home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Groningen



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 16-01-2019
10:45 Welcome to Marwen Pathé Groningen
10:50 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
10:55 Stan & Ollie Pathé Groningen
11:00 Creed II Pathé Groningen
11:15 Kleuterbioscoop Pathé Groningen
11:15 White Boy Rick Pathé Groningen
11:15 Aquaman Pathé Groningen
 
11:45 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Groningen
11:55 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D Pathé Groningen
12:45 Welcome to Marwen Pathé Groningen
13:00 De Grinch 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:00 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
13:00 Creed II Pathé Groningen
13:10 Ben Is Back Pathé Groningen
 
13:15 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Mary Poppins Returns (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Ralph Breaks the Internet 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Ben Is Back Kinepolis Groningen
13:30 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:30 De Grinch (NL) Kinepolis Groningen
13:30 Ralph Breaks the Internet 3D (NL) Pathé Groningen
13:45 De Grinch 3D (NL) Pathé Groningen
14:00 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis Groningen
14:00 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
14:15 De Fabeltjeskrant & De Grote Dierenbos-spelen Pathé Groningen
14:15 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Groningen
14:30 Mary Poppins Returns (NL) Pathé Groningen
15:15 Aquaman 3D Pathé Groningen
15:30 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
15:30 Aquaman Kinepolis Groningen
15:30 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank 3D (NL) Pathé Groningen
15:45 Nachtwacht: De Poort der Zielen Pathé Groningen
15:50 Ralph Breaks The Internet (NL) Kinepolis Groningen
15:50 Ralph Breaks the Internet 3D Kinepolis Groningen
15:50 Creed II Kinepolis Groningen
15:50 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Groningen
16:00 Shoplifters Groninger Forum
16:00 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Kinepolis Groningen
16:00 How to Train Your Dragon 3 3D Kinepolis Groningen
16:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Groningen
16:00 Creed II Pathé Groningen
16:15 The Favourite Groninger Forum
16:15 Welcome to Marwen Kinepolis Groningen
16:15 Ralph Breaks The Internet (NL) Pathé Groningen
16:30 Free Solo Groninger Forum
16:45 Buddy Groninger Forum
16:45 Stan & Ollie Pathé Groningen
17:00 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
17:15 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
17:30 Mortal Engines 3D Pathé Groningen
18:00 Bumblebee 3D Pathé Groningen
18:15 Second Act Pathé Groningen
18:30 How to Train Your Dragon 3 3D Kinepolis Groningen
18:30 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
18:30 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Groningen
18:40 Colette Groninger Forum
18:40 Welcome to Marwen Kinepolis Groningen
18:45 Ben Is Back Kinepolis Groningen
18:45 Free Solo Pathé Groningen
18:50 All You Need Is Love Kinepolis Groningen
19:00 Capharnaüm Groninger Forum
19:00 All You Need Is Love Pathé Groningen
19:15 Stan & Ollie Pathé Groningen
19:30 Genesis 2.0 Groninger Forum
19:30 Ben Is Back Pathé Groningen
20:00 Cold War Groninger Forum
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Groningen
20:00 Creed II Kinepolis Groningen
20:00 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
20:15 White Boy Rick Kinepolis Groningen
20:15 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
20:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Pathé Groningen
20:30 A Star Is Born Pathé Groningen
20:45 Aquaman 3D Pathé Groningen
20:50 Aquaman 3D Kinepolis Groningen
20:55 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Kinepolis Groningen
21:00 The House That Jack Built Groninger Forum
21:00 Creed II Pathé Groningen
21:15 Robin Hood Kinepolis Groningen
21:15 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
21:30 Replicas Kinepolis Groningen
21:30 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
21:30 Welcome to Marwen Pathé Groningen
21:35 Free Solo Groninger Forum
21:45 The Favourite Groninger Forum
21:45 White Boy Rick Pathé Groningen
22:00 Replicas Pathé Groningen
top donderdag 17-01-2019
10:45 Kleuterbioscoop Pathé Groningen
10:45 White Boy Rick Pathé Groningen
10:45 Ben Is Back Pathé Groningen
10:50 All You Need Is Love Pathé Groningen
10:50 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Pathé Groningen
10:55 Beautiful Boy Pathé Groningen
11:05 Creed II Pathé Groningen
11:15 Glass Pathé Groningen
11:45 Nobody's Fool Pathé Groningen
12:15 Mary Queen of Scots Pathé Groningen
12:30 Stan & Ollie Pathé Groningen
13:00 Glass Pathé Groningen
13:15 Creed II Pathé Groningen
