home   |   stad   |   bioscoop   |   film   |   tv
TOP 10 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z | ALLE

Stadsagenda Groningen



Rangschik op Bioscopen | Films | Tijd
Aanvangstijden woensdag↓ | donderdag↓ | vrijdag↓ | zaterdag↓ | zondag↓ | maandag
top woensdag 13-11-2019
10:45 The Kill Team Pathé Groningen
11:00 Doctor Sleep Pathé Groningen
11:00 Last Christmas Pathé Groningen
11:00 Midway Pathé Groningen
11:15 Galapagos: Hope For The Future Pathé Groningen
12:00 Wat Is Dan Liefde Pathé Groningen
12:15 Downton Abbey Pathé Groningen
 
12:30 Terminator: Dark Fate Pathé Groningen
12:45 The Lion King (NL) Kinepolis Groningen
12:45 Misfit 2 Kinepolis Groningen
12:45 Bumperkleef Pathé Groningen
13:00 Whitestar Kinepolis Groningen
13:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Groningen
13:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Kinepolis Groningen
 
13:00 Midway Pathé Groningen
13:15 De Brief voor Sinterklaas Kinepolis Groningen
13:15 Angry Birds 2 (NL) Kinepolis Groningen
13:15 F*ck de liefde Pathé Groningen
13:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Groningen
13:30 Trouble (NL) Kinepolis Groningen
13:30 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Groningen
13:30 De Club van Lelijke Kinderen Pathé Groningen
14:00 At Eternity's Gate Pathé Groningen
14:15 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Pathé Groningen
14:30 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Groningen
14:45 Maleficent 2 Pathé Groningen
15:00 Midway Kinepolis Groningen
15:00 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Groningen
15:00 Trouble (NL) Pathé Groningen
15:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Groningen
15:30 Trouble (NL) Kinepolis Groningen
15:30 Terminator: Dark Fate Kinepolis Groningen
15:30 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Groningen
15:30 Last Christmas Pathé Groningen
15:45 Misfit 2 Kinepolis Groningen
15:45 Maleficent 2 3D Kinepolis Groningen
15:45 Last Christmas Kinepolis Groningen
15:45 Joker Kinepolis Groningen
15:45 Midway Pathé Groningen
16:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Groninger Forum
16:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Groningen
16:00 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Groningen
16:15 De Liefhebbers Groninger Forum
16:15 Whitestar Pathé Groningen
16:30 Fête de Famille Groninger Forum
16:30 Terminator: Dark Fate Pathé Groningen
16:45 Recep Ivedik 6 Pathé Groningen
17:00 Doctor Sleep Pathé Groningen
17:15 Midway Pathé Groningen
17:30 XIII Pathé Groningen
18:00 Portrait de la jeune fille en feu Pathé Groningen
18:30 Instinct Groninger Forum
18:30 Gemini Man Pathé Groningen
18:40 Terminator: Dark Fate Kinepolis Groningen
18:45 Portrait de la jeune fille en feu Groninger Forum
18:45 Last Christmas Kinepolis Groningen
18:45 Joker Kinepolis Groningen
18:45 Ready or Not Pathé Groningen
19:00 Amazing Grace Groninger Forum
19:00 Maleficent 2 Kinepolis Groningen
19:00 F*ck de liefde Kinepolis Groningen
19:00 Brittany Runs a Marathon Pathé Groningen
19:15 F*ck de liefde Pathé Groningen
19:15 Maleficent 2 3D Pathé Groningen
19:45 Doctor Sleep Kinepolis Groningen
20:00 Midway Kinepolis Groningen
20:00 Joker Kinepolis Groningen
20:00 Shakira in Concert: El Dorado World Tour Pathé Groningen
20:15 Gemini Man 3D Kinepolis Groningen
20:15 Doctor Sleep Pathé Groningen
20:30 Last Christmas Kinepolis Groningen
20:30 Midway Pathé Groningen
20:35 And Then We Danced Groninger Forum
20:45 Last Christmas Pathé Groningen
