home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Groningen



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag↓ | dinsdag
top donderdag 09-02-2023
13:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
13:00 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Groningen
13:00 Hotel Sinestra Kinepolis Groningen
13:00 Wil de Krokodil Kinepolis Groningen
13:00 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Groningen
13:00 Avatar: The Way of Water Pathé Groningen
13:15 De Tatta's Kinepolis Groningen
 
13:30 Living Forum Groningen
13:30 Casa Coco Pathé Groningen
13:45 Presque Forum Groningen
13:45 Plane Pathé Groningen
14:00 Snow and the Bear Forum Groningen
14:00 Titanic Kinepolis Groningen
14:10 Triangle of Sadness Pathé Groningen
 
14:15 No Bears Forum Groningen
14:50 Titanic 3D Pathé Groningen
15:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
15:20 De Tatta's Pathé Groningen
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
15:30 Klem Kinepolis Groningen
15:30 A Man Called Otto Kinepolis Groningen
15:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
15:40 A Man Called Otto Pathé Groningen
15:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
15:45 De Tatta's Kinepolis Groningen
15:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
15:50 Nostalgia Forum Groningen
15:50 The Fabelmans Pathé Groningen
16:00 The Fabelmans Forum Groningen
16:15 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Groningen
17:00 Plane Pathé Groningen
17:20 M3GAN Pathé Groningen
17:30 Klem Pathé Groningen
17:45 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
18:30 De Tatta's Pathé Groningen
18:40 The Banshees of Inisherin Pathé Groningen
18:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
18:45 Klem Kinepolis Groningen
18:50 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Groningen
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
19:00 De Tatta's Kinepolis Groningen
19:00 A Man Called Otto Kinepolis Groningen
19:00 Plane Kinepolis Groningen
19:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
19:00 Puss in Boots: The Last Wish 3D Pathé Groningen
19:30 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Groningen
19:45 Titanic Kinepolis Groningen
19:45 Babylon Kinepolis Groningen
19:50 The Fabelmans Pathé Groningen
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
20:10 Babylon Pathé Groningen
20:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
20:50 A Man Called Otto Pathé Groningen
21:10 Plane Pathé Groningen
21:20 Klem Pathé Groningen
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
21:30 Plane Kinepolis Groningen
21:30 Knock at the Cabin Pathé Groningen
21:45 De Tatta's Kinepolis Groningen
21:45 Knock at the Cabin Kinepolis Groningen
21:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
22:00 M3GAN Kinepolis Groningen
top vrijdag 10-02-2023
11:00 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Forum Groningen
11:15 Presque Forum Groningen
11:45 Klem Pathé Groningen
11:45 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Groningen
12:00 Titanic 3D Pathé Groningen
12:10 Plane Pathé Groningen
12:15 De Acht Bergen Forum Groningen
12:15 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Groningen
12:15 The Fabelmans Pathé Groningen
12:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
12:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D Pathé Groningen
12:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
12:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
12:45 Triangle of Sadness Pathé Groningen
13:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
13:00 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Groningen
13:00 Hotel Sinestra Kinepolis Groningen
13:00 Wil de Krokodil Kinepolis Groningen
13:00 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Groningen
13:15 Falcon Lake Forum Groningen
13:15 De Tatta's Kinepolis Groningen
13:30 Rose Forum Groningen
13:30 A Man Called Otto Pathé Groningen
14:00 Titanic Kinepolis Groningen
14:15 Wil de Krokodil Pathé Groningen
14:40 Avatar: The Way of Water Pathé Groningen
14:50 Knock at the Cabin Pathé Groningen
15:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Groningen
15:15 The Fabelmans Forum Groningen
15:20 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
15:30 Mulholland Drive Forum Groningen