13:20 Welcome to Marwen Pathé Groningen
13:30 Book Club Pathé Groningen
13:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Kinepolis Groningen
13:50 Mary Poppins Returns Pathé Groningen
14:00 Glass Kinepolis Groningen
14:00 Creed II Kinepolis Groningen
14:00 Murder on the Orient Express Kinepolis Groningen
14:00 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
14:00 Ben Is Back Kinepolis Groningen
14:00 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
14:10 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
14:15 Welcome to Marwen Kinepolis Groningen
14:30 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
14:30 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Kinepolis Groningen
14:45 Mary Queen of Scots Pathé Groningen
15:15 Bumblebee 3D Pathé Groningen
15:45 Glass Pathé Groningen
15:55 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Groningen
16:00 Creed II Pathé Groningen
16:15 Nobody's Fool Pathé Groningen
16:30 Aquaman 3D Pathé Groningen
16:45 Ben Is Back Pathé Groningen
17:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Groningen
17:00 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
17:00 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
17:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D Pathé Groningen
18:00 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Groningen
18:15 Welcome to Marwen Pathé Groningen
18:30 Glass Pathé Groningen
18:40 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
18:40 Creed II Kinepolis Groningen
18:40 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
18:40 Ben Is Back Kinepolis Groningen
18:45 Glass Kinepolis Groningen
18:45 Vals Pathé Groningen
19:00 Welcome to Marwen Kinepolis Groningen
19:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Pathé Groningen
19:15 Stan & Ollie Pathé Groningen
19:45 A Star Is Born Pathé Groningen
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Groningen
20:00 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
20:15 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
20:15 Mary Queen of Scots Pathé Groningen
20:30 Glass Pathé Groningen
20:45 Aquaman 3D Pathé Groningen
21:00 Aquaman 3D Kinepolis Groningen
21:00 Nobody's Fool Pathé Groningen
21:15 Creed II Kinepolis Groningen
21:15 A Star Is Born Kinepolis Groningen
21:15 Creed II Pathé Groningen
21:25 Glass Kinepolis Groningen
21:30 White Boy Rick Pathé Groningen
21:40 White Boy Rick Kinepolis Groningen
21:45 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
21:45 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
21:45 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
top vrijdag 18-01-2019
10:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Pathé Groningen
10:45 Stan & Ollie Pathé Groningen
10:50 Kleuterbioscoop Pathé Groningen
10:55 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
11:00 Hoe tem je een draak 3 (NL) Pathé Groningen
11:00 Glass Pathé Groningen
11:15 Creed II Pathé Groningen
11:30 White Boy Rick Pathé Groningen
11:45 Aquaman 3D Pathé Groningen
12:15 Mary Queen of Scots Pathé Groningen
12:30 Beautiful Boy Pathé Groningen
13:00 De Grinch 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:00 Welcome to Marwen Kinepolis Groningen
13:00 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
13:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Groningen
13:00 Aquaman 3D Kinepolis Groningen
13:00 Welcome to Marwen Pathé Groningen
13:00 Glass Pathé Groningen
13:15 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Creed II Kinepolis Groningen
13:15 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
13:30 Ralph Breaks the Internet 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:30 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Groningen
14:00 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
14:15 Stan & Ollie Pathé Groningen
14:15 Nobody's Fool Pathé Groningen
14:45 Mary Queen of Scots Pathé Groningen
15:00 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
15:15 Creed II Pathé Groningen
15:30 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
15:30 Ralph Breaks the Internet 3D (NL) Pathé Groningen
15:45 Glass Kinepolis Groningen
15:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Groningen
15:45 Glass Pathé Groningen
15:55 Ralph Breaks The Internet (NL) Kinepolis Groningen
16:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Groningen
16:00 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Groningen
16:15 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank 3D (NL) Kinepolis Groningen
16:15 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Kinepolis Groningen
16:15 How to Train Your Dragon 3 3D Kinepolis Groningen
16:30 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
16:30 Bumblebee 3D Pathé Groningen
16:45 Nobody's Fool Pathé Groningen
17:00 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