21:00 Official Secrets Groninger Forum
21:00 Joker Pathé Groningen
21:15 Ring of Dreams Groninger Forum
21:15 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Groningen
21:15 Terminator: Dark Fate Kinepolis Groningen
21:15 Terminator: Dark Fate Pathé Groningen
21:30 The Kill Team Kinepolis Groningen
21:30 Joker Kinepolis Groningen
21:30 Wat Is Dan Liefde Pathé Groningen
21:30 Recep Ivedik 6 Pathé Groningen
21:45 F*ck de liefde Kinepolis Groningen
22:00 The Kill Team Pathé Groningen
top donderdag 14-11-2019
10:45 Amazing Grace Pathé Groningen
10:45 The Kill Team Pathé Groningen
11:00 Galapagos: Hope For The Future Pathé Groningen
11:15 Portrait de la jeune fille en feu Pathé Groningen
11:30 Bumperkleef Pathé Groningen
11:30 Midway Pathé Groningen
11:45 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
13:00 Countdown Pathé Groningen
13:15 Portrait de la jeune fille en feu Groninger Forum
13:15 Wat Is Dan Liefde Pathé Groningen
13:30 Fête de Famille Groninger Forum
13:30 Joker Pathé Groningen
13:45 Last Christmas Pathé Groningen
14:00 Amazing Grace Groninger Forum
14:00 Yesterday Kinepolis Groningen
14:00 Bon Dieu! 2 Pathé Groningen
14:00 Vice Pathé Groningen
14:30 Midway Pathé Groningen
14:45 Le Mans ‘66 Kinepolis Groningen
14:45 Doctor Sleep Kinepolis Groningen
15:00 Midway Kinepolis Groningen
15:00 Last Christmas Kinepolis Groningen
15:00 Joker Kinepolis Groningen
15:00 Thunderdome Never Dies Pathé Groningen
15:15 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Groningen
15:15 Terminator: Dark Fate Pathé Groningen
15:30 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Groningen
15:30 Maleficent 2 Kinepolis Groningen
15:30 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Groningen
15:45 And Then We Danced Groninger Forum
16:00 Instinct Groninger Forum
16:00 F*ck de liefde Pathé Groningen
16:15 Sorry We Missed You Groninger Forum
16:15 Joker Pathé Groningen
16:45 The Kill Team Pathé Groningen
16:45 Midway Pathé Groningen
17:00 Last Christmas Pathé Groningen
17:15 Doctor Sleep Pathé Groningen
17:30 Gemini Man Pathé Groningen
18:00 The Lion King 3D Pathé Groningen
18:30 Downton Abbey Pathé Groningen
18:45 Sorry We Missed You Groninger Forum
18:45 Midway Kinepolis Groningen
18:45 Maleficent 2 3D Pathé Groningen
19:00 And Then We Danced Groninger Forum
19:00 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Groningen
19:00 Maleficent 2 Kinepolis Groningen
19:00 Bumperkleef Pathé Groningen
19:30 The Irishman Groninger Forum
19:30 Thunderdome Never Dies Kinepolis Groningen
19:30 F*ck de liefde Pathé Groningen
19:40 F*ck de liefde Kinepolis Groningen
19:45 Doctor Sleep Pathé Groningen
20:00 Joker Kinepolis Groningen
20:00 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
20:10 Last Christmas Kinepolis Groningen
20:15 Le Mans ‘66 Kinepolis Groningen
20:15 Thunderdome Never Dies Pathé Groningen
20:30 Midway Kinepolis Groningen
20:30 Doctor Sleep Kinepolis Groningen
20:30 Joker Pathé Groningen
20:45 Terminator: Dark Fate Pathé Groningen
21:00 Amazing Grace Groninger Forum
21:00 Midway Pathé Groningen
21:15 Wat Is Dan Liefde Pathé Groningen
21:25 Beats Groninger Forum
21:30 Last Christmas Kinepolis Groningen
21:30 Last Christmas Pathé Groningen
21:40 Joker Kinepolis Groningen
21:45 Ready or Not Kinepolis Groningen
21:45 Ready or Not Pathé Groningen
21:50 Terminator: Dark Fate Kinepolis Groningen
22:00 The Kill Team Kinepolis Groningen
top vrijdag 15-11-2019
10:45 Galapagos: Hope For The Future Pathé Groningen
10:45 Countdown Pathé Groningen
