home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Groningen



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden Forum Groningen↓ | Pathé Groningen↓ | RKZ-Bios↓ | Vera Zienema

Bioscoop: Forum Groningen

top All That Breathes (Forum Groningen)
za 10 dec11:00
di 13 dec16:00
top Armageddon Time (Forum Groningen)
do 8 dec11:30
vr 9 dec13:10
zo 11 dec13:30
ma 12 dec16:00
top Bones and All (Forum Groningen)
vr 9 dec15:35
ma 12 dec15:15
di 13 dec15:45
top Call Jane (Forum Groningen)
do 8 dec11:15 · 15:30
vr 9 dec18:20
zo 11 dec11:55
ma 12 dec12:55
di 13 dec13:45
wo 14 dec13:00
top Close (Forum Groningen)
do 8 dec14:00
vr 9 dec14:15
zo 11 dec13:50
wo 14 dec14:00
top Emily (Forum Groningen)
do 8 dec11:00
zo 11 dec12:55
ma 12 dec15:30
wo 14 dec13:45
top Good Luck to You, Leo Grande (Forum Groningen)
do 8 dec13:15
vr 9 dec11:00
za 10 dec12:30
ma 12 dec13:30
di 13 dec16:15
wo 14 dec15:50
top Holy Spider (Forum Groningen)
vr 9 dec16:45
di 13 dec14:00
top Knor + Koning Worst (Forum Groningen)
za 10 dec13:45
zo 11 dec11:00
top La nuit du 12 (Forum Groningen)
za 10 dec12:55
di 13 dec13:00
top Mi país imaginario (Forum Groningen)
do 8 dec14:15
top Moonage Daydream (Forum Groningen)
za 10 dec10:45
top Pinocchio (Forum Groningen)
zo 11 dec10:20
di 13 dec15:30
top Plus que jamais (Forum Groningen)
vr 9 dec10:45
za 10 dec13:10
zo 11 dec13:05
ma 12 dec16:50
di 13 dec12:45
wo 14 dec13:15
top R.M.N. (Forum Groningen)
do 8 dec13:45
vr 9 dec15:55
za 10 dec10:15
ma 12 dec13:15
di 13 dec13:15
top Rimini (Forum Groningen)
ma 12 dec15:45
wo 14 dec15:35
top Rose (Forum Groningen)
do 8 dec13:30
vr 9 dec13:30
za 10 dec13:25
zo 11 dec10:40
ma 12 dec12:45
top She Said (Forum Groningen)
vr 9 dec11:15
za 10 dec10:30
ma 12 dec14:10
top Spruit Cinema (Forum Groningen)
zo 11 dec10:30
top United We Stand (Forum Groningen)
do 8 dec11:45
Vortex poster, © 2021 Paradiso top Vortex (Forum Groningen)
zo 11 dec10:50
wo 14 dec15:20
top Zee van tijd (Forum Groningen)
za 10 dec10:00
di 13 dec13:30