17:15 Ben Is Back Pathé Groningen
17:30 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D Pathé Groningen
18:00 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Groningen
18:15 Welcome to Marwen Pathé Groningen
18:30 Creed II Pathé Groningen
18:40 Robin Hood Kinepolis Groningen
18:40 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
18:40 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
18:40 Ben Is Back Kinepolis Groningen
18:45 Glass Kinepolis Groningen
18:45 Creed II Kinepolis Groningen
18:45 Glass Pathé Groningen
19:00 Welcome to Marwen Kinepolis Groningen
19:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Pathé Groningen
19:15 Stan & Ollie Pathé Groningen
19:45 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Groningen
20:00 Mary Queen of Scots Pathé Groningen
20:15 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
20:15 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
20:30 A Star Is Born Pathé Groningen
20:45 Aquaman Pathé Groningen
21:00 Aquaman 3D Kinepolis Groningen
21:15 Creed II Kinepolis Groningen
21:15 A Star Is Born Kinepolis Groningen
21:15 Creed II Pathé Groningen
21:25 Glass Kinepolis Groningen
21:30 Nobody's Fool Pathé Groningen
21:45 White Boy Rick Kinepolis Groningen
21:45 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
21:45 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
21:45 Glass Pathé Groningen
22:00 White Boy Rick Pathé Groningen
22:15 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
top zaterdag 19-01-2019
10:15 De Grinch (NL) Pathé Groningen
10:15 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Pathé Groningen
10:30 PAC Festival Pathé Groningen
10:30 Ben Is Back Pathé Groningen
10:45 Ralph Breaks The Internet (NL) Pathé Groningen
11:00 De Fabeltjeskrant & De Grote Dierenbos-spelen Pathé Groningen
11:00 Hoe tem je een draak 3 (NL) Pathé Groningen
11:00 Glass Pathé Groningen
11:15 Kleuterbioscoop Pathé Groningen
12:00 Aquaman Pathé Groningen
12:30 Mary Queen of Scots Pathé Groningen
12:45 Nachtwacht: De Poort der Zielen Pathé Groningen
13:00 The Wife Groninger Forum
13:00 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Groningen
13:00 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
13:00 Aquaman 3D Kinepolis Groningen
13:00 The Hate U Give Pathé Groningen
13:00 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank 3D (NL) Pathé Groningen
13:05 De Grinch 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Ralph Breaks the Internet 3D (NL) Pathé Groningen
13:20 Roma Groninger Forum
13:30 Ralph Breaks the Internet 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:30 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Groningen
13:45 Das schweigende Klassenzimmer Groninger Forum
13:45 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis Groningen
13:45 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
14:00 Mary Queen of Scots Groninger Forum
14:00 Vals Kinepolis Groningen
14:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Pathé Groningen
15:00 Cold War Groninger Forum
15:00 Creed II Pathé Groningen
15:15 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
15:30 Creed II Kinepolis Groningen
15:30 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
15:30 Mary Poppins Returns Pathé Groningen
15:40 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Groningen
15:45 Welcome to Marwen Kinepolis Groningen
15:45 Glass Kinepolis Groningen
15:45 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
15:55 Ralph Breaks The Internet (NL) Kinepolis Groningen
16:00 The Favourite Groninger Forum
16:00 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Groningen
16:15 Colette Groninger Forum
16:15 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Kinepolis Groningen
16:15 How to Train Your Dragon 3 3D Kinepolis Groningen
16:15 Glass Pathé Groningen
16:30 Free Solo Groninger Forum
16:30 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
16:45 Nobody's Fool Pathé Groningen
17:15 Wad: Overleven op de Grens van Water en Land Groninger Forum
17:30 Second Act Pathé Groningen
17:45 Bumblebee 3D Pathé Groningen
18:00 Welcome to Marwen Pathé Groningen
18:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Pathé Groningen
18:30 Shoplifters Groninger Forum
18:30 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Groningen
18:40 Robin Hood Kinepolis Groningen
18:40 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
18:40 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
18:40 Ben Is Back Kinepolis Groningen
18:45 Vals Kinepolis Groningen
18:45 Glass Kinepolis Groningen
18:45 Creed II Kinepolis Groningen
18:45 Glass Pathé Groningen
18:50 Das schweigende Klassenzimmer Groninger Forum
19:00 Welcome to Marwen Kinepolis Groningen
19:00 Creed II Pathé Groningen
19:05 Mary Queen of Scots Groninger Forum
19:15 Stan & Ollie Pathé Groningen