10:45 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
11:00 Ready or Not Pathé Groningen
11:00 Maleficent 2 Pathé Groningen
11:15 Midway Pathé Groningen
11:30 Thunderdome Never Dies Pathé Groningen
11:45 Last Christmas Pathé Groningen
12:15 Doctor Sleep Pathé Groningen
12:45 The Lion King (NL) Kinepolis Groningen
12:45 Misfit 2 Kinepolis Groningen
12:45 F*ck de liefde Pathé Groningen
13:00 Whitestar Kinepolis Groningen
13:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Groningen
13:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:00 Downton Abbey Pathé Groningen
13:15 Portrait de la jeune fille en feu Groninger Forum
13:15 Angry Birds 2 (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Joker Pathé Groningen
13:20 De Brief voor Sinterklaas Kinepolis Groningen
13:30 Official Secrets Groninger Forum
13:30 Trouble (NL) Kinepolis Groningen
13:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Groningen
13:30 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Groningen
13:30 Midway Pathé Groningen
13:45 Portrait de la jeune fille en feu Pathé Groningen
14:00 Amazing Grace Groninger Forum
14:00 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
14:15 Bumperkleef Pathé Groningen
14:30 Wat Is Dan Liefde Pathé Groningen
15:00 Midway Kinepolis Groningen
15:00 Le Mans ‘66 Kinepolis Groningen
15:00 Terminator: Dark Fate Pathé Groningen
15:30 Trouble (NL) Kinepolis Groningen
15:30 Maleficent 2 Kinepolis Groningen
15:30 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Groningen
15:30 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Groningen
15:30 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Groningen
15:40 Joker Kinepolis Groningen
15:45 And Then We Danced Groninger Forum
15:45 Misfit 2 Kinepolis Groningen
15:45 Last Christmas Kinepolis Groningen
16:00 Beats Groninger Forum
16:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Groningen
16:00 Doctor Sleep Pathé Groningen
16:15 Sorry We Missed You Groninger Forum
16:15 Trouble (NL) Pathé Groningen
16:30 Amazing Grace Pathé Groningen
16:45 Last Christmas Pathé Groningen
17:00 Midway Pathé Groningen
17:15 Joker Pathé Groningen
17:45 XIII Pathé Groningen
18:00 Gemini Man Pathé Groningen
18:15 Downton Abbey Pathé Groningen
18:30 Terminator: Dark Fate Pathé Groningen
18:45 Sorry We Missed You Groninger Forum
18:45 Terminator: Dark Fate Kinepolis Groningen
18:45 Midway Kinepolis Groningen
18:45 Maleficent 2 3D Pathé Groningen
19:00 Portrait de la jeune fille en feu Groninger Forum
19:00 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Groningen
19:00 Maleficent 2 Kinepolis Groningen
19:10 Thunderdome Never Dies Kinepolis Groningen
19:15 Thunderdome Never Dies Pathé Groningen
19:30 The Irishman Groninger Forum
19:30 Last Christmas Kinepolis Groningen
19:30 F*ck de liefde Pathé Groningen
19:40 F*ck de liefde Kinepolis Groningen
20:00 Joker Kinepolis Groningen
20:00 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
20:15 Le Mans ‘66 Kinepolis Groningen
20:15 Doctor Sleep Pathé Groningen
20:30 Doctor Sleep Kinepolis Groningen
20:30 Joker Pathé Groningen
20:45 Wat Is Dan Liefde Pathé Groningen
21:00 And Then We Danced Groninger Forum
21:00 Midway Pathé Groningen
21:15 Midway Kinepolis Groningen
21:15 My Dear Liar Pathé Groningen
21:15 Last Christmas Pathé Groningen
21:30 Beats Groninger Forum
21:30 Last Christmas Kinepolis Groningen
21:30 Zombieland: Double Tap Pathé Groningen
21:40 Joker Kinepolis Groningen
21:45 Ready or Not Kinepolis Groningen
21:45 Ready or Not Pathé Groningen
21:50 Terminator: Dark Fate Kinepolis Groningen