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
15:30 Klem Kinepolis Groningen
15:30 A Man Called Otto Kinepolis Groningen
15:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
15:30 Puss in Boots: The Last Wish 3D Pathé Groningen
15:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
15:45 De Tatta's Kinepolis Groningen
15:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
15:50 The Banshees of Inisherin Forum Groningen
15:50 The Banshees of Inisherin Pathé Groningen
16:00 Titanic 3D Pathé Groningen
16:20 Plane Pathé Groningen
16:45 Klem Pathé Groningen
17:10 De Tatta's Pathé Groningen
17:40 A Man Called Otto Pathé Groningen
18:00 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Groningen
18:10 Snow and the Bear Forum Groningen
18:10 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
18:20 De Acht Bergen Forum Groningen
18:30 Triangle of Sadness Pathé Groningen
18:40 The Banshees of Inisherin Pathé Groningen
18:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
18:45 Klem Kinepolis Groningen
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
19:00 De Tatta's Kinepolis Groningen
19:00 A Man Called Otto Kinepolis Groningen
19:00 Plane Kinepolis Groningen
19:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
19:00 Babylon Pathé Groningen
19:20 Klem Pathé Groningen
19:30 De Tatta's Pathé Groningen
19:45 Titanic Kinepolis Groningen
19:45 Babylon Kinepolis Groningen
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
20:10 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Groningen
20:30 A Man Called Otto Pathé Groningen
20:40 The Fabelmans Pathé Groningen
21:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
21:20 Plane Pathé Groningen
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
21:30 De Tatta's Kinepolis Groningen
21:30 Plane Kinepolis Groningen
21:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Groningen
21:45 Knock at the Cabin Kinepolis Groningen
21:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
21:50 M3GAN Pathé Groningen
22:00 M3GAN Kinepolis Groningen
22:00 Knock at the Cabin Pathé Groningen
top zaterdag 11-02-2023
09:45 All the Beauty and the Bloodshed Forum Groningen
10:00 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Forum Groningen
10:10 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Groningen
10:15 The Banshees of Inisherin Forum Groningen
10:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Groningen
10:15 Hotel Sinestra Pathé Groningen
10:20 The Fabelmans Pathé Groningen
10:30 Goya, Carrière & the Ghost of Buñuel Forum Groningen
10:30 De Tatta's Kinepolis Groningen
10:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
10:30 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Groningen
10:30 Wil de Krokodil Kinepolis Groningen
10:40 Puss in Boots: The Last Wish 3D Pathé Groningen
10:45 Living Forum Groningen
10:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
10:45 Hotel Sinestra Kinepolis Groningen
10:45 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Groningen
10:45 Babylon Pathé Groningen
11:00 De Acht Bergen Forum Groningen
11:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
11:00 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Groningen
11:00 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo Kinepolis Groningen
11:00 Klem Pathé Groningen
11:15 Avatar: The Way of Water Pathé Groningen
11:40 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
12:00 Titanic 3D Pathé Groningen
12:20 Nostalgia Forum Groningen
12:20 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Groningen
12:30 Triangle of Sadness Forum Groningen
12:40 Ernest & Celestine: op avontuur in Brabbelland Forum Groningen
12:40 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D Pathé Groningen
12:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
12:50 The Banshees of Inisherin Forum Groningen
13:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
13:00 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Groningen
13:10 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Groningen
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
13:15 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Groningen
13:15 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Groningen
13:15 Hotel Sinestra Kinepolis Groningen
13:30 A Man Called Otto Pathé Groningen