top Amsterdam (Pathé Groningen)
do 8 dec17:40
vr 9 dec21:30
di 13 dec12:00
top Black Adam (Pathé Groningen)
do 8 dec11:45 · 16:40
vr 9 dec19:20
za 10 dec18:00
zo 11 dec16:00 · 20:30
ma 12 dec13:40 · 18:20
di 13 dec14:50 · 18:20
wo 14 dec17:00
top Black Panther: Wakanda Forever (Pathé Groningen)
do 8 dec12:00 · 20:00
vr 9 dec12:10 · 18:10
za 10 dec14:20 · 20:20
zo 11 dec12:40 · 19:00
ma 12 dec11:40 · 17:50
di 13 dec11:40 · 17:50
wo 14 dec12:20 · 20:10
top Black Panther: Wakanda Forever 3D (Pathé Groningen)
do 8 dec16:30
vr 9 dec14:30 · 20:30
za 10 dec18:10
zo 11 dec16:10
ma 12 dec15:00 · 20:00
di 13 dec15:00 · 20:00
wo 14 dec17:20
top Bones and All (Pathé Groningen)
do 8 dec20:45
vr 9 dec21:10
za 10 dec21:20
zo 11 dec21:10
ma 12 dec12:00 · 20:15
di 13 dec13:50 · 20:45
wo 14 dec21:00
top Call Jane (Pathé Groningen)
do 8 dec11:45 · 18:00
vr 9 dec13:30 · 18:30
za 10 dec16:10 · 19:10
zo 11 dec15:50 · 20:00
ma 12 dec15:00 · 18:50
di 13 dec15:30 · 18:50
wo 14 dec12:00 · 20:40
top Casa Coco (Pathé Groningen)
do 8 dec11:50 · 17:50
vr 9 dec11:50 · 17:15
za 10 dec12:15 · 17:45
zo 11 dec13:30 · 18:20
ma 12 dec11:40
di 13 dec11:45 · 16:10
wo 14 dec16:50
De Gelaarse Kat 2: De Laatste Wens poster, © 2022 Universal Pictures International top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens (Pathé Groningen)
za 10 dec13:15
zo 11 dec12:50
di 13 dec16:20
wo 14 dec13:00
De Gelaarse Kat 2: De Laatste Wens poster, © 2022 Universal Pictures International top De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D (Pathé Groningen)
vr 9 dec15:40
za 10 dec15:50
zo 11 dec10:15 · 15:30
ma 12 dec16:20
wo 14 dec15:10
top De Notenkraker (Pathé Groningen)
do 8 dec20:15
top Devotion (Pathé Groningen)
do 8 dec12:30 · 18:30
vr 9 dec11:45 · 19:00
za 10 dec20:00
zo 11 dec10:20 · 19:40
ma 12 dec13:45 · 19:45
di 13 dec12:30 · 19:45
wo 14 dec11:50 · 19:45
top Holy Spider (Pathé Groningen)
ma 12 dec19:30
top LeoLeo: Het Alpacafeest! (Pathé Groningen)
do 8 dec11:45 · 14:20
vr 9 dec11:45
za 10 dec12:15
zo 11 dec10:15 · 12:10
ma 12 dec11:45
di 13 dec11:40
wo 14 dec14:20
top Lyle, Lyle, Crocodile (Pathé Groningen)
do 8 dec13:50
vr 9 dec16:20
za 10 dec16:20
zo 11 dec11:10
top Minions: Hoe Gru superschurk werd (NL) (Pathé Groningen)
vr 9 dec14:50
za 10 dec12:50
zo 11 dec13:40
wo 14 dec16:15
top Misfit: The Switch (Pathé Groningen)
vr 9 dec11:45
za 10 dec14:20
zo 11 dec13:00
wo 14 dec14:00
top Piece of My Heart (Pathé Groningen)
do 8 dec18:45
vr 9 dec13:45 · 18:50
za 10 dec12:40 · 18:50
zo 11 dec18:40
ma 12 dec17:30
di 13 dec12:20 · 18:10
wo 14 dec18:30
top Pinocchio (Pathé Groningen)
zo 11 dec16:30
top Prey for the Devil (Pathé Groningen)
do 8 dec21:30
vr 9 dec22:10
za 10 dec22:10
ma 12 dec21:30
di 13 dec21:30
top Puss in Boots: The Last Wish (Pathé Groningen)
vr 9 dec12:00
za 10 dec12:50
zo 11 dec10:40 · 16:20
ma 12 dec18:00
di 13 dec11:50
wo 14 dec12:40
top Puss in Boots: The Last Wish 3D (Pathé Groningen)
vr 9 dec18:00
za 10 dec15:30 · 18:30
zo 11 dec13:50 · 18:10
ma 12 dec11:45
di 13 dec18:30
wo 14 dec17:40
top She Said (Pathé Groningen)
do 8 dec16:20
vr 9 dec12:20 · 17:50
za 10 dec13:20
zo 11 dec10:50
ma 12 dec16:30
di 13 dec17:40
wo 14 dec18:20
top Smile (Pathé Groningen)
do 8 dec21:15
za 10 dec21:40
zo 11 dec21:20
ma 12 dec21:10
di 13 dec21:10
Sneak Preview. Foto: Fernando de Sousa top Sneak Preview (Pathé Groningen)
di 13 dec21:00
top Soof 3 (Pathé Groningen)
di 13 dec13:30
top Strange World (NL) (Pathé Groningen)
do 8 dec16:10
vr 9 dec16:10
za 10 dec15:00
zo 11 dec15:20
wo 14 dec15:00
top Strange World 3D (NL) (Pathé Groningen)
zo 11 dec10:15
top SuperHond & TurboKat (NL) (Pathé Groningen)
za 10 dec12:15
zo 11 dec13:10
wo 14 dec14:50
top The Menu (Pathé Groningen)
do 8 dec12:30 · 15:10 · 18:10 · 20:50
vr 9 dec14:45 · 17:00 · 20:45 · 22:00
za 10 dec15:30 · 17:50 · 20:45
zo 11 dec10:30 · 15:00 · 18:50 · 20:50
ma 12 dec12:30 · 16:40 · 20:30
di 13 dec11:50 · 16:40 · 20:30
wo 14 dec12:10 · 18:10 · 20:50
top The Met Opera: The Hours (Pathé Groningen)
za 10 dec19:00
The offering poster, copyright in handen van productiestudio en/of distributeur top The Offering (Pathé Groningen)
do 8 dec14:30 · 19:20 · 21:35
vr 9 dec12:30 · 21:35
za 10 dec21:50
zo 11 dec21:30
ma 12 dec14:10 · 21:30
di 13 dec14:10 · 21:30
wo 14 dec21:30
top Three Thousand Years of Longing (Pathé Groningen)
do 8 dec15:30
vr 9 dec16:30
za 10 dec17:20
zo 11 dec15:40 · 17:30
ma 12 dec17:20
di 13 dec17:20
top Ticket to Paradise (Pathé Groningen)
do 8 dec19:10 · 20:30
vr 9 dec15:20 · 19:30
za 10 dec14:00 · 19:45
zo 11 dec14:00 · 19:10
ma 12 dec15:00 · 19:10
di 13 dec15:00 · 19:10
wo 14 dec19:00
top Triangle of Sadness (Pathé Groningen)
zo 11 dec17:50
di 13 dec16:50
top Violent Night (Pathé Groningen)
do 8 dec14:00 · 16:15 · 21:30
vr 9 dec14:00 · 21:50
za 10 dec12:40 · 16:30 · 21:10
zo 11 dec10:50 · 21:00
ma 12 dec17:20 · 21:20
di 13 dec14:15 · 21:20
wo 14 dec11:50 · 21:15
top Wil de Krokodil (Pathé Groningen)
za 10 dec15:15
zo 11 dec13:20
wo 14 dec15:45
top Zee van tijd (Pathé Groningen)
do 8 dec13:30


Bioscoop: RKZ-Bios

top The Territory (EN subtitles) (RKZ-Bios, Groningen)
za 10 dec20:30
ma 12 dec20:30


Bioscoop: Vera Zienema

top Erasing Frank (Vera Zienema, Groningen)
di 13 dec20:30