22:00 Zombieland: Double Tap Kinepolis Groningen
22:00 The Kill Team Kinepolis Groningen
top zaterdag 16-11-2019
10:15 Whitestar Pathé Groningen
10:15 Galapagos: Hope For The Future Pathé Groningen
10:30 Midway Pathé Groningen
10:30 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
10:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Groningen
10:45 Last Christmas Pathé Groningen
11:00 Misfit 2 Pathé Groningen
11:30 Portrait de la jeune fille en feu Pathé Groningen
11:45 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Groningen
12:15 Joker Pathé Groningen
12:30 Thunderdome Never Dies Pathé Groningen
12:30 Doctor Sleep Pathé Groningen
12:45 The Lion King (NL) Kinepolis Groningen
12:45 Misfit 2 Kinepolis Groningen
13:00 Whitestar Kinepolis Groningen
13:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Groningen
13:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:00 Terminator: Dark Fate Pathé Groningen
13:15 Angry Birds 2 (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Groningen
13:20 De Brief voor Sinterklaas Kinepolis Groningen
13:30 Trouble (NL) Kinepolis Groningen
13:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Groningen
13:30 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Groningen
13:30 Trouble (NL) Pathé Groningen
13:45 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
14:00 Wat Is Dan Liefde Pathé Groningen
14:15 De Club van Lelijke Kinderen Pathé Groningen
14:30 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Groningen
15:00 Midway Kinepolis Groningen
15:00 Le Mans ‘66 Kinepolis Groningen
15:00 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Groningen
15:15 Maleficent 2 Pathé Groningen
15:20 Bala Kinepolis Groningen
15:30 Trouble (NL) Kinepolis Groningen
15:30 Maleficent 2 Kinepolis Groningen
15:30 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Groningen
15:30 Midway Pathé Groningen
15:40 Joker Kinepolis Groningen
15:45 Misfit 2 Kinepolis Groningen
15:45 Last Christmas Kinepolis Groningen
15:45 De Brief voor Sinterklaas Pathé Groningen
16:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Groningen
16:00 Amazing Grace Pathé Groningen
16:15 Last Christmas Pathé Groningen
16:30 My Dear Liar Pathé Groningen
16:45 XIII Pathé Groningen
17:00 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
17:15 Joker Pathé Groningen
17:45 The Kill Team Pathé Groningen
18:00 Downton Abbey Pathé Groningen
18:30 The Lion King 3D Pathé Groningen
18:45 And Then We Danced Groninger Forum
18:45 Terminator: Dark Fate Kinepolis Groningen
18:45 Midway Kinepolis Groningen
18:45 Gemini Man Pathé Groningen
19:00 Amazing Grace Groninger Forum
19:00 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Groningen
19:00 Maleficent 2 Kinepolis Groningen
19:00 Bumperkleef Pathé Groningen
19:10 Thunderdome Never Dies Kinepolis Groningen
19:15 Maleficent 2 3D Pathé Groningen
19:30 The Irishman Groninger Forum
19:30 Last Christmas Kinepolis Groningen
19:30 F*ck de liefde Pathé Groningen
19:40 F*ck de liefde Kinepolis Groningen
20:00 Joker Kinepolis Groningen
20:00 Doctor Sleep Pathé Groningen
20:15 Le Mans ‘66 Kinepolis Groningen
20:15 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
20:30 Doctor Sleep Kinepolis Groningen
20:30 Joker Pathé Groningen
20:45 Wat Is Dan Liefde Pathé Groningen
21:00 Sorry We Missed You Groninger Forum
21:00 Midway Pathé Groningen
21:15 Beats Groninger Forum
21:15 Midway Kinepolis Groningen
21:15 Terminator: Dark Fate Pathé Groningen
21:30 Last Christmas Kinepolis Groningen
21:30 Last Christmas Pathé Groningen