13:40 De Tatta's Pathé Groningen
14:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
14:15 Wil de Krokodil Pathé Groningen
14:40 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Groningen
15:00 Titanic Kinepolis Groningen
15:00 Hotel Sinestra Pathé Groningen
15:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Groningen
15:20 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
15:40 Asterix & Obelix in het Middenrijk Pathé Groningen
15:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
15:45 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
15:45 Klem Kinepolis Groningen
15:45 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Groningen
15:50 The Banshees of Inisherin Pathé Groningen
16:00 De Tatta's Kinepolis Groningen
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
16:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
16:00 Titanic 3D Pathé Groningen
16:20 Plane Pathé Groningen
16:45 Klem Pathé Groningen
17:10 De Tatta's Pathé Groningen
17:40 A Man Called Otto Pathé Groningen
18:00 Puss in Boots: The Last Wish 3D Pathé Groningen
18:10 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
18:30 Triangle of Sadness Pathé Groningen
18:40 The Banshees of Inisherin Pathé Groningen
18:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
18:45 Klem Kinepolis Groningen
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
19:00 De Tatta's Kinepolis Groningen
19:00 A Man Called Otto Kinepolis Groningen
19:00 Plane Kinepolis Groningen
19:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
19:00 Babylon Pathé Groningen
19:20 Klem Pathé Groningen
19:30 De Tatta's Pathé Groningen
19:45 Titanic Kinepolis Groningen
19:45 Babylon Kinepolis Groningen
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
20:10 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Groningen
20:30 A Man Called Otto Pathé Groningen
20:30 Concerned Citizen RKZ-Bios
20:40 The Fabelmans Pathé Groningen
21:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
21:20 Plane Pathé Groningen
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
21:30 De Tatta's Kinepolis Groningen
21:30 Plane Kinepolis Groningen
21:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Groningen
21:45 Knock at the Cabin Kinepolis Groningen
21:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
21:50 M3GAN Pathé Groningen
22:00 M3GAN Kinepolis Groningen
22:00 Knock at the Cabin Pathé Groningen
top zondag 12-02-2023
10:15 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Groningen
10:20 White Balls on Walls Forum Groningen
10:20 A Man Called Otto Pathé Groningen
10:30 Spruit Cinema Forum Groningen
10:30 De Tatta's Kinepolis Groningen
10:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
10:30 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Groningen
10:30 Wil de Krokodil Kinepolis Groningen
10:30 Avatar: The Way of Water Pathé Groningen
10:30 Hotel Sinestra Pathé Groningen
10:40 Hallelujah: Leonard Cohen, a Journey, a Song Forum Groningen
10:45 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Groningen
10:45 Hotel Sinestra Kinepolis Groningen
10:45 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Groningen
10:45 Mannetje Tak + Het kind van de Gruffalo Kinepolis Groningen
10:50 No Bears Forum Groningen
10:50 Puss in Boots: The Last Wish 3D Pathé Groningen
11:00 The Banshees of Inisherin Forum Groningen
11:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
11:00 Titanic 3D Pathé Groningen
11:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Groningen
11:10 Klem Pathé Groningen
11:20 The Banshees of Inisherin Pathé Groningen
12:00 Yuku en de Himalayabloem Forum Groningen
12:00 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
12:15 Triangle of Sadness Forum Groningen
12:30 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Groningen
12:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
13:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
13:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
13:00 Het Feest van Tante Rita Kinepolis Groningen
13:05 De Acht Bergen Forum Groningen
13:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D Pathé Groningen
13:15 Nostalgia Forum Groningen
13:15 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
13:15 Fien & Teun gaan kamperen Kinepolis Groningen
13:15 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Groningen