19:45 Cold War Groninger Forum
20:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Groningen
20:00 Mary Queen of Scots Pathé Groningen
20:15 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
20:15 Aquaman 3D Pathé Groningen
20:30 A Star Is Born Pathé Groningen
20:30 This Magnificent Cake! RKZ-Bios
21:00 The Favourite Groninger Forum
21:00 Aquaman 3D Kinepolis Groningen
21:00 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
21:15 The House That Jack Built Groninger Forum
21:15 All You Need Is Love Kinepolis Groningen
21:15 Creed II Kinepolis Groningen
21:15 A Star Is Born Kinepolis Groningen
21:15 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
21:25 Glass Kinepolis Groningen
21:30 Nobody's Fool Pathé Groningen
21:35 Free Solo Groninger Forum
21:40 Beautiful Boy Groninger Forum
21:45 White Boy Rick Kinepolis Groningen
21:45 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
21:45 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
21:45 Glass Pathé Groningen
22:00 Creed II Pathé Groningen
22:45 White Boy Rick Pathé Groningen
23:15 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D Pathé Groningen
23:30 Glass Pathé Groningen
23:30 Creed II Pathé Groningen
23:45 Replicas Pathé Groningen
top zondag 20-01-2019
00:00 Robin Hood Pathé Groningen
00:00 Nobody's Fool Pathé Groningen
10:15 De Grinch (NL) Pathé Groningen
10:30 PAC Festival Pathé Groningen
10:30 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank 3D (NL) Pathé Groningen
10:30 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Pathé Groningen
10:45 Superjuffie Kinepolis Groningen
10:45 De Fabeltjeskrant & De Grote Dierenbos-spelen Kinepolis Groningen
10:45 Ralph Breaks The Internet (NL) Kinepolis Groningen
10:45 De Grinch (NL) Kinepolis Groningen
10:45 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Groningen
10:45 Smallfoot (NL) Pathé Groningen
10:45 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D (NL) Pathé Groningen
10:45 De Fabeltjeskrant & De Grote Dierenbos-spelen Pathé Groningen
11:00 Colette Groninger Forum
11:00 Mary Poppins Returns (NL) Kinepolis Groningen
11:00 Casper en Emma maken theater (NL) Kinepolis Groningen
11:00 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank (NL) Kinepolis Groningen
11:00 Opera: La traviata Pathé Groningen
11:10 Buddy Groninger Forum
11:20 The Favourite Groninger Forum
11:30 Shoplifters Groninger Forum
11:30 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis Groningen
11:30 Hoe tem je een draak 3 (NL) Pathé Groningen
12:15 Kleuterbioscoop Pathé Groningen
12:30 Glass Pathé Groningen
12:45 Bumblebee 3D Pathé Groningen
12:45 Stan & Ollie Pathé Groningen
13:00 The Wife Groninger Forum
13:00 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
13:00 Aquaman 3D Kinepolis Groningen
13:00 Mary Poppins Returns Pathé Groningen
13:05 De Grinch 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Spider-Man: Into The Spider-Verse (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Asterix - Het Geheim van de Toverdrank 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Hoe tem je een draak 3 (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Ralph Breaks the Internet 3D (NL) Pathé Groningen
13:20 Roma Groninger Forum
13:30 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Kinepolis Groningen
13:30 Ralph Breaks the Internet 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:45 Das schweigende Klassenzimmer Groninger Forum
13:45 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Groningen
14:00 Mary Queen of Scots Groninger Forum
14:00 Vals Kinepolis Groningen
14:00 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
15:00 Cold War Groninger Forum
15:00 Mary Queen of Scots Pathé Groningen
15:15 Nobody's Fool Pathé Groningen
15:30 Welcome to Marwen Kinepolis Groningen
15:30 Creed II Kinepolis Groningen
15:30 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
15:30 Creed II Pathé Groningen
15:45 Glass Kinepolis Groningen
15:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Pathé Groningen
15:55 Ralph Breaks The Internet (NL) Kinepolis Groningen
16:00 The Favourite Groninger Forum
16:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Groningen
16:00 The Royal Ballet: La Bayadère Pathé Groningen
16:00 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
16:15 Woman at War Groninger Forum
16:15 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Kinepolis Groningen
16:15 How to Train Your Dragon 3 3D Kinepolis Groningen
16:15 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Groningen
16:30 Free Solo Groninger Forum
16:30 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
17:00 Wildlife Groninger Forum
17:00 Glass Pathé Groningen
17:45 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Groningen
18:00 Welcome to Marwen Pathé Groningen
18:15 A Star Is Born Pathé Groningen