21:40 Joker Kinepolis Groningen
21:45 Ready or Not Kinepolis Groningen
21:45 Ready or Not Pathé Groningen
21:50 Terminator: Dark Fate Kinepolis Groningen
22:00 Zombieland: Double Tap Kinepolis Groningen
22:00 The Kill Team Kinepolis Groningen
22:00 Zombieland: Double Tap Pathé Groningen
top zondag 17-11-2019
10:00 The Rider Groninger Forum
10:10 Werk ohne Autor Groninger Forum
10:15 Trouble (NL) Pathé Groningen
10:20 The Red Turtle Groninger Forum
10:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Kinepolis Groningen
10:30 Whitestar Kinepolis Groningen
10:30 The Lion King (NL) Kinepolis Groningen
10:30 De Brief voor Sinterklaas Kinepolis Groningen
10:30 Buurman & Buurman, Experimenteren er op los! Pathé Groningen
10:30 Terminator: Dark Fate Pathé Groningen
10:45 Angry Birds 2 (NL) Kinepolis Groningen
10:45 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Groningen
10:45 Galapagos: Hope For The Future Pathé Groningen
10:45 Midway Pathé Groningen
10:50 Trouble (NL) Kinepolis Groningen
11:00 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Groningen
11:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Groningen
11:00 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Kinepolis Groningen
11:15 The Lion King 3D Pathé Groningen
11:15 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
11:45 Last Christmas Pathé Groningen
12:00 Moonlight Groninger Forum
12:05 Mine vaganti Groninger Forum
12:30 Downton Abbey Pathé Groningen
12:45 The Lion King (NL) Kinepolis Groningen
12:45 Misfit 2 Kinepolis Groningen
12:45 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Pathé Groningen
13:00 Whitestar Kinepolis Groningen
13:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Groningen
13:00 De Brief voor Sinterklaas Pathé Groningen
13:10 Trouble (NL) Kinepolis Groningen
13:15 Angry Birds 2 (NL) Kinepolis Groningen
13:15 XIII Pathé Groningen
13:20 De Brief voor Sinterklaas Kinepolis Groningen
13:30 Shaun het Schaap: Het Ruimteschaap (NL) Kinepolis Groningen
13:30 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Groningen
13:40 Everest: De Jonge Yeti 3D (NL) Kinepolis Groningen
13:45 Le Fabuleux Destin d'Amélie Poulain Groninger Forum
13:45 Western Stars Pathé Groningen
14:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Groningen
14:10 Winter's Bone Groninger Forum
14:15 Amour Groninger Forum
14:15 De Club van Lelijke Kinderen Pathé Groningen
14:30 Doctor Sleep Pathé Groningen
14:45 Trouble (NL) Pathé Groningen
15:00 Midway Kinepolis Groningen
15:00 Everest: De Jonge Yeti (NL) Pathé Groningen
15:15 Midway Pathé Groningen
15:20 Le Mans ‘66 Kinepolis Groningen
15:30 Western Stars Kinepolis Groningen
15:30 Trouble (NL) Kinepolis Groningen
15:30 Maleficent 2 Kinepolis Groningen
15:30 Maleficent 2 Pathé Groningen
15:40 Joker Kinepolis Groningen
15:45 Bala Kinepolis Groningen
15:45 Misfit 2 Kinepolis Groningen
15:45 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
16:00 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Groningen
16:00 Ballet: Le Corsaire Pathé Groningen
16:10 Boyhood Groninger Forum
16:10 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Groningen
16:15 El abrazo de la serpiente Groninger Forum
16:15 Western Stars Pathé Groningen
16:30 Wat Is Dan Liefde Pathé Groningen
16:45 Paterson Groninger Forum
16:45 Last Christmas Pathé Groningen
17:15 Joker Pathé Groningen
17:45 Portrait de la jeune fille en feu Pathé Groningen
18:15 Terminator: Dark Fate Pathé Groningen
18:30 Western Stars Pathé Groningen
18:45 Melancholia Groninger Forum
