: A Mad Max Saga Kinepolis Haarlem
16:15 The Beast Schuur
16:20 Ghostbusters: Frozen Empire Pathe Haarlem
16:30 Laatste Ronde FilmKoepel
16:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
16:40 Hit Man Pathe Haarlem
16:45 The End We Start From FilmKoepel
17:00 Back to Black Pathe Haarlem
17:00 I Am the River, the River Is Me Schuur
17:10 Laatste Ronde Pathe Haarlem
17:20 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
18:00 Bed & Breakfast Kinepolis Haarlem
18:10 Godzilla x Kong: The New Empire Kinepolis Haarlem
18:20 De Terugreis Kinepolis Haarlem
18:20 IF Pathe Haarlem
18:30 The Sweet East FilmKoepel
18:30 Garfield Kinepolis Haarlem
18:35 Laatste Ronde FilmKoepel
18:40 The Strangers: Chapter 1 Pathe Haarlem
18:45 Mothers' Instinct FilmKoepel
18:50 Civil War Pathe Haarlem
19:00 Carmina Burana FilmKoepel
19:00 The End We Start From FilmKoepel
19:00 A Scanner Darkly FilmKoepel
19:00 The Mother of All Lies Schuur
19:10 Bed & Breakfast Pathe Haarlem
19:10 The End We Start From Schuur
19:20 Hit Man Pathe Haarlem
19:40 Godzilla x Kong: The New Empire Pathe Haarlem
19:45 Kingdom of the Planet of the Apes Kinepolis Haarlem
19:45 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
20:00 Furiosa: A Mad Max Saga Kinepolis Haarlem
20:30 The Fall Guy Kinepolis Haarlem
20:30 Sneaknight Pathe Haarlem
20:40 Back to Black Kinepolis Haarlem
20:40 The Fall Guy Pathe Haarlem
20:45 Boléro FilmKoepel
20:45 Furiosa: A Mad Max Saga FilmKoepel
20:50 Bed & Breakfast Kinepolis Haarlem
20:50 Challengers Pathe Haarlem
21:00 Back to Black FilmKoepel
21:00 Challengers FilmKoepel
21:00 The Strangers: Chapter 1 Kinepolis Haarlem
21:00 Lost in the Night Schuur
21:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
21:15 Radical FilmKoepel
21:15 Hit Man FilmKoepel
21:15 Challengers Schuur
21:20 Hit Man Pathe Haarlem
21:50 The Strangers: Chapter 1 Pathe Haarlem
22:10 Tarot Pathe Haarlem
top woensdag 29-05-2024
11:00 Challengers Pathe Haarlem
11:00 Bed & Breakfast Pathe Haarlem
11:00 Nick Jr. Voorjaarsbios 2024 Pathe Haarlem
11:10 Tarot Pathe Haarlem
11:20 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
11:20 The Fall Guy Pathe Haarlem
11:50 Hit Man Pathe Haarlem
12:10 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
12:30 Lassie: Een Nieuw Avontuur (NL) Kinepolis Haarlem
12:30 Het muizenhuis – Sam en Julia in de bioscoop Kinepolis Haarlem
12:40 Garfield Kinepolis Haarlem
12:50 Fantasievriendjes Kinepolis Haarlem
12:50 Vlindervrienden en het Grote Avontuur (NL) Kinepolis Haarlem
12:50 Lassie: Een Nieuw Avontuur (NL) Pathe Haarlem
13:00 Vos en Haas Redden het Bos Kinepolis Haarlem
13:10 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
13:20 Garfield (NL) Pathe Haarlem
13:30 Challengers FilmKoepel
13:40 The Braid FilmKoepel
13:50 Fantasievriendjes Pathe Haarlem
14:00 Carmina Burana FilmKoepel
14:00 Vos en Haas Redden het Bos Pathe Haarlem
14:00 Challengers Schuur
14:15 Boléro FilmKoepel
14:15 Vos en Haas Redden het Bos FilmKoepel
14:15 Lost in the Night Schuur
14:20 Bed & Breakfast Kinepolis Haarlem
14:20 Civil War Pathe Haarlem
14:30 Garfield (NL) FilmKoepel
14:30 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
14:50 Kingdom of the Planet of the Apes Kinepolis Haarlem
15:00 Fantasievriendjes Kinepolis Haarlem
15:00 Lassie: Een Nieuw Avontuur (NL) Kinepolis Haarlem
15:00 Kung Fu Panda 4 (NL) Pathe Haarlem
15:10 Kung Fu Panda 4 Kinepolis Haarlem
15:10 The Strangers: Chapter 1 Pathe Haarlem
15:20 Garfield Kinepolis Haarlem
15:40 Fantasievriendjes Pathe Haarlem
15:45 Furiosa: A Mad Max Saga FilmKoepel
15:50 Garfield (NL) Pathe Haarlem
16:00 La Chimera FilmKoepel
16:10 Hit Man Pathe Haarlem
16:15 De Terugreis FilmKoepel
16:15 Hit Man FilmKoepel
16:30 Furiosa: A Mad Max Saga Kinepolis Haarlem
16:30 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
16:45 The End We Start From FilmKoepel
16:45 The Mother of All Lies Schuur
16:50 The Marsh King’s Daughter Pathe Haarlem
17:00 Laatste Ronde FilmKoepel
17:00 Charcoal Schuur
17:15 Laatste Ronde Pathe Haarlem
17:20 Ghostbusters: Frozen Empire Kinepolis Haarlem
17:20 Garfield Pathe Haarlem
17:30 Back to Black Kinepolis Haarlem
17:40 Bed & Breakfast Kinepolis Haarlem
17:45 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
17:50 Godzilla x Kong: The New Empire Kinepolis Haarlem
18:00 Garfield Kinepolis Haarlem
18:00 The Strangers: Chapter 1 Pathe Haarlem
18:10 IF Pathe Haarlem
18:30 The Sweet East FilmKoepel
18:45 Patrick and the Whale FilmKoepel
18:45 Mothers' Instinct FilmKoepel
18:50 Civil War Pathe Haarlem
19:00 Carmina Burana FilmKoepel
19:00 The End We Start From FilmKoepel
19:00 I Am the River, the River Is Me Schuur
19:10 The End We Start From Schuur
19:15 Back to Black Pathe Haarlem
19:30 Hit Man Pathe Haarlem
19:40 Bed & Breakfast Pathe Haarlem
19:50 Kingdom of the Planet of the Apes Kinepolis Haarlem
19:50 Furiosa: A Mad Max Saga Pathe Haarlem
20:00 Furiosa: A Mad Max Saga Kinepolis Haarlem
20:10 The Fall Guy Kinepolis Haarlem
20:15 Challengers Pathe Haarlem
20:20 Back to Black Kinepolis Haarlem
20:30 Boyhood FilmKoepel
20:30 Bed & Breakfast Kinepolis Haarlem
20:30 The Fall Guy Pathe Haarlem
20:40 The Strangers: Chapter 1 Kinepolis Haarlem
20:45 Challengers FilmKoepel
20:45 Furiosa: A Mad Max Saga FilmKoepel
20:50 Kingdom of the Planet of the Apes Pathe Haarlem
21:00 Back to Black FilmKoepel
21:00 The Beast Schuur
21:15 Hit Man FilmKoepel
21:15 Challengers Schuur
21:20 The Marsh King’s Daughter Pathe Haarlem
21:40 Godzilla x Kong: The New Empire Pathe Haarlem
21:55 Hit Man Pathe Haarlem
22:00 The Strangers: Chapter 1 Pathe Haarlem
22:15 Carmina Burana FilmKoepel