18:30 Shoplifters Groninger Forum
18:30 Welcome to Marwen Kinepolis Groningen
18:30 Glass Pathé Groningen
18:40 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
18:40 Glass Kinepolis Groningen
18:45 Stan & Ollie Pathé Groningen
18:50 Das schweigende Klassenzimmer Groninger Forum
19:00 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
19:00 Ben Is Back Kinepolis Groningen
19:00 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
19:05 Mary Queen of Scots Groninger Forum
19:45 Cold War Groninger Forum
19:45 Aquaman 3D Kinepolis Groningen
19:45 A Star Is Born Kinepolis Groningen
20:00 Glass Pathé Groningen
20:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Groningen
20:15 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
20:15 Mary Queen of Scots Pathé Groningen
20:30 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
20:45 Aquaman 3D Pathé Groningen
21:00 The Favourite Groninger Forum
21:00 Nobody's Fool Pathé Groningen
21:15 The House That Jack Built Groninger Forum
21:15 The Hate U Give Kinepolis Groningen
21:15 Creed II Kinepolis Groningen
21:15 White Boy Rick Pathé Groningen
21:20 Glass Kinepolis Groningen
21:30 White Boy Rick Kinepolis Groningen
21:30 Creed II Pathé Groningen
21:35 Free Solo Groninger Forum
21:35 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
21:50 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
top maandag 21-01-2019
10:45 Kleuterbioscoop Pathé Groningen
10:45 White Boy Rick Pathé Groningen
10:45 Stan & Ollie Pathé Groningen
10:45 Glass Pathé Groningen
10:50 Buurman & Buurman winterpret! (NL) Pathé Groningen
10:55 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Groningen
11:00 Welcome to Marwen Pathé Groningen
11:00 Nobody's Fool Pathé Groningen
11:15 Mary Poppins Returns Pathé Groningen
12:15 Mary Queen of Scots Pathé Groningen
12:30 Ben Is Back Pathé Groningen
13:00 Glass Pathé Groningen
13:15 Stan & Ollie Pathé Groningen
13:15 Creed II Pathé Groningen
13:30 Opera: La traviata Pathé Groningen
13:30 Beautiful Boy Pathé Groningen
13:40 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
13:45 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3D Kinepolis Groningen
14:00 Glass Kinepolis Groningen
14:00 Creed II Kinepolis Groningen
14:00 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
14:15 Welcome to Marwen Kinepolis Groningen
14:15 Second Act Pathé Groningen
14:30 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
14:30 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Kinepolis Groningen
14:30 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
14:45 Ralph Breaks The Internet (NL) Kinepolis Groningen
15:00 Nobody's Fool Pathé Groningen
15:15 Mary Queen of Scots Pathé Groningen
15:30 Hoe tem je een draak 3 3D (NL) Pathé Groningen
15:45 Glass Pathé Groningen
16:00 Cold War Groninger Forum
16:00 Mary Queen of Scots Groninger Forum
16:00 Creed II Pathé Groningen
16:15 Shoplifters Groninger Forum
16:15 Welcome to Marwen Pathé Groningen
16:30 The Favourite Groninger Forum
16:35 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
16:45 Bumblebee 3D Pathé Groningen
17:00 Glass Kinepolis Groningen
17:00 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Groningen
17:00 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
17:30 Ben Is Back Pathé Groningen
17:45 Spider-Man: Into The Spider-Verse 3D Pathé Groningen
18:00 How to Train Your Dragon 3 3D Pathé Groningen
18:15 Welcome to Marwen Pathé Groningen
18:30 Glass Pathé Groningen
18:40 Welcome to Marwen Kinepolis Groningen
18:40 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
18:40 Glass Kinepolis Groningen
18:45 A Star Is Born Pathé Groningen
18:50 Das schweigende Klassenzimmer Groninger Forum
19:00 Bon Bini Holland 2 Kinepolis Groningen
19:00 Ben Is Back Kinepolis Groningen
19:00 Bon Bini Holland 2 Pathé Groningen
19:05 Mary Queen of Scots Groninger Forum
19:15 Control Groninger Forum
19:15 Stan & Ollie Pathé Groningen
19:45 A Star Is Born Kinepolis Groningen
19:45 Bohemian Rhapsody Pathé Groningen
20:00 Aquaman 3D Kinepolis Groningen
20:00 Beautiful Boy Pathé Groningen
20:15 Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Kinepolis Groningen
20:15 Bohemian Rhapsody Kinepolis Groningen
20:15 Mary Queen of Scots Pathé Groningen
20:30 Glass Pathé Groningen
20:30 This Magnificent Cake! RKZ-Bios
20:45 Aquaman 3D Pathé Groningen
21:00 Nobody's Fool Pathé Groningen
21:15 The House That Jack Built Groninger Forum
21:15 Creed II Kinepolis Groningen
21:15 Creed II Pathé Groningen
21:20 Glass Kinepolis Groningen
21:25 Robin Hood Kinepolis Groningen
21:30 White Boy Rick Kinepolis Groningen
21:30 White Boy Rick Pathé Groningen
21:35 The Favourite Groninger Forum
21:35 Nobody's Fool Kinepolis Groningen
21:45 Free Solo Groninger Forum
21:45 Replicas Pathé Groningen

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Groningen