13:15 Hotel Sinestra Kinepolis Groningen
13:20 Hotel Sinestra Pathé Groningen
13:30 Snow and the Bear Forum Groningen
13:30 Wil de Krokodil Pathé Groningen
13:40 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Groningen
14:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
14:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk Pathé Groningen
14:15 Klem Pathé Groningen
14:30 A Man Called Otto Pathé Groningen
14:40 Titanic 3D Pathé Groningen
15:00 Titanic Kinepolis Groningen
15:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Groningen
15:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
15:30 De Tatta's Kinepolis Groningen
15:30 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
15:30 Klem Kinepolis Groningen
15:30 De Tatta's Pathé Groningen
15:40 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
15:45 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Groningen
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Kinepolis Groningen
16:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
16:00 Titanic 3D Pathé Groningen
16:15 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Groningen
16:20 Plane Pathé Groningen
16:50 The Whale Pathé Groningen
17:20 Triangle of Sadness Pathé Groningen
17:50 The Fabelmans Pathé Groningen
18:15 Puss in Boots: The Last Wish 3D Pathé Groningen
18:40 Klem Pathé Groningen
18:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
18:45 Klem Kinepolis Groningen
18:45 Plane Kinepolis Groningen
18:45 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
18:50 The Banshees of Inisherin Pathé Groningen
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
19:00 De Tatta's Kinepolis Groningen
19:00 A Man Called Otto Kinepolis Groningen
19:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
19:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Groningen
19:15 Faithfully Yours Kinepolis Groningen
19:30 Babylon Pathé Groningen
19:45 Babylon Kinepolis Groningen
20:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
20:00 Titanic 3D Pathé Groningen
20:30 A Man Called Otto Pathé Groningen
20:50 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
21:10 De Tatta's Pathé Groningen
21:20 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Groningen
21:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
21:30 De Tatta's Kinepolis Groningen
21:30 Plane Kinepolis Groningen
21:30 Terrifier 2 Kinepolis Groningen
21:30 Plane Pathé Groningen
21:30 Knock at the Cabin Pathé Groningen
21:45 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
22:00 Knock at the Cabin Kinepolis Groningen
22:00 M3GAN Kinepolis Groningen
top maandag 13-02-2023
11:45 Klem Pathé Groningen
11:45 Knock at the Cabin Pathé Groningen
11:45 The Banshees of Inisherin Pathé Groningen
11:50 A Man Called Otto Pathé Groningen
11:50 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Groningen
12:00 Avatar: The Way of Water Pathé Groningen
12:15 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
12:30 Puss in Boots: The Last Wish 3D Pathé Groningen
12:45 Return to Dust Forum Groningen
13:00 De Acht Bergen Forum Groningen
13:15 Broker Forum Groningen
13:40 Triangle of Sadness Pathé Groningen
14:00 Rose Forum Groningen
14:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Groningen
14:15 De Tatta's Pathé Groningen
14:20 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
14:40 A Man Called Otto Pathé Groningen
14:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
14:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
14:45 Klem Kinepolis Groningen
14:45 Plane Kinepolis Groningen
14:45 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Groningen
14:50 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Groningen
15:00 A Man Called Otto Kinepolis Groningen
15:00 Titanic Kinepolis Groningen
15:00 Babylon Kinepolis Groningen
15:00 The Fabelmans Pathé Groningen
15:15 De Tatta's Kinepolis Groningen
15:30 All the Beauty and the Bloodshed Forum Groningen
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
15:50 Living Forum Groningen
16:00 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens 3D Pathé Groningen
16:05 The Banshees of Inisherin Forum Groningen
16:20 Nostalgia Forum Groningen
16:20 De Acht Bergen Pathé Groningen
16:30 Klem Pathé Groningen
16:40 The Whale Pathé Groningen
17:00 The Banshees of Inisherin Pathé Groningen
17:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
17:30 Plane Pathé Groningen
17:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
17:45 Faithfully Yours Kinepolis Groningen
17:45 M3GAN Kinepolis Groningen
17:45 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
18:00 Presque Forum Groningen
18:10 White Balls on Walls Forum Groningen
18:15 A Man Called Otto Pathé Groningen
18:30 De Tatta's Kinepolis Groningen
18:30 De Tatta's Pathé Groningen
18:45 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Groningen
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
19:00 Klem Pathé Groningen
19:20 Babylon Pathé Groningen
19:30 Titanic Kinepolis Groningen
19:30 Babylon Kinepolis Groningen
19:30 De Acht Bergen Pathé Groningen
19:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
19:45 Titanic 3D Pathé Groningen
20:00 Corsage Kinepolis Groningen
20:00 Avatar: The Way of Water Pathé Groningen
20:15 Klem Kinepolis Groningen
20:15 A Man Called Otto Kinepolis Groningen
20:15 Plane Kinepolis Groningen
20:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
20:30 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
20:30 Concerned Citizen RKZ-Bios
20:45 Knock at the Cabin Kinepolis Groningen
20:45 Klem Pathé Groningen
21:00 Plane Pathé Groningen
21:15 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Groningen
21:30 Knock at the Cabin Pathé Groningen
top dinsdag 14-02-2023
11:45 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
11:45 Knock at the Cabin Pathé Groningen
11:45 A Man Called Otto Pathé Groningen
11:45 Klem Pathé Groningen
11:50 Fien & Teun gaan kamperen Pathé Groningen
12:10 Avatar: The Way of Water Pathé Groningen
12:30 Puss in Boots: The Last Wish Pathé Groningen
12:50 De Acht Bergen Forum Groningen
13:30 Casa Coco Pathé Groningen
13:40 The Fabelmans Pathé Groningen
13:45 No Bears Forum Groningen
14:00 Goya, Carrière & the Ghost of Buñuel Forum Groningen
14:00 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Groningen
14:10 De Tatta's Pathé Groningen
14:15 Mascotte Forum Groningen
14:15 Plane Pathé Groningen
14:30 A Man Called Otto Pathé Groningen
14:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
14:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
14:45 Klem Kinepolis Groningen
15:00 A Man Called Otto Kinepolis Groningen
15:00 Titanic Kinepolis Groningen
15:00 Asterix & Obelix in het Middenrijk Kinepolis Groningen
15:00 Babylon Kinepolis Groningen
15:00 Triangle of Sadness Pathé Groningen
15:15 The Fabelmans Forum Groningen
15:15 De Tatta's Kinepolis Groningen
15:30 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
15:50 Rose Forum Groningen
16:00 The Banshees of Inisherin Forum Groningen
16:00 The Way We Were Pathé Groningen
16:10 De Gelaarsde Kat 2: De Laatste Wens Pathé Groningen
16:15 Flux Gourmet Forum Groningen
16:15 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
16:20 De Acht Bergen Pathé Groningen
16:30 Knock at the Cabin Pathé Groningen
16:45 Plane Pathé Groningen
17:00 The Banshees of Inisherin Pathé Groningen
17:20 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
17:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Kinepolis Groningen
17:45 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
17:45 Faithfully Yours Kinepolis Groningen
18:00 De Tatta's Kinepolis Groningen
18:10 Presque Forum Groningen
18:15 A Man Called Otto Pathé Groningen
18:20 De Acht Bergen Forum Groningen
18:45 Knock at the Cabin Pathé Groningen
18:50 De Tatta's Pathé Groningen
19:00 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
19:00 Titanic 3D Pathé Groningen
19:00 Klem Pathé Groningen
19:15 Babylon Pathé Groningen
19:30 Titanic Kinepolis Groningen
19:30 Babylon Kinepolis Groningen
19:30 The Fabelmans Pathé Groningen
19:45 Avatar: The Way of Water Kinepolis Groningen
19:45 Titanic 3D Pathé Groningen
20:00 Avatar: The Way Of Water 3D Pathé Groningen
20:15 Klem Kinepolis Groningen
20:15 A Man Called Otto Kinepolis Groningen
20:15 Plane Kinepolis Groningen
20:30 Magic Mike's Last Dance Kinepolis Groningen
20:30 De Tatta's Kinepolis Groningen
20:30 Knock at the Cabin Kinepolis Groningen
20:30 Punch-Drunk Love Vera Zienema
21:00 Sneaknight Pathé Groningen
21:10 Magic Mike's Last Dance Pathé Groningen
21:20 Plane Pathé Groningen
21:30 Operation Fortune: Ruse de guerre Pathé Groningen