18:45 Maleficent 2 3D Pathé Groningen
19:00 Last Christmas Pathé Groningen
19:05 The Broken Circle Breakdown Groninger Forum
19:15 Drive Groninger Forum
19:15 F*ck de liefde Pathé Groningen
19:30 Western Stars Pathé Groningen
19:45 Le Mans ‘66 Kinepolis Groningen
19:45 Doctor Sleep Kinepolis Groningen
20:00 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Groningen
20:00 Midway Kinepolis Groningen
20:00 Joker Kinepolis Groningen
20:00 Joker Pathé Groningen
20:10 Last Christmas Kinepolis Groningen
20:15 Thunderdome Never Dies Kinepolis Groningen
20:15 Terminator: Dark Fate Kinepolis Groningen
20:15 Maleficent 2 Kinepolis Groningen
20:15 F*ck de liefde Kinepolis Groningen
20:15 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
20:30 Doctor Sleep Pathé Groningen
20:45 Midway Pathé Groningen
21:00 Wat Is Dan Liefde Pathé Groningen
21:15 Thunderdome Never Dies Pathé Groningen
21:30 Gemini Man Pathé Groningen
21:45 Ready or Not Pathé Groningen
22:00 Zombieland: Double Tap Pathé Groningen
top maandag 18-11-2019
10:45 Bumperkleef Pathé Groningen
10:45 Countdown Pathé Groningen
10:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Groningen
11:00 Joker Pathé Groningen
11:15 Downton Abbey Pathé Groningen
11:15 Galapagos: Hope For The Future Pathé Groningen
11:30 Midway Pathé Groningen
12:30 Doctor Sleep Pathé Groningen
12:45 Amazing Grace Pathé Groningen
13:00 Wat Is Dan Liefde Pathé Groningen
13:15 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
13:30 Last Christmas Pathé Groningen
13:45 Joker Pathé Groningen
14:15 The Good Liar Pathé Groningen
14:30 Portrait de la jeune fille en feu Pathé Groningen
14:45 Le Mans ‘66 Kinepolis Groningen
14:45 Doctor Sleep Kinepolis Groningen
15:00 Midway Kinepolis Groningen
15:00 Last Christmas Kinepolis Groningen
15:00 Joker Kinepolis Groningen
15:00 Midway Pathé Groningen
15:15 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Groningen
15:15 Everest: De Jonge Yeti (NL) Kinepolis Groningen
15:30 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Kinepolis Groningen
15:30 Maleficent 2 Kinepolis Groningen
15:30 De Club van Lelijke Kinderen Kinepolis Groningen
15:30 Terminator: Dark Fate Pathé Groningen
15:45 Waar is het Grote Boek van Sinterklaas? Pathé Groningen
16:00 Last Christmas Pathé Groningen
16:30 Downton Abbey Pathé Groningen
16:45 Joker Pathé Groningen
17:00 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
17:15 Maleficent 2 3D Pathé Groningen
17:45 Thunderdome Never Dies Pathé Groningen
18:00 Gemini Man Pathé Groningen
18:30 My Dear Liar Pathé Groningen
18:45 Wat Is Dan Liefde Pathé Groningen
19:00 Penoza: The Final Chapter Kinepolis Groningen
19:00 Penoza: The Final Chapter Pathé Groningen
19:15 F*ck de liefde Pathé Groningen
19:45 Le Mans ‘66 Kinepolis Groningen
19:45 Doctor Sleep Kinepolis Groningen
19:45 Doctor Sleep Pathé Groningen
20:00 Wat Is Dan Liefde Kinepolis Groningen
20:00 Midway Kinepolis Groningen
20:00 Joker Kinepolis Groningen
20:00 Portrait de la jeune fille en feu Pathé Groningen
20:10 Last Christmas Kinepolis Groningen
20:15 Terminator: Dark Fate Kinepolis Groningen
20:15 Maleficent 2 Kinepolis Groningen
20:15 F*ck de liefde Kinepolis Groningen
20:15 Joker Pathé Groningen
20:30 Le Mans ‘66 Pathé Groningen
20:45 Midway Pathé Groningen
21:00 Last Christmas Pathé Groningen
21:15 Terminator: Dark Fate Pathé Groningen
21:30 Ready or Not Pathé Groningen

Maak je bioscoopbezoek een avondje uit!

Bezoek theAgenda.nl voor meer
Cultuur, Uitgaan, Familie, Verwennen, Spannend, Wegwezen in Groningen